Author Topic: True Detective  (Read 184328 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Albedo 0

• Guest
Re: True Detective
« Reply #500 on: 02-04-2015, 12:45:27 »
otrovni patuljak  8)

Nightflier

• Geek Royalty
  • 5
  • 3
  • Wolf Who Rules
    • Nightflier's Bookspace
« Reply #501 on: 02-04-2015, 13:14:10 »
Ti ne znaš moj ukus za muškarce!11!1!!!!1  :cry:

Pa kad ti je Mekonahej zgodan...
Sebarsko je da budu gladni.
First 666

Nightflier

• Geek Royalty
  • 5
  • 3
  • Wolf Who Rules
    • Nightflier's Bookspace
« Reply #502 on: 02-04-2015, 13:15:47 »
:(
Ne sećam se da sam *ja* ikad nekome kvarila radost na onim topicima o ženskim sisama ili bilderkama... Budi ljubazan, Najtflajeru, pa se suzdrži i ti.

Ne sećam se da sam uopšte bio na topicima o ženskim (ili drugim) sisama ili bilderkama. Samo reagujem na izjavu da je Mekonahej zgodan - i to pored onakvog parčeta harizmatičnog mesa kakvo je Vudi.
First 666

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #503 on: 02-04-2015, 13:21:13 »
Ah, ti si onda više u „čvrsto salo“ kampu? :lol:
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #504 on: 02-04-2015, 13:25:19 »
I Vudi je djilkos.  :lol: Malo sirovina, mora se priznati ali odlican tip. Zabavna pojava, meni je bas kul.
Nije njemu fizicki izgled bas glavni adut, mada je pored Mekonahija u ovoj seriji malo bled, verovatno je to do uloge, u senci nihilistickog (i mladjeg - ne potpuno nevazno) filozofa.

Nightflier

• Geek Royalty
  • 5
  • 3
  • Wolf Who Rules
    • Nightflier's Bookspace
« Reply #505 on: 02-04-2015, 13:27:57 »
Ah, ti si onda više u „čvrsto salo“ kampu? :lol:

Zar se to ne vidi po meni, moliću lepo?! Lumbersexual all the way, baby! :D
First 666

Anne Bonny

• 2
« Reply #506 on: 03-04-2015, 02:22:39 »
Naravno, stanje psihe i intelekta ogleda se u spoljašnjem izgledu. Mekonahi je frajer i kada je nabildovan i našminkan i kada je mastan i zapušten, jednostavno zato što ima samopouzdanje i stav frajera.

A debeli ljudi su jednostavno lenji. Lenjost uma proizvodi lenjost tela.

Nightflier

• Geek Royalty
  • 5
  • 3
  • Wolf Who Rules
    • Nightflier's Bookspace
« Reply #507 on: 03-04-2015, 02:49:06 »
Mda.

Još samo kada bi se to uklapalo u stvarnost, ihaj...
First 666

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #508 on: 03-04-2015, 03:02:50 »

Lenjost uma proizvodi lenjost tela.

Ма како да не.

https://www.google.rs/search?q=jrr+martin&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=GeYdVaG2E9bVatXpgpgH&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=631

Да се ниси просипала о Мартину, па и да оћути човек.  :roll:
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Nightflier

• Geek Royalty
  • 5
  • 3
  • Wolf Who Rules
    • Nightflier's Bookspace
« Reply #509 on: 03-04-2015, 03:05:30 »

Lenjost uma proizvodi lenjost tela.

Ма како да не.

https://www.google.rs/search?q=jrr+martin&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=GeYdVaG2E9bVatXpgpgH&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=631

Да се ниси просипала о Мартину, па и да оћути човек.  :roll:

Najtflajerovo prvo načelo fantastike: Da bi neko bio uspešan stvaralc fantastike mora da bude debeo ili bradat. Poželjno oba.
First 666

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #510 on: 03-04-2015, 03:06:59 »
Рецимо, Јован Ристић - Рица. :) Или Pig Champion.  :lol:

America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Anne Bonny

• 2
« Reply #511 on: 03-04-2015, 04:48:57 »
Oh, izvinjavam se ako sam nekoga uvredila? Više sam mislila na lenjost uma da pomogne telu, nego na intelekt.

Ipak, size matters kada je u pitanju size stomaka. Dobri frajeri vode računa o telu. Ostali nisu frajeri. Ne kažem da ne mogu da prođu kao izbori za seksualnog partnera (ima tu i drugih kvaliteta koji se računaju), ali jednostavno i objektivno nisu frajeri. Ko ne odradi par sklekova i trbušnjaka dnevno, 15 minuta svega, lenj je (i nezdrav) i to je činjenica. Mekonahi je i onako propao (u seriji) jednostavno faca jer se nije opustio, ugojio i pretvorio u hillbillija. A ne mogu ni da zamislim kako bi, u onoj neprekinutoj sceni pucnjave u hudu, uspeo da pobegne i još ulovi svog čoveka, vukući i stomak/salo kao dodatni aset. Ne bi bilo seksi kao što jeste. 

A kada pomenuste Martina: nije on nešto naročito vredan. Pomeša sve moguće perverzije i tabue, pobije glavne likove i, s vremena na vreme, ubaci po malo približavajuće nadnaravne opasnosti. Stari recept na 100 načina.

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #512 on: 03-04-2015, 13:30:47 »
  8-)

Mme Chauchat

• 8
  • 3
  • *
« Reply #513 on: 04-04-2015, 10:40:51 »
I Vudi je djilkos.  :lol: Malo sirovina, mora se priznati ali odlican tip. Zabavna pojava, meni je bas kul.
Nije njemu fizicki izgled bas glavni adut, mada je pored Mekonahija u ovoj seriji malo bled, verovatno je to do uloge, u senci nihilistickog (i mladjeg - ne potpuno nevazno) filozofa.

E, za "đilkoša" skidam kapu, taman pravi termin - mada više za Metjua. Baš je sinoć bio na nekom od TV programa film sa njim, neka romantična komedija od pre desetak godina, ti beli zubi! Te plave kovrdžice! Samopouzdanje na kub! Samo su mu falili brćići, naheren šešir i tamburica. Odgledala sam dva minuta i mogla samo da uzdahnem: "Nema šta, stvarno je napredovao..."

A nemojte mi Bukovskog kačiti, vučem traume iz gimnazije kad su se svi ostali ložili na njega :(

Albedo 0

• Guest
« Reply #514 on: 06-04-2015, 21:27:51 »
Ko ne odradi par sklekova i trbušnjaka dnevno, 15 minuta svega, lenj je (i nezdrav) i to je činjenica.

pa nismo mi fizički radnici već intelektualci!

Linkin

• 3
« Reply #515 on: 06-04-2015, 22:13:31 »
Ko ne odradi par sklekova i trbušnjaka dnevno, 15 minuta svega, lenj je (i nezdrav) i to je činjenica.

pa nismo mi fizički radnici već intelektualci!

Pa, to se kaže: da žene vole pločice, spavale bi u kupatilu!  8-)

Anne Bonny

• 2
« Reply #516 on: 06-04-2015, 23:24:02 »
Pa ja ponekad zaspim u kadi.  :D

eddie coyle

• 2
« Reply #517 on: 06-04-2015, 23:26:11 »
Ispod dobrog brda dobar kukuruz raste, dobar majstor ne da da mu alat kisne...  :) U stvari vecina narodnih umotvorina sluzi da opravda debljinu i alkoholizam  8-)

Anne Bonny

• 2
« Reply #518 on: 06-04-2015, 23:41:29 »
Pa, ima neke logike u tome. Alkoholičari i imaju najveće šanse da se nađu goli na kiši.  :lol:

Ugly MF

• 4
  • 3
  • Natural born FlatEarther!!!
    • https://www.facebook.com/Art-of-Bojan-Vukic-396093920831839/
« Reply #519 on: 06-04-2015, 23:43:44 »
cuj nastale...a danas kad se zapije u kafani s drustvom zajebancija je na temu...?

Nightflier

• Geek Royalty
  • 5
  • 3
  • Wolf Who Rules
    • Nightflier's Bookspace
« Reply #520 on: 07-04-2015, 00:37:35 »
U stvari vecina narodnih umotvorina sluzi da opravda debljinu i alkoholizam  8-)

Ergo, debljina i alkoholizam su izvorište umotvorina, ergo nepobitni pokazatelj umnosti.
First 666

Linkin

• 3
« Reply #521 on: 07-04-2015, 00:46:17 »
U stvari vecina narodnih umotvorina sluzi da opravda debljinu i alkoholizam  8-)

Ergo, debljina i alkoholizam su izvorište umotvorina, ergo nepobitni pokazatelj umnosti.

Jedini pravi odgovor na svu ovu teoriju bilo bi postaviti sliku nekog vrhunskog narodnog umovnika, npr. Zmaja od Šipova, kako pokazuje kukuruz ispod dobrog brda. :lol:

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
« Reply #522 on: 07-04-2015, 01:45:26 »
Umesto klasičnih trbušnjaka stručnjaci sada preporučuju takozvanu vežbu "plank" (za guglanje je dovoljna maltene samo ta reč, jer je to sad nova moda). Lepota je što ne moraš da sa pomeraš, nego samo da izdržiš...

Albedo 0

• Guest
« Reply #523 on: 07-04-2015, 02:37:16 »
ta plank vježba mi je odavno poznata, ultra zaebana stvar, i nije samo za trbušnjake, realno radi sve mišiće tijela istovremeno, vrlo teško je izdržati duže od minuta u cugu, posebno sa umnošću iznad kukuruza, al ko može ne treba mu nikakva teretana i slično

Ispod dobrog brda dobar kukuruz raste, dobar majstor ne da da mu alat kisne...  :)

mud-rost 8-)

kad je već ovako dobra tema pokrenuta, važno je naglasiti da se za Istinskog detektiva Farel pripremao fastfud umovanjem, te će biti zaštite od kiše u drugoj sezoni najbolje serije svih vremena

C Q

• 2
« Reply #524 on: 09-04-2015, 19:59:21 »

C Q

• 2
« Reply #525 on: 09-04-2015, 21:23:14 »

(Sasvim ocekivano - ali ocigledno da nedostaju bilo kakvi supernatural-uncanny-weird elementi, istina i prva sezona je u tome smislu bila iskljucivo pozerska ali ovo izgleda poput obicne detektivske-serije samo sa nesto manje zanimljivim glumcima nego prethodna sezona. NP je i sam rekao da je, kao, prva sezona previse prisla supernatural-elementima. Sta ce sad da forsira - jos vise poor man's Cormac McCarthy?)

eddie coyle

• 2
« Reply #526 on: 09-04-2015, 21:59:12 »
Negde sam procitao da su rekli da ce biti nekih okultnih elemenata, mozda nisu hteli da otkrivaju previse u ovom trejleru...

C Q

• 2
« Reply #527 on: 09-04-2015, 23:09:28 »
Da, ovo na primjer, ali mogu misliti (...sitnicarim, ali, vjerujem, ne bez razloga)

Secret occult history of the United States transportation system (!)  -

"The second season of True Detective will follow the death of Ben Caspar, the corrupt city manager of a fictional California city who's found brutally murdered amid a potentially groundbreaking transportation deal that would forever change freeway gridlock in the state. Three law enforcement officers from different cities and branches of the government are tasked with finding out who did it. They soon discover their investigation has much broader and darker implications than they initially thought. Caspar's 52-year-old corpse is found on a lonely stretch of Pacific Coast Highway near Big Sur—satanic symbols etched on his chest. It turns out he had a penchant for rough sex and may have been involved in the occult."

C Q

• 2
« Reply #528 on: 10-04-2015, 11:19:56 »
Optimisti i entuzijazisti su se već dosjetili -

Motion Demon, of course!

Albedo 0

• Guest
« Reply #529 on: 11-04-2015, 17:06:01 »
Neka bude što biti ne može!

singerica

• 2
« Reply #530 on: 13-04-2015, 15:32:38 »
Sad bi svi istu matricu iz prve sezone.

Albedo 0

• Guest
« Reply #531 on: 30-04-2015, 22:52:27 »

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #532 on: 09-05-2015, 17:41:26 »
moron pizdobato najavljuje (kroz usta džefa vandermera):

Put yer King in Yellow hats and underwear back in their drawers. Discard your tinfoil crowns. Tear that "Long Live the Uncanny, Fanny!" poster off your wall. Un-entangle all of your weird sticks and cut the cat gut binding them. The subtext of *this* season of True Detective comes entirely from the whaling chapters of Moby Dick and the mowing bits (*only* the mowing bits!) from Stephen King's Lawnmower Man

Don’t expect any “occult” stuff in True Detective next season

Medium published a Q&A with True Detective creator and showrunner Nic Pizzolatto about what fans can expect from the upcoming second season, which stars Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams, and Taylor Kitsch. And while Pizzolatto hinted at a lot of fascinating themes, one statement broke the hearts of fans everywhere: Despite some early promises, there will be “no secret occult history of the U.S. transportation system” after all.

In fact the whole “occult” angle—which heavily influenced the first season, as well as crazed fans who are still out there hunting for a real-life Yellow King—has been dropped entirely. Pizzolatto explains:

That was a comment from very early in the process, and something I ended up discarding in favor of closer character work and a more grounded crime story. The complexity of the historical conspiracy first conceived detracted from the characters and their reality, I felt, and those characters are ultimately what have to shape the world and story. So I moved away from that.

Also gone is the gothic element of the first season, which Pizzolatto felt was “suggested by Louisiana’s coastal landscape,” but “didn’t feel appropriate” for the second season’s California setting. Nevertheless, he promises it will still feel very much like True Detective. “While there’s nothing occult in this season,” he added, “I think there’s a disconcerting psychology to this world, and its characters have other kinds of uncanny reality with which to contend.”

Pizzolatto also dropped some other tidbits about the new season, like:

As would be expected of an anthology series, there’s no connection between the stories and characters from season one, although the seasons do have “a deep, close bond in sensibility and vision, a similar soul.”
Original music plays a “much greater role” this season, and T-Bone Burnett developed several new songs, including the one that is used in the trailer.

Unlike the first season, which explored a partner dynamic at two different points in time, the second season will have a linear structure, mostly because Pizzolatto is working with more characters. Plus he was interested in doing “something entirely new” and didn’t want to “lean on past conceits.”
So in conclusion, a lot of that stuff you loved about the first season of True Detective is gone, but you can expect more music and “uncanny” psychology. And while Pizzolatto doesn’t come right out and say it, fans can probably rest assured that the second season will still feature someone’s boobs.

C Q

• 2
« Reply #533 on: 10-05-2015, 00:27:27 »
(Sasvim ocekivano - ali ocigledno da nedostaju bilo kakvi supernatural-uncanny-weird elementi, istina i prva sezona je u tome smislu bila iskljucivo pozerska ali ovo izgleda poput obicne detektivske-serije samo sa nesto manje zanimljivim glumcima nego prethodna sezona. NP je i sam rekao da je, kao, prva sezona previse prisla supernatural-elementima. Sta ce sad da forsira - jos vise poor man's Cormac McCarthy?)

Jbg, bilo je za ocekivati. Grabinski je, naravno, bio samo wild-guess, tesko da je taj tool i cuo za njega.

(Zanimljivo sto JV btw-sale radi-spomenu Moby Dick - isto su mnogi tokom analize/revjua, ali ozbiljnije, radili sa prvom sezonom, znaci to gore u vezi Kormaka ipak ima smisla - Melville kako sam Kormak kaze, pisac koji je izvrsio najveci utjecaj na njega, ili na primjer - Blood Meridian koji je vise puta uporedjen sa Moby Dick...)

Albedo 0

• Guest
« Reply #534 on: 10-05-2015, 10:37:45 »
nema okultnog, baš mi žao, bu-hu

Linkin

• 3
« Reply #535 on: 10-05-2015, 10:52:50 »
Ništa mene ovi tizer trejleri ne dotiču. Ajde što nema okultnog i što su promenili celu ekipu, to se može progledati kroz prste, ali gde promeniše i režisera? Fukunaga mi je bio genijalan. Voleo bih da ne budem u pravu, ali slutim epic fail.  :(

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #536 on: 10-05-2015, 12:53:02 »
Ništa mene ovi tizer trejleri ne dotiču. Ajde što nema okultnog i što su promenili celu ekipu, to se može progledati kroz prste, ali gde promeniše i režisera? Fukunaga mi je bio genijalan. Voleo bih da ne budem u pravu, ali slutim epic fail.  :(

neće biti epik, možda čak ni fejl, ali biće samo jedna obična banalna krimić serijica.

jer kad sa TD sljuštiš onu šminku od čejmbersa, ligotija i južnjačkog gotika (pa i fuck-u-naginu režiju) - dakle, sve ono što je tu seriju izdiglo iznad proseka i učinilo drugačijom i posebnom - ostaje ti tačno to: cops vs. robbers, pa ko voli, nek uživa...

Albedo 0

• Guest
« Reply #537 on: 10-05-2015, 14:56:22 »
Potpuno besmisleno, koju seriju je ikad režirala samo jedna osoba, ne vidim šta su konkretno Tvin Piks, Brejking Bednici ili Žica izgubili jer su imali ne jednog nego dvaes reditelja. Npr, BB bi bio sranje sve i da su Refnu dali da režira.

to je televizija, treba snimiti sate i sate materijala, i onda to posložiti u 8 epizoda

da ne pričamo da je u TV industriji izvršni producent glavna poluga a ne reditelj, a EP je i dalje Fukunaga, koji će valjda i režirati 2 epizode

dakle, Istinski detektiv ne može biti fail zbog Fukunage na mjestu režisera, može biti samo fail ako priča bude fail

uzgred, ovo je tizer, eo ga tizer I sezone, pa izmisli neki razlog zbog kojeg je bolji od tizera druge

https://youtu.be/bLoE7TJ4J7M

tizer je tizer, ne govori ništa, ne objašnjava ništa, ne prikazuje ništa, ne dokazuje - ništa.

Linkin

• 3
« Reply #538 on: 10-05-2015, 15:45:37 »
Pa dobro. Kad sam rekao epic fail nisam ni mislio da će napraviti nešto negledljivo već upravo prosečno ni počemu drugačije, pa ko voli nek uživa... a svi vi ostali koji ste od ovog puno očekivali aj' ćao i tražite sebi neke zelenije livade...

Za The Wire ne znam, ali i Twin Peaks i Breaking Bad su podosta zavisili od Linča i Vinsa Giligana u svim fazama. Kao i ostalom more drugih serija koje obično zadrže režisere pilota u izvesnoj meri. Tj, oni režiraju te udarne prve epizode ili season finale. To su zlatne koke koje se ne ispuštaju. Pogotovo što Fukunaga nije režirao samo pilot već zapravo celu sezonu.

Koliko ja znam, a gledao sam neki klipić gde ga pitaju, Fukunaga ne režira ništa, tj. True Detective je za njega lanjski sneg. Valjda sam gledao neki klipić vezan za snimanje novog Ita što je kačen na truedetectiverumors.com

Missim, sjajno ako se u međuvremenu predomislio i radi dve epizode, od kojih je jedna season finale. Kad već nije radio prvu, tj. materijal koji vidimo u tizeru. To bi bila sjajna vest.

Inače, ovaj tizer prve sezone što si okačio je toliko dojajno atmosferičan da meni dokazuje upravo sve suprotno od ovog što pričaš.  :(

Albedo 0

• Guest
« Reply #539 on: 10-05-2015, 18:23:51 »
nikakve razlike nema, prvi ima manje glumaca i samo dok su nasvirali sve u tizer djeluje tako, nabacaj pet glumaca u prvi i biće isto

očigledno se ispostavilo da gledaoce privlače prije svega glumačka imena, kao i prošli put, te se igra na tu kartu. Siguran sam da HBO nije baš prso pa da upropasti seriju

no, čisto oko režije, niko i ne zna ko će snimiti finalnu epizodu, jer se za 3 epizode još uvijek kriju imena reditelja

Series Directed by   Cary Fukunaga    ...    (8 episodes, 2014)
 Justin Lin    ...    (2 episodes, 2015)
 Daniel Attias    ...    (1 episode, 2015)
 Janus Metz Pedersen    ...    (1 episode, 2015)
 Miguel Sapochnik    ...    (1 episode, 2015)

kao što se vidi, 5 epizoda su poznate, a ja sam na jednom mjestu pročitao da Fukunaga režira 2. Ako je tačno, onda je jedna epizoda nepoznata, a jedini koji se spominjao je Fridkin

sve u svemu, to uopšte ne bi bilo loše, jer isto tako je moglo da prođe i prošli put. Uostalom, reditelji su solidni, Pedersen je enigma, samim tim što je tu valjda zna šta radi, i može da bude iznenađenje

ne zanima me smorkraft/slinoti atmosfera, uostalom, radnja je smještena u Kaliforniji, i potrebno je prikazati nešto sasvim drugo

koga zanima kozmetika nek' mijenja kanal

21. juna će neko jesti ono što je... jelte. A vidjećemo ko će to biti 8-)

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
« Reply #540 on: 10-05-2015, 18:24:54 »
Sledeća Pizzolattova serija: True Writer. Autobiografskog tipa.
The critics? No, I have nothing but compassion for them. How can I hate the crippled, the mentally deficient, and the dead?

C Q

• 2
« Reply #541 on: 10-05-2015, 19:09:44 »

Evo ga, Cover/Dust Jacket, prvo knjiga naravno :

DuckFace Southern-Gothic Hardcore Pizz -

Albedo 0

• Guest
« Reply #542 on: 10-05-2015, 19:35:35 »

to je samo trik, true detective is a writer! 8-)

Linkin

• 3
« Reply #543 on: 10-05-2015, 19:48:22 »
očigledno se ispostavilo da gledaoce privlače prije svega glumačka imena, kao i prošli put, te se igra na tu kartu. Siguran sam da HBO nije baš prso pa da upropasti seriju

Ma, očigledno se ispostavilo samo jedno: da je Pizzolatto pokrao sve fore od Tarantina. Samo, umesto kultnih filmova tu su kultni pisci. Nisu filmovi već sezone serije. I opet se izvlače zaboravljene zvezde iz naftalina.

Pizzolatto = Tarantino 2, nešto lepuškastiji, ali zato n'ume da režira. I to je to. Sad ćemo da vidimo dal i takva fora može da prođe kod ljudi kad nema tatka Fukunage.  8-)

Meni su tizer sezona 1 i sezona 2 k'o nebo i zemlja. Ja bih izbacio na keca Kolina Farela koliko me taj čovek iritira. Sve ostalo mi je podnošljivo (ali i dalje samo poluzanimljivo, nikako na nivou season 1) ali Kolin brate ubija...

Albedo 0

• Guest
« Reply #544 on: 10-05-2015, 20:05:57 »
poređenje s Tarantinom po meni veze s mozgom nema, a ti objasni ako te ne mrzi

sve u svemu, Tarantino je čist palp, štaviše, samoproklamovani palp, a u TD ako se nešto približava tome to je onda blagi horor kičeraj, ta mesnata ''estetika'' koja je, na sreću, svedena na minimum, za razliku od full kiča u tamo nekim Hanibalima i Deksterima

ako je za to Fukunaga odgovoran daleko mu lijepa kuća

Linkin

• 3
« Reply #545 on: 10-05-2015, 20:22:02 »
Pa, identičan recept za hajpovanje. Napisao sam ti gore već.

Eto, nije palp i kič, ali jeste u suštini samo šminka i ništa više od toga, kao što i Gul dobro konstatovao. Sad malo maske spadaju sa ovom drugom sezonom gde se vidi da prave dubine nema, niti je ikad bilo, već, eto, namestiće se neka nova Melvil poza ili Pinčon poza ili šta već, to još nije sasvim jasno. I to će tako do zadnje epizode sezone gde će se videti da je sve to bilo jedno veliko - ništa. Vreme je za treću sezonu! K'o će da se bakće sa silnim preostalim plot loose ends. Ma to nije bilo bitno. Mi smo vas to samo navlačili da nas gledate.

S tim što to više nije ni toliko našminkano kao što je pre bilo, pa će verovatno veliku većinu ljudi odbiti i pre kraja druge sezone. Bar ako je suditi po tizeru. Možda se i uozbilje. Ipak je to HBO, k'o što kažeš. Tako da u suštini treba biti ovde rezervisano optimističan. I pored svega što već znamo.

Mme Chauchat

• 8
  • 3
  • *
« Reply #546 on: 10-05-2015, 23:06:34 »
joj, kad žensko gleda seriju, kakav Kiljan... a tek kad skine košulju! 8-)

Pala treća epizoda, uuuuu, pokosio je travnjak!!!1

Albedo 0

• Guest
« Reply #547 on: 11-05-2015, 10:51:16 »
sad mi pade na pamet da je košenje travnjaka najavljeno i za 2. sezonu, spomenut je Kingov Lawnmower Man

@Uroborni, iztrolovo si ga za D. orden, svaka čast

Linkin

• 3
« Reply #548 on: 11-05-2015, 14:27:06 »
Batice, nek za sad bude tako, a mi živi bili pa videli ko će biti u pravu, tj. videćemo generalni sud nakon svršetka druge sezone.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #549 on: 11-05-2015, 14:32:53 »
Pa vas dvojica ni oko prve ne možete da se složite. :lol:
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com