Author Topic: Stevan Šarčević - VIVA LA REVOLUCIÓN  (Read 4186 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Scordisk

• 3
Re: Stevan Šarčević - VIVA LA REVOLUCIÓN
« Reply #50 on: 05-03-2017, 16:49:14 »
Poslusaj sta ti govori unutarnji glas, Divlji Parizeru:)

Аксентије Новаковић

• 3
  • Homo Superior
« Reply #51 on: 05-03-2017, 16:52:20 »
Да је макар и аматер, него ниво испод тога...

Scordisk

• 3
« Reply #52 on: 05-03-2017, 16:54:30 »
Nesto si mi malaksao... hajde onda, dok se ne revitalizujes salamom, do sledeceg vidjenja xcheers

Аксентије Новаковић

• 3
  • Homo Superior
« Reply #53 on: 05-03-2017, 16:57:20 »
Који, кад му повредиш его, крене да тртља бесмислице без краја и конца...

Scordisk

• 3
« Reply #54 on: 05-03-2017, 17:03:40 »
Tjah, ja cu sebi uvek biti najveci kriticar, a komentare, makar i negativne, volim da cujem, jer tako se covek razvija i uci. Ono sto mene vise ovde interesuje jeste da ti pomognem da i ti zaradis svoj nedeljni rucak:)

Divlje srce

• 2
« Reply #55 on: 05-03-2017, 17:13:33 »
Да је макар и аматер, него ниво испод тога...
Nebitno. Čemu ga poticati, da se sramoti još više, jer sada je očito vidno potresen.
Pazi, kao, voli negativne komentare, ali kada primi takav, odma krene insinuirati i buncati.
Ne može se konstruktivno raspravljati sa nezrelim ljudima.
Pozdrav, tipkamo se...

Scordisk

• 3
« Reply #56 on: 05-03-2017, 17:17:30 »
Tipkamo se onda ovih dana. Klopaj u miru i uzivaj u svakom zalogaju, zasluzio si ga;)

Stipan

• 4
  • 3
« Reply #57 on: 05-03-2017, 18:21:45 »
Tjah, ja cu sebi uvek biti najveci kriticar, a komentare, makar i negativne, volim da cujem, jer tako se covek razvija i uci. Ono sto mene vise ovde interesuje jeste da ti pomognem da i ti zaradis svoj nedeljni rucak:)

Čekaj malo... O čemu ti to pričaš? Ti ćeš sebi biti kritičar?

Dopali su mi se tvoji crteži i dao sam ti šansu da uradiš naslovnicu za moju zbirku priča koja je nastajala pune četri godine. Eeeej!!! Četri godine! Prva stvar koju će čitalac videti je tvoja brljotina koju si uradio za pola sata! Ti pričaš o samokritici? Ti koji si tražio pare tek kad je stvar finalizovana?

Sedi, jedan!

A sad mi se skloni sa teme.

Scordisk

• 3
« Reply #58 on: 05-03-2017, 19:12:30 »
Eh, Stipe, baš si me razočarao, a ja mislio da si neki gotivan lik  :(

Ipak, da ne ispadne da sam ja neka hulja i prevarant, napisaću ovde, pa da završimo za danas.

1)Niko ti nije tražio nikakve pare. Ti si došao, rekao: "je l' može ilustracija, a dobiješ autorski primerak?", ja sam rekao može, super, poslao ti ilustraciju, dobio autorski primerak, i za to sam tži zahvalan, evo, stoji mi tu na polici, i to je bilo to. Nikakvog pomena ni o kakvom novcu nije bilo, e sad, da li ti nešto haluciniraš ili ta verna kuca ne stoji džabe na tvojoj profil slici, to je već pitanje za psihijatra.

2) Uvažavam da ti se ilustracija ne sviđa, samo ne razumem logiku čoveka koji kaže da mu je ilustracija super, turi je na naslovnu, razglasi svoju zbirku svuda po internetu, nabifla trista komada iz štampe, i onda se posle bog te pita koliko vremena seti da mu se ilustracija ipak ne sviđa, i da je prevaren? Tako se, Stipe, ponašaju neurastenici i mala deca, a ne odrasli ljudi od ohoho godina. Ako ti se nije dopala, pa što si je stavio, šta, meni da učiniš? :D

3) Meni stvarno svejedno da li će moj crtež da bude naštampan ili ne, stvarno, nemam aspiracije ka karijeri ilustratora, već imam jedan posao i to mi je dosta, hvala lepo. Crtkam za svoju dušu i prihvatam da to i nije preterano dobro (a da je ponekad i očajnički loše), ali nisam ja nikoga lupao po ušima da moje crteže uzme, sam si se ponudio, a meni, pravo da ti kažem, stvarno svejedno.

Stipan

• 4
  • 3
« Reply #59 on: 05-03-2017, 19:24:08 »
Jebote, pa jel ti uopšte čitaš šta drljaš po ovoj temi? Ja haluciniram? Meni treba psihijatar?

Ajde budi ljubazan pa iščitaj šta si ovuda bulaznio, pa onda padaj u sevdah.
Uvrh mi je one stvari tipova što jedno pričaju, drugo misle, a treće rade.

Scordisk

• 3
« Reply #60 on: 05-03-2017, 19:29:43 »
Hm, gledam sad, i ništa mi nije jasno. Rekao sam da je ilustracija bila za džabe, što ona suštinski i jeste bila, ali se nisam zbog toga žalio ili bunio, niti sam tražio pare. Normalno smo se dogovorili, nije bilo nikakvih problema, osim ovih tvojih,  izmaštanih. Da li je sad naslovnica loša, ovakva, onakva, to nek svako za sebe odluči, a ti sledeći put razmisli da li ti se nešto dopada pre nego što turiš na naslovnicu. Meni ni iz džepa ni u džep

Stipan

• 4
  • 3
« Reply #61 on: 05-03-2017, 19:33:35 »

Ma daj razjasni mi šta je ovo značilo:

Za Divlji Parizer: slazem se da je ilustracija katastrofa, zato i jeste bila za dzabe. Pojam ti moze biti nepoznat, ali to je kada radis ovo isto kao i sada, minus juhor

I prestani da me nerviraš, ako boga znaš...

Divlje srce

• 2
« Reply #62 on: 05-03-2017, 19:37:03 »
Za Divlji Parizer: slazem se da je ilustracija katastrofa, zato i jeste bila za dzabe.
Laži i prevare spominješ samo ti. Hulje i prevarante također.
Kako ja vidim, Stevanu se ilustracija stvarno dopala.
Ono jedino što mu se nije dopalo je ova tvoja izjava, u kojoj potvrđuješ da si to za Stipana uradio preko one stvari. :D

Šteta za tebe da nisi vidio priliku za sebe u tome, šteta za Stevana da je mislio da si to uradio u dobroj namjeri, i dobro je da svi vide da je tebi svejedno, i što se od tebe može očekivati.

Scordisk

• 3
« Reply #63 on: 05-03-2017, 19:38:35 »
Da ti prevedem: prihvatam da moji crteži nisu nešto posebno dobri, ali ja bolje ne umem. Tvoju sam uradio naslovnicu najbolje što sam mogao, a ako cenjeni publikum hoće nešto bolje, neka se obrati profesionalnim ilustratorima da to urade za honorar, jer ja definitivno nisam taj, niti sam ikada rekao da jesam. Sad, ako ti je to jasno, hajde da okončamo razgovor za vjeki vjekova.

Stipan

• 4
  • 3
« Reply #64 on: 05-03-2017, 19:45:35 »
Okončano. Doviđenja, laku noć, prijatno....

Stipan

• 4
  • 3
« Reply #65 on: 06-03-2017, 20:25:18 »
Posle ovolikih pohvala nema mi druge nego da vas uputim u Delfi knjižare da nabavite svoj primerak:

https://www.delfi.rs/knjige/108820_viva_la_revolucion_knjiga_delfi_knjizare.html

hidden

• 4
  • 3
« Reply #66 on: 06-03-2017, 20:27:13 »
Overiću krajem meseca nalazi mi se na spisku. odlična naslovna btw.