Author Topic: Nova pravila ponašanja na forumu  (Read 110183 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Džek

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.732
  • Instalater raznih šejtanluka.
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #150 on: 28-07-2016, 13:50:19 »
A ne, nije se Džek okliznuo, nego si mu vešto podmetnula koru od banane na kojoj je maestralno surfovao. Šta ti je trebalo da pljuneš na Tortu, ostaće otvoreno pitanje za neki svetao delić tvog pomračenog uma.
 
Objavio priču, jeste, novelu, verovatno zato što je zaslužila da bude objavljena u ZS, što me je, priznajem, iznenadilo i jako obradovalo. Ima Džek još objava; po tvom bolesnom kontu, svi ti urednici su objavili Džeka zato što se napijao sa njima na nekom tajnom i zavereničkom mestu u kojem su se cerekali D. i smišljali kako da je unize i zezaju. Ili kako si to rekla - slučajno ga objavili, okliznuli se ljudi pa objavili :)
Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

Harley Quinn

  • Guest
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #151 on: 28-07-2016, 13:54:48 »
A ne, nije se Džek okliznuo, nego si mu vešto podmetnula koru od banane na kojoj je maestralno surfovao.

 xrofl

Nažalost, i Boban tako vidi stvari.  :( Umesto da samo vidi da sam mnogo pametnija od tebe.  :lol:

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #152 on: 28-07-2016, 13:59:33 »
D. prijavila si post koji nije za banovanje i samim tim zaslužila svoje banovanje, ali sam i tu bio bolećiv prema tebi i progledao ti kroz prste. No, ti oćeš javno da mašeš artijom kojom si brisala dupe... ok, prijavila si i ja sam odabrao, u skladu sa gore propisanim pravilima da banujem tebe. Jesi li sada zadovoljna?
Možda neću čekati ponedeljak da zaključam forum.
Možda zaista treba preokrenuti stvari; dosad je učešće na ZS bila podrazumevajuća stvar, sada treba postaviti tako da se za to izgara za tu privilegiju.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Džek

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.732
  • Instalater raznih šejtanluka.
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #153 on: 28-07-2016, 14:05:34 »
Lepo je što si pametnija, šarolikost ovog sveta se sastoji od pametnih i više pametnih ljudi. Ali, nametanje drugom da je manje pametan, to je već vređanje, ksenofobija, nipodaštavanje, provociranje. Sada bi ti kao da se nastavljaš sa mnom, ali meni se ne pije pivo. To ja uveče, ponekad, kada imam društvo pa pretekne.

Pravim pitu i pečem meso, dolaze mi sinovi na ručak tako da ću te ostaviti da se batrgaš u svojoj zabludi. Mogla bi i ti da praviš ručak, i nekog dočekaš u RL. Veruj, lepo je.
Uzgred, neće ovaj forum propasti, dokle god ima normalnih ljudi (pametnih i više pametnih) koji imaju šta da kažu u okviru teme, i ljudi (takođe pametnih i više pametnih) koji vole da čitaju to što kažu.

Sad, najveća mi je briga da li da pravim supu ili ne. Jedan voli, drugi ne, a meni je svejedno.
Moraću nazvati i sazvati konsultacije, najbolje je tako :)
Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

Drakus

  • 7
  • 2
  • Posts: 261
    • Autostoperski vodič kroz fantastiku
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #154 on: 28-07-2016, 14:10:09 »
Sad, najveća mi je briga da li da pravim supu ili ne. Jedan voli, drugi ne, a meni je svejedno.
Moraću nazvati i sazvati konsultacije, najbolje je tako :)
Da, jer supa. Drugi ne mora ako ne voli. :D

po tvom bolesnom kontu, svi ti urednici su objavili Džeka zato što se napijao sa njima na nekom tajnom i zavereničkom mestu u kojem su se cerekali D. i smišljali kako da je unize i zezaju.
Ma samo tebi nije javljeno. Okupljanje je sredom. :D

Džek

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.732
  • Instalater raznih šejtanluka.
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #155 on: 28-07-2016, 14:15:11 »
Dobri moj Drakuse, verovatno javljaju, ali kako pijan da čitam šifrovani SMS, dok iskrivljenog lica i isplaženog jezika nabadam sa dva prsta po duploj tastaturi, cerekajući se kao Dragoljupče na sopstvene postove...
Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #156 on: 28-07-2016, 14:27:00 »
Dakle, D. je potpuno izgubila razum, mada sam to već više puta rekao. Sada me je optužila da je teram s foruma jer mi je urednička konkurencija.

Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

mac

  • 3
  • Posts: 12.843
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #157 on: 28-07-2016, 14:36:05 »
Koristi protiv tebe tvoju tehniku sitne provokacije. Debatni aikido.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #158 on: 28-07-2016, 14:40:26 »
 :lol: :lol:

ja bih iskoristila ovaj trenutak da postujem jednu lepu pesmu Vaska Pope (jer skorpija, ali makar da bude kulturno, kako dolikuje).

Ništarija

Ništarijo spavala si
I sanjala da si nešto
Nešto se zapalilo
Plamen se previjao
U mukama slepim

Probudila si se ništarijo
I grejala leđa
Na plamenu iz sna

Nisi videla muke plamena
Čitave svetove muka
Kratkovida su ti leđa

Ništarijo zaspala si opet
I sanjala da si ništa

Plamen se ugasio
Muke su njegove progledale
I ugasile se i one blažene.

 xjap

saturnica

  • 8
  • 3
  • *
  • Posts: 3.197
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #159 on: 28-07-2016, 15:00:53 »
Dakle, D. je potpuno izgubila razum, mada sam to već više puta rekao. Sada me je optužila da je teram s foruma jer mi je urednička konkurencija.

nije da se veselim, ali tako vam i treba...:)

saturnica

  • 8
  • 3
  • *
  • Posts: 3.197
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #160 on: 28-07-2016, 15:03:03 »
Koristi protiv tebe tvoju tehniku sitne provokacije. Debatni aikido.
nadajmo se da to ne radi u svilenim rukvicama..

Аксентије Новаковић

  • 3
  • Posts: 3.909
  • Homo Superior
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #161 on: 28-07-2016, 15:22:52 »
Сао рома дајбук, дајбук, сао рома сатурнице...
Раскокодакале су се кокошке мислећи да су дочекале својих 5 минута.

Mogla bi i ti da praviš ručak, i nekog dočekaš u RL. Veruj, lepo je.

Где је сад Мехо Крљић да упре прстом у тортиљаша и каже - МИЗОГИНИЈА!!! МИЗОГИНИЈА!!! ???
Ајде Мехо, покажи да ниси лицемер па третирај тортиљашеве прозивке у вези спремања ручка на исти начин као што си третирао моју причу о мешењу леба и гукни птицо да те сви чујемо - МИЗОГИНИЈА!!!


Džek

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.732
  • Instalater raznih šejtanluka.
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #162 on: 28-07-2016, 15:47:42 »
Ako sebi kuvam, perem i čistim, pa savetujem onu da nešto spremi nekome za klopu jer nema veće radosti od davanja, gde je tu mizoginija?
Ili mehanizam zla ne ume bolje od čupanja iz konteksta i korišćenja toga da se Mehi "šukne" i da ga se angažuje u ovim budalaštinama?

Uzgred, skroz sam zaboravio na dezert pa sad moram trkom u radnju. Cenim, biće sladoled, šta drugo u ovako kratkom roku? Konstruktivno bi bilo da si me napomenuo da sam to zaboravio, a kritiku tipa "kakav si to domaćin" bih progutao uz neku zdravošaljivu opasku!

Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #163 on: 28-07-2016, 15:54:29 »
Ovom jadniku su pesme Vaska Pope kokosarenje.  xfoht glupost je neunistiva.

Dzek, tip je klasican tard, ne vredi da mu objasnjavas.

Džek

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.732
  • Instalater raznih šejtanluka.
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #164 on: 28-07-2016, 15:59:36 »
Meni je pesma divna, iako kao oriđinal balkan boj mediterano tajp ne gotivim poeziju, ali ne izražavam to divljenje da ne upadnemo u standardno kolo koje se igra na skoro svim forumima, a koje veže "smajlić", "hvala", mrnjau", "nema na čemu" i slične slatkiše :)
Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

Labudan

  • 4
  • 3
  • Posts: 14.518
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #165 on: 28-07-2016, 16:00:08 »
tek što se sklonilo ono pojavi se ovo, perfektna sinhronizacija...
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #166 on: 28-07-2016, 16:14:24 »
Meni je pesma divna, iako kao oriđinal balkan boj mediterano tajp ne gotivim poeziju, ali ne izražavam to divljenje da ne upadnemo u standardno kolo koje se igra na skoro svim forumima, a koje veže "smajlić", "hvala", mrnjau", "nema na čemu" i slične slatkiše :)

da, da razumemo se, nista odvratnije od patetike, hehe.

ipak, Popa je cudo.

Meho Krljic

  • 5
  • 3
  • Posts: 58.808
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #167 on: 28-07-2016, 16:47:31 »
Ајде Мехо, покажи да ниси лицемер па третирај тортиљашеве прозивке у вези спремања ручка на исти начин као што си третирао моју причу о мешењу леба и гукни птицо да те сви чујемо - МИЗОГИНИЈА!!!



Važi:


MIZOGINIJA!!!!!!!!!!!!!!1

saturnica

  • 8
  • 3
  • *
  • Posts: 3.197
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #168 on: 28-07-2016, 19:04:47 »
Сао рома дајбук, дајбук, сао рома сатурнице...
Раскокодакале су се кокошке мислећи да су дочекале својих 5 минута.
nemam ja što dočekivati, jer sam na sagiti za razliku od vaših 5 minuta, nekoliko godina. ne znam gdje se izgubila vaša principijenost i finoća da osobu koja vam se ne obraća i ne vrijeđa vas, koja s vama ne komunicira ni u kojem smislu, vrijeđate? kokoške možda imate doma pa si nastavite s tom kokodak komunikacijom, taj seoski kodeks ponašanja i kulture zadržite za vaše ljepše polovice.
@bobane
nikad vas ni za što nisam tražila, ni pomoć ni zaštitu, niti sam za ikoga ovdje tražila ban, ali evo sad ga tražim za ovu osobu s trulim zadahom sagitaške prošlosti. ukoliko držite da pretjerujem, u redu. nije smak svijeta. prihvaćam vlastito baniranje trajno i zauvijek.

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #169 on: 28-07-2016, 20:26:19 »
pa T2 je vrlo blizu restrikcija i eleminisanja jer često i preterano preteruje. Uhvati se za nečiju jednu ružnu reč i onda uzvrati 50x i svih 50 pravda tom jednom.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Аксентије Новаковић

  • 3
  • Posts: 3.909
  • Homo Superior
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #170 on: 29-07-2016, 21:05:31 »
@Бобан
Д. је банована, један "проблем" је решен, и преостало је да буде решен мој "проблем".
Ја ћу сад да кажем шта имам, а ти уради како год желиш.

1. дајбук и сатурницу нисам требао да назовем кокошкама , и ту признајем да сам погрешио.
Требао сам да их назовем лешинаркама, јер су се тако понеле јуче.
У дебати нису достојне да носе воду Д., па су се повукле и чекале да Д. буде банована и онда су, свака на свој начин, наступиле као лешинарке.
Довољно је видети њихове коментаре на које сам реаговао и видећеш да сам у праву.

2. Меху Баждаревића сам овде прозвао да реагује на Џекову отворену мизогинију, на исти начин као што је реаговао на нека моја одређена писања.
Ни више ни мање од тога.

Што се тиче жена које уоште нису реаговале на Џекову мизогинију, њих нисам тео да прозивам јер је сваки напор у том правцу узалудан, пошто је и више него очигледно да дајбук, сатурница и још неке жене овде присутне јако мрзе Д, и не смета им у том случају ни мизогинија, битно да је уперена против Д.
То се још једном потврдило када су излешинариле након њеног бановања.

3. Тортиља Џек.
Рекао сам већ једном да је лик након издања Торте доживео синдром гуљавог и то је сад ваљда свима јасна ствар.
Реално, Торта је свима вама служила за спрдњу годинама, и Џек је тога свестан, али сад кад је добром вољом издавача књига изашла - човек полуде и крену у неке сумануте освете и то не на својој, него на туђој теми.
Јел то нормално?
Џек има своју тему о Торти, али на тој теми не прича нико ништа јер Торта ником није интересантна, па зато лик користи прилику да спамује тему о женском часопису.
Што је најлуђе, он сам признаје да спамује, и ником ништа.
Углавном, нисам се мешао у приче тамо, али лик данима спамује, јер о својој теми нема шта паметно да каже - и не само да нема шта да каже он, већ нема остаје и публика, што је за Џека поражавајућа чињеница која доводи до фрустрација и спамовања тема других аутора и издавача.

Из ове приче издвајам друге Торташе који се не понашају на овај гуљави начин, као и Стипана, који је некад био део те приче и кога, на један фановски начин, поштујем и ценим.

4. Стално се мени, ту и тамо по форуму, прети неким искључивањем из токова разговора и слично.
Од сада ја бирам ток разговора и бирам са киме ћу да причам, јер како поједини мисле и тврде за мене да нисам у њиховим токовима, тако и ја могу за њих да кажем, као што управо кажем,  да нису у мојим токовима.


@сатурница
Ћуј стара, не могу биливит за кај си так набријана у беду.
Својим срамним лешинарењем си изазвала моју реакцију.
Иначе, опоменута си од Клема да престанеш са ничим изазваним вређањима Д., ти ниси престала и опет ти кажем - лешинарила си.
Самим тим немаш никакво право да се жалиш на моју реакцију изазвану твојим лешинарењем.
Practice what you preach рече Тестамент пре скоро 30 година, зато сатурнице - у свом понашању почни да практикујеш оно шта мени пребацујеш.

https://www.youtube.com/watch?v=AHOJVINZVR0


@дајбук
Још једна лешинарка која је у дебати са Д увек била почишћена, па је зато набила комплекс од Д и пожелела да је копира.
Ово са песмом Ништарија је дајбуковачко-гастарбајтерско дно дна које управо говори о дајбук самој.
Наиме, за разлику од Д. која живи феминизам, дајбук о феминизму прича из своје позиције очајне домаћице, чији врхунац "феминистичке" приче представља трач кафенисање о односима Меланије Трамп и Мишел Обама.
Комика.

Drakus

  • 7
  • 2
  • Posts: 261
    • Autostoperski vodič kroz fantastiku
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #171 on: 29-07-2016, 21:51:00 »
Rasadnik deluzija...

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #172 on: 29-07-2016, 22:01:44 »
 xrofl neka si nam ti rekao, dezavuisao si nas, Tard2.


Bobane, how soon is now?

iliti: koliko je blizu "vrlo blizu"? :)

saturnica

  • 8
  • 3
  • *
  • Posts: 3.197
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #173 on: 29-07-2016, 22:38:19 »
Rasadnik deluzija...
... i psihijatrijskih slučajeva.

saturnica

  • 8
  • 3
  • *
  • Posts: 3.197
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #174 on: 29-07-2016, 22:41:37 »
xrofl neka si nam ti rekao, dezavuisao si nas, Tard2.


Bobane, how soon is now?

iliti: koliko je blizu "vrlo blizu"? :)
još jedno 666 udarničko-prostačih postova...:)

Džek

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.732
  • Instalater raznih šejtanluka.
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #175 on: 30-07-2016, 03:39:54 »
Bobane, otvorio si temu o novim pravilima.
Pretvorila se u cirkus umobolnih i njihovih sledbenika.

Znam da nisam neki forumski dušebrižnik, niti doprinosim nešto posebno, ali čitam ono što me interesuje. A veruj, mnogo me toga interesuje ovde.
Pretiš da ćeš zaključati forum?
Zašto?
Zbog neke D. koja ti je oterala večinu ljudi koje sam voleo da čitam? Halo, jesi li slabić da ti neka umobolna krampica zaključa forum? Da, krampica. jer u mom svetu, to i jeste.
Mom Rl svetu koji podrazumeva svakodnevni kontakt sa budalama pa ih odmah prepoznam.

Gde ti je, bog te namazo, Radmilo?
Da li si ti normalan?

Onaj Radmilo dok sam bio kod njega da me opismeni, pa mi, cenim, sat vremena pričao o tebi kao čoveku, karakteru, ljudini i velikanu?
Gde je onaj Slobodan Boban iz onih Sirjusa, Alefa, i ostalih izdanja koji su meni, alo, pazi meni, koji sam jedva natucao Srpski kada su se moji vrnuli iz gasterbajtstva, širio um i terao me da sa 15 god otvaram švapsko - srpskohrvatski rečnik da bih razumeo pojedine reči iz tvojih priča dok su me moji terali da učim za popravni iz SH?

Boban koji uvek ima zanimljivu spiku, edukativnu, koju povremeno citiram kada se ukaže zgoda, koji vadi pivo iz cegera i uz grimasu kaže, kod Lemija "Znaš, ne volim tvoje pisanje, ali objaviću ti novelu" 
Isti taj koji je napisao Crni Cvet koji dan danas svakome preporučujem i smatram ga nešto najlepšim što sam u životu pročitao, a potpisan primerak čuvam na počasnom mestu u svojoj skromnoj biblioteci?

Boban koji je napisao u temi moje zbirke, beše 2010-ta, da "će odustati od pisanja jer tako to biva nakon prve zbirke" a ne zna da mi je samo dao motiva i inata da nastavim.

A možda bi Boban ušao u istoriju kao čovek, pisac i urednik koji je pokleknuo pred psihopatama?
Gde je ono - nema predaje itd?

Banuj idiote, napravi ovo mesto ekskluzivom, niko da se registruje bez preporuke. i vrati ljudine.
Sramote je da neka D ili T2 ili sl urušavaju nešto decenijsko vredno. Ako nije tebi, meni jeste  i kontam, kamari ljudi.
A ako to konta neki Džek, onda...

Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

Stipan

  • 4
  • 3
  • Posts: 13.617
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #176 on: 30-07-2016, 04:02:32 »
Ne dirajte mi Saturnicu, please....

Džek

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.732
  • Instalater raznih šejtanluka.
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #177 on: 30-07-2016, 04:10:25 »
A i ti si budala Stipane. Ja te ne bih odstranio sa ovog foruma, ipak si oskarovac, a i jebemliga, moram priznati, mnogo objavljivan pisac. Hipster.
Ali se ponašaš kao budala, kao "samo da i ja zucnem koju, nema veze šta, joj moram da se čujem"
Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

Stipan

  • 4
  • 3
  • Posts: 13.617
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #178 on: 30-07-2016, 04:53:40 »
Dela se računaju, prazne priče odnosi vetar.

Džek

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.732
  • Instalater raznih šejtanluka.
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #179 on: 30-07-2016, 05:03:28 »
Potpisujem svaku reč Stipane. Dela.
A i ovo što mi serendamo, sve će to vetar vremena razduvati. Ostaće samo naša dela. A i ta dela će otići, kako koje...

Znaš kakav je bio Hemingvej? Još da je imao net? Pa mi smo zlatni :)
Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

Drakus

  • 7
  • 2
  • Posts: 261
    • Autostoperski vodič kroz fantastiku
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #180 on: 30-07-2016, 05:44:01 »
Rasadnik deluzija...
... i psihijatrijskih slučajeva.
Jedno je proizbod drugog. :D

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #181 on: 30-07-2016, 09:57:29 »
Nije to tako jednostavno, DŽek... Između dobrih i zlih postoji pregolema siva zona u kojoj su svi ostali.
A kada se seče sikirčetom rez je dubok i jasan.

Inače, ne postoji niko na ovom mestu ko je više verovao u D. od mene i niko ko je proćardao više svojih socijalnih resursa. Zato imam pravo da moje razočanje u nju kao potpuno nesposobnu da funkcioniše među ljudima i doprinese ičem konstruktivnom bude veće od bilo čijeg. Osećam se kao Taras Buljba kada je morao da ubije svog sina, ali zaista smatram da je bilo dovoljno i da joj n ikakve šanse na ovom mestu nikada više ne treba davati. Mislio sam to i pre nekoliko meseci ali me je njen rad na ovom "ženskom broju" prevario da joj dam šansu da promoviše sve to, no, svi su videli u šta se to pretvorilo.
Pojedinci koji su joj kao "drugari" (klem i njegova opaska o nedužnoj i nezaštićenoj D.) zapravo koriste celu ovu situaciju da se razračunavaju s ljudima s kojima su inače u sukobu.

Pokušajte da u iznošenju svog mišljenja ne ubacujete poštapalice koje vređaju neke treće pojedince. Ovo se pre svega odnosi na T2. Dybuk, ne prizivaj više banovanje T2 jer ako do toga dođe, ti ideš u paketu s njim. Ja ne verujem u krivicu samo jedne strane.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Аксентије Новаковић

  • 3
  • Posts: 3.909
  • Homo Superior
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #182 on: 30-07-2016, 13:24:10 »
Zbog neke D. koja ti je oterala večinu ljudi koje sam voleo da čitam?

Џеки, не буди гуљавији и комичнији него што јеси, јер прича коју причаш а у којој је један анонимус попут Д. наводно растерао све битне писце са форума не пије уопште воду, јер како један анонимус попут Д. може да растера битне писце, а да прескочи и не растера небитне и полуталентоване попут тебе?

Drakus

  • 7
  • 2
  • Posts: 261
    • Autostoperski vodič kroz fantastiku
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #183 on: 30-07-2016, 15:42:51 »
Tako što su ljudi poput Radmila otišli. Zato što imaju previše samopoštovanja da se raspravljaju sa nekim poput nje.

Džek

  • 4
  • 3
  • Posts: 5.732
  • Instalater raznih šejtanluka.
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #184 on: 30-07-2016, 18:06:23 »
T2, smrdiš na D.
Okupaj se. Operi zube. I mozak.
Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #185 on: 30-07-2016, 21:58:40 »
Quote from: Boban
Dybuk, ne prizivaj više banovanje T2 jer ako do toga dođe, ti ideš u paketu s njim.

koliko se meni cini, T2 ide u paketu sa D, a ne Dybuk.

Dybuk ni kriva ni duzna nagrabusi a ovaj zulumari po forumu i smara one koje percipira kao krive za D-in pad i njene "neprijatelje". nista ja s tim nemam, nego se branim od neisprovociranih napada paklenog dvojca. for d rekord.

osim toga, moj nacin komunikacije je nebrojeno puta pristojniji od komunikacije gorepomenutog, molim da me se ne stavlja u isti kos s njim.

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #186 on: 30-07-2016, 23:28:33 »
umoran sam od ljudske gluposti...
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #187 on: 31-07-2016, 08:40:35 »
Ajmo ljudi bit malo realni. Ko koga odavde uopšte mož da otera? Šta kao, neko ti kenja i ti iz protesta odeš? Ma ajte molim vas. Doduše ima osetljivih ljudi, i niko ih nije oterao no su sami otišli. Takve sam nebrojeno puta jurio da se vrate, neki su se vratili a neki ko npr. Radmilo nisu hteli, ali to sa Radmilom koga izuzetno poštujem je malo kompleksnija priča. Dakle, nema šanse da ga je D. otarala, to čak zvuči i smešno. Sam je otišo.

Stipan

  • 4
  • 3
  • Posts: 13.617
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #188 on: 31-07-2016, 09:18:07 »
Ma daj... Pustite više D. na miru. Ako ju je Boban oterao, oterao ju je i to je kraj priče.

Son of Man

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.960
  • See ya in Bambiland...
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #189 on: 31-07-2016, 09:30:00 »
Boban oterao D.??? Pa nerealno Stipane, nerealno, jer D. je neoterljiva, znači mogo je samo da je banuje.

Stipan

  • 4
  • 3
  • Posts: 13.617
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #190 on: 31-07-2016, 09:33:14 »
Možda... Pa opet, fer je iščekati novo Feniksovo uzdizanje iz pepela pre no što se pljucka po njemu....

Drakus

  • 7
  • 2
  • Posts: 261
    • Autostoperski vodič kroz fantastiku
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #191 on: 31-07-2016, 09:35:10 »
Da bismo imali više pljuvačke za kada se pojavi?

Stipan

  • 4
  • 3
  • Posts: 13.617
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #192 on: 31-07-2016, 09:36:12 »
I to je jedan od mogućih razloga, rekao bih.

Аксентије Новаковић

  • 3
  • Posts: 3.909
  • Homo Superior
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #193 on: 31-07-2016, 13:47:16 »
osim toga, moj nacin komunikacije je nebrojeno puta pristojniji od komunikacije gorepomenutog, molim da me se ne stavlja u isti kos s njim.

Од када је теби и батици пропала анкетица, ти упорно призиваш моје бановање и то чиниш из једног јако баналног разлога...

Наиме, Дајбук се шатро плаши да на фото секцији не видим њену фотку...ваљда трипује да је неодољива, шта ли... ;)

И то је разлог зашто Дајбук смара и тражи мој бан.
Само да не би видео њену фотку, иако ме њена фотка не занима ни најмање.

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #194 on: 05-08-2016, 18:54:47 »
zosko je dospeo na trodnevni odmor.
Svako dalje prepucavanje sa iznošenjem privatnih stvari biće dodatno i još rigoroznije kažnjavano.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Аксентије Новаковић

  • 3
  • Posts: 3.909
  • Homo Superior
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #195 on: 11-08-2016, 16:28:19 »
Бобане, објасни овој ћуркетини дајбук неке ствари, почев од тога да не заскаче људе на темама  на којима постују ако у вези саме теме нема шта да каже, и да не прогони нову чланцу форума мислећи да је то Д или мој дупли налог.

Само толико, а ти одлучи оћеш ли јој редуковати број постова на 5 комада дневно јер тад је најпродуктивнија и најмирнија.

И наравно, да се извини новој чланици због клевета и увреда које јој је упутила.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.485
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #196 on: 11-08-2016, 16:41:46 »
napunio si temu o japanu pricom o Mehovom navodnom dugovanju para tebi, NSFW gadostima, vredjas me gde stignes, i ti meni kazes da nemam sta da kazem?

pola tvojih postova su uvrede i blacenja, trolovanje lazi, i flejmovanje, ti ces da odredjujes koliko cu ja da postiram?

za ove uvrede sam se vec obratila nadleznom licu, jer nisam kao neki pa da u potaji i lazno prijavljujem postove pakujuci ljudima ban.

svi znamo da postoji proxy, pa dupli nalog nije lako dokazati, ali nas nekoliko smo te provalili. ja D nisam ni pominjala, iako se izmedju tvog i njenog ucesca na forumu ne uocavaju razlike.

Аксентије Новаковић

  • 3
  • Posts: 3.909
  • Homo Superior
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #197 on: 11-08-2016, 16:47:26 »
Шта тебе балавице надрогирана крављом балегом заболе цупика за Мехин и мој однос из деведесетих?

Ти знаш ко је коме дужан иако тад ниси била ни рођена?
Ти ћеш да мени причаш о томе?

О сликама Јединице 731 ти је рекла чланица Дивље Срце, и ту ништа не би додавао.

Лажеш, клевећеш, нападаш и мене и нову чланицу, тролујеш на свакој теми, заскачеш и измишљаш ствари.

Према томе, нека ти Бобан каже нешто о дуплим налозима, а ти буди свесна да не можеш ни себе да провалиш кад се дрогирана од кравље балеге пробудиш изјутра, а камоли мене...

Бата фантазира Линкина, а ти Д.
Комплекси су чудо.

Divlje srce

  • 2
  • Posts: 280
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #198 on: 11-08-2016, 16:48:38 »
Molim administraciju samo da objasni Dybuk da ja nisam ničiji klon, jer ne želim da me ta osoba proganja misleći da sam ja netko drugi i da ne trola teme van teme zbog nekih svojih poteškoća i problema.

Boban

  • 3
  • Posts: 22.789
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #199 on: 11-08-2016, 16:51:57 »
Dybuk, T2 i Bata po dan odmora... ili ćete učestvovati uz uvažavanje sagovornika ili vas ovde neće biti.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.