Author Topic: Najperverzija knjiga koju ste citali je...  (Read 34960 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RedSonja

• 4
  • 3
Re: Najperverzija knjiga koju ste citali je...
« Reply #50 on: 18-05-2012, 13:48:00 »
filozofija u budoaru je mnogo perverznija od sala
ako to uopšte uvrštavate u i tako definišete perverziju

perverzna knjiga koja mi prva pada na pamet morala b i biti gargantua i pantagruel i to telemska opatija i ne zato što sam je skoro čitala već zato što francuska imitacija italije istina izrađa najuvrnutije umove istorije, to je perverzija u svom najkitnjastijem obliku
najperverznija je čitanka za drugi razred gimnazije doduše

Kunac

• 4
  • 3
« Reply #51 on: 18-05-2012, 14:15:42 »
Sočna i hrabra knjiga je Balardov Sudar, nedavno sam je reprizirao. Rekao bih i da je i prilično perverzna...  xrofl
"zombi je mali žuti cvet"

zakk

• Očigledan slučaj RASTROJSTVA!
  • 3
    • IP Tardis
« Reply #52 on: 18-05-2012, 14:20:53 »
Ma šta je uopšte perverzija ovih dana....
Why shouldn't things be largely absurd, futile, and transitory? They are so, and we are so, and they and we go very well together.

RedSonja

• 4
  • 3
« Reply #53 on: 18-05-2012, 14:31:57 »
perverzno je kada polažeš za kola pa mesto na menjač staviš ruku instruktoru na prepone (bilo je slučajno m ajke mi! )
perverzno je kad nađeš pederušu sa ličnom, zdravstvenom pasošem računom za struju i devizama i sretneš žandare i kažeš  ja sam ovo našo molim da vratite vlasniku , a u sebi im psuješ majku žandarsku i prezireš svoju pičkolikastu prirodu jer si hteo da zapališ s parama al si na uglu sreo pandure i napunio gaće

u dvočlanoj interakciji sve što nije obostrano i reverzibilno ,a ono je perverzno
i ovih dana i pređašnjih dana i svakog dana do kraja sveta i veka

RedSonja

• 4
  • 3
« Reply #54 on: 18-05-2012, 14:42:26 »
anegdotna perverzija na primeru, ne baš u osnovnom obliku u kakvom sam je pročitala ali usmeno urban pismeno predanje se modifikuje:
imamo dve lezbejke. imamo ih dosta više, ali uzmimo dve, primer: endi kofman i brižit nilsen
eksperimentišu jer su perverzne. prvo s perima i laticama a onda su počele da celokupan rasad iz bašte guraju jedna drugoj u vaginu i živuljke što ih ranimo jarmom.
jednom je brižit ugnječila endija i prisilno na prevaru uglavila krilatu morku u njegovu vaginu
međutim mala morka je ustanovila da je toplo mekano i vlažno i otišla još dublje, pa su pokušavali da je plamenobacačem izbace ali ona se poplašila i otišla u digestivni trakt
trebalo je da snese male morke i počela od debelih i  tankih creva da plete gnezdo za svoje morke, ali endi je iz svoje pređašnje karijere ostao bez pola utrobe i njoj su zafalila creva i domišljata morka se seti proda creva kao kvalitetnu kavurmu i kupi gotovo gnezdo u maksiju

Agota

• 4
  • 3
« Reply #55 on: 18-05-2012, 14:51:33 »
vidi ti nase Sonje .....ko bi rekooooo  :evil:
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

zakk

• 3
    • IP Tardis
« Reply #56 on: 18-05-2012, 15:06:17 »
al ne valja joj definicija  :lol:

prvo — valjda je normalno da savatava instruktora, kako inače žene polažu vožnju?
 drugo nije perverzno; vratiti pederušu, to je valjda bogougodno, to što si napunila gaće, jbga...

Treće, DVOČLANA? Interakcija? Pobogu, šta bi sa samobludom i trojkama i grupnjacima?

Četvrto, glede pomenutih lezbejki, one su perverzne možda? nama, al njima je to i deo standardne seksualne prakse, ne? Tako da je tu meša i stav komšinice Dese i njezinog muža Rada koji nameću nekakve načine života koji su omašenih uzroka i povoda...

hm, pretvaram se u meha... idem da obrijem i brke u crno...
Why shouldn't things be largely absurd, futile, and transitory? They are so, and we are so, and they and we go very well together.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #57 on: 18-05-2012, 15:09:20 »
Ja baš htedoh da kažem da perverzije nema kad nema propisane "pravilne" prakse a sad kad je država Srbija počela da plaća penzije popovima, oni će morati da malo smanje doživljaj pa će uskoro da se blagosilja i parada ponosa u prestonici a posle i po drugim gradovima.

A, hm, glede teme... ja ne čitam knjige baš preterano često, ali, evo, My life in a bush of ghosts, ne zato što je zaista perverzna nego zato što izrasta na sasvim drugim kulturnim kodovima od onih na koje smo mi navikli pa onda deluje perverzno.

RedSonja

• 4
  • 3
« Reply #58 on: 18-05-2012, 15:20:25 »
pa dobro žače na šta to liči? je li?
dvočlana se interakcija ne odnosi isključivo na seks,kao što i perverzija nije suštinski seksualno konotirana ni denotirana, to što se tebi tako dojmilo govori o tvojim asocijacijama, ne o realnom stanju stvari  !
+nisu perverzne lezbejke nego bezobrazna morka
drugo ja sam bolji vozač od devedeset posto muškaraca vozača koje poznajem i koji su praksirali vožnju dvaes godina pre od mene
treće kako to misliš da OBRIJEŠ brke u CRNO?

jaoj nema veze
perverzna je i mala knjižica crno proleće u presitnom fontu nije perverzna doduše al ima pozadi erockih priča , naloži bolje negoli film sekretarica

RedSonja

• 4
  • 3
« Reply #59 on: 18-05-2012, 15:21:57 »
a font sitan sitannnnnnnnn ko da je štampano za vreme inkvizicije

zakk

• 3
    • IP Tardis
« Reply #60 on: 18-05-2012, 16:14:18 »
Jao setih se dragulja:

Autor: Pjer Luis
 Naslov:  Priručnik za devojčice
 Prevela sa francuskog: Aleksandra Mančić

http://www.gradac.org.rs/detaljno.php?id=46

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #61 on: 18-05-2012, 16:17:20 »
U odličan je taj priručnik za devojčice  :lol: :lol:  Ali to je satira!! Da li je satira isto što i perverzija?

zakk

• 3
    • IP Tardis
« Reply #62 on: 18-05-2012, 16:20:21 »
Ne znam baš koliko je to satira, ima sasvim logičnih i korisnih pravila  :!:

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #63 on: 18-05-2012, 16:22:28 »
Satira je najubojitija kad naprosto zvuči razumno.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #64 on: 18-05-2012, 18:02:58 »
Satira je najubojitija kad naprosto zvuči razumno.

da, sećam se!  :!:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
    • http://www.myspace.com/plan9soundsystem
« Reply #65 on: 18-05-2012, 18:03:14 »
molim moderatore da provere ko je hakovao nalog redsonja, i da istoj ne dozvole da taj pass povrati... osim ako dotični haker nije anabela basalo lično.

RedSonja

• 4
  • 3
« Reply #66 on: 18-05-2012, 18:13:20 »
 :( ((((((
ajoj to je bilo užasno, šozo hirono
ako su ovo gore zaista odvratnoće na nivou tog basalo đubreta, ja ne mogu opet da ih čitam stvarno nemam petlje da čitam šta sama napišem ili strovalim na tastaturu,te izvinjavam se na pretrpljenom stresu, tj za pretprljen stres ,tako ponekad, ne znam, bude mi nešto, skroz je čudno...

ali bilo kako bilo nećemo spominjati basalo na ovom topiku ili bilo kom drugom, ok? ok.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
    • http://www.myspace.com/plan9soundsystem
« Reply #67 on: 18-05-2012, 18:27:12 »
ma kakav stres. :)

RedSonja

• 4
  • 3
« Reply #68 on: 18-05-2012, 18:28:42 »
dobro na preziranju, čemu god, povlačim izrečeno ako prelazi prihvatljive granice prihvatljivog

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #69 on: 18-05-2012, 18:28:55 »
Anabela je ipak žena kojoj su toliko puta slomili srce...

Ukronija

• Guest
« Reply #70 on: 10-11-2015, 20:44:57 »
Nije knjiga. Ne šokiram se lako. Sve prolazi (mada, eto, meni bi, možda Basara bio na rubu neke perverzije). Ali je priča. Neka SF iz nekog Sirijusa. Bila je o incestu i društvu (planeti?) gde je incest potpuno normalan. Autor je toliko uverljivo to opisao, da se i meni pričinilo da je to sve sasvim ok:) Mislim da se opisuje odnos između oca i ćerke, nisam sigurna. Zaboravila je brzo (čitala je kao vrlo mlada, after all), iako je bila jako zanimljiva.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #71 on: 10-11-2015, 20:48:50 »
Eh, ne znam...mozda 1001 Noc.

Ukronija

• Guest
« Reply #72 on: 10-11-2015, 20:50:42 »
Ma ona samo istražuje sve aspekte seksualnosti i erotičnosti.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #73 on: 10-11-2015, 20:51:41 »
Pa dobro, mala sam bila, osnovna skola, pa mi se ucinilo :oops:

Ukronija

• Guest
« Reply #74 on: 10-11-2015, 20:55:22 »
I ja sam je tad čitala:) Ali nikada nisam naišla na knjigu za koju bih pomislila da je perverzna. Mislim, seksualno perverzno ili intelektualno perverzno ili emotivno perverzno?

Barkerove Knjige krvi su, na primer, podosta perverzne u sva tri aspekta.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #75 on: 10-11-2015, 20:56:15 »
Ah, da! Kako nikad ne pomislim na horor :lol: U pravu si.

edit, Miodrag Bulatovic je perverzan pisac, npr.

zosko

• 4
  • 3
« Reply #76 on: 10-11-2015, 20:57:21 »
dekameron, u nekim granicama dobrog ukusa. s ostalim se ne bih ni smarao, ono, prva strana, zadnja i bye.
moving on my own trace

Agota

• 4
  • 3
« Reply #77 on: 10-11-2015, 21:34:51 »
moj tajni život, anonimnog autora, prvo, nisam uopste znala za taj termin, znam da sam mamu posle  pitala sta to uopte znaci...drugo, zato što sam je ukrala  (od baka Lale koja me čuvala,  pa posle vratila, normalno, bilo bi me sramota,  kud cu i sta cu s njom, da je  moji  nadju... kako posle da objasnim, sto je sigurno, sigurno, ) naravno, čitala je krišom ...pa ne znam imala sam  možda 8-9 god, za djecu nije , ali eto, kad sam  radoznala ko majmun, oči su mi ispale kad sam videla naslovnicu, a tako nešto u životu pre toga, nisam videla... sad nemam ideju dal bi mi tu išta bilo perverzno... e, da,  cini mi se da i glavni junak ima,valjda, neko  prvo seksualno iskustvo, dal sa  5 ili 8 god, sa cuvaricom, al nisam sigurna, mozda lupetam, sva  sreca pa je  meni  cuvarica bila  baba...inace...ko zna.... hahahahahahahah ..
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

ALEKSIJE D.

• 3
« Reply #78 on: 10-11-2015, 21:43:17 »
Avanture Artura Gordona Pima
Imao nekih 7-8 godina kada sam to čitao. I dan danas me mi muka zbog scene amputacije trule noge i kanibalizma na splavu. To mi bilo pereverzno sačuvaj i sakloni.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #79 on: 10-11-2015, 21:46:18 »
Najperverznije knjige, najstrasnije filmove, najjacu muziku smo slusali kao deca. Posle covek otupi, pa to ti je...

Albedo 0

• Guest
« Reply #80 on: 10-11-2015, 21:50:45 »
Herman Hese je nastran. Ono, nije kao da šokira na svakoj stranici, ali dobro gradi priču i onda kulminira u nekom ludilu, u seksualnom ili drugom vidu

zosko

• 4
  • 3
« Reply #81 on: 10-11-2015, 21:56:01 »
moj tajni život, anonimnog autora, prvo, nisam uopste znala za taj termin, znam da sam mamu posle  pitala sta to uopte znaci...

ovo me tjera na blagi oftopik. bas, termini.
nije sad neka perverzija, knjiga, ali sjecam se prvih susreta sa zs/lms-om, 4-5 godina, dob kada upijas sve moguce bez podloge koju imamo danas, a imao sam/imam neki perverzan obicaj da nikad nista ne pitam; znaci dokuci sam ili smrt! :lol:

elem, pored naslova ponekih prica dnevnik je imao obicaj pisati "fantasticna prica". termin sam vec negdje snimio prije tih susreta i imao predstavu znacenja.
i onda ugledam to "fantasticna prica". reko, idioti, sta je ovo? zele mi reci da prica izmisljena, sto jasno, ili me prije citanja uvjeriti da odlicna. e, to sam smatrao perverznim i zadavalo mi je prilicno mozganja dok nisam povezao da postoje kao razlicite kategorije izmisljenog.
moving on my own trace

.

• 4
  • 3
« Reply #82 on: 10-11-2015, 23:04:45 »
Najperverznije knjige, najstrasnije filmove, najjacu muziku smo slusali kao deca. Posle covek otupi, pa to ti je...

Misliš sazri?  :wink:

Herman Hese je nastran. Ono, nije kao da šokira na svakoj stranici, ali dobro gradi priču i onda kulminira u nekom ludilu, u seksualnom ili drugom vidu

Heseovo ludilo je meni delovao namešteno, pažljivo dozirano da zadovolji ukus najšire publike.
To je umeće, nije da nije, mada kad otupiš, sazriš ili štagod, dosadno je to.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #83 on: 10-11-2015, 23:13:14 »
Kimura, pa bas sam mislila otupi, mada sigurno ima lepsih sinonima ;) I da, Hese se nekako prerasta.

Albedo 0

• Guest
« Reply #84 on: 10-11-2015, 23:30:21 »
Heseovo ludilo je meni delovao namešteno, pažljivo dozirano da zadovolji ukus najšire publike.
To je umeće, nije da nije, mada kad otupiš, sazriš ili štagod, dosadno je to.

sasvim moguće, i pričam na osnovu pročitanog u tinejdž godinama, tako pamtim, a možda bi danas djelovalo sasvim banalno. Tada, bio mi je čudniji od Kamija, Kafke ili Strindberga

Agota

• 4
  • 3
« Reply #85 on: 10-11-2015, 23:41:28 »
zato ja neću da repriziram narcisa i zlatoustog, baš bi mi bilo krivo da ga sad  dozivim kao nešto banalno, ako mi je tada sa 15/16 bio jedn od najljubavnijih romana.

...mada, istina, NIKAD mi nije bio čudniji od navedenih, ni na tren...

.

• 4
  • 3
« Reply #86 on: 11-11-2015, 01:00:12 »
Kod Strindberga ozbiljno provejava ludilo, zato je meni za mrvicu interesantniji od drugih.

Od ''Narcisa i Zlatoustog'' pamtim samo kugu, uvek sam imala sklonost ka apokaliptičnim momentima... Mada, sad sam se setila i nekog zavođenja dve sestre. Ostavlja utisak ako si mlad i ne znaš da je to samo prepev starijih i mnogo lepših pesama.

Agota

• 4
  • 3
« Reply #87 on: 11-11-2015, 01:39:58 »
to sto si navela su fusnote... njihovi susreti, odnos, prijateljstvo, to, kako se oni osećaju...ok, nije eksplicitno gej roman, ali ljudi, mora li telesno...

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #88 on: 11-11-2015, 07:16:32 »
Juce sam zavrsio Murakamijevog Kafku na obali te mi je to najperverznija knjiga koje trenutno mogu da se setim.
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

Аксентије Новаковић

• 3
  • Homo Superior
« Reply #89 on: 24-02-2017, 22:08:49 »
Куринова клетва.

Divlje srce

• 2
« Reply #90 on: 25-02-2017, 00:10:02 »
Sabbathov teatar, Philip Roth.
Jedna od dražih.

Agota

• 4
  • 3
« Reply #91 on: 20-04-2017, 22:18:01 »