Author Topic: PRAVI SRPSKI HOROR...'oce deda malo meda...  (Read 9260 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Plissken

• 4
  • 3
PRAVI SRPSKI HOROR...'oce deda malo meda...
« on: 27-04-2007, 19:15:52 »
SILOVALI UNUKA!

Deda D.M. 58 i baba M. M. (55) iz Obrenovca silovali unuka L. M. (3,5) i seksualno se iživljavali nad njim. SKANDALOZNO: Deda osuđen na šest, a baba na četiri meseca zatvora!!!

Deda D. M. 58 i baba M. M. (55) iz Obrenovca silovali su svog trogodišnjeg unuka L. M.!!!

Iako je utvrđeno da su se seksualno iživljavali nad detetom, baba i deda monstrumi osuđeni su zbog obljube na samo deset meseci zatvora!!

Skandaloznu presudu po kojoj je D.M. dobio šest, a M. M. četiri meseca zatvora doneo je juče Okružni sud u Beogradu.
Ovaj bračni par tereti se da je u više navrata obljubio dete njihovog sina koji im je poveren na čuvanje!

- Oboje su stavljali prst dečaku u analni otvor i ljubili ga u usta! Deda je terao dečaka da mu gura prst u čmar, a potom mu je stavljao svoj polni organ u usta.

Za to vreme, baba je zahtevala da je ljubi po butinama - kaže za Press jedan od učesnika ovog postupka koji je bio zatvoren za javnost zbog zaštite interesa maloletnog lica.

Ovu morbidnu priču policiji je prijavila detetova majka u junu 2003. godine, kada joj je sin ispričao kako se "igra" sa dedom i babom!

- Dečak je u jednom trenutku zahtevao od majke da ga poljubi u usta i gurne mu prst u guzu, kao što mu to rade deda i baba, "ali ne previše, jer ga to boli". Šokirana žena je, shvativši o čemu se radi, naterala dete da joj sve ispriča, a potom se obratila policiji - kaže naš sagovornik.

Tokom suđenja, detetov otac, koji se razveo od supruge, stao je na stranu roditelja. Oni su napadali majku dečaka da je psihički bolesna i neuračunljiva i da je celu priču izmislila iz osvete prema suprugu, koji ju je navodno isterao iz kuće!

Takođe su je prozivali da se bavi crnom magijom i druži se sa gatarama i vračarama. Međutim, ti napadi su se ispostavili kao smišljeni u cilju izbegavanja krivične odgovornosti.

Utvrđeno je da je žena napustila supruga još 2001. godine jer ju je maltretirao i da je odbila da se pomire, iako je on na tome insistirao. Ona je dobila dete na staranje. Od trauma pretrpljenih tokom zajedničkog života obratila se u jednom trenutku psihologu, koji joj je prepisao blaže lekove za smirenje.

- Neverovatno je što ni u jednom trenutku okrivljeni nisu iskazali ni minimum griže savesti! Upravo zbog težine dela trebalo je da budu mnogo strože kažnjeni - smatra naš sagovornik.

Za ovo delo propisana je kazna od dve do 12 godina zatvora, pa je ostalo nejasno zbog čega je sudija u ovom postupku primenio maksimalno ublažavanje krivične sankcije!
T. IVANČEVIĆ

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=9715
Can't argue with a confident man.

Demo(n)lisher

• 4
  • 3
« Reply #1 on: 27-04-2007, 20:04:02 »
Old people are gaining control.Watch out. :evil:
I`m a self - improved evil baby.

crippled_avenger

• 4
  • 3
    • http://dobanevinosti.blogspot.com
« Reply #2 on: 27-04-2007, 20:13:13 »
Problem je u tome što Sud radi na bazi onoga što ima od dokaza i onoga što propisuje Zakon.

Siguran sam da bi sudije strožije kaznile deku i baku da su imali konkretnije dokaze i jasniju sliku. Očigledno je reč o slučaju razorene porodice sa nepouzdanim svedocima, i sukobima koji traju još pre ove kulminacije, i naravno strahu da je majka manipulisala detetom kako bi povredila muževljevu porodicu.
Nema potrebe da zalis me, mene je vec sram
Nema potrebe da hvalis me, dobro ja to znam

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3 on: 27-04-2007, 20:33:21 »
Uzdržavam se od komentara.  :shock:

crippled_avenger

• 4
  • 3
« Reply #4 on: 27-04-2007, 23:11:04 »
26. april 2007.
SILOVAN!
Policajac Nenad Cimbaljević (36), koji je likvidirao bračni par Đurić, tvrdi da je zločin počinio jer ga je Dragan seksualno zlostavljao
POŽAREVAC - Suđenje policajcu Nenadu Cimbaljeviću (36), optuženom za to da je 9. februara ubio supružnike Miru (39) i Dragana Đurića (44), počelo je juče u Okružnom sudu u Požarevcu, pred većem kojim predsedava sudija Dragan Vučićević. Optuženi je na početku svoje odbrane priznao delo tvrdeći da mu je pre zločina Đurić, sa još dvojicom nepoznatih muškaraca, pretio ubistvom i da ga je seksualno zlostavljao!

PORODICA: DANIMA BIO NERASPOLOŽEN I UPLAŠEN

Posle Cimbaljevića, svedočili su njegov brat Predrag i supruga Aleksandra, koji su rekli da je on danima pre ubistva bio neraspoložen i uplašen, ali da im nije otkrivao razlog takvog svog stanja.

Cimbaljevića optužnica tereti za "teško ubistvo", odnosno da je s umišljajem pucao u supružnike ispred njihove porodične kuće u Šumadijskoj ulici u Požarevcu.
- U januaru ove godine Dragan Đurić me je presreo u Dunavskoj ulici, poprskao me nekim sprejom po licu i tako drogiranog uvukao u auto, u kome su bile još dve, meni nepoznate osobe. Potom su me odveli u jednu prostoriju, gde su me seksualno zlostavljali, uz Đurićeve pretnje da će ubiti i mene i moju porodicu. Prema njemu nikad nisam imao neka dugovanja, ali mi je tada rekao da sam za to drogiranje dužan da im platim 50 evra - ispričao je optuženi policajac.

Nenad Cimaljević

On ovaj slučaj nije prijavio policiji jer se, kako je naveo, plašio osvete svojih napadača. Takođe je rekao da nije nameravao da im plati 50 evra, jer taj novac nije imao, niti je smatrao da im išta duguje.

Na dan ubistva, 9. februara, dok je izlazio iz kuće svog brata blizanca, takođe policajca, koji je živeo u komšiluku bračnog para Đurić, Cimbaljević je ugledao Draganov parkirani "golf".

Zbog straha da ovaj ne krene na njega i ubije ga, ispričao je Cimbaljević u svojoj odbrani, krenuo je napred i ispalio nekoliko hitaca u pravcu automobila, u kome su sedeli Mira i Dragan. Na pitanje sudije da li je poznavao pokojnu Miru i da li mu je ona nekad pretila, Cimbaljević je rekao da je pokojnicu znao samo iz viđenja i da mu se ničim nije zamerila. Posle pucnjave, on je pobegao u pravcu hipodroma, odakle se kasnije predao policiji.

Nastavak glavnog pretresa sudija Vučićević zakazao je za 21. maj, kada će biti saslušani ostali svedoci.

(SINA)

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
« Reply #5 on: 28-04-2007, 12:36:59 »
Quote from: "crippled_avenger"
Problem je u tome što Sud radi na bazi onoga što ima od dokaza i onoga što propisuje Zakon.

Siguran sam da bi sudije strožije kaznile deku i baku da su imali konkretnije dokaze i jasniju sliku. Očigledno je reč o slučaju razorene porodice sa nepouzdanim svedocima, i sukobima koji traju još pre ove kulminacije, i naravno strahu da je majka manipulisala detetom kako bi povredila muževljevu porodicu.

Čekaj, ovo ne kapiram. Ok, dokazi nisu bili dovoljno konkretni, slika nije bila dovoljno jasna, ali sud jeste presudio da je došlo do bludničenja nad detetom, zar ne? Mislim, nedovoljno konkretni dokazi i nejasna slika mogu da dovedu do oslobađanja deke i bake, ali ako su već osuđeni (dakle, sud ih smatra krivim), zašto toliko blaga kazna?
We're all mad here.

crippled_avenger

• 4
  • 3
« Reply #6 on: 28-04-2007, 12:43:33 »
Pa to je problem sa pravom, što verovatno postoje neke olakšavajuće okolnosti koje nisu navedene u tekstu. Tekst je kao što vidiš izveštaj o događaju koji ne sagledava celu proceduru koja je tu vršena, već samo prepričava priču. A Sud, nažalost, nije tu da se bavi metafizičkim pitanjima krivice već da na bazi svih dokazanih okolnosti donese presudu.

Moram priznati da me nerviraju članci u kojima se na tako paušalan način komentarišu odluke Suda. Ne zato što nešto branim Sud nego zato što se sa stvaranjem takve atmosfere u društvu kako je sad bitno ko je kriv, i sl. pomalo zaboravlja procesni aspekt sudske prakse.

Najbolji primer ti je Hag gde se naši optuženici zajebavaju umesto da učestvuju u procesu. Ili, što je još žalosnije Specijalni sud gde kad vidiš završne reči, ni sa jedne ni sa druge strane nema puno autentične pravne argumentacije, i materijalnih dokaza, već je sve neka rekla-kazala, pšta je pisac hteo da kaže, teorija zavere, i sl.. A to je sve, između ostalog, tako, pošto ljudi, čak ni profesionalci ne razmišljaju na prav(n)i način.

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
« Reply #7 on: 28-04-2007, 17:35:21 »
Ok, koje bi olakšavajuće okolnosti mogle da postoje u ovom slučaju? Kajanje nije, pretpostavljam da može da bude da ni baka ni deka nisu ranije osuđivani, šta još? Pitanje je upućeno svima koji se dovoljno razumeju u naše pravo da bi mogli da odgovore.

I, da li se ovaj slučaj tretira kao silovanje, ili kao nešto drugo? Kako naš zakon definiše seksualni odnos (mora da dođe do penetracije da bi bio seksualni odnos, da li se oralni seks računa...)?
We're all mad here.

crippled_avenger

• 4
  • 3
« Reply #8 on: 28-04-2007, 17:41:34 »
Pa otkud ja znam šta su olakšavajuće okolnosti bile u konkretnom slučaju, ali mogu biti neuračunljivost, nedostatak fizičkih dokaza, nepouzdanost svedoka, nepoklapanje iskaza, itd.

Kako sve više proučavam tekst tako se i meni cela stvar čini dosta fishy i liči na potencijalnu ženinu vendetu protiv svekra i svekrve. U svakom slučaju reč je o nekoj socijalno zapuštenoj ekipi.

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
« Reply #9 on: 28-04-2007, 17:48:54 »
Pa ja sam i pitala šta bi u takvom slučaju mogle da budu olakšavajuće okolnosti, ne koje su bile.

A tekst je katastrofa, razbacivanje uzvičnicima je kranje neprimereno. Uz takav tekst stvarno pojma nemaš šta se tu stvarno desilo.
We're all mad here.

crippled_avenger

• 4
  • 3
« Reply #10 on: 28-04-2007, 17:55:00 »
Quote from: "angel011"
Uz takav tekst stvarno pojma nemaš šta se tu stvarno desilo.

To ti kažem. Uz najbolju nameru je teško dokučiti ko je u pravu ispod tolike količine senzacionalizma, a sve to u tekstu o potencijalno jako ozbiljnom slučaju.

ginger toxiqo 2 gafotas

• 4
  • 3
« Reply #11 on: 29-04-2007, 11:31:16 »
...in the vicinity- juče sam u Beopolisu opazio( nisam kupio, nisam čitao...not yet!!!) nešto na ovu temu- roman Veroslava Rančića, INCEST- MUK U PAKLU, "dramatična ljubavna priča slikarke Anje Džunov i doktora Nikija Lončara u želji da prevaziđu užas tragične prošlosti"... u romanu se da saznati "da li su pedofilija i incest nasledni, da li postoji incest u ministarskim krugovima, da li su naši ministri nedodirljivi"...

...Veroslav Rančić napisao
Faustov rulet, Kontrolisana javnost, Munja
"...get your kicks all around the world, give a tip to a geisha-girl..."

ginger toxiqo 2 gafotas

• 4
  • 3
« Reply #12 on: 29-04-2007, 11:34:12 »
...inače, Veroslav Rančić je zaista nezaboravljih filmova- POSLEDNJA TRKA, MAHOVINA NA ASFALTU, SUNCOKRETI...

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #13 on: 30-04-2007, 17:14:21 »
Wtf??? Nije valjda onaj Veroslav Rančić što je pisao pričice po Mikijevom zabavniku???  :P

Bab Jaga

• 4
  • 3
« Reply #14 on: 30-04-2007, 17:26:57 »
Quote from: "crippled_avenger"

Pa ne može sud osuditi nekog na temelju indicija ni na jedan dan, ako nema čvrstih dokaza. Ili osudi kako spada ili oslobodi, a ovakva presuda je smijurija.
Ghoul fhtagn!

ginger toxiqo 2 gafotas

• 4
  • 3
Re: Hm...
« Reply #15 on: 01-05-2007, 21:54:37 »
Quote from: "Harvester"
Wtf??? Nije valjda onaj Veroslav Rančić što je pisao pričice po Mikijevom zabavniku???  :P

...da, to je taj Veroslav Ranchic!!!

Merlin of Britain

• 4
  • 2
« Reply #16 on: 03-05-2007, 07:01:02 »
O je* im lebac! Hoce li svi pacenici iz Obrenovca da pronadju svojih pet minuta slave po novinama??!! Taman se zaboravi neko prethodno sranje, oni naprave novo. Dobro nisu napisali da su im sipali heroin u drogu :) Ima u tom (mom) gradu i normalnih ljudi, samo sad ne mogu da se setim nikog konkretno :) ako saznate imena iza skracenica mogu da se raspitam sta se prica po carsiji.

Ghoul

• 4
  • 3
Re: PRAVI SRPSKI HOROR...'oce deda malo meda...
« Reply #17 on: 19-03-2010, 14:10:03 »
O je* im lebac! Hoce li svi pacenici iz Obrenovca da pronadju svojih pet minuta slave po novinama??!! Taman se zaboravi neko prethodno sranje, oni naprave novo.

taj obrenovac je najogavnije mesto na kome sam ikada bio - a bio sam i u đakovici, i u prištini, i u crnoj gori.
toliko ružno mesto i toliko ružni ljudi i tako otrovna aura da se to moglo maltene opipati!

RedSonja

• 4
  • 3
« Reply #18 on: 28-08-2010, 19:29:43 »
a ovakva presuda je smijurija.
Ovakva presuda je taman dovoljno vremena da baki i deki, kad čuju za šta njih dvoje robijaju, ostali zatvorenici/e objašnjavaju u ćeliji, zabačenim delovima dvorišta i kupatilu neke stvari dugo i polako.
Zatvor posebno vaspitno deluje na pedofile.

A onda nakon pet meseci u novinama ne bi trebalo da piše: S.M. osudjen da je silovao, zapalio i zakopao u dvorištu sopstvenog trogodišnjeg unuka jutros je pušten na slobodu. Nego treba da piše Svetozar Milojković(random izabrano ime)pa u zagradi Svetozareva kućna adresa, je jutros oslobodjen.
E onda neki ljudi koji imaju snažan osećaj za pravdu, gradivo koje je ovaj naučio u ćorki, prošire.

Plut

• 4
  • 3
  • Šetajuća žuta antena
« Reply #19 on: 28-08-2010, 19:49:29 »
A onda nakon pet meseci u novinama ne bi trebalo da piše: S.M. osudjen da je silovao, zapalio i zakopao u dvorištu sopstvenog trogodišnjeg unuka jutros je pušten na slobodu. Nego treba da piše Svetozar Milojković(random izabrano ime)pa u zagradi Svetozareva kućna adresa, je jutros oslobodjen.
E onda neki ljudi koji imaju snažan osećaj za pravdu, gradivo koje je ovaj naučio u ćorki, prošire.

Nekad to i nije poželjno, upravo zbog identiteta žrtve. Ako se to stvarno i dogodilo ne moraju baš svi da znaju i kome pa time i njega i porodicu obeleže na neko vreme.

RedSonja

• 4
  • 3
« Reply #20 on: 28-08-2010, 20:12:32 »

Dete koje je doživelo to što je doživelo je već obeleženo za ceo život, trajno, zasvagda, zastalno. Nažalost.