DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > ISTORIJA, DRUŠTVO, POLITIKA, RELIGIJA...

I "Milioner" gresi...

<< < (2/7) > >>

Lurd:
Za Milioner ne znam,, ali Zlatna zica je supersampion gluposti i gresaka na BK (sto ne znaci i kompletnog TV etra).

DUNADAN, Mitja, Ivan, Aljosa...a cetvrti bi bio?

iNCUBUs:

--- Quote from: "Monsinjor Lurdusami" ---Za Milioner ne znam,, ali Zlatna zica je supersampion gluposti i gresaka na BK (sto ne znaci i kompletnog TV etra).

--- End quote ---

BK glumi profesionalnost a u spici pomenute "Zlatne zice" je donedavno stajalo kompijuterska obrada.
Lepo je sto ljudi znaju posao kojim se bave :)

DUNADAN:
secam se onog glupog kviza na Pinku, brojke i slova.
pitanje je bilo kako se zove Supermen?
lik je odgovorio Klark Kent, a onaj glupi glupi glupi voditelj sa cvikerima bez dioptrije je rekao da je odgovor netachan i da se zove Klark Kenet (?!)

taurus-jor:
:o
 :x

phuzzy:

--- Quote from: "Unicorn" ---E, pa super vam je to: "ja nash`o u nekoj referenci (pa ne proverio druge)" . A da uzmete relevantne reference? A da konsultujete STRUCHNJAKE?
--- End quote ---

A ko je autoritet da odredi šta je relevantna referenca, a šta nije? Da nisi možda ti? Šta te čini tolikim autoritetom?

'bo ga ćaća, krajnje dobrodušno se ponudim da objasnim kako stvar funkcioniše, a ti odmah napadaš. E, pa &"#$"#!$ i da me !"#$"#$ ako ćemo tako da pričamo...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version