Author Topic: Psihološko ispitivanje sa horor književnosti kao centralnom temom  (Read 67377 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Džek

• 4
  • 3
  • Instalater raznih šejtanluka.
D., pola sata viriš na temi, ispašće ti okice...  :D
Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

Stipan

• 4
  • 3
Možda bi Stipan podigao skelu pa da nastupi sa tatuom?

Ostavi me se Džekonjo. Ne sećam se da sam te u zadnje vreme pominjao.

Hobit

• 4
  • 3
Da li mi se cini ili je Clansman odjebao....
Sve će na kraju biti dobro, a ako nije dobro, znači da još nije kraj!

Clansman

• 2
Nema komentara = nema komentara na komentare. Šta je tu čudno? :|
Psihološko istraživanje (horor) književnosti za sve zainteresovane: http://www.psysurveys.com/

Hobit

• 4
  • 3
E, jebiga...  :cry:

Sve će na kraju biti dobro, a ako nije dobro, znači da još nije kraj!

Clansman

• 2
E, jebiga...  :cry:

Don't you cry tonight
I still love you baby
Don't you cry tonight
Don't you cry tonight
There's a heaven above you baby
And don't you cry tonight

xcheers
Psihološko istraživanje (horor) književnosti za sve zainteresovane: http://www.psysurveys.com/

Clansman

• 2
Samo mali update za zainteresovane - pri kraju smo sa terenskom fazom istraživanja, trenutno imamo oko 930-ak ispitanika, a pokušavamo da skupimo još nekolicinu muških ispitanika. Zainteresovani muškarci imaju, dakle, još nekoliko sedmica za učešće - dame, ništa lično, ali već smo prešišali kvotu za ženske ispitanike! xjap

Josephine

• Guest
Zenski ispitanici. Dodjavola.

Albedo 0

• Guest
a ti bi i tu da mijenjaš rod, nepismena ŽENO?

Ghoul

• 4
  • 3
Samo mali update za zainteresovane - pri kraju smo sa terenskom fazom istraživanja, trenutno imamo oko 930-ak ispitanika, a pokušavamo da skupimo još nekolicinu muških ispitanika. Zainteresovani muškarci imaju, dakle, još nekoliko sedmica za učešće - dame, ništa lično, ali već smo prešišali kvotu za ženske ispitanike! xjap

dobro, i šta je na kraju bilo s ovim ispitivanjem?
jel okončano?
gde su rezultati?
jel to objavljeno negde?

lilit

• 5
  • 3

dobro, i šta je na kraju bilo s ovim ispitivanjem?
jel okončano?
gde su rezultati?
jel to objavljeno negde?

Po okončanju istraživanja dobićete povratnu informaciju. Ne možemo, niti nam je to cilj da vršimo statističku analizu svakoga ponaosob i da ga izvještavamo o ''rezultatima'', pa onda da naknadno analiziramo cjelinu za finalnu studiju. Uostalom, mislim da smo to pojasnili u samom uvodnom tesktu upitnika.

mora da još uvek nije okončano :lol: :lol: :lol:
Some things you have to do yourself.

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
Ja htela da se ispitivam, ali link ne radi.... :(