Author Topic: real horror  (Read 2548 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

eric cartman

• 4
  • 3
real horror
« on: 31-07-2003, 15:31:43 »
Ritualno ubistvo u Londonu
LONDON - Istražujući slučaj ubistva dečaka čiji je torzo pronađen u Temzi, britanska policija uhapsila je 19 osoba u više simultanih akcija koje su izvedene širom Londona. Dečak star između pet i šest godina, koji nije identifikovan, a kome su policajci dali ime Adam, pronađen je bez glave, nogu i ruku nedaleko od Tover bridža u septembru 2001. godine.

Nedaleko je pronađeno nekoliko do pola izgorelih sveća, zbog čega policija osnovano sumnja da se radi o ritualnom ubistvu crne magije. Dečak je poreklom iz Nigerije, a s obzirom na to da njegov nestanak nije prijavljen, policija veruje da su u slučaj umešani i trgovci ljudima koji iz afričkih zemalja prebacuju ljude u Veliku Britaniju.

Na osnovu izveštaja patologa, utvrđeno je da je dečak poreklom iz Nigerije, a svi uhapšeni su takođe Nigerijci i ispitivanje njihove DNK će dati odgovor da li su povezani s dečakom. Takođe, istražuje se i eventualna umešanost s jednom osobom iz Nigerije koja je uhapšena u Dablinu početkom ovog meseca. Sem Onogigovi (37) zadržan je na osnovu poternice koju je izdala policija u Nemačkoj zbog umešanosti u trgovinu ljudima.

Doktor patologije Hendrik Šolc, ekspert za veštičarenje i Južnu Afriku, potvrdio je da pronađeni torzo dečaka na sebi ima tragove ritualnog ubistva. Ovo je prvo takvo ubistvo u Velikoj Britaniji. „Slična ubistva izvode afričke veštice koje koriste delove tela ubijenih za svoje obrede crne magije. Radi se o žrtvovanju ljudi, kako bi se obezbedile natprirodne moći pojedincu ili grupi, u poslu ili politici“. Iako je London šokiran, žene i deca u Africi često se ubijaju upravo zbog nekih delova tela. Crna magija ima malo toga zajedničkog s najrasprostranjenijom afričkom vudu religijom, već se radi o pohlepi, strahu i moći. Prilikom vudu obreda uglavnom se žrtvuju životinje. Vudu religija je stara 6.000 godina, a trenutno je praktikuje oko 60 miliona osoba širom sveta. Vudu se putem robova i Afrike preselio u SAD, Srednju i Južnu Ameriku, kao i Evropu.

This is what I call The ultimate horror.Ovo su stvari koje stvarno uplase covjeka, koje tjeraju na razmislajnje , koje bacaju u paranoju... :evil:
Enjoy
Screw you guys I'm goin' home

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Bez naslova
« Reply #1 on: 02-08-2003, 00:54:32 »
Hm, gadno i jezivo, zaista...
Kad smo vec kod pravog horora, to me je podsjetilo za jedan slucaj o kojem sam nedavno cuo od prijatelja, ali nisam uspio da nadjem nikakve podatke na Internetu. Naime, negdje kod jezera Bodom u Finskoj pronadjeno je cetvero tinejdzera (ako se ne varam, bile su dvije djevojcice od po 15 godina i dva djecaka od po 18). Troje ih je bilo uzasno izmasakrirano, prezivio je samo jedan od djecaka, koji je zavrsio u ludnici. Nije mogao da kaze ko (sta) ih je napa(l)o. Po ovom dogadjaju je ime dobila HM grupa Children Of Bodom.

Inace, ovo je moja prva poruka na ovom forumu, pa prema tome pozelite mi dobrodoslicu :-)

Black swan

• 4
  • 3
real horror
« Reply #2 on: 02-08-2003, 17:21:27 »
gadno zaista gadno

:cry:
Jedini forum na kojem pravim tipkarske grekše

Josephine

• Guest
Re: Bez naslova
« Reply #3 on: 14-11-2012, 03:10:04 »
Hm, gadno i jezivo, zaista...
Kad smo vec kod pravog horora, to me je podsjetilo za jedan slucaj o kojem sam nedavno cuo od prijatelja, ali nisam uspio da nadjem nikakve podatke na Internetu. Naime, negdje kod jezera Bodom u Finskoj pronadjeno je cetvero tinejdzera (ako se ne varam, bile su dvije djevojcice od po 15 godina i dva djecaka od po 18). Troje ih je bilo uzasno izmasakrirano, prezivio je samo jedan od djecaka, koji je zavrsio u ludnici. Nije mogao da kaze ko (sta) ih je napa(l)o. Po ovom dogadjaju je ime dobila HM grupa Children Of Bodom.

Inace, ovo je moja prva poruka na ovom forumu, pa prema tome pozelite mi dobrodoslicu :)

Dobro došao!!!