Author Topic: Kosarka  (Read 135401 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Albedo 0

• Guest
Re: Kosarka
« Reply #250 on: 07-04-2014, 00:20:26 »
jel ko gledo Utisak, pa onaj Ćoki je za Lazu jbt

hajde što se derao čitavu emisiju, i Dule mu je prijetio, ali jbt namjerno spominje bolest Vujoševiću, koji je vidno izgubio na težini zbog bubrega

koliki umobolnik moraš biti da to činiš?

o tome da na ništa važno nije odgovoio, i gdje je nestalo 16 miliona itd, da ne pričamo

zovite Lazu Lazarevića!

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
« Reply #251 on: 07-04-2014, 00:59:33 »
Kojih 16 miliona? Nisam gledao.

Albedo 0

• Guest
« Reply #252 on: 07-04-2014, 01:10:44 »
16 miliona dug ZC, nestao kao rukom obrisan

Partizan ima dug 1,4 miliona, jebe ga ko stigne

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #253 on: 07-04-2014, 07:04:23 »
Dobro mu rekao Dule-moralni gmizavac.
Koliko god nekog da mrziš, aludirati na bolest...dno dna.
Tajno pišem zbirke po kućama...

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #254 on: 07-04-2014, 07:36:29 »
Ja nisam izdrzao duze od 15 minuta, mada sam posle prebacivao povremeno. Shvatio sam da Covicevu facu ne mogu da gledam duze od 5 sekundi i to ako ne progovara. Uhvatio sam trenutak gde on tvrdi da je zvezda usla u reprogram sa dugom od 100.000e, to mi je bas bilo simpaticno. Sve u svemu besmislena emisija koja nista nije postigla osim podizanja gledanosti b92 sinoc.
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

Dzimi Gitara

• 4
  • 3
« Reply #255 on: 07-04-2014, 09:41:14 »
Meni nije jasno kako ljudi sa malo soli na pameti ne mogu da se distanciraju od klubaštva, te svud okolo čujem zaključke kako će Zvezdaši reći da je Ćoki "pobedio", a Partizanovci da je Dule "pobedio" u duelu. Na taj način se abolira jedna strana, kojoj ne bi trebalo činiti takvu uslugu.

Da bih se distancirao od izvođenja takvih zaključaka, reći ću unapred da sam nekadašnji navijač Zvezde, danas samo povremeni simpatizer tog kluba - u većini sportova, osim košarci. Tu mi je "menadžment" toliko zgadio crveno-belu kombinaciju da mi je teško da budem bilo šta više od ravnodušan, pa čak i u derbiju.

Ne treba nikako prevideti, da se ovde predstavlja da postoji sukob između dve ravnopravne strane, a to je pogrešna startna pozicija.

S jedne strane imamo čoveka koji je usko specijalizovan za vođenje košarkaške ekipe. Iako je reč o meni antipatičnom čoveku, najpre jer svako malo iz njega izbije primitivizam psovanja, mrštenja, cinizam, pa čak i pretnje (iako su sinoćnje bile naivne, pa čak i pomalo simpatične), iza tog čoveka stoje veliki dometi u poslu koji se bavi. Niz generacija koje je Partizan stvorio u poslednje dve decenije, niz vrhunskih igrača koji se kunu u Vujoševića skoro kao Murinjovi igrači u ovoga, niz dobrih rezultata njegove ekipe u evropskim okvirima... Iz svega profitira i srpska košarka (šta god to bilo i koliko god bilo suštinski trivijalno).

S druge strane, tu je neki tip za koga je teško utvrditi da li je društvo ikada imalo korist od njega (lakše je utvrditi štete), a uvek se pojavljivao na najvišim stepenicama tog društva. Od SPS-ovog gradonačelnika, preko DOS-ovskog potpredsednika, do SNS-ovog člana "gradonačelničkog" veća, ovaj tip je paradigma obesmišljenosti stavljanja reči ideologija i politika u isti kontekst. U istom periodu taj je stekao fabriku, košarkaški klub, a uskoro će još jedan, a možda i fudbalski (koji je neprocenjiv brend u svetskim okvirima). U istom periodu je povezivan sa pozadinom atentata na premijera, seksualnim skandalom napastvovanja pinkove voditeljke, hvatan u laži čak i u Tegeltijinim emisijama. Od većine stvari se nije čak ni branio, a kad je i pokušavao to je čak i prosečno inteligentnog gledaoca samo još više vodilo u sumnju. Ipak, sve to mu nije nanelo veću štetu u "karijeri" iako su mnogi na gotovo identičnim slučajevima propadali. Tip ponovo figurira kao značajna "politička" ličnost, čak ponegde i kao kandidat za gradonačelnika Beograda. Kad se sve uuzme u obzir, čini mi se da u Šešeljevom megalomanskom opusu knjiga o njemu ima jedan od najefektnijih naslova (oštra konkurencija).

Kako te dve osobe uopšte mogu da se stave u istu ravan? Pominanje bolesti "u marketinške svrhe" je ispod svakog civilizacijskog kriterijuma, ali pošto je primitivizma bilo i sa druge strane, hajde da to čak i ne merimo. Mislim da je zapravo Vujošević sebe unizio postavljajući se u položaj da sa ovim drugim tipom, a da je i Olja Bećković (šta god ko mislio o njoj) srozala svoju emisiju iako je unapred mogla da zna da će ona biti prekomerno tabloidna.

Dakle, mene ne interesuje ko je u pravu u konkretnom slučaju. Sramota je što neko reče, da država finansira dva propala kluba, a građani skuplaju za lečenje pojedinaca. Meni je samo čudno da ljudi kada ih ponese navijačka strast toliko obnevide, da im nije jasno kao dan da ovde ne govorimo o dva ravnopravna građanina. Ovde govorimo o građaninu - uspešnom treneru i sa druge strane uspešnom, beskrupuloznom grabljivcu nekada zajedničke, društvene imovine.
Kamenje iz džepova http://kamenje.blogspot.com/

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #256 on: 07-04-2014, 09:55:13 »
Lepo rečeno. Ja sam, kao apsolutno nezainteresovana strana - zabranio bih organizovani sport i stadione bombardovao iz orbite - imao vrlo sličan utisak. Dule Vujošević je lud čovek, to se uveliko zna, emotivan je, brži mu je jezik od pameti, ima nulti stepen socijalnih veština, neprijatan je u javnoj komunikaciji, ima stavove koje bi neko pametniji makar prikrivao ako već i ne pokušavao da koriguje... ali Čović je namazani, podmukli demagog sa vrlo ozbiljnim političkim kapitalom koji se stalno uvećava (naporedo sa pravim, ekonomskm kapitalom) iako su mnogi oko njega zgajzali ili bili da prostite ubiveni. Od Vujoševića mi je juče bilo neprijatno ali od Čovića mi se gadilo.

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #257 on: 07-04-2014, 10:05:08 »
Morate shvatiti da iza Covica i takozvane zvezde stoji drzava, drzavne pare (sto iz kase, sto ranije pokradene), Vucic licno, kao i apsolutno svi bitniji stampani i digitalni mediji. U takvim uslovima, prvenstveno kkp nema nikakve sanse i da Dule prosle godine nije poceo ovaj rat pitanje je kako bi se sve zavrsilo po nas. Da se nije pojavio, svi "neutralni" mediji bi na sva zvona prenosili Coviceva saopstenja kako ovaj nije smeo da dodje. Kakav je - takav je, boljeg nemamo.
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #258 on: 07-04-2014, 11:14:56 »
,,Dakle, mene ne interesuje ko je u pravu u konkretnom slučaju. Sramota je što neko reče, da država finansira dva propala kluba, a građani skuplaju za lečenje pojedinaca. Meni je samo čudno da ljudi kada ih ponese navijačka strast toliko obnevide, da im nije jasno kao dan da ovde ne govorimo o dva ravnopravna građanina. Ovde govorimo o građaninu - uspešnom treneru i sa druge strane uspešnom, beskrupuloznom grabljivcu nekada zajedničke, društvene imovine.''
Džimi, ja se potpuno slažem sa tobom. Ja lično(navijam za Partizan)ni dinara ne bih dao ni Partizanu ni Zvezdi. Molim lepo, ako ne možete funkcionisati na tržišnim principima, katanac i vozdra. Sramota je da mi plaćamo račune Telekomu i EPS-u, a isti od naših para finansiraju klubove? Jel nas ko pitao šta slažemo li se mi s tim ? I to nisu male pare za ovu siromašnu zemlju. Ako se pomoću njih već ne mogu otvoriti neke fabrike, pogoni, pre bih to dao u kulturu, biblioteke, knjižare, film, pozorište, nego u klubove. Ne držim tu stranu ni Zvezdi ni Partizanu. Reagovao sam samo na ono zlo na kraju emisije. Što reče Meho, Dule je primitivac i svakakav, ali ovaj je baš ono podmuklo zlo, da čoveku stvarno bude mukla od njega. Ej, nekome pominjati bolest...gledao sam ga(Čovića) skoro kod Marića, gde je na isto jedan ljigav i podmukao način pokušavao poniziti profesora Zeca.  Odvratno.

Albedo 0

• Guest
« Reply #259 on: 07-04-2014, 11:33:17 »
Vujošević jeste bio neprijatan a Čović gadan, to stoji, samo glavno pitanje je kako bi se bilo ko ponašao

da Zvezda ima dug 16 miliona, da joj se to oprosti, da ubace brata Aleksandra Vučića u organizaciju da kontroliše priliv keša, i da igra bez problema Evroligu, iako je trebala da padne u beton petu ligu Srbije. Napominjem da ja nemam problem sa tim, jer Zvezda ne sme da propadne kao klub, nisam toliko zagrižen grobar.

s druge strane, Partizan ima dug 1,4 miliona, i Vučić hoće da klub bankrotira zbog toga, ili da toliko smanji troškove da ispadne iz Evrolige jer ne može da okupi vrhunsku ekipu (400 hiljada se plaća strani igrač, najmanje), i da uz to propadne i u Jadranskoj ligi jer je tako poštenom Vučiću milo. Jer je, kao što reče Dule sinoć, slušao navijače Partizana kako ga vrijeđaju sa tribina, i optužio Vujoševića da je on nagovorio navijače

ili još gore što smo čuli sinoć, optužba Čovića da je Dule smislio pjesmu ''Čović Vesna j se ko besna'', pa jbt čovjek je za Lazu

dakle, uz sav primitivizam Vujoševića, čovjek nije obrazovan, i to je otprilike ponašanje neobrazovanog čovjeka

kako bi se bilo ko ponašao da jednom klubu oproste 16 miliona evra a drugog tjeraju u bankrot zbog deset puta manje cifre?

meni onda nije čudno što Vujošević Čovića hoće da ''prekine''

Albedo 0

• Guest
« Reply #260 on: 07-04-2014, 11:39:56 »
Ja lično(navijam za Partizan)ni dinara ne bih dao ni Partizanu ni Zvezdi. Molim lepo, ako ne možete funkcionisati na tržišnim principima, katanac i vozdra. Sramota je da mi plaćamo račune Telekomu i EPS-u, a isti od naših para finansiraju klubove? Jel nas ko pitao šta slažemo li se mi s tim ?

ovo je djelimično tačno, moram nešto da ispravim

generalno, košarka nije profitabilan sport, nigdje

ni u Španiji, kamoli negdje drugdje

KK Real Madrid se finansira iz mrvica koje dobije od fubalskog kluba, a to je maltene 5% fudbalskog budžeta

isto važi i za Barselonu, sada i Bajern koji ulaže u košarku, CSKA se takođe tako finansira itd

košarka nije profitabilan sport, to nije nijedan sport sem fudbala, i fudbal drži i vaterpolo i rukomet i odbojku u Evropi

dakle, sve dok fudbalski klubovi nisu privatizovani i finansijski stabilizovani, ne možemo da pričamo o drugačijoj vrsti finansiranja sem preko javnih preduzeća

naravno, biblioteke, kultura, obrazovanje, itd ljudi neka biraju šta hoće, ako neće vrhunsku košarku so be it, ja mislim da su Zvezda i Partizan ipak male stavke  (po 5 miliona evra) i da postoje mnogo veće finansijske crne rupe u Srbiji, koje ama baš ničemu ne služe sem patijskom zapošljavanju

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #261 on: 07-04-2014, 12:10:14 »
Pare u kulturu pa da gledamo jos montevidea, zikinih sarenica, ravnih gora i pozorisnih komada  o zivotu i radu z.dj. ? Neka hvala, bolje u Partizan pa i u Zvezdu, ali pravu zvezdu, koju bi vodila neka sportska licnost ljudskih osobina i koja nema nikakve veze sa onim stvorenjem. Njemu klice preko 20.000 ljudi u areni baj d vej, ukljucujuci i idola Djokovica i jos gomilu "poznatih" licnosti. Svi dosli da svojim prisustvom odobrovolje pickoustog i zarade neki plus u njegovom tefteru.

Albedo 0

• Guest
« Reply #262 on: 07-04-2014, 12:28:46 »
kad bi biblioteka dobila 5 miliona evra ne bih se ja zajebavao sa nabavkom knjiga, ali upravo tako, bolje da uzmu Radošu Bajiću nego Zvezdi

inače, i Moka Slavnić popljuvao Ćokija, šta reći poslije toga

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #263 on: 07-04-2014, 17:16:46 »
Па Мока Славнић пљује сваког живог.

tomat

• 4
  • 3
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #265 on: 07-04-2014, 18:06:15 »
Kao sto rekoh, iza Coravog stoji Vucic, drzava i svi novinari u Srbiji.

Albedo 0

• Guest
« Reply #266 on: 07-04-2014, 21:26:47 »
možda je to i tačno, jer Dule je koristio novinski članak, možda su cigani lagali kad su potpisivali sporazum, kao mi dobijamo 3 miliona godišnje, ovo, ono, tu je Ćoki možda i u pravu, ali generalno gledano nije smio da odgovori ni na šta što mu nije odgovaralo

u svakom slučaju, dokazana je činjenica koliki su dugovi FK i KK CZ, i kako su nestali preko noći

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #267 on: 07-04-2014, 21:38:20 »
Quote from: BLIC
Vučić: U utorak o novcu koji dobijaju Zvezda i Partizan od držžave, neće biti svađe

Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić najavio je da će u utorak izneti podatke o tome koliko su Partizan i Crvena zvezda dobili novca od države.Vučić je na konferenciji za novinare, odgovarajući na pitanja u vezi saemisijom u kojoj su gostovali Duško Vujošević iz Partizana i Nebojša Čović iz Crvene zvezde i govorili o novcu koji klubovi dobijaju od države, a pominjali i  Vučića, rekao da će u utorak na Javnom servisu izneti podatke koliko je ko novca od države dobio.

"Sutra ću na RTS prvi put posle godinu i po dana odgovoriti na nešto što nisu ni optužbe. Meni ništa nije prebačeno", rekao je Vučić.

On je dodao i da će izneti predlog kojim će, kako je naveo, 95 odsto građana biti oduševljeno, ističući da se privatizacija podrazumeva, a da će do tad biti mnogo više odgovornosti i manje trošenja državnih para.

"Tako će imati oko manje čega neko da se svađa u budućnosti", rekao je Vučić.
 Predsednik sportskog društva Partizan Duško Vujošević rekao je da državne firme mnogo više sponzorišu Crvenu zvezdu, dok je prvi čovek košarkaškog kluba crveno-belih Nebojša Čović izneo drugačije podatke i naveo da Vujošević iznošenjem neistina vrši pritisak na državu.

Hahah kakva najava, predložiće privatizaciju privatnog kluba koji i sad kao takav  pare dobija iz državne kase i tajkuna koji time kupuju svoju slobodu.

Albedo 0

• Guest
« Reply #268 on: 08-04-2014, 11:47:07 »
što više spominje sportske klubove kao teg o vratu Srbije znam da sve više laže

ajde što je mazao oči s tim Feketićem, ali da jebeno laže da će privatizacija da popravi stvari to jednostavno nije tačno

privatizovani Partizan i Zvezda NIKAD neće igrati Evroligu

NIKAD

usput, Real, Barsa i Bajern npr nisu privatni klubovi već je fan ownership u pitanju, što je suštinski društvena svojina

navijač Barse godišnje plaća 150 evra na račun kluba, i tako ovi imaju para za transfere i ostalo

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #269 on: 10-04-2014, 21:27:26 »

Raspored utakmica na Mundobasketu u grupi A

30. avgust 

Egipat – Srbija 15.30
Francuska – Brazil 18:00
Iran - Španija 22:00

31. avgust

Srbija – Francuska 15.30
Brazil – Iran 18.00
Španija – Egipat 22.00

1. septembar

Iran – Srbija 15.30
Francuska – Egipat 18.00
Brazil – Španija 22.00

3. septembar

Egipat – Iran 15.30
Srbija – Brazil 18.00
Španija – Francuska 22:00

4. septembar

Brazil – Egipat 15.30
Iran – Francuska 18.00
Srbija – Španija 22.00

Albedo 0

• Guest
« Reply #270 on: 10-04-2014, 21:59:07 »
zanimljivo da imamo bolji raspored od Fancuske, a donekle i od Španije

uvijek imamo 24+ časova između utakmica

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #271 on: 11-04-2014, 13:49:47 »
Ali su nezgodni oni popodnevni termini za gledanje.

Albedo 0

• Guest
« Reply #272 on: 24-04-2014, 22:05:04 »
e moj Vučiću, kakva Zvezda, takva i država!

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #273 on: 24-04-2014, 22:27:28 »
Treba sacekati sutra, mada bih lagao kada bih rekao da mi je zao ciganske bagre. Mada imaju najboljeg trenera, i to je uspeh.

Albedo 0

• Guest
« Reply #274 on: 24-04-2014, 22:48:07 »
što jes, jes, da ne bude da se neko drugi posljednji smije sutra, ali ipak su ovo početnici

Mančester Siti iz Železnika

Partizan je ipak klasa za to

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #275 on: 24-04-2014, 23:33:44 »
Нажалост, након овога мало тога може да се каже, дакле удрите и не штедите
(или бар сачекајте крај сутрашњег меча, да се не дај Боже не деси рвацко финале у по Арене).

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #276 on: 25-04-2014, 11:33:39 »
Da se ne zaboravi...

Četiri godine od Kecmanove trojke

Petak 25.4.2014 | 09:42 | Izvor: B92

Na današnji dan 2010. Dušan Kecman ušao je u legendu spektakularnom trojkom 0,6 sekundi pre kraja meča u Zagrebu za pobedu Partizana nad Cibonom i titulu u ABA.

Cibona je imala poslednji napad na utakmici pri vođstvu Partizana 72:71, kada je Bogdanović trojkom iz ugla u poslednjoj sekundi preokrenuo rezultat na 74:72.

Međutim, na samo 0,6s do kraja, dok su "cibosi" i 16.000 navijača u zagrebačkoj Areni slavili titulu regionalnog šampiona, Dušan Kecman je neverovatnim pogotkom šokirao Jadran.

Bila je to četvrta uzastopna titula regionalnog šampiona za Partizan, koji na četvrtu godišnjicu ovog legendarnog meča igra polufinale ABA lige sa Cedevitom.

Ukoliko crno-bele slave u petak uveče (20:00h), u nedelju će imati novi okršaj sa Cibonom, treći u poslednjih pet godina, ovaj put u beogradskoj Areni.   

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #277 on: 25-04-2014, 20:06:59 »
Стручни коментар Аце Петровића: "Кош вриједи! НЕ!!!!!!"
А онда на једној каснијој утакмици (мислим да су репрезентације биле у питању) Славко Цвитковић: "Не можемо ништа урадити за једну секунду, то могу само Срби."

tomat

• 4
  • 3
« Reply #278 on: 25-04-2014, 20:44:00 »
lepo je Šarenac sinoć prognozirao da će biti hrvatsko finale, a ovi ga čudno gledaju.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Albedo 0

• Guest
« Reply #279 on: 25-04-2014, 20:50:57 »
jezik pregrizo!

Partizan se popravio, sad je -5

ali mora to bolje

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #280 on: 25-04-2014, 21:55:17 »
Ето боље је. На крају је било само минус два.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #281 on: 25-04-2014, 22:03:06 »
lepo reko Šarenac, rvacko finale.

što bi reko jedan moj poznanik, inače veliki navijaš Zvezde, "nije mi toliko drago kada Zvezda pobedi, koliko mi je drago kada Partizan izgubi".

Albedo 0

• Guest
« Reply #282 on: 25-04-2014, 22:08:01 »
bruka

Vučiću poslati račun za nadgrobni spomenik srpskoj košarci

uskoro će i država na istu kamaru

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #283 on: 25-04-2014, 23:06:06 »
Sad da su pametni i da izvuku najbolje iz situacije, tj. da odjebu aba ligu i ako već ne igraju evroligu da naprave domaću i za onu tamo sezonu zarade makar jedno mesto, pa kasnije možda i dva, zašto da ne. Slepci, slepci.

Albedo 0

• Guest
« Reply #284 on: 25-04-2014, 23:13:08 »
ne bi ih Evroliga šljivila 2 posto

možda za 5-6 godina bi se osvrnula da vidi jel postoji tamo neka srpska liga

nema više nazad, FMP i Zvezda su ugurali srpsku košarku u Jadran, i gotovo

sad slijedi žestoka rasprodaja u Partizanu, nećemo gledati EL bar 2-3 godine, a onda maltene krećemo ispočetka, s dna što bi se reklo

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #285 on: 25-04-2014, 23:26:49 »
Ma koja rasprodaja, mislim da svi stranci odlaze bez obeštećenja, jedino što tu vredi su Gagi i Bogdan, stim što je Gagijeva vrednost upitna sada zbog povrede, dakle jedino Bogdan. Ne bi me čudilo da je ovo završni korak privatizacije, koja se sprema otkad je došao Vučić. Verovatno preterujem sa paranojom i teorijama zavere ali vreme će pokazati. Prvo ona besmislena pljuvanja još od prošle sezone, pa utisak nedelje koji za epilog ima prestanak finansiranja klubova, i sad ovo za kraj. Nema evrolige, nema para, katanac ili privatizacija. Zvezda ćori, partizan debelom ili Daniloviću ili koji već crnogorac stoji iza njih i ćao zdravo. Dok imaju kombinacije ispumpavaće pare iz raznih državnih i "privatnih" preduzeća kroz sponzorstva a onda na kraju ipak katanac, kad propadnu kombinacije tj. promeni se vlast. Daj bože da lupetam ali ne mogu da verujem da su i jedni i drugi ovako glupo izgubili utakmice, nisu ovi Hrvati toliko jaki, nešto tu smrdi.

Albedo 0

• Guest
« Reply #286 on: 25-04-2014, 23:35:40 »
i meni, al rekoh da ne bude da paranoišem

ovo je Partizanu odličan izgovor da sve proda, a sve može da proda, niko ne ide bez obeštećenja, jer su stranci svi redom, sem nisam siguran za Lovernja, potpisali trogodišnje ugovore

dakle, prodaće se Bogdanović i Bertans sigurno, prodali bi i Vestermana da nije povrijeđen, mada možda i njega uvale. Samo ne znam kakav je ugovor Lovernja, ali realno, sve ostalo je prodaja, doduše, za trojicu igrača dobiće par miliona u vrh glave, da vrate dugove

samo Tepić i Pavlović koji su kasnije došli nemaju nikakav ugovor

a Muslija i Milutinova niko neće ni da kupi

realno, ako ostane bilo ko sem Gagića, Muslija, Milutinova i Andrića biće odlično, ali realno misli da apsolutno svi ostali idu

šta da rade, igraju ABA ligu, nema od toga ništa, Partizanu će trebati godine da se oporavi

EDIT: ni Milosavljevića ne mogu da prodaju zbog povrede

ali sve u svemu, igraće se poluamaterska košara naredne sezone, a možda i 2-3 sezone

rekoh već, Vučić da podigne nadgrobni spomenik, ovo je unazadilo Partizan 10 godina

Albedo 0

• Guest
« Reply #287 on: 25-04-2014, 23:41:18 »

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #288 on: 25-04-2014, 23:55:36 »
Prema Duletovim propovedima svi oni su u principu slobodni jer im se duguju pare i ako bi pokrenuli tužbe dobili bi raskide ugovora. Ako je tako, jedino Bogdan vredi, Gagi (Milosavljević) je kao što rekoh povređen, centre neće niko. Bertansu je San Antonio plaćao sve plate dok se lečio i finansirao je lečenje, nećemo videti ni kinte od njega.

Albedo 0

• Guest
« Reply #289 on: 25-04-2014, 23:59:21 »
ako bi pokrenuli tužbe da, ali može biti i da im isplatiš dug od obeštećenja koje dobiješ, u suštini da klub bude na nuli, i krene odatle

nisam pametan, mada očigledno da će sada Vučiću biti puna usta privatizacije

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #290 on: 26-04-2014, 11:49:23 »
Daj ljudi, o čemu vi, šta smrdi, koje teorije zavere ? Izgubljena utakmica u poslednjoj sekundi, pa jel se to može namestiti-kako? x puta smo što klupski, što reprezentativno, dobijali u poslednjoj/poslednjim sekundama, nekad se mora vratiti i protiv nas, to je sasvim normalno u sportu.
A opet se vraćamo na istu priča. Ne može ovako propala i siromašna država da finansira klubove i tačka. Javna preduzeća su nakrcana stranačkim kadrovima, ne mogu da ih poplaćaju, i sad još da daju pare za sport.
Neće igrati Evroligu, pa šta ?Notingem Forest je dvostruki šampion Evrope, pa je sad drugoligaš.

Albedo 0

• Guest
« Reply #291 on: 26-04-2014, 12:01:05 »
zato je Engleska u reprezentativnim okvirima druga liga, a Srbija u košarci će uskoro biti i treća

nema problema, ako hoćemo švedski standard dobićemo i švedski sport, to je jasno

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #292 on: 26-04-2014, 17:42:04 »
Ма дај Бато, па ми опуштено освајамо СП у кошарци.

Albedo 0

• Guest
« Reply #293 on: 26-04-2014, 17:51:56 »
SP kao sedmu poziciju u košarci, apsolutno :)

Truman

• 4
  • 3
« Reply #294 on: 26-04-2014, 18:09:46 »
nema problema, ako hoćemo švedski standard dobićemo i švedski sport, to je jasno

Ovom Bati je izgleda važniji tupavi sport nego da živi život dostojan ljudskog bića.  :-x
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Albedo 0

• Guest
« Reply #295 on: 26-04-2014, 19:59:27 »
mrš u švecku

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #296 on: 26-04-2014, 20:45:28 »

Ovom Bati je izgleda važniji tupavi sport nego da živi život dostojan ljudskog bića.  :-x

Нестани Трумане и пусти да одрасли причају о озбиљним стварима.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #297 on: 26-04-2014, 20:53:51 »
Kao što je sport?
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Albedo 0

• Guest
« Reply #298 on: 26-04-2014, 21:07:13 »
ne nego su erocki stripovi ozbiljne stvari

Truman

• 4
  • 3
« Reply #299 on: 27-04-2014, 00:49:45 »
Ćuo sam nedavno jednu pikanteriju vezanu za Ćokija...ne znam da li bi vas to interesovalo.
Sri Ramana