Author Topic: Joomla i kunena - iskustva!?  (Read 98096 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #100 on: 25-11-2015, 15:50:31 »
Samo da obavestim:


Na home strani nemam više slike knjiga koje se menjaju. Samo prazan okvir.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Petronije

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.486
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #101 on: 25-11-2015, 16:39:03 »
Ona fleš reklama? Ja je imam, ili ti je mator fleš plejer ili si instalirao neki ad bloker...

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #102 on: 25-11-2015, 16:54:30 »
Ma, brate Petronije, ja ne instaliram ništa. A da mi je mator fleš plejer, mator mi je. Imam ga od 1942.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Petronije

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.486
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #103 on: 25-11-2015, 17:07:48 »
Pa obnovi ga ako si baš željan flešujućih reklama koje troše resurse računara i dodatno greju procesor. Ljudi se muče da ih sklone a ti se buniš što ih nemaš. :lol:

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #104 on: 25-11-2015, 17:13:53 »
Ma, ne radi mi deo Home page Znaka Sagite. Ono gde šetaju knjige Čudne Knjižare. Jebeš fleš reklame.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #105 on: 25-11-2015, 17:15:41 »
Da objasnim svoje ucesce u ovoj diskusiji, ako je kome promaklo, malko sam cinična, to je moje pankersko nasledje i mala averzija prema ma i naznakama elitizma. Fazon, ovi su vredniji od onih. Rispekt za admine, aktivne ucesnike i korisne clanove foruma, naravno. Ali, to je jace od mene, sta cu. :)

Možda primećuješ da se ovde trudim najviše tebi da neke stvari razjasnim, jer za većinu ostalih odavno nema nade.
Ja ne delim ljude na elitu/poznanike/društvo iz kraja i ostale.
Podelu nameravam da napravim po zainteresovanost pojedinaca za ono što je osnovna namena foruma, a to su SF&F dela i sve što ih prati. Nema tu elitizma ako ja kažem da Bata, koji nije u stanju ni da shvati koncept SF&F, ne treba da bude najglasniji i najbučniji na nekoj usko žanrovskoj temi. Lepo je što ste tokom ove godine potrošili trećinu resursa sajta na rasprave o, s SF&F stanovišta, potpuno irelevantnim serijama i filmovima, ali do toga je došlo samo zbog moje tolerancije i strpljivosti. No, pojedinci su se razgoropadili i uzimaju sebi za pravo da zagađuju i teme o kojima, realno, nemaju šta da kažu. Razumem da je pojedincima to slatko, ali nema razloga da ZS postane potpuni cirkus. Znam da je pojedincima zosko simpatičan, ali da vidimo da li je toliko simatičan i onim osobama koje proganja danju i noću, iskopava privatne podatke, postira laži ili što je još gore istine koje osobe ne žele da se saznaju. Zaboravljate da sam ja za zoska imao razumevanja kada je većina tražila linč. Nisam ga dirao ni kada je ovde otvoreno mahao ustaškim simbolima i ismevao srpske žrtve. Ali diranje u stvarne ljude koji hodaju među nama, na načine koji prevazilaze internetsku komunikaciju jednostavno neće biti tolerisano.

Ma, ne radi mi deo Home page Znaka Sagite. Ono gde šetaju knjige Čudne Knjižare. Jebeš fleš reklame.

To nisu fleš reklame, nego običan gif.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Petronije

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.486
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #106 on: 25-11-2015, 17:21:36 »
Ja sam napravio pometnju, mislio sam da je to fleš, mada verovatno mislimo na istu stvar i ja je u svim pretraživačima vidim. Skalope ne valja ti browser :mrgreen:

Stipan

  • 4
  • 3
  • Posts: 13.617
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #107 on: 25-11-2015, 17:29:45 »
Možda primećuješ da se ovde trudim najviše tebi da neke stvari razjasnim, jer za većinu ostalih odavno nema nade.

Zaboravite nadu svi vi koji ste ovamo zalutali...

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #108 on: 25-11-2015, 17:31:17 »
Petronije, i tvoji bandari su mali, pa im se opet divim. Šta je to browser?
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #109 on: 25-11-2015, 17:32:00 »
Bobane, shvatam i hvala na strpljenju, zaista. Znam da ja na tvom mestu ne bih bila ni upola tako tolerantna, zato i kazem da poštujem sve sto cela ekipa koju sam navela radi za forum.

No, oko zoska. Ovo sto si naveo je, ako je tako, nedopustivo i iskreno receno strasno. Ja znam da ne bih volela da budem na mestu osobe cija se privatnost grubo povredjuje.

Ja sam vec s pocetka sa zoskom bila u losim odnosima jer mi je spamovao topik i tako dalje, pa sam ga, kad me je vec skroz smorio ignorisala mesecima. Medjutim, zosko je sad prema meni fer i pristojan, sto ne znaci da ne osudjujem napade na druge osobe. Zosko je, zapravo, "u sve zene zaljubljen" sto bi rekli Let 3 (bend), pa to nekad malo i eskalira, sto nije dobro. Generalno, nije dobro internet shvatati preozbiljno.

I ja sam u sustini jednostavna osoba, ljude tretiram ili onako kako oni tretiraju mene - ili malo bolje od toga, tj ne spustam se bas na najprimitivniji nivo komunikacije.

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #110 on: 25-11-2015, 17:35:44 »
Pitanje je da li primećuješ napade na druge osobe.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Petronije

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.486
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #111 on: 25-11-2015, 17:39:06 »
Browser je pretraživač interneta, program koji koristiš za pregled internet stranica. Verovatno se nešto zaglupeo pa ne prikazuje tu sličicu sa knjigama. Probaj negde u opcijama da nađeš "clear cache" ili ako je sve na srpskom "isprazni keš, ili očisti keš" ili nešto slično. Kad to uradiš ugasi browser - pretraživač pa opet pokreni, i idi na sajt. Mada ne vidim poentu, šta si zapeo toliko, verovatno će se sama pojaviti posle nekog vremena. Izvinjavam se što sam bio nejasan, mislio sam da se bolje razumemo pa sam okren'o na šalu.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #112 on: 25-11-2015, 17:41:06 »
Scallope, vazno je sta primecuje i radi administrator, a ne ja. Osim toga odmah cu reci - neki odnosi su toliko komplikovani da se na da razluciti gde je glava a gde rep. Plus, ja ne mogu da znam sta se desava iza kulisa foruma. To mi nije dato, i nije moj posao. Ono sto primetim, i jasno mi je o cemu se radi, na to i odreagujem.

džin tonik

  • 4
  • 3
  • Posts: 17.768
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #113 on: 25-11-2015, 17:43:01 »
xtwak za kaktus.

 xtwak pojma nemam u kojem kontekstu se slavi dan nasilja, pa cvijet za svaku priliku!

ps. bobane, necu vise dirati u stvarne ljude, sta god, evo, zivjele srpske zrtve!  xflowy xsmlove2

 bah, bez ironije, mislim da smo se svi moji ljubitelji i ja vise nego dovoljno objasnili jedni drugima. ono, kad te netko realno napravi vanrednom budalom za sve po potrebi jer si posten covjek i jos ti poslije ide gurati prst u oko da slucajno ne bi zaboravio da si zapravo debilan, neumjesan, klasni neprijatelj i pomalo lud, sve igrajuci na tvoju kulturu, jbg, desi se; za mene svrsena prica. u tom blatu se ja vise ne valjam sa ili bez bana nebitno.

ps. dibuce, plz batali analizu zoska. nije u dometu informacija s kojima baratas.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #114 on: 25-11-2015, 17:44:50 »
Pa ja samo rekla da volis zene, za to mi ne treba mnogo informacija! 8-)

džin tonik

  • 4
  • 3
  • Posts: 17.768
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #115 on: 25-11-2015, 17:52:23 »
Pa ja samo rekla da volis zene, za to mi ne treba mnogo informacija! 8-)

bez da to sad smatram necim losim/prezira vrijednim, onako opcenito, ne mozes znati da godinama nisam razmijenio tri privatne poruke van javnog foruma, iako tu od maltene prvog dana, znaci dok jos nije ni trebala registracija da bi se pisalo, pa se onda na zalost zalomilo 25.000, sto je vremenski prilicno intenzivno i ponekad zahtijevno, ali neponovljivo.

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #116 on: 25-11-2015, 17:55:04 »
Scallope, vazno je sta primecuje i radi administrator, a ne ja.


Zašto, onda, stalno nešto primećuješ? I da Zosko voli žene i da kao postoje neke kulise... Pitaj ga šta je raspravljao u 25.000 PM poruka. Meni se dosta toga skršilo o glavu.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #117 on: 25-11-2015, 18:00:30 »
Zato sto su neke stvari toliko ocigledne da treba biti slep a ne primetiti, ne treba ni meni ni bilo kome ovde specijalna obuka za tako sto.

Nego, scallope, zasto vi mene sve to pitate? Jel mislite da sam negde pogresila ili se ogresila o nekoga, ovako, komentarisuci ocigledno, ili? Ne interesuju me nicije privatne poruke, uzgred...

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #118 on: 25-11-2015, 18:20:36 »
Sad odoh po sastojke za pivo.

Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

džin tonik

  • 4
  • 3
  • Posts: 17.768
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #119 on: 25-11-2015, 18:22:46 »
...Pitaj ga šta je raspravljao u 25.000 PM poruka. Meni se dosta toga skršilo o glavu.

mozes pitati i ti. realno nisi apsolutno nikad bio ni naceta tema u bilo kojoj privatnoj komunikaciji zoska, tako da ti se tu nista nije skrsilo o glavu.

džin tonik

  • 4
  • 3
  • Posts: 17.768
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #120 on: 25-11-2015, 18:27:11 »
Zato sto su neke stvari toliko ocigledne da treba biti slep a ne primetiti, ne treba ni meni ni bilo kome ovde specijalna obuka za tako sto...

toliko su ocigledne da, evo, uzmi primjer koji navodis, da ja volim zene. a pazi, obracas se osobi koja je bez trunke kompromisa homoseksualna vec priblizno dvanaest godina. ocigledno? eh...

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #121 on: 25-11-2015, 18:30:41 »
Najs! 8-)

A ja usla u tamni vilajet: brani/ne brani scallopa, brani/ne brani zoska, brani/ne brani batu, brani/ne brani linkina, brani taj neki zdrav razum! Ne valja ne vredi, sve dzaba lele meni! :x :x

 :cry:

džin tonik

  • 4
  • 3
  • Posts: 17.768
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #122 on: 25-11-2015, 18:36:41 »
ma jok, dibuce, sve pet. stvarno si jedna beskrajno ugodna i fina, odmjerena, osoba.
ja sam malo divljao jer mi se negdje od neke ekipe guralo "pederu". sto ni ja nisam zelio javno isticati u nasem opcenito nimalo tolerantnom drustvu, mislim, van sagite, preslikano na, niti mi prija da potegnuto. tako da, evo. tko ima problem s homoseksualnoscu, jbg, zazmirite.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #123 on: 25-11-2015, 18:39:45 »
Hvala zosko, i evo, cestitam, ako si zbilja gej, jos mi je ugodnije komunicirati s tobom. :lol:

džin tonik

  • 4
  • 3
  • Posts: 17.768
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #124 on: 25-11-2015, 18:42:04 »
hvala tebi. poz.

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #125 on: 25-11-2015, 19:21:42 »
Hvala zosko, i evo, cestitam, ako si zbilja gej, jos mi je ugodnije komunicirati s tobom. :lol:


I sada laže.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Petronije

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.486
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #126 on: 25-11-2015, 19:32:47 »
Laže dok zine, čitam i ne verujem :mrgreen:

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #127 on: 25-11-2015, 19:42:57 »
Haha, ako laze nek mu je na cast. Meni se dopada ovaj razvoj situacije i biram da mu verujem :D

Linkin

  • 3
  • Posts: 1.800
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #128 on: 25-11-2015, 19:44:47 »
Po meni ne laže. Pokazao se kao prava gejčina. Pa je dobio i crven ban.  :|

Josef K.

  • Rust Kolega
  • 2
  • Posts: 214
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #129 on: 25-11-2015, 20:59:21 »
Po meni ne laže. Pokazao se kao prava gejčina. Pa je dobio i crven ban.  :|

Pazi ko se javlja
And who in their right mind would call their place the Hotel Hitler?!?

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #130 on: 25-11-2015, 21:09:11 »
Možda da reaktiviram Batinu kaljugu, dopustim zosku i linkinu pristup i pustim ih da se kolju do iznemoglosti.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Linkin

  • 3
  • Posts: 1.800
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #131 on: 25-11-2015, 21:16:42 »
Još kad bih ja imao nešto protiv zoska. Opet učitavate u moje šeretske komentare neku dubinu koju nemaju. Naprotiv, i meni je ovako još simpatičniji.  :lol:

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #132 on: 25-11-2015, 21:45:04 »
jao, bre, to je najstarija fora za muvanje ženskih... "ja sam gej".
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Petronije

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.486
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #133 on: 25-11-2015, 21:56:28 »

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #134 on: 25-11-2015, 22:58:29 »
Nema tu elitizma ako ja kažem da Bata, koji nije u stanju ni da shvati koncept SF&F, ne treba da bude najglasniji i najbučniji na nekoj usko žanrovskoj temi.

ma šta mi napriča

koncept SF&F oko kojeg ne mogu da se dogovore tri i po pisca fantastike u Srbiji? :)

nadam se da možeš da me podsjetiš gdje si izložio svoj neshvaćeni koncept, da upotpunim svoje neshvatanje :)

koju usko žanrovsku temu sam okupirao, ako bih mogao da saznam, ali pritom da mi empirijski dokažeš kako sam spriječio učestvovanje na tom fantomskom topiku nekim tvojim ekspertima

pošto je valjda to poenta, naći žrtvenog jarca zbog kojeg ne mogu stručnjaci doći do riječi

ono tipa libeat bi dobila napad logoreje, samo da Bata nestane, kako bi cvjetale nesuvisle teorije! :)

haha, I say.

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #135 on: 25-11-2015, 23:04:24 »
Bato, svi znaju da si davitelj po svaku cenu i većina se izvlači iz svake rasprave u koju zaglavinjaš. Eto, nemaš pojma šta je SF&F i ja sam već drugi pored Bobana.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #136 on: 25-11-2015, 23:19:34 »
sasvim suprotno, bez mene na ovom forumu jedva i da ima rasprave

rasprava je RAS-prava, a ne ja tebi serdare, ti meni vojvodo, ja tebi sokole, ti meni zmijo ljuta

ili neko gugutanje, gdje se okupe golupčići da im se napune kljunovi sažvakane hrane, ili vajdontvidžastgetalong ulizištva

malo vujakliju u ruke, pa da se nauči šta prefiks ras uopšte znači, da neko ne potura međusobna monološka milovanja kao raspravu

pa kad skapiramo agon i babičku vještinu kao elementarne stvari u raspravi, onda možemo da pređemo na to šta je pojam a šta je koncept

što se lijepo ne kaže da se u stvari i ne želi rasprava nego da pretvorimo ZS u rileks centar, neku banju koviljaču, ili ponajbolje, da to komercijalizujemo, jer valja knjige prodavati. Što bi se iko raspravljao u ljekovitom blatu ili tržnom centru.

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 9.927
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #137 on: 25-11-2015, 23:33:27 »
Ajde Bato, od kad sam ja na forumu na temama o knjigama i stripovima nisi napisao ni jednu poruku. Najbolje što si uradio je da si davao komentare o filmovima ( kakvi god da su barem je nešto konkretno ). Sve drugo su baljezgarije.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #138 on: 25-11-2015, 23:39:01 »
Truki, pa onda pričaš sasvim suprotno od Bobana, koji je visokoobdarenim prelistavanjem Sagite zaključio da Bata uništava gornji dio foruma

posebna priča je ta što em Boban nema nikakav poseban koncept SF&F, jer je na famoznom topiku nešto nabadao naslijepo, em ne zna šta je rasprava a šta simulacija iste

scallop

  • 5
  • 3
  • Posts: 28.514
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #139 on: 25-11-2015, 23:43:14 »
Sa svojim razumevanjem ti ni nabadanje ne prepoznaješ.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #140 on: 25-11-2015, 23:48:54 »
Nabadanje je za nabadače, a ne za koncepte

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #141 on: 26-11-2015, 00:19:19 »
Mada Bata verovatno ima drugaciju ideju od mene o tome sta je i kakva treba da bude forumska rasprava, generalno se slazem da je on jedan od generatora diskusije na forumu. A foruma bez diskusije nema, kao ni bez aktivnih ucesnika, u suprotnom je to mrtav forum.


ridiculus

  • 5
  • 3
  • Posts: 6.144
    • Strahoslovni domen999
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #142 on: 26-11-2015, 00:33:06 »
Ček' samo da postavim temu o filmu Ex Machina. :lol:  Želeo sam to odavno, ali svaki put mi se isprečilo nešto drugo.
Dok ima smrti, ima i nade.

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #143 on: 26-11-2015, 00:37:07 »
Dybuk, ovo ću ti reći samo još jednom.
Ovo je forum za SF&F.
Bata o tome ne zna doslovno ništa.
Pametan čovek može diskutovati o svemu.
Bezobrazan će se trpati i tamo gde realno ne može ništa da doprinese.
Otvori Batin profil i pogledaj o čemu je on pričao ovde prvih pet godina postovanja. To je pravi Bata.
Uz ogradu da je verovatno najveća gomila ekstremnog sranja završila u nevidljivim delovima Deponije.
No, njemu su se dopale diskusije koje su vođene u gornjem delu foruma iako ih nije razumeo; čak je počeo priče da piše i da umišlja da njegovo mišljenje o SF&F ima ikakvu težinu.
Poželeo je da bude deo koncepta kome nije dorastao. Misli da se retorikom može nadomestiti odsustvo svega ostalog.
Nije ovo nikakav poseban lov na Batu; neću ga ukinuti, ali mu neću ni dati da baljezgari na svakoj temi. Uostalom,  pogledajmo samo ovaj topik... da li ima ijednu reč koja nije oftopičarenje, od samog početka? Nema, jer njega nikada stvarno ne zanima tema, već rasprava, često isprazna ali rasprava u kojoj uvek nastoji da njegova bude zadnja. To je čista psihopatija; diskusija se nikada ne završava jer on uvek ima šta da doda. To je definicija smaranja.
Dybuk, boli me kurac za išta što Bata može da napiše ili kaže i ako je došao dan da njegova reč bude merilo bilo čega pozitivnoig na ovom forumu, ja ću u istom minutu pobrisati ceo sajt i krenuti da se bavim bilo čime drugim.
Dybuk, potroši dan vremena i prekopaj stare topike iz početnog perioda ovog foruma, dok budeletine kao Bata nisu naplavile sve, oterale koga su stigle i počele da toroču o svemu i svačemu. To je cena koju je ZS forum platio mojoj želji da se ovde vode slobodne diskusije i da svako možeda kaže šta misli, ali ne i da svako pokaže šta je sve moguće reći bez da se išta promisli. 
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 9.927
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #144 on: 26-11-2015, 00:41:20 »
Nabadanje je za nabadače, a ne za koncepte

ovo je tipičan picobatizam...podseća me malko na Milorada Pavića - forma bez sadržine.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #145 on: 26-11-2015, 00:57:57 »
Bobane ni ja ne znam nista o SF/F knjizevnosti. Sad, ja uopste ne napadam tvoju viziju, to je tvoje pravo i ostalo, niti tebe licno kritikujem.

Mislim da neki sa duzim stazom ovde ucitavaju razne stvari u mojim postovima, ja u sustini ne branim ovog ili onog vec negde pisem o svojim utiscima za ovo vreme koliko sam na forumu, bez predznanja. Pokusavam da budem objektivna, da ukazem da nisu svi skroz zli ili stetni vec i da ima nekih pozitivnih aktivnosti na forumu. Ja zapravo ni sa kim jos nemam problem, mozda je to manjkavost mog vidjenja stvari? Osim sa onim sitnim TD trolom onomad koji je uspeo da razbesni nekoliko ucesnika. Nailazila sam na postove xy osoba koji su recimo za ban, direktan, nedostojni foruma, onako nasumicno pregledajuci sekcije. A ti postovi stoje, pa, makar ovi ljudi umeju 3 suvisle recenice da sastave i isprovociraju raspravu, sad sto nekad preteraju te se ne mogu zaustaviti, to je druga prica.

Neki ljudi ocekujiu da se ovde deli njihovo misljenje i vizija, da se svrstavam u ovaj ili onaj tabor, ili jos gore - da ne govorim ako nemam info o svim relacijama i korelacijama. Zasto? Pa, valjda mogu da dam svoju procenu necijeg ponasanja u trenutku i bez iscrpnog predznanja o svima i njihovim odnosima sa ovim ili onim; o citavoj mrezi odnosa, takoreci...Ili uopste, da se cuti dok se ne skuva misao i precizno odabere tema, trenutak i sagovornik, jednom u pola godine. Ja tako ne funkcionisem, postujem puno, rafalno, ne merim sto puta pa jednom secem, te mozda olako dajem neke ocene, to cete mi, nadam se, oprostiti. :)

Evo sad ce i Linkin da besni na mene, sigurno. :lol: To je cjena objektivnosti. :cry: Nemoj, Linki :cry:


Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #146 on: 26-11-2015, 01:02:25 »
ridikuli, so na ranu!

eh, šta sam radio prvih pet godina, npr pročito sam Poslednjeg Srbina, i Bobana još boli kritika, i to što je upropastio Srbiju glasanjem za Dinkića... napiso sam Batu u svemiru, htjeli su da mi objave priču u nekom njihovom zborniku, ali ne Batu u svemiru, nego neku drugu, pa nisam pristao... jedan sam od bijednog broja učesnika sf čitaonice, ali sad čekamo Bobanovu izmišljotinu da sam mu ja kriv za broj učesnika. Naravno, i radionica je propala zbog mene.

Sagita je prije mene bila divno mjesto s pedofilskim fotkama nekog Popivode, i koliko znam Bobanče je sam banovao svoje današnje eksperte, ili su sami odlazili da se više nikad ne vrate... u svakom slučaju teško je jesti što si sam, jelte, hm, pa da... ali iako Bata nije tad bio ni registrovan i za to je kriv, jer je Bata u stvari posljedica toga što je Sagita samostalno, duboko u svojoj utrobi, nešto loše pomislila

Bauk kruži nad Evropom!

ridikuli da otvori topik o SF filmu, da bih mogao da nastavim da o tome ne znam doslovno ništa.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #147 on: 26-11-2015, 01:03:55 »
Ili uopste, da se cuti dok se ne skuva misao i precizno odabere tema, trenutak i sagovornik, jednom u pola godine.

ne daj se zavarati, ovdje se plaše bilo kakve termalne obrade misli, vidiš da Bobanče hoće da izvadi peć iz pećine! 8-)

džin tonik

  • 4
  • 3
  • Posts: 17.768
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #148 on: 26-11-2015, 02:11:18 »
Haha, ako laze nek mu je na cast. Meni se dopada ovaj razvoj situacije i biram da mu verujem :D

sa svojom seksualnoscu se u ovom slucaju ne bih ni shalio; to priznanje otvara vrata shiroj diskriminaciji, ali kad me se vec mjesecima sto suvislo sto izravno poteze na taj racun, voila. mislim, ok, kome treba prozivanje na toj razini, udri brate. sad, nije da bas ni potpuno ne razumijem, podijelio sam i ja, ne bas tako osobno, ali ok.
zato i alergican na pms. vremenom podijelis sa cetiri-pet osoba dio privatnosti i tako to krene u povjerenju kao da si dao u oglasnik.

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #149 on: 26-11-2015, 03:12:56 »
Čime li je ovaj topik zaslužio da bude obasut ovolikim oftopikom?
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.