Author Topic: Voznje ?  (Read 6294 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« on: 20-02-2009, 15:22:16 »
Drugari aj preporucite neke dobre voznje, do sad sam igro samo Colina i NFS.  :idea:

Meho Krljic

• 5
  • 3
Voznje ?
« Reply #1 on: 20-02-2009, 15:25:22 »
:cry:  Ja vožnje uopšte ne igram... Ali kažu Da Pure nije loša. Takođe, Burnout igre dosta hvale a i Midnight Club je često toplo preporučivan. Also, možda da pogledaš Crashday.

cutter

• 4
  • 3
Voznje ?
« Reply #2 on: 20-02-2009, 16:05:39 »
Ja sam antifan tipičnih simulacija vožnje, a ni Burnout Paradise mi se nije dopao, kao što sam napisao. Recimo, Remedijev Death Rally mi je jedan od favorita:

Dry-Na-Nord

• 4
  • 2
    • Agro Gerila
Voznje ?
« Reply #3 on: 20-02-2009, 18:04:58 »
Richard Burns Rally! Koliko sam ja igrao te vožnje, ovo je nešto najteže i najrealističnije. Treba ti nekih mesec dana da pohvataš sve cake, u početku nećeš moći ni prvu krivinu da prođeš (bukvalno), svaka krivina i svaka rupa na putu, svaki preskok i svako drvo pored koga prolaziš zahteva 100% koncentraciju. Garantovanje znojenje, psovanje i udaranje hardvera!  Dok navežbaš, a posle nema lepše stvari nego kad perfektno odvozaš osmominutnu stazu bez greške i oboriš rekorde koji su ti se do pre par dana ili nedelja činili nameštenim.
A group of researchers has reached the conclusion that fish feel pain. Agro Gerila

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« Reply #4 on: 20-02-2009, 19:20:27 »
Nabrojaste mi shpanska sela al snacu se nekako  :!:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« Reply #5 on: 24-02-2009, 11:06:13 »
Jel igro neko NFS undercover ? Treba mi valjan CRACK, svi koje sam nasao na torentima il su' fejk il' su trojanci.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Voznje ?
« Reply #6 on: 24-02-2009, 11:15:07 »
Ne treba ti krek nego validan serial number. To treba da izguglaš.

Edit: probaj neki od ovih:

Code: [Select]
AKYY-LGY2-FUPK-FBFB-BV4C
45XP-A7C4-7D9S-68DZ-HBJB
ZDUL-HXC2-KS6G-AN55-HTXN
NJ9R-6ZVY-A96L-Q82W-WK72
XX6E-EMEQ-UH6T-KCUK-EBPN
Z4DV-2QS2-HRAB-BZZA-5ZH7

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« Reply #7 on: 24-02-2009, 12:58:53 »
Sa cu ponovo da probam.  

EDIT : Nece jbga. Trazi taj serial i dalje. Izgleda su smisli neku najnoviju foru. :shock:

Meho Krljic

• 5
  • 3
Voznje ?
« Reply #8 on: 24-02-2009, 13:06:59 »
Inače, neki krekovi se od antivirusnog softvera prepoznaju kao virusi iako nisu. A pogotovo key generatori, oni skoro uvek budu prepoznati kao virusi. Preporučujem download kreka sa nekog oprobanog mesta, kao što je dobro seedovan torrent na piratebayju gde komentari vele da je sve OK. Ja sam na gamecopyworld-u video da tvrde da ti ne treba krek nego samo serial number jer igra ne zahteva DVD u drajvu kad prihvati serial, pa probaj...

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« Reply #9 on: 24-02-2009, 13:21:47 »
sa piratbaya sam i skidao jedno 4 verzije tih najboljih krekova al' nece pa nece. I ne prepoznaje mi ga kada ga skidam nego samo kad pustim igru prijavi virus i nece da radi.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Voznje ?
« Reply #10 on: 24-02-2009, 14:45:00 »
:cry:  :cry:  :cry:

Pu mamu im jebem...

Hm.. A da batališ te vožnje i igraš Maksa Pejna ko sav normalan svet? Jeste pandur al guta pejnkilere ko lud i piči iz svog oružja po dušmanima...

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« Reply #11 on: 24-02-2009, 15:43:33 »
Ma snacu se, pojavice se neki valjan krek pre ili kasnije. :wink:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« Reply #12 on: 07-03-2009, 21:02:36 »
Ljudi opet ja, znam da sam dosadan sa ovim svojim decijim igrama al jbga kad za bolje nisam, dakle ovako :

NFS Carbon igro, NFS pro-street intsaliro ali sa svim krekovima sa gamecopyworld nece da mi pokrene. Dal to moze da bude zato jer mi je mashina "malo" zastarela ili sta ? Jbga ostaje mi da igram onaj NFS Porshe iz 2000-te  :cry:

E i jos da vas pitam, od svih ovih igara koje ste mi naveli gore, sta ja mogu da igram, znaci da nisu mnogo zahtevne, npr. probo Burnout Paradise ali malo morgen, izgleda je to nesto novije ? :idea:

EDIT : i jos jedno jako bitno pitanje - jel zna iko kolko kosta da se nabudzi komp da mogu da igram i te novije igre koje svi vi igrate i dojaja vam ? Jedini problem je sto ja ne znam da kazem koju konfiguraciju imam, mada mogo bi da pitam sestru, ona se razume ako je to neophodno. :)

EDIT 2 : I sta mu dodje ovo, to stalno pominju na gamecopyW a nije mi jasno, npr. : Apply the official NFS: Underground 2 v1.2 Patch. ? :shock:

Kler_Vojant

• 4
  • 3
Voznje ?
« Reply #13 on: 07-03-2009, 23:08:10 »
crashday mi radi na athlonu 1800+, sto je masina iz 2004-5 ako se dobro secam.

cutter

• 4
  • 3
Voznje ?
« Reply #14 on: 08-03-2009, 16:02:22 »
Quote from: "Son of Man"
Jedini problem je sto ja ne znam da kazem koju konfiguraciju imam

Start - Run, ukucaj dxdiag

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« Reply #15 on: 09-03-2009, 12:15:07 »
Quote from: "cutter"
Start - Run, ukucaj dxdiag
:)
Uradio i kaze vako :

------------------
System Information
------------------
Time of this report: 3/9/2009, 10:55:17
Machine name: PENTIUM4
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_rtm.040803-2158)
Language: English (Regional Setting: English)
System Manufacturer: VIA
System Model: K7VT4APro
BIOS: Default System BIOS
Processor: AMD Sempron(tm) 2200+,  MMX,  3DNow, ~1.5GHz
Memory: 768MB RAM
Page File: 501MB used, 2269MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.2180 32bit Unicode

Display Devices
---------------
Card name: RADEON 9200 PRO Family (Microsoft Corporation)
Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Chip type: RADEON 9200 PRO AGP (0x5960)
DAC type: Internal DAC(500MHz)
Device Key: Enum\PCI\VEN_1002&DEV_5960&SUBSYS_40541458&REV_01
Display Memory: 128.0 MB
Current Mode: 1280 x 1024 (32 bit) (60Hz)
Monitor: Plug and Play Monitor

Jel dovoljno ovo - ako treba ima jos ?

Sad dva pitanja jbga :

1. Sta od popularnih igara za moj uzrast (voznje, pucanje bez puno cimanja, gta fazon) mogu da igram sa ovom konfiguracijom ?

2. Ako neko slucajno zna, ali slucajno, kolko bi kostalo da nabudzim komp da mogu da igram sve sto i vi, znaci ovo najnovije i to, i ako moze neka preporuka, ako slucajno znate nekog ko se bavi time jer prosli put sam zvao bezveze preko oglasa tako da nisam ni siguran sta mi je opravio, naravno spreman sam da platim kolko god treba samo da mogu da se igram ko covek, tj. sin od sinovljevog sina moga pradede :)

Sad igram jbga po 2. put NFS underground 2 jer ladno onaj mizerni Porsche nisam uspeo da pokrenem iako je iz 2000-te. :shock:

@Kler - kakav je taj crashday, procito sam neka vozila sa oruzjem, koji ce mi oruzje - ja bi da vozim neki OK reli da je bar na nivou Colina 2 ili 2005 mada i Colin 2005 me stalno zajebavo ?!  :idea:

smrklja

• 5
  • 3
Voznje ?
« Reply #16 on: 09-03-2009, 15:27:13 »
da ga budžiš ne vredi, bolje ti je da kupiš nov, javi koliko para imaš pa da ti kažemo šta možeš uzeti za te pare

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« Reply #17 on: 09-03-2009, 20:49:52 »
Fala Smrklja brate, al' to ce malo teze da ide, moro bi da razmotrim sa Sorosem tj. mojom tetkom posto svoje nemam, tudje sam teo pa sam najebo, pa sad necu. :oops:

Jel moze bar neki kraci odgovor na 1. pitanje za pocetak ?  :idea:

Kler_Vojant

• 4
  • 3
Voznje ?
« Reply #18 on: 10-03-2009, 14:45:50 »
Mogu delimicno da odgovorim da mozes da juris igre iz 2006. i mladje, posto imam slicnu makinu. Ne jurim igre neko vreme, ali ja sam igrao(sto se tice tipova koje si naveo):
NFS Hot Pursuit,Underground; Farcry, Call Of Duty
Medal Of Honour-Allied Assault, Nascar Speed Racing, Nitro family, GUN, FlatOut  , Armed & Dangerous , Battlefield 2 , TAXI 3 -EXTREME RUSH(dobro, ovo je sranje, ali je igrivo), Call Of Duty 2, Full Spectrum Warrior, Driver 1, Bloodrayne(iako je ovo hack'n'slash,valja),Serious Sam-The Second Encounter, Battlefield 1942, Conflict:Vietnam, Medal_Of_Honour SPEARHEAD, Medal_Of_Honour BREAKTROUGH.

,

Kler_Vojant

• 4
  • 3
Voznje ?
« Reply #19 on: 10-03-2009, 14:51:22 »
E i da iscureo film Far Cry.  :evil:

cutter

• 4
  • 3
Voznje ?
« Reply #20 on: 11-03-2009, 07:48:28 »
2. Nisam u toku, ali recimo od 700 evra pa naviše, isplati se in the long run. Od monitora drž’ se samsunga, od diskova su me dobro služili western digital i maxtor, rama geil (black dragon recimo, dok nema windows sedmice ne treba ti više od tri gb al uzmi četri), ati kartice su best buy, (sapphire, nereferentni kuler), no sa većim budžetom ni sa nvidiom nećeš pogrešiti, pitaj po kompjuteraškim forumima ili gde već posebno oko preporuka za procesor sa četiri jezgra i odgovarajućom pločom (u suštini da ti sastave gaming konfu za određene pare/varijante)...što će dići cenu, je li. Od firmi zaobiđi komtrejd, jugodatu, mb soft, novu, sitne ribe, kao i bilo koju koja – ako kod njih uzimaš celu konfiguraciju – hoće da pečati kućište. Pazi da uzmeš dobro napajanje, LC na primer. I daj igraj prave igre, kakvo promicanje krajolika te spopalo  xsleep2

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« Reply #21 on: 11-03-2009, 08:58:53 »
Fala Kler, fala cutteru. Jbga na ovu ekonomsku krizu ja cu se ipak zadrzati za sad na ovoj konfiguraciji, ko ce sad da da 700 evra jbga  :?

cutter

• 4
  • 3
Voznje ?
« Reply #22 on: 11-03-2009, 09:20:03 »
Quote from: "Son of Man"
naravno spreman sam da platim kolko god treba

Ja sam ovo široko shvatio... :D

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Voznje ?
« Reply #23 on: 11-03-2009, 09:53:19 »
ma ja sam to konto za nadogradnju al posto velite da nije moguca onda jbga  :cry:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Re: Voznje ?
« Reply #24 on: 22-10-2010, 12:31:32 »
Jel igro neko NFS Undercover, naime konacno sam sa ovom novom masinom uspeo da ga instaliram, i sve na nivou, ali me malo buni to sto su komande malko uzjebane, tj. skretanje je previse ekstremno, malo kliknem u levo odo u kurac, ne mogu da kontrolisem auto, ako me kontate, znaci ne moz se poredi sa prethodnim NFS igrama gde je to bilo bas onako lagano i opusteno ?

I da, aj preporucite jos neke novije igre ako ima sta da valja, kolko sam skontao mogu da igram i iz 2009-te. Hvala.  :|

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #25 on: 22-10-2010, 12:35:21 »
Dirt... recimo.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #26 on: 22-10-2010, 12:40:30 »
da, da, Dirt, evo upravo se spremam da ga instaliram.  xcheers

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #27 on: 22-10-2010, 13:02:16 »
Jel ima neko torrent za NFS World a da nije na ruskom ?
I malo me buni, jel to iskljucivo on-line igra ili moze da se pici komotno ?

Perin

• Lord of Wolves
  • 6
  • 3
  • Arogantnost je moje srednje ime
    • Klub Knjige
« Reply #28 on: 22-10-2010, 14:02:17 »
http://isohunt.com/torrent_details/195282917/need+for+speed+world?tab=summary

sudeći po torrentu, jeste online. Ja ne igram vožnje.
http://klub-knjige.blogspot.com/

... nisam u životu naleteo na ženu ... sa čijim bih se stavovima složio...

žene imaju... stavove??!  xdrinka

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #29 on: 22-10-2010, 14:50:04 »
I malo me buni, jel to iskljucivo on-line igra ili moze da se pici komotno ?

It is the first MMORG in the Need for Speed series (though Motor City Online was originally conceived as a Need For Speed game[2]) and is available exclusively for Windows-based PCs.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #30 on: 22-10-2010, 16:23:34 »
DIRT 2 ubiva, najjace do sad  :|

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #31 on: 24-10-2010, 17:31:44 »
Jel zna iko gde se sejvuje igra u DIRT2, posto ako nemas onaj online nalog iskljucuje ti se auto-save pa moras rucno ?

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #32 on: 25-10-2010, 11:23:37 »
Jel igro neko odavle uopste taj DIRT2 ?
Kako ga je igro ako je igro ?

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #33 on: 25-10-2010, 12:10:12 »
Ja ga nisam igrao.

Melkor

• 5
  • 3
« Reply #34 on: 25-10-2010, 12:17:37 »
Kupio sam ga klincu za Wii pa bas i ne mogu da ti pomognem  xwink2
"Realism is a literary technique no longer adequate for the purpose of representing reality."

Melkor

• 5
  • 3
"Realism is a literary technique no longer adequate for the purpose of representing reality."

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #36 on: 25-10-2010, 14:22:58 »
Uh, Melkore, fala vi bate, nije mi palo na pamet da tako potrazim pomoc, uglavnom sljaka ka sat !  xcheers

Отац Јоил

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #37 on: 06-11-2010, 11:04:25 »
Ja sam upravo po svoj prilici završio sa FLATOUTom. Ta igra je dizajnirana da bi omogućila što više sudaranja, izlijetanja sa staze i sl. i u tom domenu briljira. Model oštećenja je fenomenalan, sve živo na autu može da otpadne ili da se zapali. Srećom, naravno, igra je potpuno nerealistična, jer obično na kraju trke vozite neku bezobličnu masu u plamenu za koju tek detaljnom analizom može da se utvrdi da je nekad bila auto. Igra koristi ragdoll fiziku, što nije loše. Vrlo je lijep osjećaj kad se npr. u punoj brzini zapucate u neku banderu, vozač izleti kroz šoferšajbu i završi pod točkovima nekog od preostalih automobila ili nešto slično. Nažalost, u igri nema krvi :-( Okolina je većim dijelom (mada ne sasvim) destruktabilna, a kažu da je to još unaprijeđeno u nastavcima igre.
Šampionat je nekako tupavo dizajniran, ali to nije toliko bitno. Imati bronzanu, srebrnu i zlatnu klasu, na početku imate otključane samo tri staze, a onda kako osvajate dobar plasman (bar treće mjesto), otključavate i ostale. Ukupno učestvuje sedam vozača (osim vas) koji imaju svoja imena i prezimena i oni kao i vi apgrejduju svoje aute, ali nigdje ne postoji nikakva ukupna tabela šampionata niti imate informacije o tome šta vaši protivnici rade sa svojim autima. Takođe ne možete čak ni da unesete svoje puno ime i prezime jer imate, čini mi se, svega osam znakova na raspolaganju (?!).
Naravno, sve je to sporedno - bitan je osjećaj u samim trkama, koje su kratke, pune razaranja i praćene nekom hard rok / hevi metal muzikom koja je uglavnom bezveze (osim pjesme Baby With Two Heads), ali vremenom priraste za srce. Elem, u normalnom nivou trke ovo je sve besprijekorno. Staze su izazovne, ali ne preteške, tako da igra može da posluži kao solidan uvod za početnike u svijet arkadnih vožnji (meni je ovo prva). Nažalost, profesionalni nivo je potpuna kanta i propast. Umjesto da se igra oteža time što će biti realističnija i protivnički vozači inteligentniji, dizajneri su vas u potpunosti lišili bilo kakve kontrole nad sopstvenim vozilom. Jedna od najiritantnijih stvari EVER, u bilo kojoj igri koju sam igrao, jeste to da čim malo oštrije skrenete, vaš auto momentalno pravi zaokret od 180 stepeni i vi tu ne možete apsolutno ništa. Možete da probate da ga cimate u drugu stranu, ali to samo vodi do toga da on leluja neko vrijeme i onda napravi zaokret od 180 stepeni. Isto tako, ako vas neko klepi (bez obzira što je vaš auto triput jači od njegovog) ili čak i ako naletite na neki običan sitan kamenčić, opet se dešava isto - letite sa staze ko da vas je krkno u najmanju ruku neki šleper ili pravite zaokret od 180 stepeni. Bukvalno u SVIM ovim situacijama vaš auto završava okrenut u smjeru suprotnom od onog u kom treba da idete i dok se vratite na stazu, prošo voz. Kao da su namjerno isprogramirali tako. Zbog toga vjerovatno obustavljam igranje ove igre, jer vrijeđa čovjekovu inteligenciju, ali bih svakome srdačno preporučio normalni nivo. Na JuTjubu možete da vidite neke prilično spektakularne scene iz ove igre.
"homofob, rusofil i šovinista, pokupio si sve najgore sa balkanskog podnjeblja"

Novi smakosvjetovni blog!

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #38 on: 06-11-2010, 12:27:19 »
Ta igra je dizajnirana da bi omogućila što više sudaranja, izlijetanja sa staze i sl. i u tom domenu briljira. Model oštećenja je fenomenalan, sve živo na autu može da otpadne ili da se zapali. Srećom, naravno, igra je potpuno nerealistična, jer obično na kraju trke vozite neku bezobličnu masu u plamenu za koju tek detaljnom analizom može da se utvrdi da je nekad bila auto. Igra koristi ragdoll fiziku, što nije loše. Vrlo je lijep osjećaj kad se npr. u punoj brzini zapucate u neku banderu, vozač izleti kroz šoferšajbu i završi pod točkovima nekog od preostalih automobila ili nešto slično. Nažalost, u igri nema krvi :-(

ako si pristalica "autogeddon-a", ti bi obavezno (ako do sada vec nisi) morao da procitas balardov SUDAR.
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

cutter

• 4
  • 3
« Reply #39 on: 06-11-2010, 13:01:16 »
Takođe ne možete čak ni da unesete svoje puno ime i prezime jer imate, čini mi se, svega osam znakova na raspolaganju (?!).

oldskul problem...

Отац Јоил

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #40 on: 06-11-2010, 15:58:48 »
Ta igra je dizajnirana da bi omogućila što više sudaranja, izlijetanja sa staze i sl. i u tom domenu briljira. Model oštećenja je fenomenalan, sve živo na autu može da otpadne ili da se zapali. Srećom, naravno, igra je potpuno nerealistična, jer obično na kraju trke vozite neku bezobličnu masu u plamenu za koju tek detaljnom analizom može da se utvrdi da je nekad bila auto. Igra koristi ragdoll fiziku, što nije loše. Vrlo je lijep osjećaj kad se npr. u punoj brzini zapucate u neku banderu, vozač izleti kroz šoferšajbu i završi pod točkovima nekog od preostalih automobila ili nešto slično. Nažalost, u igri nema krvi :-(

ako si pristalica "autogeddon-a", ti bi obavezno (ako do sada vec nisi) morao da procitas balardov SUDAR.

Gledo sam istoimeni film i bio mi je vrlo bezveze.
"homofob, rusofil i šovinista, pokupio si sve najgore sa balkanskog podnjeblja"

Novi smakosvjetovni blog!

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #41 on: 15-11-2010, 10:09:52 »
Koji vam je NFS najbolji (ako iko to uopste ovde igra) ?

Meni je najjaci bio Most Wanted, i to ubedljivo, odma za njim UNDERGROUND 2, bas sam ga podosta igro, sad sam poco ovaj UNDERCOVER, i za sad mi dojaja jer je svet bas huge-huge, moz se vozi de oces, mada sto se toga tice mnogo mi je lepsa grafika bila na Most Wanted, nekako sve blago i fino, lepe boje and shit, dok ovde nekako prljavo, jebemliga.

Shift sam takodje poco al ono bre uopste ne lici na NFS serijal, vozis po nekim smarackim stazama, a i kola su pocela da zanose ko da igram reli i slicno, a to mi se nikako ne svidja. Carbon je takodje bio OK, ali prekratak za moj ukus, ocas posla sam ga preso, jebes to.

Vidim uskoro izlazi NFS Hot Pursuit 2010, e to bi trebalo da bude vr', jer taj stari fazon i jeste bio najbolji, ko na hot pursuit 2, koji sam sa uzivanjem igro.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #42 on: 15-11-2010, 12:28:43 »
Ovaj novi Hot Pursuit baš hvale. Pojavio se pirat za Xbox 360 ali ja još ne mogu da ga igram zbog AP2.5 zaštite. Ali PC verzija će dakle u narednih par dana.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #43 on: 15-11-2010, 14:07:10 »
Joj Meho, fala za info je-e-edva čekam  :!:

Baci prijavu ođe čim se pojavi, očiju ti mojih.  xnerd

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #44 on: 15-11-2010, 14:25:06 »
Hoću, ali po Marfijevom zakonu, to će se desiti baš dok ja budem u Ženevi krajem ove nedelje, a tamo neću imati pristup Internetu, barem ne regularan.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #45 on: 15-11-2010, 14:41:28 »
Zar opet ides da izdajes svoju zemlju ?

P.S. Poydravi mi Danu i Vuka  xyxy

P.P.S. Kako je u Švici, brate Meho je u Švici  :|

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #46 on: 23-11-2010, 17:08:44 »
Jel igro neko WRC FIA World Rally Championship, instaliro sam ga i deluje mi skroz FULL, naravno ne ko CMR, ali vozi ?

cutter

• 4
  • 3
« Reply #47 on: 23-11-2010, 17:12:18 »
Koji vam je NFS najbolji (ako iko to uopste ovde igra) ?

Jedini koji mi se sviđao (nije da sam ih redom igrao) je bio onaj što se isto zvao hot pursuit, jel to dvojka? Gde je bio El Ninjo da se bira.

cutter

• 4
  • 3
« Reply #48 on: 23-11-2010, 17:13:31 »
Nene, trojka.

Grgolj blaster

• 2
« Reply #49 on: 04-01-2011, 20:44:21 »
3.
Thou shalt not judge a book by it's cover,
thou shalt not judge lethal weapon by Danny Glover.