DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > ISTORIJA, DRUŠTVO, POLITIKA, RELIGIJA...

Mediji u Srbiji (danas)

<< < (3/145) > >>

Dybuk:
My eyes!

Što ne reče da je Informer, pa da ne klikćem... :cry:

Petronije:
Ovaj naslov jednostavno vrišti : "INFORMER!!!", "VUČIĆEVIĆ!!!"

Sent from my TCL S 720 using Tapatalk

Аксентије Новаковић:
Усташе и шиптари користе исте терористичке методе.

1968 - 23. maja, od eksplozije dve mine na beogradskoj zeleznickoj stanici ranjeno 14 lica. Ivan Jelic, pripadnik HRB, osudjen na smrtnu kaznu zbog ovog akta.

1968 - eksplozija u bioskopu “20 oktobar" u Beogradu. Od posledica eksplozije jedno lice je poginulo, a 85 ranjeno. Izvrsilac je ustaski terorista Miljenko Hrkac koji je kasnije osudjen.

1972 - avion JAT DC-9 srusio se nad teritorijim CSSR zbog eksplozije mine koju su podmetnuli ustaski teroristi. 27 ljudi poginulo, a jedno lice tesko ranjeno. Prezivela Vesna Vulovic.

1973 - diverzija u garderobi zeleznicke stanice u Beogradu, kada je jedno lice poginulo a 8 povredjeno.

Dybuk:

--- Quote from: Petronije on 05-08-2017, 15:30:33 ---Ovaj naslov jednostavno vrišti : "INFORMER!!!", "VUČIĆEVIĆ!!!"

--- End quote ---

U pravu si, prosto laje. Ali, kako mi nije u vidokrugu, opustila sam se, ulenila i smetnula s uma njihov patern. :lol:

akhnaton:

--- Quote from: Гражданка Шульц on 05-08-2017, 18:54:41 ---
--- Quote from: Petronije on 05-08-2017, 15:30:33 ---Ovaj naslov jednostavno vrišti : "INFORMER!!!", "VUČIĆEVIĆ!!!"

--- End quote ---

U pravu si, prosto laje. Ali, kako mi nije u vidokrugu, opustila sam se, ulenila i smetnula s uma njihov patern. :lol:

--- End quote ---

Volkiše beobahter na Srpski način.. šta drugo da kažem.  Što se tiče uštrojenog vepra Dodika i napućenog ljubavnika Frau Merkel, obojica će da završe kao i njihovi idoli. Jedan sa cijanidom u grlu, ili dok bude zadovoljavao neku pevaljku, a drugi sa cijanidom i metkom u glavi u nekom Firer bunkeru.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version