Author Topic: Покажите своју DVD колекцију!  (Read 29296 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Re: Покажите своју DVD колекцију!
« Reply #150 on: 13-06-2019, 21:28:16 »
Muka. Nadam se da ga nisi mnogo platio...

« Reply #151 on: 13-06-2019, 23:01:39 »
Muka. Nadam se da ga nisi mnogo platio...
Ситница, 5,78 евра оба.
Моја колекција дискова
"Coraggio contro acciaio"
"Тако је чича Милоје заменио свога Стојана."

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #152 on: 14-06-2019, 04:47:05 »
Ha, dobro je  :lol:  I meni sledi zamena rezača pa bar da znm, ako ga nađem da neću mnogo da se oštetim.

« Reply #153 on: 07-07-2019, 20:59:01 »
Хм, чип који сам данас добио нешто не личи на онај који треба заменити. Видећемо сутра код мајстора...

Наручио сам нешто код американског Амазона и код Завија први пут од драстичног повећања поштарине.
Моја колекција дискова

« Reply #154 on: 09-07-2019, 09:29:57 »
 Црко мотор, шмрц.

Имао сам врло непријатну комуникацију са Амазоновим Kорисничким сервисом, тамо као да раде све будале. Постоји системска грешка приликом обрачуна трошкова за слање у Црну Гору јер се најобичнији диск третира као тежак или габаритан медиј (Heavy or Bulky Media) па се на уобичајену вредност додаје још 7,50 долара.

Прије прављења наруџбине чатовао са Корисничким сервисом и човек ми је обећао да ћу добити 7,50 долара на „Gift Card Balance” и заиста сам добио мејл са обавештењем који нисам добро прочитао јер се односио на неку мени непознату наруџбину. Онда настају муке када је производ послан. Пишем им када ће ми пребацити паре а један одговара да сам добио повраћај новца за неку другу поруџбину (књига). Приликом чатовања други каже да имам два налога (нетачно), трећи да сам поштарину за књигу платио 11,97 долара (тачно али ту важе други услови јер продавац није Амазон већ трећа страна), четврти неку глупост коју сам заборавио итд. Тек када сам запретио да ћу код Банке покренути „chargeback“, добио сам мејл где кажу да ћу добити 7,50 долара али тек кад добијем производ.
Моја колекција дискова

« Reply #155 on: 18-07-2019, 19:02:24 »
Attack of the crappy and not so crappy horror flicks
Моја колекција дискова