Author Topic: COVID-19  (Read 156411 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Labudan

• 4
  • 3
Re: COVID-19
« Reply #2500 on: 17-08-2022, 14:06:13 »
eo malo konspirasija da nas vrne on topik

One Year Later: How the Biden Admin, Big Tech, and Pfizer Fooled Americans into Taking “FDA Approved” COVID Vaccines that Never Actually Existed

https://www.globalresearch.ca/one-year-later-how-biden-admin-big-tech-pfizer-fooled-americans-into-taking-fda-approved-covid-vaccines-never-actually-existed/5790327

tldr
However, everyone in America was being injected with — and continue to take — the legally distinct emergency use authorization (EUA) version of the shot. The FDA approved Comirnaty shot has never become available to the American public in the United States.

dal je ovo uopšte bitno ili tačno...
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Palmer

• 3
Re: COVID-19
« Reply #2501 on: 20-08-2022, 00:50:16 »
Па добро, не знам што сте овде толико осетљиви на "конспираси" и што верујете слепо науци, кад се зна да пара врти где бургија не врти и спенкује науку као своју верну бичарку.... Супер је веровати да ФДА и ЕФСА нису корумпиране, али ја сам некако човек сумње...са контактима. Знам доста Хиндуса који су радили у Фајзеру, једног бившег директора, има данас своју мултинационалку, ради суплементе  АПИ-је, дакле у бизнису је и даље више него успешно и даље у контакту са фајзеровцима итд, и сви ти Хиндуси до једног дословно знају шта је Фајзер и како се крију студије..., зна се и да су ЕФСА па и ФДА корумпирана багра. Смернице неке да, апсолутно поверење никако..

Labudan

• 4
  • 3
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

tomat

• 4
  • 3
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.