FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > DOMAĆA OSTVARENJA, LOW-FI VIDEO

Mi nismo andjeli 2

(1/34) > >>

Bilja:
Kazu da se snima drugi deo. Ljudi videli da je prvi deo odlicno prosao pa su odlucili da naprave nastavak.
Cini mi se da ce da padne jedno VEEEELIKOOO razocaranje. Nekako imam predosecaj da ce film da bude totalni promasaj. Retko kada drugi deo uspesnog filma iole moze da parira prvom i originalnom delu. Osim Kuma, recimo, ali to je retkost.
Mada, nikad se ne zna. Ali ja mislim da ce biti promasaj.

Black Mamba:
ihh bre, ja odavde pa otkad sam za to cula :lol:

Srđan Dragojević o prvoj klapi „Anđela 2“
Novi ružičasti talas
U petak, 23. jula u „Šećerani“ pada prva klapa filma „Mi nismo anđeli 2“, a nastavak kultnog filma s početka 90-ih režira, naravno, Srđan Dragojević. Glumačka ekipa je pretrpela mnoge izmene, a glavnu ulogu ponovo ima Nikola Kojo, samo što ovog puta on ne glumi zavodnika, već patološki ljubomornog oca koji ima mnogo problema sa svojom petnaestogodišnjom kćerkom koju jure drski udvarači. Tatinu mezimicu će igrati Mirka, voditeljka emisije „Siti kids“ na Televiziji „Pink“.

U novoj ulozi ćemo videti i Vesnu Trivalić, zanimljivo je da će se u sporednoj ulozi pojaviti i košarkaš Aleksandar Đorđević, a, kako saznajemo, biće još iznenađenja. Producenti su Televizija „Pink“ i Dragojevićeva producentska kuća „Delirijum“.

- Jedva čekam da počnem sa snimanjem filma i mislim da će ovi „Anđeli“ biti još smešniji od prethodnog dela. Veoma sam zadovoljan saradnjom sa Željkom Mitrovićem i mislim da je ovo nastavak ružičastog talasa koji sam ja izmislio kada sam snimio prvi deo filma „Mi nismo anđeli“. Predviđeno je da snimanje traje osam nedelja. Pun sam energije i spreman sam i za probleme koji se neminovno pojavljuju na svakom snimanju - izjavio je za „Blic“ Srđan Dragojević, režiser filma „Mi nismo anđeli 2“.

Po njegovim rečima, projekat „Sveti Georgije ubiva aždahu“, do koga mu je veoma stalo, nažalost, godinama stoji u fioci, jer nikako ne može da pronađe sponzore.

Muzika u „Anđelima 2“ će biti drugačija nego u prvom delu iz 1992. godine i biće uglavnom u hip-hop fazonu.

Izgleda da će na predstojećem snimanju najzaposleniji biti kaskaderi. Naime, producenti obećavaju kaskaderske scene koje do sada nisu viđene kod nas. Predviđene su akrobacije poput: skoka sa 10 metara visine na parkirana kola, padanje sa zgrade, sudar dva automobila i voza... Pravo ludilo nas čeka u nastavku „Anđela“, čak i specijalna oprema za pravljenje takozvanih matriks elemenata. Jedino su filmadžije imale veliki problem da za Nikolu Koja pronađu dublera koji bi izvodio komplikovane akrobacije - u vešu.

mislim, Pink, hip-hop... :roll: i ja imam strahovit osecaj da ce to biti tezak komercijalni shit, mada bih jako volela da nisam u pravu.... prvi deo mi je zakon :!: .. tu i tamo, svih ovih godina redovno provlacim citate i iz tog filma, ono, mislim da ustvari citav film znam napamet :lol: .... ne bih volela da mi drugi deo pokvari utisak, al dobro... videchemo

Bilja:
Pa dobro kazes, Pink, hip-hop, pa jos manekenka iz City kids... uh, ala ce to biti  :x  :x  :x

Bolje da su napravili sasvim nov nezavisan film na tu temu, mozda sa slicnom ekipom glumaca. Manje bi zaudaralo. Ipak, ajde da vidimo i to cudo.

iDemo:
Nego sta bi sa Srdzanovim (tvrdo dz) 'radovima' u USofA?? Prdn'o u čabar?

Boban:
Najbolja fora za "Andjele 2" je to sto ce biti korisceni "matrix-usporeni" efekti.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version