Author Topic: Fudbal nam je otisao u kurac skroz...  (Read 214155 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Labudan

• 4
  • 3
Re: Fudbal nam je otisao u kurac skroz...
« Reply #2000 on: 26-08-2022, 19:36:34 »
Фудбалски клуб Црвена звезда обавестио је јавност да је Дејан Станковић поднео неопозиву оставку на место шефа стручног штаба. Звезда је додала и да ће Милош Милојевић бити нови тренер шампиона Србије.

"Црвена звезда је моја огромна љубав, неописива емоција. Сада после трећег покушаја да је уведем у Лигу шампиона осећам се потпуно празно, јер највећој љубави нисам успео да пружим оно што сам највише желео. Не могу даље. Дао сам све од себе. Сада треба неко други да покуша. Мени су ове три године најлепши део фудбалског живота. Нешто што ме је додатно изградило, учинило бољим и квалитетнијим. Хвала играчима, управи и навијачима који су заслужни за то. Увек сам осећао њихову подршку. Баш зато сам одлуку да одем донео као знак захвалности и жеље да Звезди увек буде најбоље. Хвала свима на дивном времену проведеном на Маракани. Верујем да су године успеха тек пред клубом, а ја остајем увек ту за моју Звезду, увек свим срцем, јер Звезда је живот, а остало су ситнице", објаснио је своју одлуку Дејан Станковић.
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #2001 on: 26-08-2022, 20:04:18 »
Čim su njihovi novinari počeli da izbacuju "kritičke" tekstove, jasno je bilo da mu je odzvonilo.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Labudan

• 4
  • 3
« Reply #2002 on: 23-09-2022, 19:10:12 »

Palmer

• 3

Labudan

• 4
  • 3
« Reply #2004 on: 08-10-2022, 13:40:53 »
krasno, ljudi se slažu, a ne kao ovaj zosko blesavi 8-)

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #2005 on: 08-10-2022, 15:42:51 »
Malo o istosti:

https://www.veed.io/view/e09de502-65b3-40ff-97f7-a50d5ec89ca7
Ko su ova dva lika i šta je poenta, ne razumem?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Black swan

• 4
  • 3
« Reply #2006 on: 24-11-2022, 16:03:58 »
bumo videli večeras
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...

Labudan

• 4
  • 3
« Reply #2007 on: 24-11-2022, 20:52:14 »
rusotursku zavjeru uz arapsku pripomoć alahu ekber

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #2008 on: 24-11-2022, 20:55:34 »
moglo bi ovo veceras biti zanimljivo. jest' da su brazilci dobri, ali moraju se aklimatizirati, a srbija igra na domacem terenu, plus, sudi brat iz irana...
sve ispod 2-0 za srbiju je poraz...

Black swan

• 4
  • 3
« Reply #2009 on: 24-11-2022, 22:03:46 »
Lose ovo
Olovne noge
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...

Labudan

• 4
  • 3
« Reply #2010 on: 24-11-2022, 22:06:47 »
Brazil je odličan, mi imamo sreće.

Al realno Brazilcima treba 3 sekunde da završe meč.

Srpski igrači su taktički jaki ali svi redom sporiji.

Black swan

• 4
  • 3
« Reply #2011 on: 24-11-2022, 22:46:17 »
Truba

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #2012 on: 24-11-2022, 23:09:56 »
sta fali, da nije sudija iz irana, moglo je i 5-0.
ali u sljedecu utakmicu trebali bi na teren osim golmana izvesti i kakve igrace...

Labudan

• 4
  • 3
« Reply #2013 on: 24-11-2022, 23:23:29 »
eh zole, koji si srbin, gledo si tekmu

Truman

• 4
  • 3
« Reply #2014 on: 25-11-2022, 00:45:42 »
Rezultat nije strašan. Inferiornost srpskih igrača već jeste. Vedete se nisu videle.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #2015 on: 27-11-2022, 23:40:51 »
borjan iz prikolice kao i '91. poveo uz pomoc kanade i engleza... ostalo je legenda.

Black swan

• 4
  • 3
« Reply #2016 on: Yesterday at 14:19:38 »
Tuga brate pravi balkanci
Imas milijune eura na racunu a psiha
Isto ulicar

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #2017 on: Yesterday at 15:02:34 »
ne znam sta bih rekao, nije fer biti toliko zloban. ajd bato ti reci nesto lijepo, onako, trudili se, borili, nisu imali srece, neku glupost.

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #2018 on: Yesterday at 20:48:01 »
Prizori uništenja: Marokanski migranti osim u Belgiji, divljali nakon utakmice i u Nizozemskoj; ozlijeđeni policajci

Belgijske gradove Bruxelles i Antwerpen, zajedno s nizom gradova u susjednoj Nizozemskoj, potresli su masovni neredi nakon što su marokanski navijači izašli na ulice da bi proslavili pobjedu svoje momčadi nad Belgijom od 2-0 u nedjelju na Svjetskom prvenstvu.

Iako je Belgija daleko od Maroka, u zemlji je više od 500.000 ljudi marokanskog podrijetla. Scene nasilja brzo su se proširile društvenim mrežama, a huligani su palili vozila, pljačkali trgovine, pa čak i napali policijsku postaju.

Policija je upotrijebila suzavac da bi ih rastjerala, no neredi su potrajali do večeri, što je rezultiralo paljenjem više vozila. Pobjeda Maroka doživljena je kao još jedno veliko iznenađenje tijekom turnira, a malo je tko vjerovao da je momčad sposobna nadmašiti Belgiju, koja je trenutačno druga reprezentacija na svijetu.

Desetak izgrednika privele su vlasti u Bruxellesu gdje je policija upotrijebila vodene topove i ispalila suzavac da bi rastjerala gomilu, dok je osam uhićeno u lučkom gradu Antwerpenu.

Neredi i u Nizozemskoj

S druge strane granice u Nizozemskoj, vozila su zapaljena u Amsterdamu, a grupa od približno 500 izgrednika napala je policiju u Rotterdamu, bacajući staklo i vatromet na predstavnike reda, što je rezultiralo ozljedama dvojice policajaca. Nizozemska policija rastjerala je gomilu u Haagu i Utrechtu, prema tvitovima nizozemske nacionalne policije.

“Jedan je policajac pretrpio oštećenje sluha, a drugi je dobio nešto u glavu”, rekao je glasnogovornik rotterdamske policije.

Gradonačelnik Bruxellesa, Philippe Close, rekao je da najoštrije osuđuje incidente.
U snimci objavljenoj na Twitteru vide se muškarci kako se smiju dok su u Bruxellesu napadnuta kola hitne pomoći. Na istoj objavljenoj snimci vidi se da pojedinci raznim projektilima napadaju policijski kombi. Jedna je osoba u Bruxellesu teško ozlijeđena nakon što je pogođena kamenom u lice.

Claire Martens, predsjednica stranke VVD u Amsterdamu rekla je: “Ovo nije bila zabava. To su tipovi koji misle da oni upravljaju ulicama, a ne policija. Ne možemo to prihvatiti. Zašto su (vlasti) tako kasno intervenirale? Kako ćemo to spriječiti sljedeći tjedan?”.

Šef flamanske stranke s desnog spektra Tom van Grieken rekao je da su Belgijanci marokanskog podrijetla slobodni napustiti zemlju.

Belgija, zemlja od 11,5 milijuna stanovnika, ima jednu od najvećih populacija muslimana u cijeloj Europi u odnosu na broj stanovnika, a Marokanci čine ogroman udio te populacije.

Labudan

• 4
  • 3
« Reply #2019 on: Yesterday at 22:19:56 »
ne znam sta bih rekao, nije fer biti toliko zloban. ajd bato ti reci nesto lijepo, onako, trudili se, borili, nisu imali srece, neku glupost.

jbg ne može Vučić da obuče kopačke i pokaže im kako se igra fudbal