Author Topic: Akcije i reakcije na sajtovima za prodaju igara! Steam, GoG, Zavvi, Base...  (Read 103777 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Eh, čak i da ne umem, dobri ljudi, pravoslavci, su molitvom prizvali ovaj sajt koji konvertuje latinicu u ćirilicu (i vice versa) sa odličnim učinkom: http://www.preslovljavanje.com/

Nego, samo da ukažem da sledeća Steam rasprodaja počinje 22. Decembra i traje do 2. Januara, pa da adekvatno planiramo prihode i rashode u tom nekom prazničnom periodu. Naravno, treba tada i kupovati poklone familiji, ali može li moja familija da dobije veći poklon od toga što sam ja srećan jer igram novi Homeworld?

neomedjeni

• 3
Na to pitanje može da da tačan odgovor samo Vaša familija, druže Meho.  :evil:

S druge strane, ja već imam toliko igara na Steamu i GoGu koje nisam odigrao ili nisam ponovo odigrao, da ne vidim smisao da bilo šta kupujem u narednih godinu ili dve. Čemu, kad će ionako skupljati virtuelnu prašinu na virtuelnoj polici?  :cry:

Meho Krljic

• 5
  • 3
Kako čemu? Pa da pomognete scenu, za ime Alaha!!!!!!!!!

Ili smo mi bar tako govorili devedesetih kada smo plaćali kartu za koncerte gde smo već bili na spisku ili su nas ionako puštali unutra bez pitanja misleći da mi tu u stvari radimo...

neomedjeni

• 3
Ma dobro, vi ste pomagali domaću scenu i u tome videli nešto lepo, korisno i bogougodno. Ja sam s druge strane nerad da svoje lako zarađene novce trošim kako bi podržao pokvarene kapitalističke svinje sa trulog zapada kada mogu da ih iskoristim zarad svog ličnog boljitka.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Ali, druže Neomeđeni, šta je sa umetnicima koji krvare da bi svoje vizije podelili sa vama kroz čarobni medijum video igara??? Pogotovo što vi retko kupujete igre koje izdaju nekakvi bezdušni megakorporacijski behemoti, već uglavnom ono što prave mali, nezavisni studiji, ljudi kao vi i ja (osim što su oni vredni i kreativni...) kojima je sevap dati novac čak i ako vam njihova igra neće baš odmah doći na red...

neomedjeni

• 3
Pa zar tim istim ljudima nije ideal da žive radi svoje umetnosti a ne od svoje umetnosti? Zar da unižavam njihove napore i dostignuća bednim materijalnim donacijama?

Meho Krljic

• 5
  • 3
Ali, druže Neomeđeni, kakvo je to arhaično shvatanje umetnosti kao nekakvog fenomena koji je potpuno isključen iz životnih tokova?  :-? :-? :-? Mislim, ovo je ovim ljudima posao i možda nije baš sasvim okej da poumiru od gladi radeći ga...

neomedjeni

• 3
Zaboga, čemu tolika drama, druže Meho? Savremeni sistemi socijalnog osiguranja brzo i efikasno omogućavaju propalim umetnicima da dođu do sredstava za izdržavanje na račun prihoda članova najuže porodice ili, ako baš treba, šire familije. Lako je umetnicima dok je nas pravnika.  :lol:

Meho Krljic

• 5
  • 3
Actually, to nije tačno, socijalna sigurnost je na silaznoj putanji za većinu društava iz kojih dolaze developeri o kojima pričamo tako da... Ljudski je pomisliti ponekad i na njihove osnovne potrebe.  :lol:

neomedjeni

• 3
Sve dok se zadržavamo na pomišljanju, potpuno sam saglasan.  :lol:

Meho Krljic

• 5
  • 3
Ovo je razlog što nas naši zapadni prijatelji bombarduju svakih par decenija, druže Neomeđeni  :cry: :cry: :cry:

neomedjeni

• 3
Znam, ali kako da gradimo mostove ako ih prethodno neko ne sruši? Da ne čuje zlo, da su kojim slučajem svi čitavi, šta bi onda Mrka imao da pokazuje Ani?  :cry:

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
I na uplay treba neka akcija sad u decembru i koliko sam skontao delice se buljuk igara...i assassins creed 3...sve dzabe.

Sent from my Samsung Galaxy Note 5

дејан

• омнирелигиозни фанатични фундаменталиста
  • 4
  • 3
данас је ассассинс цреед 3 на попусту за нула динара, на уплаз, наравно.
...barcode never lies
FLA

Meho Krljic

• 5
  • 3
Mass Effect 2 trenutno besplatan na Originu, pa eto...

Father Jape

• 4
  • 3
It has begun. :lol:

Ja sam kupio četiri stvari, ali do kraja rasprodaje, 2. januara, kupiću sigurno i The Darkest Dungeon.
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

Meho Krljic

• 5
  • 3
Ja sam kupio nekih desetak igara ali većinu za iznose manje od dva evra... Naravno, ima još vremena a u toku je trenutno i rasprodaja na PSN-u (srećom, zanimaju me svega dva naslova) a  i počela je GoG rasprodaja za ispraćaj 2016. godine... Paklenski.

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Узео сам Лимбо, Доом 1 и 2 и још неке ситнице, све за по два-три долара. Ех, да, и комплетан први Драгон Ејџ са експанзијом и свим ДЛЦ-овима за 5 долара. Ту игру већ имам у тврдом паковању, али фале ми ДЛЦ-ови.

Berserker

• 4
  • 3
https://www.humblebundle.com/best-of-2016-bundle

bogami sva 3 tiera imaju ponešto odlično, za 1$ se dobije Victor Vran, za 4$ i Shadowrun Hong Kong i to extended edition sa dodatnom kampanjom, a za maksimalnih 10 još i ceo Homeworld remastered.

дејан

• 4
  • 3
а и џцом2 је на попусту за само 12 долара, кроз месечни хамблбандл
...barcode never lies
FLA

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Da kažem da je novi humble bundle pun odličnih Star Wars igara.

Dosta ih imam, ali ako bude plata kupiću čitav bandl.

Sent from my iPhone 6+

Father Jape

• 4
  • 3
Novi Humble Bundle je izuzetan!
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

neomedjeni

• 3
Eschalon je besplatan na GOGu, ako ima nekoga poput mene ko to nije primetio nedelju dana.

дејан

• 4
  • 3
...barcode never lies
FLA

neomedjeni

• 3
To! Nisam najgori!!!  :lol:

neomedjeni

• 3
Osim ako nisam poslednji primetio da je krenula prolećna rasprodaja na GOG-u.  :cry:

neomedjeni

• 3
Mislim da su Age of Decadence i Dungeon Rats za 14 evra veoma lepa ponuda. AoD je samostalno samo 7,5 evra.

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Syberia 2 on the house akciji na Originu. Dakle, džabe.

neomedjeni

• 3
Odlično, odavno merkam Syberie.

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Dark Souls Prepare to Die edicija uz ispunjavanje nekog upitnika, deli se potpuno džabe

http://www.gamefun.rs/igraj-dark-souls-prepare-to-die-potpuno-besplatno/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Petronije

• 4
  • 3
Odlično, hvala.
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

дејан

• 4
  • 3
...barcode never lies
FLA

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
Paradoksove igre su na popustu ovaj vikend na Stimu.

75% manja cena za najnovije iteracije Europe Universalis i Krstaških kraljeva.
Znate... u početku beše Šala, i Šala beše...itd

дејан

• 4
  • 3
хамбл бандл даје бесплатно галактичку цивилизацију 1 (ултимативно издање) за ниједан динар а као поршку интергалактичком бандлу (за 1 долар добијеш Space Hulk Ascension Sins of a Solar Empire: Trinity Galactic Civilizations II: Ultimate Edition, за више још више)
...barcode never lies
FLA

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Saints Row2, dzabe, GOG, a i ostale igre su dzabe ako imate GOG konekt:

http://www.hcl.hr/vijest/saints-row-2-besplatan-105474/

Sent from my iPhone 7

дејан

• 4
  • 3
ко није видео, арсчетника даје бесплатне кодове за побољшаног вичера https://arstechnica.com/gaming/2017/04/ars-and-gog-two-great-tastes-that-go-great-together/
...barcode never lies
FLA

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
Igra koju najviše igram poslednjih meseci je na popustu od 75%, i košta u Stimovoj prodavnici 7,5 evra do petka (vanila izdanje, sa ekspanzijama je popust 50%). Prilika da se osetite čudesno.

A moje kopija se upravo apdejtovala sa 1.7 nešto na 1.8, Posejdon, koji je tako ozvaničen.

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
Čuveni istraživači su na popustu od 50% (=10 evra) još nešto manje od 24 sata. Prilično jedinstvena igra, ako nekog zanima.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Ja sam, pak, jutros putem Humble Bundlea kupio Ladykiller in a Bind upola cene, dakle, 14 umesto 38 Evra. Kako sve izgleda kao najraskošnija igra Christine Love do sada, mislim da je to više nego dobar posao.

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
14/38=50%?  :?

Meho Krljic

• 5
  • 3
Omaklo se da sam napisao 38 umesto 28 - ipak su 2 i 3 jedno pored drugog na tastaturi, DESI SE TO SVAKOME!!!!

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Na GoG-u džabe Mount & Blade.

Sent from my Huawei P9

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
Za mene je sad kasno, ali možda će vas ostale zanimati sledeće. Age of Decadence na GOG-u samo 7 evra! (link)

дејан

• 4
  • 3
гњент је опен бета виа гог или директно https://playgwent.com/en/play-gog/success
...barcode never lies
FLA

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
Na Stimu je vikend popusta za igre izdate od strane kompanije THQ Nordic. Koga zanima Painkiller ili Red Faction - iako upakovane sa mnogim dodacima, pa nije preterano jeftino - sada je šansa. Ali izdvojio bih Titan Quest (izdanje za 10-ogodišnjicu), koji je spušten za 80%, na čitava 4€! Prvi bih ga uzeo, samo da već nemam materijala za igranje do 2020. (I da sam pre toga uzeo Age of Decadence!) Ovako, ne želim da gomilam stvari koje ne koristim, jer to je rupa bez dna. Ali, ko se dvoumi, može uvek da proba demo... štaaa? Nema demoa? :(  Originalni Titan Quest ga je imao. Kada će izdavači naučiti da su demoi gotovo obavezni ako hoće da se bore protiv piraterije?

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Na GOGu počela letnja rasprodaja, plus dostupne nove igre preko GoG konekta.

Sent from my Huawei P9

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Хмммм, Њичер 3 никад јефтинији, 25 долара Гејм ов д Јр верзија, али стрпљење је моја највећа врлина (што знају обојица који редовно прате мој топик са Визардријем!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111), тако да ћу да сачекам још једно годину дана, контам да ће до тада да се сроза на једноцифрену цифру.