Author Topic: da l' je bilo bolje za vrijeme druga tita ?  (Read 12993 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

džin tonik

• 4
  • 3
Re: da l' je bilo bolje za vrijeme druga tita ?
« Reply #150 on: 13-10-2021, 18:11:20 »
ma ni to; vidi hr koja nije sprovela lustraciju: ajd otjeraj izipanja sa kopanja, nemoguca misija, otelio bi se na sve strane humanog svijeta da mora iz domace "inteligencije" u radnike na zapad, ko da ga kolju, jadan. jos kaze, jebiga, onih 1% (?) pobili (??), pa to tako ide (???), neki visi ciljevi u maglovitoj buducnosti.

ah, ta katolicka crkva koja stiti svaki psihopatski drek od smjestaja u psihijatriju, onako humano, jednom ce se narod otresti i toga.

Labudan

• 4
  • 3
« Reply #151 on: 13-10-2021, 18:55:07 »
Oho, dengizam!
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Izitpajn

• 4
  • 3
    • http://b3.blog.hr
« Reply #152 on: 13-10-2021, 23:01:40 »
Šta dengizam?

Nego, nasmijalo me kad ovaj australopitek gore spomenu psihijatriju, to mu dođe kao kad antivakseri kažu "pametnome dosta".

Labudan

• 4
  • 3
« Reply #153 on: 13-10-2021, 23:16:09 »
deng sjaoping
kinesko tumačenje marksizma

šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #154 on: 13-10-2021, 23:25:48 »
e izipanju, onda je red da nasmijes i ti mene: komi je postavio klasicnu postapalicu, onako, srce i dusha su ti u socijalizmu, a bjezao bi na truli zapad. dok sam ja ekspresno proshirio i odgovorno tvrdim da ti nikad ne bi napustio uhljebljenje koje ti pruza nelustrirana partija zbog tvoje retardacije i uguznicke naravi, te od socijalsticke "postene inteligencije" postao radnik na zapadu, vec to moraju normalni ljudi, oni posteni i humani. dapace, kuknjava bi se cula do aljaske da netko i pomisli skinuti tebe sa uhljebnickog kopanja.

hoces li me razuvjeriti pri sumnji u postapalicu i podijeliti kud bi ti bjezao? mislim, 30 godina te zuljaju nekakvi hrvati i pokusaji postavljanja demokratskog okvira, a jos uvijek dozlaboga smrdis na grbaci istog tog naroda. nikako da pobjegnes, pa ne znam koliko je postapalica dobra.

Izitpajn

• 4
  • 3
    • http://b3.blog.hr
« Reply #155 on: 14-10-2021, 01:19:15 »
Što bi rek'o Pinki, pomešo si me s nekim, ćale... Ali dobro, pomešo si ti i puno toga drugog, idi, brate, ne bih ti bio u glavi, ne znam što si ti bio u prošlom životu, ali mora da je bilo nešto jako, jako gadno, ovakva karma se ne zaradi tako što nekome nešto opsuješ.

Glede "kineskog tumačenja marksizma", ne tumačim ja ništa, samo konstatiram činjenice, kao što je ranije netko konstatirao činjenice vezane uz Jugosaviju: najveći iskok iz siromaštva u povijesti, najveći ekonomski boost ikada, a to što su neki utamanjeni je kompenzirano time što su neki drugi životi spašeni upravo ovim drastičnim poboljšanjem uvjeta života. Jebiga, netko dobije, netko izgubi, nije to kao ovdje kod nas na tolerantnom poluzapadu gdje živimo kao složna zajednica gdje se cijene život, rad i poštenje...