Author Topic: 6 godina tuge  (Read 2872 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Petronije

• 4
  • 3
6 godina tuge
« on: 18-05-2013, 21:46:54 »
Znam da ću da pričam sam sa sobom ali morao sam  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
Re: 6 godina tuge
« Reply #1 on: 18-05-2013, 21:47:38 »
Сам?  :twisted:
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #2 on: 18-05-2013, 21:51:18 »
E pa Džone, čestitam ti šestu, izjednačavajuću titulu  8-)
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #3 on: 18-05-2013, 21:54:06 »
Доминација, јбг.  :lol:

#Τζούτσε

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #4 on: 18-05-2013, 21:55:16 »
Jojić je spuco u prečku, al odbila bi se u polje da je Bajko nije zakačio... :mrgreen:
Tajno pišem zbirke po kućama...

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #5 on: 18-05-2013, 21:56:37 »
Толе је био испод бусена, он је гурнуо Бајка. Проверено!  :twisted:

#Τζούτσε

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #6 on: 18-05-2013, 21:57:17 »
Da Bajko nije branio kao nikad bilo bi jedno 2-3 komada tako da... xyxy

smrklja

• 5
  • 3
« Reply #7 on: 18-05-2013, 22:37:32 »
Ima nas još  :lol:

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #8 on: 18-05-2013, 22:49:50 »
 xyxy
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #9 on: 18-05-2013, 22:57:39 »
[kuknjava] Sa Pintu: Remi najpravedniji

Subota 18.5.2013 | 22:34 | Izvor: B92

Trener Crvene zvezde Rikardu Sa Pintu rekao je nakon poraza od Partizana u 144. 'večitom derbiju' da je teško igubiti posle mnogo rada.

Partizan je golom Jojića u 90. minutu ostvariio pobedu i stigao korak bliže šestoj uzastopnoj tituli šampiona Srbije, jer dva kola pre kraja ima pet bodova više od 'crveno-belih'.

"Teško je izgubiti ovako posle ovoliko rada. Posle osam pobeda, teško nam je, stvorili smo mogućnost da pobedimo, ali smo izgubili. Izgubili smo iz prekida, mnoge stvari nisu valjale kod nas."

"Sudija je morao da zaustavi igru kada je Maksimović fauliran, tada je usledila naša greške i gol. U situaciji kada je jedan naš igrač bio na zemlji, imali smo polukontru, ali je zaustavljena iako smo imali loptu u posedu", rekao je Portugalac, koji je istakao da su i povrede uticale na tok meča.

"Sve su to detalji koji odlučuju kada dva velika tima igraju utakmicu. Mogli smo da damo gol u prvom poluvremenu, imali smo šanse, ali i dve izmene zbog povreda, to je uticalo na taktiku koju smo zamislili. Izgubili smo Lazovića, a to nismo smeli da dopustimo. Posle toga smo imali neke prilike, ali nije isto kada on nije tu. Partizan je zaigrao bolje u drugom poluvremenu, mi smo nešto morali da promenimo jer nam je trebala pobeda, tada se izgubila sredina terena. Gledajući šanse mislim da je trebalo da bude nerešeno.

"Partizan nas nije iznenadio, igrali su kao i ranije,a mi moramo biti ponosni na kvalitet Zvezde koje ne treba nikoga da se plaši. Takav je fudbal, dobiješ osam mečeva, ali izgubiš jednu utakmicu i izgubiš sve“, rekao je Sa Pintu koji se zahvalio navijačima i poručio da ne gube nadu u njih.
[/kuknjava]

Lepo se Rikardo uklopio sa svojima.    Nema cestitki na pobedi i tituli.
Inace na b92 jedna vest o pobedi i ova izjava od gore. Nista Rasovic, nista nasi igraci. Sve ciganija. Ne mogu ni da zamislim sta bi bilo da su nas dobili. I ovako svaki dan citam sta je Sa Pintu doruckovao i koja su mu razmisljanja o raznim stvarima.

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #10 on: 18-05-2013, 23:01:23 »
Portugalac...to ti je ko i Španci, kukaće na suđenje, i ako nema nikakvog razloga...Mažić je odlično sudio, eventualno neke sitnije greške koje nikako nisu uticale na ishod meča.
Mali Mitrović je veliki talenat. Kako je promešao zvezdinu odbranu u prvom.  8-)

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #11 on: 18-05-2013, 23:02:28 »
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #12 on: 18-05-2013, 23:21:15 »
šta ste se raskokodakali? od najočiglednije očiglednosti je da je prvenstvo namešteno!
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #13 on: 18-05-2013, 23:28:55 »
Pa naravno da je namesteno, cim smo ga mi osvojili.

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.

дејан

• омнирелигиозни фанатични фундаменталиста
  • 4
  • 3
« Reply #15 on: 20-05-2013, 09:29:47 »
 xyxy
...barcode never lies
FLA

Petronije

• 4
  • 3

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #17 on: 21-05-2013, 19:50:36 »
FK Sledeća sezona strajks agen !!!

xrofl xrofl xrofl

Da ne citiram ceo tekst, opet Rikardo onaniše po B92. Izgleda da živi tamo. Ista priča kako su oni vezali 8 pobeda a mi osvojili titulu u 90. minutu iz slobodnjaka koji, razume se, nije ni postojao  :mrgreen: Daj bože da ostane ovaj i sledeće sezone, mada čisto sumnjam.

http://theuglydance.com/?v=qfjdhxgyvx

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #18 on: 21-05-2013, 20:09:36 »
Sa citam nesto, Prosinecki iskidao u Turskoj, od borbe za opstanak doveo je ekipu do borbe za LE. Al' bolji je Rikardo :mrgreen:

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #19 on: 22-05-2013, 10:09:30 »
Ajoj, kakvi svetski hoštapleri, koje fore...daćemo ti platu kad osvojimo titulu  :!: :
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/233527/Agent-Daude-Tuzba-Zvezdi-rekli-su-da-ce-isplatiti-novac-samo-da-osvoje-titulu

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #20 on: 27-05-2013, 00:27:31 »
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #21 on: 27-05-2013, 08:56:02 »
Sudeći prema omladinskoj školi koja je izašla protiv Voše, smeši im se svetla budućnost :mrgreen:.

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #22 on: 27-05-2013, 16:28:45 »
Quote from: znj92
Trener Crvene zvezde Rikardo Sa Pintu rekao je da je nezadovoljan suđenjem u utakmici u kojoj su njegovi fudbaleri izgubili u Novom Sadu od Vojvodine sa 3:0.Starspor

Quote from: bljuc
Čović: Porazom u derbiju Zvezda
je izgubila deset do 15 miliona
evra

Dakle ili ti nista ne znas ili Covic i Sa Pinto i svi ostali cigani na svetu zive u nekoj paralelnoj dimenziji u kojoj su svi drugi (Partizan, Tole, Mazic, drzava) krivi za to sto oni ne mogu 4 utakmice da pobede OFKBG, na primer. Nisi ni svestan kolike bi se pare slile sa svih mogucih strana u Zvezdinu kasu da ih nismo onako sramno i kukavicki pobedili.   :mrgreen:

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #23 on: 27-05-2013, 17:01:34 »
Ne, oni su neverovatni. Razumem i navijačku ostrašćenost, ali neki komentari stvarno upućuju na ozbiljnu bolest.
Ranije su govorili da nameštamo utakmice. Sad kad smo izgubili brdo bodova i dozvolili im da jednom utakmicom reše prvenstvo, stižu drugačije teorije. Ja sam čitao neke komentare navijača Zvezde posle derbija u kome kažu ,,izgleda da je groblje namerno nam dalo lažnu nadu ( gubilo bodove), da bi se mi iscrpljivali u borbi za titulu i opet je nismo ni uzeli ni selektirali i izgradili tim''. I tako, u tom fazonu.  :x Šta god uradimo-neka zavera protiv njih. Pobeđujemo sve-nameštamo. Gubimo bodove-namerno to činimo da bi oni jurili za titulom, umesto da stvaraju tim.
 :shock:

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #24 on: 27-05-2013, 18:26:48 »
Sad sam tek video ovu Aleksovu sliku  xrofl

Evo ti još jedna...

Što kaže moj burazer, dok ste svi ubeđeni da vam je neki drugi kriv ja se ne brinem za nas.  xyxy
I čisto da znaš, ta fora sa Toletom je bila aktuelna pre par godina dok vas je još uvek neko shvatao ozbiljno. Sad je to sprdnja kao i "sledeća sezona". Što bi rekao Đura, to ti je ovaj sa smešnom frizurom u sredini...
Quote from: frizura
Najdraža titula tek sledi !!!