Author Topic: Akcije i reakcije na sajtovima za prodaju igara! Steam, GoG, Zavvi, Base...  (Read 120908 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Father Jape

• 4
  • 3
System Shock 2 pobedio na glasanju, trenutno je 2.49 EUR. Sad ću da ga kupim.  :lol:
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

Meho Krljic

• 5
  • 3
Evo, Dishonored je deset evra i 19 centi.

Father Jape

• 4
  • 3
Pošto sam kupio toliko igara da me pregura bar do Božića, čekam Disonorda tad. A sad sam kupio KotOR 2 za 3,39, nakon što sam zgroženo shvatio da ga sve ovo vreme nemam!  :-?

Meho Krljic

• 5
  • 3
I ja sam se jednako iznenadio videvši da nemam drugu ekspanziju za Dawn of War II pa sam ispravio propust.

Inače, Maks Pejn 3 za sedam i po evra trenutno je apsolutni kriminal. Uzeti, tko nema!!!!!!!!!!!

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Evo, Dishonored je deset evra i 19 centi.

Jašta, jebote, igre koje sam pikirao jedva da sam jednu (pomenuti Dishonored) dočekao. Sad još Skyrim i AC3.

A sad sam kupio KotOR 2 za 3,39, nakon što sam zgroženo shvatio da ga sve ovo vreme nemam!  :-?

Sreća pa si ispravio tu grešku!!!!!

Inače, Maks Pejn 3 za sedam i po evra trenutno je apsolutni kriminal. Uzeti, tko nema!!!!!!!!!!!

Super je deal na Max Payne 3, naravno, ali vredi i pomenuti jučerašnji deal na Fallout: New Vegas za 2.5 evra, koji takođe ne bi trebalo propustiti.

Father Jape

• 4
  • 3
Crusader Kings 2 75% popusta. Moram.  :cry:

Meho Krljic

• 5
  • 3
Mislim da ću to morati i ja. A mrzim da se s posla logujem na Steam.  :cry:

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Na Kinguinu prvi Crusader Kings i to complete edition, svega 0,65 e. Da, NULA zarez 65 evra.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Bizarno.  :lol: Kinguin je stvarno jeben sajt.

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Bizarno.  :lol: Kinguin je stvarno jeben sajt.

Prejeben. Vessel je recimo isto ispod jednog evra. Haos!

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
A koliko je samo KINGUIN isplativiji, govori samo ovaj podatak:

Na današnjoj steamskoj rasprodaji DEVIL MAY CRY je 50% popusta i cena je 20 evra. Ja sam ga, na KINGUINU, platio 13 evra - i to Steam aktivaciju.

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Isto.

E da, čuvaj se tamo, kad vidiš da piše VPN aktivacija ili tako nešto, iako je cena bagatela, nemoj da kupuješ, jer to onda moraš aktivirati preko nekih ruskih adresa i ako te Steam uhvati u tome, blokiraće ti račun.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Ma, znam, znam  :lol: Ali hvala na upozorenju.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Kinguin ponovo napada. Darkness II mi ne bi palo na pamet da kupim чак ни за 15 evra koliko je trenutno na Steamu, ali na Kinguinu sam upravo pazario Steam Key za 2,89 evra.  :oops:

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Da, zaboravih da pomenem slucaj: Darkness 2. Meni je jos ostao planirani Skyrim, ali mi je nenadano nestalo para na kartici, tako da cu sutra otici da uplatim novu infuziju jer je na kinguinu osnovna verzija 15e!

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Викенд попуст на ГОГ-у, ко жели да набави Сиберију, Атлантис, Мегарејс и још неке класике може то да уради по врло повољној цијени.

Father Jape

• 4
  • 3
Podvlačim crtu, kupio sam kad se sve sabere tokom rasprodaje:

Towns
XCOM: Enemy Unkown
Amnesia
Crusader Kings 2
Fallout: New Vegas
Spec Ops The Line
The Walking Dead
Fez
FTL
The Witcher 2
Penny Arcade's On the Rain-Slick Precipice of Darkness 3 and 4 Bundle
KotOR 2

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Узо сам Мегарејс, Атлантис и некаквог Робина Худа. Није лоше.

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Hm, moj ulov se uglavnom podvodi pod kinguin, ali evo nekog spiska:

Assassins Creed 3
Devil May Cry 5
Bioshock
Bioshock 2
Bioshock Infinite (dobio poklon)
System Shock 2
Borderlands 2
Dishonored
The Elder Scrolls 5: Skyrim (standard edition, + sam dobio na poklon Heartfire dlc)
Lords of Football
Pirates of a Black Cove
Civilization 5 - Gods and Kings
Tales from Space: Mutant Blobs Attack
Tomb Raider: Underworld (dobio poklon)
Torchlight 2 (dobio poklon)
Two Worlds: Epic Edition
Two Worlds 2 (dobio poklon)
Vessel
War of The Roses: Kingmaker

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Izašao novi Humble Bundle. Za 5 dolara, dobijate sledeće igre:

Dead Space
Dead Space 3
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2: Maximum Edition
Medal of Honor
Mirror's Edge
Sims 3: Starter Pack
Battlefield 3

Aktivacija pomenutih igara je na ORIGINU. Takođe, dobijate i aktivacije za STEAM, ali samo za ove igre:

Dead Space
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2: Maximum Edition
Medal of Honor
Mirror's Edge

Mislim, pohitajte!

Father Jape

• 4
  • 3
Jao, zaboravih na ovu temu, nije trebalo da kačim na Novosti.

A pazario sam ne videvši da su neke igre samo za Origin. < <

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Javih Mehmetu, ali i on nije oduševljen činjenicom da su igre za Origin. Meni ne smeta; tamo imam i SW ToR, Mass Effect 3, Dragon Age 2 i ostale naslove....šteta mi samo Dead Space 3, jer prva dva imam na Steamu, pa bih voleo da imam i treći na istom...

Meho Krljic

• 5
  • 3
Pa, da, ja iz principa ne želim da instaliram Origin pa zato i nemam recimo PC verziju Mass Effect 3. Ali kako rekoh na drugom topiku, dok mi se gadi to što se Electronic Arts guzi u Humble Bundle, bar je moguće postaviti slajdere tako da sve pare odu u dobrotvorne svrhe a njima ništa.

Edit: sad vidim da su EA zapravo namerno ušli u priču samo promocije radi odnosno da oni ne uzimaju ni centa od prodaje. ne znam samo što članak tvrdi da ni Humble Bundle Inc. ne uzima ništa kad uzimaju uobičajen "tip".

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Za sat vremena, prodano je juce milion bundle-ova. Uzimaju svi tu pare.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Neka, u dobre je svrhe.

Da i ovde napišem ono što sam i na drugom topiku: pošto sam kupio bundle i dao pare u čeriti, kome trebaju steam ili origin ključevi za Dead Space, Mirror's Edge i Crysis 2, nek se javi.

Father Jape

• 4
  • 3
Pitam se koliki će biti bilans na kraju, za dve nedelje.

Father Jape

• 4
  • 3

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Pitam se koliki će biti bilans na kraju, za dve nedelje.

Pa, prošli bundle koji je sadržavao Risen-e, i još koješta, za dva i po dana je prodao isto milion primeraka, i još milion do kraja rasprodaje. Dakle, uglavnom se pazari prva dva dana, a ostalo je, hajde da kažemo, na "silu."

Meho Krljic

• 5
  • 3
Pored EA bandla, evo i druge ovonedeljne Humble Bundle ponude. ovog puta su u pitanju ipakpropisne indie igre, koje je odabrao PewDiePie, vlasnik jednog od cenjenijih Let's Play kanala na JuTjubu. U ponudi su: Botanicula, Thomas was alone, McPixel, The Showdown Effect i predivna Amnesia. Ko nema jednu od ovih igara treba da je lud da ovo propusti.  :lol:

Klikete

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige

Whoa...

http://www.ign.com/articles/2013/08/01/bethesda-reveals-the-elder-scrolls-anthology

Today at QuakeCon 2013, Bethesda revealed The Elder Scrolls Anthology, a complete PC compilation of every single Elder Scrolls game ever created.

The collection will be released at retail on September 10th, and it will cost $79.99. The Anthology includes the following:

• The Elder Scrolls Arena
  • The Elder Scrolls II: Daggerfall
  • The Elder Scrolls III: Morrowind
  • The Elder Scrolls III DLC: Tribunal
  • The Elder Scrolls III DLC: Bloodmoon
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion
  • The Elder Scrolls IV DLC: Knights of the Nine
  • The Elder Scrolls IV DLC: Shivering Isles
  • The Elder Scrolls V: Skyrim
  • The Elder Scrolls V DLC: Dawnguard
  • The Elder Scrolls V DLC: Hearthfire
  • The Elder Scrolls V DLC: Dragonborn
The boxed compilation will also come with five maps “detailing the lands of Tamriel, Iliac Bay, Morrowind, Cyrodiil, and Skyrim.

Znam da ne treba ali.... možda ovo i kupim  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Cena - sitnica. 37 EVRA. Akcija na G2Play, aktivacija na STEAMU. .

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Javih Mehmetu, ali i on nije oduševljen činjenicom da su igre za Origin. Meni ne smeta; tamo imam i SW ToR, Mass Effect 3, Dragon Age 2 i ostale naslove....šteta mi samo Dead Space 3, jer prva dva imam na Steamu, pa bih voleo da imam i treći na istom...

A izgleda da je Mehmet u pravu što nije oduševljen. Naime, upravo mi se najbolji prijatelj žali kako mu ORIGIN tokom download-ovanja igre uzima 25% procesora (što definitivno ne bi trebalo da radi) i kaže da je o tome čitao na forumima i da ljudi pizde. Naročito pizde zbog toga što ti ORIGIN i tokom igranja (dakle, kad je igra skinuta) koristi više procesora od igre koju igraš!

Dakle, definitivno ORIGIN nešto pretražuje po našim računarima, ili renderuje njihova neka sranja na našim računarima. Smećari, sve odreda.

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Ја купио оригинале Драгон Аге и Масс Еффецт, ал шта све читам о том Оригину, канда ћу ипак да поскидам пиратске верзије за потребе играња.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Pa, samo treći Mass Effect zahteva Origin. Ali eto... Ja sam sve igrao piracke verzije, što zbog SecuROMa što zbog raznih drugih gluposti, iako imam originale.

Guy Buttersnaps

• 4
  • 2
Kupio bih ovaj EA bundle samo tako, ali nemam kreditnu karticu. :cry:

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
На ГОГ-у викенд попуст на класичне РПГ-ове, можете да набавите све Балдур'с Гатеове, Невервинтер Најтс, Плејнскејп Тормент, Ајсвинд Дејлове и још неколико игара за мање од 30 долара укупно!

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
DISHONORED oko 5 FUNTI na GamersGate-u. Aktivacija na Steam-u.

Klik, klik!!!!

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Имам већ те Масс Еффецте, ал ћу вјероватно да скинем пиратске верзије за потребе играња.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Desilo se da imam steam key viška za Deus Ex Human Revolution Enhanced Edition. Pa ko želi, nek se javi.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Na Kinguinu je trenutno Splinter Cell: Blacklist, ali Uplay aktivacija (dakle ne Steam) svega 15 evra (zapravo koji cent manje). Ako možete da svarite narativ koji je PRETERANO prijateljski nastrojen ka NSA, igra ispod njega je prilično dobra.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Deveti Humble Indie Bundle je aktiviran a u njemu: Trine 2, Eets Munchies (beta), Mark of the Ninja i Brutal Legend (ja sam ga samo zbog BL i kupio jer ostalo sve imam) plus FTL i Fez ako platite više od proseka.

Valja se: https://www.humblebundle.com/

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
На гогу 60% на игре Сљуаре Ениџа, камара добрих наслова по цијенама 2-3 долара.
Такође још важи попуст од 80% на 5 изабраних игара са неког списка.

Meho Krljic

• 5
  • 3
Interesantno. Nije da je Valhala Najts dovoljno dobra igra da bi je čovek mnogo želeo, ali opet, što je džabe i Bogu je drago. Hvala.

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Interesantno. Nije da je Valhala Najts dovoljno dobra igra da bi je čovek mnogo želeo, ali opet, što je džabe i Bogu je drago. Hvala.

Služimo narodu.

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Imama steam kupone za popuste na 2 igre:

33% OFF Foul Play

25% OFF Volgarr the Viking

Ako je neko zainteresovan za iste, rad sam da ih poklonim.

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
Na Amazonu, Steam ključ igre Street Fighter X Tekken, 7 i po dolara:

http://www.amazon.com/Street-Fighter-Tekken-Online-Game/dp/B00DC97HPW

Inače, pre neki dan je bio deal za kompletan X-Com serijal, zajedno sa Enemy Unknown i njegova dva DLC-a (dakle, to plus još sve prethodne X Com igre) i košta je svega 10 dolara. Razmišljao sam da sebi kupim (zbog prejašnjih igara) ali nisam....odskora sam volonter (dakle, radim za dž da bih odradio pripravnički staž) tako da ne mogu više da dajem pare tek tako :lol: Ali sam par dolara ipak odvojio za prvopomenutu igru :D