Author Topic: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man  (Read 85329 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #150 on: 05-06-2011, 09:39:09 »
Ne može. Al' ću iskreno da ti kažem da si tek u poslednjem postu napisao gde si dobio pare. :cry: Valjda vas neće u'vate organi gonjenja. U svakom slučaju, sad ne možeš da se kandiduješ za poštenu društvenu funkciju, ali možeš za ministra ili neko veliko mudo, kojima je korupcija u opisu radnog mesta.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #151 on: 05-06-2011, 10:05:49 »
Ček bre kakva crna korupcija, potpisao sam legalan ugovor ?  :idea:

Savajat Erp

  • gospodar izgubljenog vremena
  • 4
  • 3
  • Posts: 5.704
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #152 on: 05-06-2011, 10:10:18 »
Само опуштено, moneyman!  :lol:
Niste mi verovali da ću da pucam?!
ZAŠTO MI NISTE VEROVALI?!!!!

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #153 on: 05-06-2011, 10:18:28 »
Znači oćeš da kažeš da sam se kurčio tim parama ?  :(

Ljudi, ali to su mi prve pare koje sam zaradio  :cry:

Stipan

  • 4
  • 3
  • Posts: 13.617
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #154 on: 05-06-2011, 10:23:12 »
Ako su prve i treba da se kurčiš. Nego šta!

Savajat Erp

  • gospodar izgubljenog vremena
  • 4
  • 3
  • Posts: 5.704
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #155 on: 05-06-2011, 10:30:30 »
Znači oćeš da kažeš da sam se kurčio tim parama ?  :(

Ljudi, ali to su mi prve pare koje sam zaradio  :cry:

Не, бре, само кажем да није

trulo, blam, što sam ja ovde objavio javno koliko sam para dobio u KG ?
Niste mi verovali da ću da pucam?!
ZAŠTO MI NISTE VEROVALI?!!!!

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #156 on: 05-06-2011, 11:34:50 »
a ono "moneyman" ?  xfrog

Stipan

  • 4
  • 3
  • Posts: 13.617
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #157 on: 05-06-2011, 11:36:17 »
Svi smo mi pomalo "moneyman".

Savajat Erp

  • gospodar izgubljenog vremena
  • 4
  • 3
  • Posts: 5.704
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #158 on: 05-06-2011, 11:38:57 »
a ono "moneyman" ?  xfrog

У смислу - улетео си у кеш. :lol:
Niste mi verovali da ću da pucam?!
ZAŠTO MI NISTE VEROVALI?!!!!

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #159 on: 05-06-2011, 11:41:14 »
Teo je da napiše - mojne, man!
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Plut

  • 4
  • 3
  • Posts: 4.669
  • Šetajuća žuta antena
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #160 on: 05-06-2011, 11:59:48 »
I ja bih se kurčila. Al' bih malo preterala s cifrom. :mrgreen:

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #161 on: 05-06-2011, 12:05:21 »
Sad mi je lakše  :mrgreen:

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #162 on: 05-06-2011, 12:06:40 »
I ja bih se kurčila. Al' bih malo preterala s cifrom. :mrgreen:

I sa brojem prodatih knjiga.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Plut

  • 4
  • 3
  • Posts: 4.669
  • Šetajuća žuta antena
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #163 on: 05-06-2011, 12:07:17 »
Normalno.

Mark

  • 4
  • 3
  • Posts: 2.382
  • The proverbial stopped clock.
    • Janko Takac
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #164 on: 05-06-2011, 13:14:38 »
E da, mora da napomenem, ladno mi dade covek na ime putnih troskova 4500 dinara iako sam jasno naglasio da je povratna 1150, 

Ne znas ti Sine kako se to radi. 4500 je samo tvoj deo, a covek je nadleznima prijavio putni trosak u ko zna kolikom iznosu i za ko zna za koliko ljudi ... :-) EVo ovih dana je Maja Gojkovic pala jer je organizovala i davala pare za manifestaciju koja je nije ni odrzana.
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

http://kovacica00-24.blogspot.com/

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #165 on: 07-06-2011, 19:13:13 »

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #166 on: 08-06-2011, 08:19:31 »
Okultni detalj iz KRANGujevca, naime ovaj matori dole je iz nepoznatog razloga došao na promociju, kontam bilo mu dosadno ili ide na sve, mora da je taj neki rad, i kad je krenula priča o hrišćanstvu uvatio da polemiše sa mnom, znate onaj fazon, kako to da nešto tolko zlo može da opstane 2000 godina i slično, no dobro, uglavnom nekako okončamo mi tu raspravu, ali na pomen da bi ja hrišćane stavljao u logore, ko onomad Ameri Japance, tu je već popizdeo i iako u invalidskim kolicima demonstrativno je napustio salu.  :evil:


Josephine

  • Guest
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #167 on: 08-06-2011, 08:45:37 »
A zašto si odabrao da nam ispričaš baš ovaj detalj?

HAL

  • 4
  • 3
  • Posts: 909
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #168 on: 08-06-2011, 09:02:38 »
Kolika je cena knjiga ako se kupuje preko tebe?

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #169 on: 08-06-2011, 19:56:43 »
Ista je cena.  8-)

D. - tako mi se telo, a i ništa drugo pametno se nije dogodilo, najgora promocija ever, doduše imo sam ih samo 3.  :lol:


6th Balkan Anarchist Bookfair: 10th-12th June 2011 (MKC Skopje)




This year the city of Skopje will be hosting the 6th Balkan Anarchist Bookfair (BAB). BAB is an event which is organized on a regional level, and the main idea that guides the event is Balkan of peace and solidarity, as opposed to Balkan of nationalism and exploitation. So far BAB was held in Ljubljana (2003), Zagreb (2005), Sofia (2008), Athens and Thessaloniki (2009), and Zrenjanin (2010).

Program of the 6th BAB

Friday, June 10th:
17:00 - Opening of the bookfair and introduction of the participants
19:00 - Promotion of the book "Abraxasian guide through documentary movie" (Bojan Pandža, Center for Libertarian Studies, Belgrade)


Saturday, June 11th:
12:00 - Discussion: Role of anarchism and the anti-authoritarian left in student movements
15:00 - Tribune: On the current situation in Greece
16:30 - Tribune: "The global crisis: Manufacturing Despair"
18:00 - Presentation of the No Borders camp in Bulgaria


Sunday, June 12th:
12:00 - Discussion: Anarchism and mainstream media
15:00 - Discussion for coordination of common Balkan campaigns against nationalism, capitalist crisis, nuclear energy

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #170 on: 08-06-2011, 20:56:33 »
Ideš mi u tatkovinu?
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #171 on: 08-06-2011, 21:52:21 »
we're going international  8-) :lol:

angel011

  • PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • Posts: 8.364
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #172 on: 12-06-2011, 13:47:06 »
we're going international  8-) :lol:

 :|

Samo napred, Sine!
We're all mad here.

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #173 on: 13-06-2011, 08:13:28 »
Evo ga malo ko fol izveštaj, ali sam se više fokusiro na protest protiv murije nego na sam Sajam :

http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com/2011/06/izvestaj-skopje-906-1106.html

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #174 on: 23-06-2011, 20:56:55 »
Abraksas i u beogradskim bibliotekama od septembra !

Evo, za sve vas koji niste imali keša da kupite knjigu, ili koji već izgovor, od septembra ćete moći da je nađete u svim većim beogradskim bibliotekama, dakle radi se o 17 biblioteka, e sad ja trenutno tačno ne znam koje su to, ali biće je u Gradskoj Biblioteci u Knez Mihajlovoj, i logično, Narodnoj Biblioteci kod hrama Svetog Save, a budućeg hrama Sajentološke Crkve. Samo se nadam da će i osnovci imati pravo da posude knjigu jer zaista greo'ta bi bila da se srpskoj nejači uskrati pravo da pročita takvo jedno delo.

Anomander Rejk

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.017
  • Strah je ubica uma.
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #175 on: 25-06-2011, 10:18:32 »
A, prodireš u institucije, podrivaš sistem iznutra, lukavo , lukavo...  :)
Tajno pišem zbirke po kućama...

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #176 on: 25-06-2011, 14:49:39 »
Kad smo vec kod penetracije  :lol: jel ima neka domaca izdavacka kuca koja posluje preko Amazona, naravno engleski prevod je u igri, da se ne bi maltretirao sa strancima, jer sta, isti je to qrac, ili barem ja tako mislim, a ?

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #177 on: 25-06-2011, 19:15:48 »
Dakle, ne treba mi nikakva veza niti bilo šta slično, samo mejl izdavača.

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #178 on: 30-06-2011, 14:13:18 »
Raja, ako dadne dobri Mehov Alah, tj. ne baš tako dobri Abraxas, pošto ovaj mora prvo njega da pita, ipak da se zna ko je tu s najvećim jajima po hijerarhiji, sutra u Yellow Cab-u će izaći cerenzija by zna se ko ('rat Loshmi), dakle za jun sam ga popljugao zbog Jelene Bačić-Alimpić (uvalila se preko veze, majke joj ga nabijem pokvarene) , a pošto sam skontao da oni daju samo po jedan prikaz od ovog domaćeg literarnog sranja (ispravi me Loshmi) sad sam valjda na redu ja. A i mislim to je neki logičan, da ne kažem prirodan sled da posle ove kurveštije uletim EGO. Moraću čitavu noć da pravim left hand path sex magiju (hvala qrcu konačno imam para), te da se režem, bodem i brnujem, da bi se ovo pretkazanje ostvarilo, al neka, nadam se da će vredeti. Hail Abraxas, hail Loshmi !  8-)


Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #179 on: 01-07-2011, 11:29:02 »
Izišlo  :evil: :|

Loshmi tebra, svaka čast, izgurao si sranje do kraja.  :!:

Inače, for the record, jedino moja knjiga od sviju 8 nema naslovnicu, što znači da smo postigli cilj - cenzura, yeah !  :mrgreen:

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #180 on: 01-07-2011, 17:11:25 »
Kurčenje vol.1: Abraxas does Yellow Cab



Dakle sve je jasno, sranje nije slasno, we're going mainstream baby, oh yeah...

Dakle, šta se desilo, kritika "Vodiča" je trebala da uleti u junskom broju ali je onda uletela ona raspala PINK urveštijazakunje, Bačić mi ga Alimpić, sa nekim svojim pulp sranjima, al' šta ćeš, istripovala žena da je pisac i tu nema boga, kakva Isidora Bjelica, kakva Mirjana Bobić, ova im bre beži za čitav krug, mada ako ćemo iskreno, ni ja nisam ništa bolji, al' ja bar ne ulazim na kvarno preko reda, tako da sam u miru i dostojanstveno sačekao julsko izdanje, sve se nadajući da Vidojković, Šelić ili tako neki dojajni pisci neće izdati nove knjige u međuvremenu. I vaistinu, kren'o ja jutros sa prvim zracima kurca odma' da overim dal' su me turili, i falaqrcu turiše me, tako da koristim ovu priliku da se zahvalim glavnoj i odgovornoj urednici Mini Krsmanović koja je uz brata Lošmija to pogurala uprkos svim kontraverzama. Znači, thanks.

Inače, ja zaista nikad nisam čitao ovaj časopis (a bogme ni bilo koji drugi, da se ne lažemo) a kontam ni velika većina vas koji ovo čitate (ili možda grešim ?) te vam stoga vaspostavljam na uvid ovu kritiku, jer realno koja će budala (osim mene opravdano) da kupi časopis zbog jedne jedine kritike ?

E da, još jedna zanimljiva pojedinost, svih osam kritika imaju naslovnice u zaglavlju osim naravno moje, što samo potvrđuje moju teoriju da smo kolega Ognjanović i ja sa tim Kolmanovim portretom Čarlija Mansona odradili opaku akciju, jer očigledno je da deluje, čim ljudi to ne znaju da prihvate na pravi način tj. pre će biti da nisu sigurni o čemu se tu zapravo radi, pa ide onaj fazon, daj bolje da mi to cenzurišemo, da nas glava ne boli, jer ko zna šta sve tu piše. I bejahu u pravu, jer zaista svašta piše, al' se nažalost ne vidi jer je skoro pa džepno izdanje, tako da ono...evo kritike pa mu ga dajte !

http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com/2011/07/kurcenje-vol1-abraxas-does-yellow-cab.html

Karl Rosman

  • 4
  • 3
  • Posts: 2.799
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #181 on: 01-07-2011, 17:22:11 »
Kurčenje vol.1: Abraxas does Yellow Cab



Dakle sve je jasno, sranje nije slasno, tako da sam u miru i dostojanstveno sačekao julsko izdanje, sve se nadajući da Vidojković, Šelić ili tako neki dojajni pisci neće izdati nove knjige u međuvremenu. I vaistinu, kren'o ja jutros sa prvim zracima kurca odma' da overim dal' su me turili, i falaqrcu turiše me,

http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com/2011/07/kurcenje-vol1-abraxas-does-yellow-cab.html

Daj, bre, taj ziro racun da uplatim pare! Kniga moze i za pokoLJenja (omiljena mi hrvaCka rec inace) :) Zasluzio si, Djurdja mi!  :D
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Agota

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.804
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #182 on: 01-07-2011, 19:06:47 »
Videh ,super. :)


This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #183 on: 02-07-2011, 06:39:28 »
Dakle, NEMA DALJE, ja definitivno podnosim ostavku, znači savetnik predsednika Srbiju + Bojana Maljević koja mu objašnjava neke stvari. Samo takav rispekt za Bojanu. NEMA DALJE.

http://blog.b92.net/text/18222/A-znas-li-ti-jadan-da-smo-mi-odje-za-didaskalije-zaduzeni/#k1102107


Meho Krljic

  • 5
  • 3
  • Posts: 60.013
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #184 on: 02-07-2011, 08:59:53 »
Jebote, eto te za par dana u Utisku Nedelje, a posle sigurno i kod Olivere Kovačević. Nebo je sad granica  :| :| :|

Shozo Hirono

  • 4
  • 3
  • Posts: 3.759
    • http://www.myspace.com/plan9soundsystem
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #185 on: 02-07-2011, 09:24:20 »
 xrofl

 xcheers

Mark

  • 4
  • 3
  • Posts: 2.382
  • The proverbial stopped clock.
    • Janko Takac
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #186 on: 02-07-2011, 11:19:02 »
Nije li vreme za ponovne pregovore sa CLS oko tvog ugovora ... :-)
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

http://kovacica00-24.blogspot.com/

angel011

  • PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • Posts: 8.364
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #187 on: 02-07-2011, 13:05:35 »
 xcheers
We're all mad here.

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #188 on: 02-07-2011, 13:32:11 »
Kog ugovora jarane ?  :lol:

Ma mene bre ne zanimaju ti lokalni indijanci, iskren da budem, jer ovo je bilo FUCK PROFIT, za raju, jebiga, priznajem, zanemarivao sam taktiku, al ipak nisam završio u nižerazrednom Vratniku, čudnim sticajem okolnosti. Tako da je meni cilj il neki CRO izdavač koji bi pokrio i BIH i SLO, ili ono što sam pričao, engleski prevod pa lepo na Amazon da vidimo dal je sranje realno il sam utripovo, a još ako je cena niska tripujem da bi to odlično išlo...al to je samo moj trip, želja pusta...


Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #189 on: 02-07-2011, 13:49:00 »
Jebote, eto te za par dana u Utisku Nedelje, a posle sigurno i kod Olivere Kovačević. Nebo je sad granica  :| :| :|

Toooooo mi reci jaro, Utisak Nedelje (tukijem u čelo) :!:, dakle dolazim u starkama, u bermudama, i onako se mangupski zavaljujem u stolicu te prekrstim noge al skroz dole onako, jer mora da budem "more punk than you" tj. stanoviti pisac, i još povrh svega opušteno palim pljugicu, Olja se naravno buni, a ja joj odbrusim "jebo te bre tata, izađi napolje ako ti smeta...you bitch"  8-)

tomat

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.665
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #190 on: 02-07-2011, 14:21:41 »
Kog ugovora jarane ?  :lol:

Ma mene bre ne zanimaju ti lokalni indijanci, iskren da budem, jer ovo je bilo FUCK PROFIT, za raju, jebiga, priznajem, zanemarivao sam taktiku, al ipak nisam završio u nižerazrednom Vratniku, čudnim sticajem okolnosti. Tako da je meni cilj il neki CRO izdavač koji bi pokrio i BIH i SLO, ili ono što sam pričao, engleski prevod pa lepo na Amazon da vidimo dal je sranje realno il sam utripovo, a još ako je cena niska tripujem da bi to odlično išlo...al to je samo moj trip, želja pusta...



ne znam kakva je varijanta sa onim yu4you sajtom, je l' to funkcioniše ubosni i rvackoj?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #191 on: 02-07-2011, 16:32:21 »
Nikad čuo al valjda bi saznao od raje koja me kontaktirala ?!  :idea:

angel011

  • PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • Posts: 8.364
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #192 on: 02-07-2011, 18:00:50 »
Kog ugovora jarane ?  :lol:

Ma mene bre ne zanimaju ti lokalni indijanci, iskren da budem, jer ovo je bilo FUCK PROFIT, za raju, jebiga, priznajem, zanemarivao sam taktiku, al ipak nisam završio u nižerazrednom Vratniku, čudnim sticajem okolnosti. Tako da je meni cilj il neki CRO izdavač koji bi pokrio i BIH i SLO, ili ono što sam pričao, engleski prevod pa lepo na Amazon da vidimo dal je sranje realno il sam utripovo, a još ako je cena niska tripujem da bi to odlično išlo...al to je samo moj trip, želja pusta...



Ako imaš na engleskom i 'oćeš i u elektronskom obliku da prodaješ, overi Amazonov Kindle program, vidi koja su im pravila (tj u kom formatu mora da ti bude knjiga, u principu je html najbolji, i da li je materija nešto što oni pristaju da objavljuju), otvori nalog tamo, aploaduj knjigu u traženom formatu, ako je format i sadržaj ok oni ti prilično brzo prihvate knjigu, odredi joj cenu od $2.99 (to je najmanja moguća cena a da dobijaš maksimalni procenat od prodaje tj 70%), vidi koje kategorije postoje tamo pa je svrstaj u što precizniju (o filmovima, o dokumentarcima, okultno, vidi da bude što preciznije jer se tako lakše nađe), stavljaj link za e-knigu na Amazonu gde god stigneš da raja vidi, i to mu je to. I još ako prodaja ide ti povremeno dobijaš pare, a nije ona vanity press varijanta da ti izdavaču plaćaš da ti objavi, Amazonu za to ne plaćaš ništa, njima ide procenat od prodaje.
We're all mad here.

Джон Рейнольдс

  • 4
  • 3
  • Posts: 8.507
  • @
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #193 on: 02-07-2011, 21:34:31 »
Sine bre, pa nema me u Beogradu pet dana, a ti odma ode u mejnstrim! Ako ako, krajnje je vreme da neko naš ovim fensijanovićima objasni neke stvari. Jbt, pa da li konačno shvataš šta bi tek "Fragmenti" napravili?

Olja se naravno buni, a ja joj odbrusim "jebo te bre tata, izađi napolje ako ti smeta...you bitch"  8-)

Ako dođe do ovoga, ne spominji tatu, već će tebi Džonika šanuti ko je Olju stvarno jebo pre dvadesetak godina, pa ima da bude fešta.  :mrgreen:
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Agota

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.804
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #194 on: 02-07-2011, 21:52:41 »
bio je sarkastican,bar se nadam
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #195 on: 03-07-2011, 00:04:30 »
Da li sam bio sarkastičan ? Bio il' ne bio pitanje je sad ? :evil:

Mala Sestro Agota, kako to da do sad nisi skontala, što se tiče TV-a ja JEDINO cenim Sarapu, a Utisak je svake nedelje sve gori i gori, dovodi goste nedajbože, ponaša se bahato, histerično, onda ima taj jako ružan trip gde je istripovala da je iznad svih ovih "čobana" što se javljaju, pa ih na najnekulturniji način prekida i zajebava, dakle skroz se raspustila, a zaista nije takva bila ranije, jer emisiju pratim još od 90-ih, i to je znači nebo i zemlja. I naravno, da, jebo je tata zajedno sa Kostom Čavoškim, mrtvim buljavim Crnčevićem i ekipom, naci(onali)stički ološ, jebo bi im mamu svima pojedinačno, i oca, i oca bre.  xuss

Inače, osećam da ju je karo Basara il tako neki udarnik a ? xrofl

@angel011 - ovo je znači najjača ideja koju sam čuo do sad, svi me nešto kao cimaju, ajde izdaj preko a niko konkretno neku ideju da ponudi. Dakle, savršena ideja jer bi sve išlo direktno preko mene a ne mrtvih izdavača. Awesome. :)

Agota

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.804
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #196 on: 03-07-2011, 11:32:13 »
Ma otkud znam da gotivis Sarapu meni je on tak nekako sirov, a Olja mi je standardno ista i mora zena da ih prekida pobogu,al ne brini nece te ona zvati ,mislim sta ces ti tamo?
Bilo bi strava  da se pojavis kod Velje u Nivo 23,naravno bez kurcevitog stava i prostakluka nije mi jasno sta si se primio ,pa nisi napisao hari potera .
Uostalom ne citam svaki tvoj tekst na blogu,pola citam pola preskacem,al cim otvorim oci prvo ulazim na abraxas  ne zbog toga da vidim sta si napisao i skidanja filmova,vec da vidim dal si ziv budalo.
Ne zameri,znas da te volim  :)
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

Джон Рейнольдс

  • 4
  • 3
  • Posts: 8.507
  • @
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #197 on: 03-07-2011, 17:50:40 »
Inače, osećam da ju je karo Basara il tako neki udarnik a ? xrofl

Ma kakvi. Lik je skoro u tvom fazonu.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

ginger toxiqo 2 gafotas

  • 4
  • 3
  • Posts: 16.767
"...get your kicks all around the world, give a tip to a geisha-girl..."

ginger toxiqo 2 gafotas

  • 4
  • 3
  • Posts: 16.767
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #199 on: 05-07-2011, 12:54:53 »
...a, istine radi, evo i linka ka u više navrata pominjanom prikazu RINGIŠPILA Jelene Bačić Alimpić (od svojih učenika sam saznao za zanimljiv poluakronim-polukliping njenog imena!) koji je autorka, navodno, na kvarno preko reda ugurala u junski broj YC... (inače, ta recenzija je davnih dana poručena i odoslata redakciji)...

http://www.yc.rs/sr/magazine/kritika/knjige/story/4246/Kritika%3A+Ringi%C5%A1pil++%28Jelena+Ba%C4%8Di%C4%87-Alimpi%C4%87%29.html
"...get your kicks all around the world, give a tip to a geisha-girl..."