Author Topic: Radmilo Anđelković, SPIRIDONOVA POTERA ZA NEUHVATLJIVIM i druge priče i novele  (Read 13709 times)

Berserker and 1 Guest are viewing this topic.

scallop

• 5
  • 3
Kratke smo potrošili u zbirci kratkih priča.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Аксентије Новаковић

• 3
  • Homo Superior

Evo kako izgleda SAMO FIKCIJA. Radmilo u Roswellu. 68 strana sa jebeno sitnim fontom, normalno, bar 100 u posebnoj svesci. Garant bi to neko čitao. Kao i integralnu svesku SVA VUČJA DECA, od koje imam samo dva primerka. Moguće je svašta na taj način, kao dopunu, pustiti u promet, ali ne dirajte mi format SPIRIDONOVA POTERA ZA NEUHVATLJIVIM.

Хоће ли Бобан да штампа твоје есеје?

scallop

• 5
  • 3
Hoće sigurno samo ako sačekam.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Аксентије Новаковић

• 3
  • Homo Superior
Ко чека - дочека.

scallop

• 5
  • 3
Čekanje je početak putovanja. Svi drugi nešto rade na tvom projektu, a ti čekaš. Još koja godina i sve će da se složi.

Аксентије Новаковић

• 3
  • Homo Superior
Чини ми се да ће збирка и есеји бити објављени до Сајма.
Максимално још два месеца чекања.

scallop

• 5
  • 3
Sasvim mi je svejedno. Ja imam svoj legendarni primerak sa praznom naslovnicom, Ugly čita drugi primerak, pa kad stigne imaćemo i ilustracije u knjizi.

Аксентије Новаковић

• 3
  • Homo Superior
Значи Агли ради илустрације?
Нека корист и од њега да буде :)

scallop

• 5
  • 3
Ima žicu za originalno, ali mi se ni u šta nije zakleo. To je danas vrlo dobra okolnost. Obično obećaju i zaborave.

Ugly MF

• 4
  • 3
  • Natural born FlatEarther!!!
    • https://www.facebook.com/Art-of-Bojan-Vukic-396093920831839/
Radi ali one za koje su ga nategli francuzi sa rokovima... Možda će kad stigne da pročita sve priče da ukrasi naslovnicu.... I naravno ništa nije obećao, nije blesav da ispada lažov..

scallop

• 5
  • 3
Ne beri gajle. Imam knjigu kakvu niko nema, a bogami, neće je niko ni imati. Zato nemoj da zaturiš ovu koja je kod tebe.