Author Topic: Šta igram(o)  (Read 273144 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Harvester

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Re: Šta igram(o)
« Reply #3350 on: 07-08-2013, 15:48:50 »
Баталио сам ДАРК СУН, превише кочи на мом лаптопу. Прелазим на ПЛАНЕСЦАПЕ: ТОРМЕНТ!

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3351 on: 07-08-2013, 20:51:49 »
Ja sam pak konačno objavio novo Gubljene nevinosti a u njemu pričam o:

Tekken Revolution, Mass Effect 3 (da, da, tek sad), The Walking Dead 400 Days, Shadowrun Returns, Humans Must Answer, Skulls of the Shogun, Project X Zone i The Last of Us.

Evo ovde sve to piše

Dacko

• 4
  • 3
« Reply #3352 on: 08-08-2013, 19:01:00 »
Počela sam Witchera 2 i ne sviđa mi se promenjen sistem borbe i to što su sve vreme obe ruke zauzete, a poželjan bi bio i još koji prstić na levoj. Smetalo mi je prelaženje početnih zadataka korak po korak, bez odstupanja od zadate šeme, i osećala sam se kao da igram iz pogrešnih razloga  – zato što je sve divno nacrtano i zato što je Geralt lep i sa smešnom frizurom, ali da u samom igranju ne uživam, pa sam odustala pre nego što postanem kao oni koji su svojevremeno vodali Laru Kroft po pustim pećinama i ponavljali borbe x puta u nadi da će sledeći nivo biti zanimljiviji a heroina golišavija.  :)

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3353 on: 09-08-2013, 09:13:52 »
Whoa...  :-? Ja naravno još nisam stigao da udenem Witcher 2 u svoj itinerar, ali većina prikaza igre je hvalila promenjen borbeni sistem a naglašeno je da se posle početka koji je linearan, dok se igrač privikne na sisteme, igra otvara. Možda da probaš još malo da istraješ?

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
« Reply #3354 on: 09-08-2013, 14:59:57 »
Počela sam Witchera 2 i ne sviđa mi se promenjen sistem borbe i to što su sve vreme obe ruke zauzete, a poželjan bi bio i još koji prstić na levoj. Smetalo mi je prelaženje početnih zadataka korak po korak, bez odstupanja od zadate šeme, i osećala sam se kao da igram iz pogrešnih razloga  – zato što je sve divno nacrtano i zato što je Geralt lep i sa smešnom frizurom, ali da u samom igranju ne uživam, pa sam odustala pre nego što postanem kao oni koji su svojevremeno vodali Laru Kroft po pustim pećinama i ponavljali borbe x puta u nadi da će sledeći nivo biti zanimljiviji a heroina golišavija.  :)

Whoa...  :-? Ja naravno još nisam stigao da udenem Witcher 2 u svoj itinerar, ali većina prikaza igre je hvalila promenjen borbeni sistem a naglašeno je da se posle početka koji je linearan, dok se igrač privikne na sisteme, igra otvara. Možda da probaš još malo da istraješ?

Moj najbolji prijatelj je imao isto mišljenje kao i Dacko kad je počeo da igra Witcher 2. Međutim, nakon nekoliko početaka, kada je napokon istrajao i proveo nekoliko sati u igri, promenio je mišljenje za 180 stepeni. Sad je evo prešao Witcher 2 po treći put. Tako da, Dacko, i ja savetujem da malo istraješ u igri :lol:
http://klub-knjige.blogspot.com/

... nisam u životu naleteo na ženu ... sa čijim bih se stavovima složio...

žene imaju... stavove??!  xdrinka

milan

• 4
  • 3
« Reply #3355 on: 09-08-2013, 20:48:30 »
Eh, ja sam odustao od Witchera 2 isto posle svega nekih sat vremena... Mada sam igrao na XBoxu i nekako mi je bilo nespretno portovano, i nikako mi se nije svidjala borba... a sad se vise i ne secam... znam da me je bunilo nesto oko uzimanja healtha, i tu sam se najvise smorio...

Dacko

• 4
  • 3
« Reply #3356 on: 10-08-2013, 00:21:37 »
Daću mu drugu šansu svakako, nakon što još jednom pređem keca. Ako ništa, posle uvida u drugi deo, borbe u prvom su mi prelagane i na bajagi teškom nivou. Možda sam i ja previše razmažena (ili se ostarilo, avaj) pa mi poslednjih godina sve nešto fali u igrama. Otprilike kad prestanem da se divim krajoliku i novim grafičkim dostignućima, shvatim da me igra ne zabavlja, nego da je odrađujem, a za to već nemam vremena. Risen sam prekinula kad svi džumle ulaze u hram da tepaju guštere, to je potpuni antiklimaks u odnosu na onako simpatična prva poglavlja, od Gothica 3 sam odustala kad sam oslobodila nekoliko sela i shvatila da me do kraja čeka isto to samo malo drugačije, plus što se pogubim na onolikoj mapi kao svojevremeno u Morovindu... Negde pred kraj napustila sam i Drakensang - tu me nije ništa posebno nerviralo koliko se prosto nisam uživela u igru, džabe im onako lepo nacrtano klasje koje se povija na vetru kad u dijalozima i kvestovima nema nimalo duha. NWN2 - previše linearan i lagan, nekoliko pokušaja tiho se završilo negde u onom velikom gradu, jer prosto zaboravim na tu igru, ne vuče me da je ujutru uključim 'samo na petnaest minuta' pre nego što počnem s poslom, kao što je uspevalo Vešcu. Možda sam zato previše i očekivala od drugog dela, na primer da ne popravljaju ono što radi. Biće da mi je već mesto na mapetovskom balkonu.  :cry:

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
« Reply #3357 on: 10-08-2013, 04:36:20 »
Ovo je više "šta gledam" nego "šta igram", ali u Doti trenutno traje internacionalni šampionat, i partije umeju da budu stvarno uzbudljive. U poslednjoj partiji favoritski tim Na'Vi (Ukrajinci uglavnom) pobedio je kineski TongFu u partiji za neverovati. Publika je padala u trans :)

milan

• 4
  • 3
« Reply #3358 on: 13-08-2013, 13:52:35 »
Obrnuo krug sa novim warrior likom u Dark Souls, a ovoga puta sam i prvi put odigrao ekstenziju sa Prepare to Die edition-a... Sta da vam kazem, meni je ovo postala najbolja i najdraza igra svih vremena, a ekstenizja je sa svojom cudnom atmosferom i tri fenomenalna bossa samo zacementirala taj utisak. I shvatio sam da mi se najvise svidja da igram sa mocnim Zweihanderom, nabudzenim na +15... Treba sad popuniti vreme do marta sledece godine, verovatno pocinjem sa Pyromancerom od nule...  :shock: :x :o

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3359 on: 13-08-2013, 14:15:31 »
Jebote, Milane, ti sebi DUGUJEŠ da kupiš Playstation 3 i kopiju Demon's Souls.  :lol:

milan

• 4
  • 3
« Reply #3360 on: 13-08-2013, 14:24:24 »
Jebote, Milane, ti sebi DUGUJEŠ da kupiš Playstation 3 i kopiju Demon's Souls.  :lol:
Eh, ne staj mi na muku... Zar ovako blizu izlasku Plejstejsna 4?... Imam bolju ideju, kad ti nabavis cetvorku, meni pozajmis trojku da odigram Demon Souls, God of War 3, The Last of Us i Uncharted trilogiju...  :oops:

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
« Reply #3361 on: 13-08-2013, 14:33:38 »
Eh, ne staj mi na muku... Zar ovako blizu izlasku Plejstejsna 4?... Imam bolju ideju, kad ti nabavis cetvorku, meni pozajmis trojku da odigram Demon Souls, God of War 3, The Last of Us i Uncharted trilogiju...  :oops:

Konzole i žena se nikome ne daju!!!  xtwak

:lol:
http://klub-knjige.blogspot.com/

... nisam u životu naleteo na ženu ... sa čijim bih se stavovima složio...

žene imaju... stavove??!  xdrinka

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3362 on: 13-08-2013, 14:34:27 »
Kako si prosao sa Artoriasom?

milan

• 4
  • 3
« Reply #3363 on: 13-08-2013, 16:45:03 »
Kako si prosao sa Artoriasom?
Pa, patio sam se sa Artoriasom... Nisam odustajao od Zweihandera, a on je onako, spor, dok zamahne... A Artorias samo pichi okolo. Manus me je isto namucio, ali on ima onu foru kad zamane onom sakom, pa malu pauzu, tako da sam ga na to hvatao. Ali sam morao da se bukvalno obucem u laganu odecu (inace sa ovim likom kombinujem Black Iron oklop i Painting guardian robe) da bih mogao da skakucem, sto je opet znacilo da sam ranjiviji nego inace... aaah, slatke su to muke...

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3364 on: 13-08-2013, 18:56:48 »

Konzole i žena se nikome ne daju!!!  xtwak

:lol:

Žena kako ona odluči ali konzola...

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3365 on: 14-08-2013, 07:37:13 »
Meho sta kazu kad ce taj Shadowrun za android? Svuda nalazim kraj jula kao release date a jos ga nema?!?

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3366 on: 14-08-2013, 08:49:15 »
Pa, na sajtu Herbrejnd Skimsa piše ovo:

iOS and Android Tablets
While we wanted to get tablet versions of SRR out at the same time as the PC and Mac versions, our main priority was creating the best game possible on all platforms. To that end, we delayed the tablet release for a few weeks to make sure they meet our quality bar. We expect the remaining work on the tablet versions should only take a couple of weeks, but we don’t know how long it will take for the game to go through Apple certification so we can’t give you a specific release date yet. As a reminder, the tablet versions will not include the editor and will not contain access to community created content. We do plan to bundle the best community content and release it on tablets some time in the future.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #3367 on: 15-08-2013, 08:42:26 »
Jao, ovaj Revenge of the Titans je divan.  :lol:
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3368 on: 17-08-2013, 14:34:25 »
Igrao sam malo Metro : last light. Nisam nesto odusevljen. Borba sa ljudima je zanimljiva dok mi je krljanje sa mutantima nekako jadno. I sama igra je prilicno dosadna na pocetku, uglavnom slusam sta mi se kaze i pratim svog drugara unapred odredjenim putanjama. Deonice kada sam solo su mnogo bolje ali ih za sada jako malo ima. Skinuo sam komrada sa vesala i trenutno jurcamo bez meni nekog smislenog cilja po povrsini. Verovatno cu obrisati ovo i instalirati Far cry 3, po onome sto sam procitao to je shooter za mene.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3369 on: 17-08-2013, 16:35:36 »
Ja još nisam poigrala Metro LL, ali ovo što opisuješ se identično može reći i za Metro 2033. Dakle, ko je volio tu igru, računam da će i LL.

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3370 on: 17-08-2013, 16:43:54 »
Meni se 2033 nije sviđao, ovaj je malo bolji ali ne dovoljno da bih trošio vreme na njega.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3371 on: 17-08-2013, 17:54:29 »
Pošteno. Meni se u 2033 dopadao seting i atmosfera a borbe sa ljudima su bile dosta dobre. Istina je da je ceo paranormalno-mutantski aspekt dosta slabiji.

shrike

• 4
  • 3
« Reply #3372 on: 30-08-2013, 12:41:56 »
Nemam naviku da igram platforme i sasvim slučajno sam pokrenuo Rayman Legends i poputno se oduševio. Neverovatno pitka, duhovita i šarmantna igra.
"This is the worst kind of discrimination. The kind against me!"

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3373 on: 30-08-2013, 12:54:34 »
Verujemo. Rayman Origins je bio izvrstan, a već iz demoa se videlo da će Legends biti još bolji. Meni ga je zavvi poslao pa ću ga bože-zdravlje zaigrati sledećeg tjedna  :-| :-| :-|

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3374 on: 30-08-2013, 14:30:58 »
Rayman razbija, naravno. Cak i na androidu.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3375 on: 30-08-2013, 14:53:24 »
A, da, Android verzija je beše onaj autorunner, ali je zaista jako dobar.

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3376 on: 30-08-2013, 18:03:43 »
Mda, Rayman Junge Run, pokrenuo sam ga na tabletu u 1280*800. Izgleda prelepo i odlična je igra. Inače trenutno na Androidu igram i The Room, ultimativna room escape igra, nema bolje. Hi res 3d grafika, fizika, zvuk, muzika, zagonetke vrhunske. Ako nekoga zanima imam full apk.

kikec

• 3
  • dete magnet
« Reply #3377 on: 31-08-2013, 09:17:23 »
započeo sam RAYMAN LEGENDS.
dražestan i zarazan poput prethodnog nastavka, sa još privlačnijom i ispoliranijom grafikom.

pravi delight!
signature

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #3378 on: 04-09-2013, 13:38:13 »
Odavno nisam igrao ništa sa ovolikim faktorom "još jedne partije" kao Rogue Legacy.

neomedjeni

• 3
« Reply #3379 on: 10-09-2013, 08:44:22 »
Sinoć prešao prvi nivo Legend of Grimrock i navukao se kao mlad majmun. Iako preferiram igranje iz trećeg lica i malo taktičkiji pristup borbi (bar dosad su bile jednostavne), ova kombinacija krljanja po uskim hodnicima podzemnih tamnica, rešavanja zagonetki i traženja tajnih prostorija sa kvalitetnom opremom je prosto zarazna.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #3380 on: 10-09-2013, 17:24:36 »
Krenuo sam najzad da igram zaista izvanredni XCOM, međutim nailazim na bago koji mi je čudno što još nisu otklonili. Naime, nakon učitavanja pozicije tokom bitke, često mi se desi da deo tima počne da paniči. Dakle niko nije umro, nema razloga za rastrojstvo, i ja učitam zbog recimo pogrešnog klika, i odjednom dva člana odreda pošandrcaju. < <

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3381 on: 10-09-2013, 19:48:09 »
Ja nisam imao taj bag ali jesam imao bag da se save slotovi potpuno pokarabase i da mi igra ne pokazuje da je snimila poziciju itd. Firaxis se što se tiče kontrole kvaliteta nije proslavio, nadam se da su se više potrudili oko bug squashinga za Enemy Within...

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #3382 on: 15-09-2013, 13:36:47 »
Taj bag je prestao, a onda je jedno vreme igra prosto krešovala. No, sad već neko vreme nema nikakvih bagova, srećom.

A došao sam da igru još jednom pohvalim – obično kenjkam kako mi je odabrani nivo težine u igri prelak ili pretežak; u XCOM-u Classic (treći od četiri nivoa težine) do te mere pogađa moj svit spot da je to istinski ushićujuće.  :lol:

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3383 on: 16-09-2013, 15:36:56 »
Pojavila se terraria konacno, milina igrati na tabletu.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #3384 on: 16-09-2013, 23:37:06 »
Prešao Ekskom!

A video sam Meha kako igra zaredom Rogue Legacy i Spelunky danas. Jedva čekam sledeću rundu Gubljenja nevinost da vidim šta veli.  :lol:

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3385 on: 17-09-2013, 06:57:43 »
Piše se trenutno sledeće Gubljenje. Ali evo ga mali privju: Spelunky je bolji jer  je utegnutiji. RL je kul jer dopušta levelapovanje.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #3386 on: 17-09-2013, 07:20:14 »
Ja Spelanki još nisam igrao, ali načelno rouglajkovi me kratko drže, čim vidim da progresija isključivo zavisi od mog skila. Roug legasi mi je potrajao duže baš zato što svaki put imam malo bolju opremu i malo bolje osobine pa imam stalan osećaj napretka.

BladeRunner

• 4
  • 3
« Reply #3387 on: 17-09-2013, 09:19:17 »
Meho Krljić
Piše se trenutno sledeće Gubljenje. Ali evo ga mali privju: Spelunky je bolji jer  je utegnutiji. RL je kul jer dopušta levelapovanje.

Hm, ne bi se složio Meho. Meni je originalan Spelunky omiljena razbibriga (na PC-ju). Dakle, završio sam tu igru dvocifren broj puta (n > 50), otvorio sva moguća vrata (vrijeme, damsel, kills i blago), a kad uzmeš u obzir težinu, jasno ti je koliko sam puta morao da je odigram da bi to mogao. Negdje sam davno pisao o njoj: dakle, savršena dužina trajanja, uvijek različita, teška u početku, laka kada se savlada - idealna razbibriga za mene kad hoću da odmorim glavu 15-20 minuta.

Novi Spelunky (govorim o PC HD verziji) mi uopšte nije legao. Dodao bi da sam je dva puta završio od kad se pojavila prije par sedmica, tako da nije baš da joj nisam dao šansu. Dodao bi da nisam istražio do kraja City of Gold i nisam došao do famoznog Hell nivoa. Međutim, NE IGRA mi se više. Razlog za to je što je Spelunky HD težak radi težine same, i često mi djeluje suludo nepošteno, što uopšte nije bio slučaj sa originalom. Evo razlika u odnosu na original koje se tiču mehanike, a koje igru čine gorom:

1) Najiritantnije je bacanje bombi. U originalu je postojao koncept da se item odabere, pa tek onda koristi. Ovdje se bomba odmah aktivira i - glavno - ne postoji način da "sklizne", što je osnovna taktika da se trigeruju zamke (bila ranije). Nemaš kontrolu nad bombom, tu se ne radi više o vještini, nego prosto ti je jedan potez uskraćen. "Da ali to je roguelike igra" - pa, i originalni Spelunky je bio. Često (naročito na posljednjem nivou sa Anubisom) ti je neophodno da baciš bombu (koja se odma trigeruje) i uzmeš je sa poda kako bi je bacio opet, ali iz tog položaja. Šta je fora? Da treniraš da li si u stanju da uradiš bacanje/čučanj/uzimanje/bacanje za manje od pet sekundi koliko joj treba da se aktivira? Meni je to suludo i nimalo ne uživam u tome, zato što je ta težina vještački nakalemljena na igru čisto da bi - eto - bilo teško. I govorimo o bacanju BOMBE, dakle osnovnog itema u igri.

2) Dio pod vodom u drugom dijelu je teži nego čitava igra zajedno. Prosto, Spelunky "prebrzo" tone, a pirane plivaju kao sabljarke. Payoff je, sa druge strane, isti - ubiješ li veliku piranu, dobijaš relativno malo itema. U svakom slučaju, ako sa puškom, pedeset bombi i jet packom jedva završavaš taj dio, igra svakako ima problem. Kako bi se ovo izbalansiralo, žabe je mnogo lakše ubiti i generalno je čitav nivo lakši, ali ranije je bio ujednačene težine, a sada je dio pod vodom nemoguć, a na kopnu prelak. Da ne bude da sve kritikujem - odlično je što su dodali ose i Alien Base nivo.

3) Da bi se viši nivo završio, neophodno je imati mnogo više itema nego ranije. Opet, to tjera prosječnije igrače da im jedina taktika bude pljačkanje crne berze, ali kako su prodavci takođe na steroidima, above average Joe tu odustaje (tj. gine). Dakle, kriva koja razdvaja dobre od loših je mnogo oštrija nego u prošlom dijelu. Uostalom, nakon što sam dao kopaču zlato i svašta što je tražio da otvorim sva vrata u tom dijelu, pokušao sam iz hobija da završim igru počevši samo od trećeg ili četvrtog nivoa. Završiti četvrti nivo bez itema je gotovo nemoguće, u svakom slučaju - neuporedivo teže nego ranije. Kontrola bombi tu dolazi do izražaja, Anubisovo oružje prolazi kroz zidove... Dakle, možeš trenirati koliko hoćeš, ali ima život da ostaviš da to odradiš. Time ti je diktirano kako moraš igrati igru i na ranijim nivoima - dake, skoro pa jedini izbor ti je shoplifting (za mene bar, jer ja uvijek idem na City of Gold, pa mi treba Ankh). Vidio sam da je Hell (do koga nisam stigao) jedino moguće završiti ako imaš sticky bomb, a damsel na tom nivou je đavo (mora da je frustirajuće kad je spasiš prvi put, a ona te ubije). Opet kažem, meni je to nepošteno i čista težina radi težine.

Naravno, igra izgleda mnogo bolje (svjesno odustajanje od retra) i grafički joj se malo šta ima zamjeriti, ako i išta. Ali, težina je nekoliko klasa gora od originala koji je bio poznat po istoj, i to iz pogrešnih razloga. Uostalom, kad sam prvi put završio stari Spelunky, totalno sam se navukao da ga igram i dalje. Kod novog je to bilo kao neka obaveza koju moram da odradim, a kad sam je završio - i dalje sam bio frustriran kontrolama sa kojima moram da se borim, nego da uživam u samoj težini igre.

Nego, sad se bacam na Raymana - ako bude upola dobar kao Origins, ja sam prezadovoljan. U to ime, najveseliji soundtrack svih vremena:

All those moments will be lost in time like tears in rain.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3388 on: 17-09-2013, 09:24:46 »
Whoa, rispekt za ovako detaljnu analizu. Nemam primedbi. Mislim da je Yu, kada je igru portovao na Xbox (čega je ovaj "novi" Spelunky port) promenio težinu da bi prilagodio igru igranju kontrolerom. Ja je i na PC-ju i na Viti igram, naravno, kontrolerom i meni je zapravo novi Spelunky lakši od starog, ali ja sam MNOGO below average Joe, pa ne mogu da se poredim sa tobom.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #3389 on: 17-09-2013, 09:27:42 »
Momci iz PC Gamer UK na podkastu koji ću opet da pimpujem:

http://crateandcrowbar.com/

stalno pričaju o Spelankiju. Sudeći po ovih nekoliko epizoda ispada da im je to u proseku omiljena i najigranija igra ove godine (najviše su o njoj govorili u sedmoj epizodi, ako nekog zanima).

BladeRunner

• 4
  • 3
« Reply #3390 on: 17-09-2013, 09:51:25 »
Whoa, rispekt za ovako detaljnu analizu. Nemam primedbi. Mislim da je Yu, kada je igru portovao na Xbox (čega je ovaj "novi" Spelunky port) promenio težinu da bi prilagodio igru igranju kontrolerom. Ja je i na PC-ju i na Viti igram, naravno, kontrolerom i meni je zapravo novi Spelunky lakši od starog, ali ja sam MNOGO below average Joe, pa ne mogu da se poredim sa tobom.

A ne, ovo kuva u meni već duže, super mi došlo da se izjadam nekome ko zna o čemu pričam :). E sad, tvoja skromnost je opšte poznata, ali teško da si ispod average Joe-a kad su igre u pitanju. Primjećuješ li da sam kvarno naveo koliko sam puta završio originalni Spelunky (provjerih: 98 puta), ali nisam naveo koliko sam je puta igrao? To nije slučajno.

Taman ću da preslušam ovo što je Jape postovao, idem odma na sedmu epizodu. Ko zna, možda ima neki supertajni combo koji mi je promakao? Izgleda da stvarno moram da kupim taj raspali kontroler, moj "tastatura boy" stil je toliko pregazilo vrijeme da više nije dopadljiv čak ni kao retro.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3391 on: 17-09-2013, 10:06:18 »
Ne radi se o mojoj skromnosti, ja zaista nisam mnogo dobar ni u jednoj igri, jer ih igram previše u isto vreme i ne posvećujem se dovoljno ni jednoj da bih mogao da kažem da sam je ZAISTA savladao.

Tako da, eto. Mislim, ja ni originalni Spelunky nisam završio čini mi se ni jednom jer su mi komande na tastaturi bile malčice neprecizne,a na ovom novom sam napravio mnogo ozbiljniji progres jer su kontrole daleko udobnije. Meni.

Ali ti si gospodar te igre i ja ću se pozvati na tvoja iskustva kad budem dovršavao Gubljenje nevinosti.

BladeRunner

• 4
  • 3
« Reply #3392 on: 17-09-2013, 10:15:16 »
Jeee :)

Odličan ovaj podcast.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #3393 on: 19-09-2013, 15:48:55 »
Sjajna brauzer igra, vidim da je sad grinlajtovana, pa će je biti i na Stimu:

http://superhotgame.com/

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3394 on: 20-09-2013, 08:22:13 »
Jevem ti ovaj Outlast, život mi je skratio. Ali sjajno napravljeno - šest sati ali šest sati bez sala i smaranja. Vrlo dobro sklopljena igra. Saćemo da vidimo kako se nova Amnesia drži u direktnom sukobu.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #3395 on: 20-09-2013, 21:48:43 »
Pređoh Spec Ops: The Line, pa u čast toga kačim ovaj inspirisani pasus Aleka Mira o mestu dešavanja igre:

Ah, Dubai. It’s Spec Ops’ second trump card. What a setting it turned out to be – the closest humanity has come to building a real Rapture, a gleaming, desert-bounded, bastion of capitalism, pride, opulence and folly where morality is as gossamer as the sparkle of sunlight on sand. Spec Ops paints a Dubai where the feared financial and social collapse the real state is currently working hard to stave off has already happened, and at alarming speed. Ozymandias’ hubris writ city-sized, as towering glass sculptures gleam incongruously from sand-strewn floors, shattered speed boats litter the desert, masked soldiers guard skyscraper-sized aquariums and huge posters advertise a perfect life of sunshine and consumerism in the midst of all this fire, blood and drought. The fierce wind and the dwindling water supplies have the few remaining survivors living on borrowed time – are you there to help, or something else?

Josephine

• Guest
« Reply #3396 on: 21-09-2013, 00:14:34 »
sounds like dubai today. odigracu. cisto dodatnog straha od nestasice vode radi. zvuci dobro.

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3397 on: 28-09-2013, 18:53:19 »
Shadowrun returns konacno na androidu. Trenutno picim terrariu ali upalio sam ga da probam malo, deluje odlicno.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3398 on: 29-09-2013, 20:11:13 »
Evo novog Gubljenja nevinosti. Danas: Dishonored: The Brigmore Witches, Killzone: Mercenary, Outlast, Papers, Please, Rogue Legacy, Shelter, Space Hulk, Spelunky, Splinter Cell: Blacklist, Stealth inc.: A Clone in the Dark, Thunder Wolves, Wonderful 101

Kliknuti za opširno guslanje o pomenutim igrama

BladeRunner

• 4
  • 3
« Reply #3399 on: 30-09-2013, 15:43:06 »
Hvala za honorary mention :)