Author Topic: ALI VUČIĆU SVAKA ČAST  (Read 69904 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Albedo 0

• Guest
Re: ALI VUČIĆU SVAKA ČAST
« Reply #151 on: 20-05-2014, 16:25:18 »
čuo Vučića na TV da je Srbija stradala gore nego druge države u regionu

Josephine

• Guest
« Reply #152 on: 20-05-2014, 20:17:28 »

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #153 on: 20-05-2014, 21:08:13 »

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #154 on: 20-05-2014, 21:12:00 »
fotomontaža.
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

Agota

• 4
  • 3
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #156 on: 21-05-2014, 13:46:59 »
Ne stizem da ispratim u celosti prenose sa VIP sednice. Je l Slina stvarno rekao najprvijem premijeru: "znajući Vas, moram da primetim da izgleda da je najgore prošlo“?
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

дејан

• омнирелигиозни фанатични фундаменталиста
  • 4
  • 3
...barcode never lies
FLA

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #158 on: 21-05-2014, 18:29:54 »
http://en.wikipedia.org/wiki/Neboj%C5%A1a_Stefanovi%C4%87

Evo da zakačimo i printscreen ovde pre nego što SNS botovi izedituju entry:

scallop

• 5
  • 3
« Reply #159 on: 21-05-2014, 19:00:05 »
Znači, i ovde si zakačio? Pa da ti čovek ne kaže da imaš labave kriterijume tolerancije, a hvališ se njima.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

-_-

• 3
« Reply #160 on: 22-05-2014, 09:59:12 »
Je l Slina stvarno rekao najprvijem premijeru: "znajući Vas, moram da primetim da izgleda da je najgore prošlo“?

Da, nesto u smislu, po Vucicem stavu/glasu, zakljucuje da je najgore proslo.
Povrsnim trazenjem nisam nasao da je to okaceno na YT ili vec negde.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #161 on: 22-05-2014, 12:44:22 »
Odgledati celo, ipak je svega devet sekundi:

http://youtu.be/KAPXMsBlJQI

Kimura

• 4
  • 3
« Reply #162 on: 22-05-2014, 13:05:55 »
Izdržah 9 sekundi.
I znaš šta: te bi reči sasvim drugačije zvučale da ih je u datim okolnostima upotrebio drugi čovek.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #163 on: 22-05-2014, 13:11:57 »
Na primer... Jovan Memedović!!!!!!

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #164 on: 22-05-2014, 13:14:16 »

odlicno
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Kimura

• 4
  • 3
« Reply #165 on: 22-05-2014, 13:15:16 »
Na primer... Jovan Memedović!!!!!!

Da, šteta što se Jovan bavi životinjama, a ovaj ljudima.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #166 on: 22-05-2014, 13:18:22 »
Možda ćemo za koju deceniju živeti u državi u kojoj Memedović zauzima recimo mesto ministra za životnu sredinu a Vučić u seriji dokumentarnih filmova pokazuje deci svu lepotu staranja o jagnjadi ili bogatstvo lekovitog bilja na Rtnju... Možemo da sanjamo!

Albedo 0

• Guest
« Reply #167 on: 22-05-2014, 15:17:02 »

Josephine

• Guest
« Reply #168 on: 22-05-2014, 16:48:21 »
http://youtu.be/KAPXMsBlJQI

Pa ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!! pa ovo je sjajno!!!! hahahahahahahahahah

xrofl

Albedo 0

• Guest
« Reply #169 on: 22-05-2014, 20:32:57 »
:- (|)

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #170 on: 22-05-2014, 22:04:34 »
Mangupi na wikipediji ponovo udaraju na premijera:

Albedo 0

• Guest
« Reply #171 on: 22-05-2014, 22:09:25 »
opet se igraš na wikipediji! 8-)

a nigdje ne piše nadimak

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #172 on: 22-05-2014, 22:31:34 »
Nadam se da niko ne misli da sam JA baš toliko zaludan. A to što ne piše nadimak i jeste znak odmerenosti onog ko je uradio ovu nepodopštinu. Ko zna znaće i tako to.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #173 on: 22-05-2014, 23:35:55 »
ima još zanimljivih detalja u biografiji

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Josephine

• Guest
« Reply #174 on: 23-05-2014, 00:29:25 »
Hahahah! Ja se zaljubila u ovog lika ili u ovu likušu što ovako suptilno i duhovito menja biografiju.  :lol:

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #175 on: 23-05-2014, 01:37:33 »
Питам се да ли је то исти који је код Слине додао надимак.

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
« Reply #176 on: 23-05-2014, 02:36:56 »
Sad više nije jedna osoba u pitanju, nego su članci njih dvojice od sredine maja ušli u modu kod vandala. Čini se da moda počinje od IP adrese 94.189.212.166, što je u SBB mreži.

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #177 on: 23-05-2014, 06:43:25 »
Bogme Slina ima jos da vezba. Ovako to rade oldschool gnjurci!  :-|

http://youtu.be/P6t4YTUcJ4c

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #178 on: 23-05-2014, 08:44:28 »
Ali Vučićeviću svaka čast. Svi se šlihtaju Aleku V., ali Informer je otišao korak dalje i raskrinkao zaveru koja pokazuje da su ove poplave samo način da se najevropskijem premijeru Srbije dođe glave. Evo današnje naslovne strane:

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #179 on: 23-05-2014, 09:20:04 »
Uzgred, koga zanima da meri puls članova naroda sa tviter nalozima, trenutno haštag #ostavka isti izražava:

https://twitter.com/hashtag/ostavka?src=hash

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #180 on: 23-05-2014, 09:46:59 »
Vučićević je prevazišao i Slinino šlihtanje.
Tajno pišem zbirke po kućama...

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #181 on: 23-05-2014, 10:21:17 »
Ljudi, dal' ja to dobro kapiram da je Slina zapravo onaj "novinar" iz Teške Reči, onaj gmaz mali, ili pak neko drugi? :lol:

Agota

• 4
  • 3
« Reply #182 on: 23-05-2014, 10:56:35 »
Bogme Slina ima jos da vezba. Ovako to rade oldschool gnjurci!  :-|

http://youtu.be/P6t4YTUcJ4c

Neprimereno. Mogli su da sacekaju da prodje dan zalosti, pa onda ... Mozda  se ne slazete sa mnom, ali moj mozak tako ne funkcionise.
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

tomat

• 4
  • 3
« Reply #183 on: 23-05-2014, 11:06:40 »
Ljudi, dal' ja to dobro kapiram da je Slina zapravo onaj "novinar" iz Teške Reči, onaj gmaz mali, ili pak neko drugi? :lol:

Slina je sadašnji ministar unutrašnjih poslova, a po uvlakaštvu je "novinar" Dragan J. Vučićević sa Slinom barabar.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #184 on: 23-05-2014, 11:08:36 »
Eh, Sone, pa imamo čitav topik posvećen slini, tako se i zove topik-SLINA!

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #185 on: 23-05-2014, 11:43:43 »

Сине бре, па чак сам и ја одавде избосне укапирао ко је Слина :-)

-_-

• 3
« Reply #186 on: 23-05-2014, 11:54:57 »

Evo ti par izjava da ih lakse zapamtis/razlikujes:

Stefanović: Vučić da sam odlučuje o Srbiji

Dragan J. Vucicevic - tvit

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #187 on: 23-05-2014, 14:19:03 »
sveže uklonjeni blog sa "blica":

AV ostavka

Autor:
Dragan Todorović

Petak,
23. 05. 2014. 09:03h

Ja, AV, podnosim ostavku!
Podnosim je jer sam se ispavao i u ovo malo lucidnih trenutaka shvatio sam svoju nezamenljivu odgovornost za stanje u državi na čijem sam čelu.
Shvatio sam da mi je Zakon o vanrednim situacijama nalagao da „odmah po saznanju da postoji neposredna opasnost od elementarne nepogode“ (član 30, Služ. gl. 111/2009 i 92/2011) proglasim vanrednu situaciju, a to saznanje je postojalo još od utorka 13. maja kad je već posle 17h Republički hidrometeorloški zavod (RHMZ) najavio velike padavine, a iste večeri je to i Biljana Vraneš pročitala u III dnevniku RTS-a, upozorenje pojačano mapom Srbije gde su područja u vanrednoj opasnosti bila označena crvenom bojom.
Ja, AV, proglasio sam vanredno stanje tek u četvrtak, 15. maja, u popodnevnim satima, kad je za mnoga ugrožena područja već bilo uglavnom kasno. Nisam se oslonio na stručnjake, već na pogrešne procene sebe samoga i svojih drugara iz vlasti, što me čini objektivno odgovornim za teške posledice po živote i imovinu stotina hiljada ljudi.
Takođe ja, AV, pored ovog osnovnog, zakonskog, političkog i nezaobilaznog razloga, podnosim ostavku i iz sledećih moralnih razloga:
1. Iako sam ranoranilački već dve godine u vrhu vlasti – de facto sam bio to vreme sam vrh vlasti – nisam iz toga skoro ništa naučio. Podsticao sam poslušnički, slugeranjski stav mojih saradnika, pa čak i ministara. Pa sam tako dočekao da me, na sednici Vlade, 15. maja, kad sam shvatio kolike su razmere katastrofe, ponese histerično-paranoično stanje koje nisam mogao da kontrolišem; sviknuti na moje nenormalno ponašanje, ministri su prećutali moje ispade, umesto da me neko od najviših državnih rukovodilaca sabrano prekine (ili, još prigodnije, otera u p. m.), čime sam dodatno uplašio stanovništvo (kad je već mnogo toga bilo kasno), uneo paniku, zbunio državnu upravu i nadležne službe, pojačao nered i konfuziju, umesto da se smireno i civilizovano obratim javnosti kako bi se umanjile haotične i tragične posledice koje su usledile.
2. Tada sam pozvao dobrovoljce na Šabac, hiljadu i po njih, umesto da sam Šabac pozovem na veću angažovanost (jer ima i tamo dovoljno ljudi). Smenio sam, nošen svojom nezajažljivom željom da moji svuda vladaju, predsednika lokalnog Štaba i predsednika opštine Šabac, koji nije iz moje stranke, i postavio svog čoveka, Babića iz Vrnjačke Banje, koji se, ne poznajući ni Šabac ni ovaj posao, pokazao brzo kao nesposoban, pa sam onda na to mesto gurnuo generala Dikovića, načelnika Generalštaba. Ja, AV, time sam se umešao u komandovanje vojskom, što nije uopšte u mojoj ingerenciji, a ogrešio sam se i o funkcionalnost komandovanja, jer je posao ovog generala da nadgleda čitav angažman Vojske Srbije na svim ugroženim područjima, a ne samo u Šapcu. Iskreno, uprpio sam se, šta je tu je, ali sam itekako odgovoran za svoje teške pogreške.
3. Vozikao sam se helikopterima, pontonskim čamcima i amfibijama, vukući sa sobom snimatelje i novinare, koji su svakako imali preča posla da izveštavaju nego da mene slikaju, čime sam, još gore, naveo i pojedine svoje ministre, a onda i ostalu estradu, da se posluže istim suvišnim marketingom. To je s pravom ostavilo ružan ukus u javnosti, jer je ličilo na stranačku i vlastodržačku promociju, zbog čega se osećam duboko postiđenim.
4. Neprimereno, naopako, preteći zabranio sam da se objavljuju podaci o postradalima sa smrtnim ishodom, kako bih te podatke ja lično objavio, kojom prilikom sam – u najmanju ruku ružno – pitao „gde su te stotine i hiljade mrtvih“, iako broj smrtno postaradilih nije konačan niti znamo sve razmere ove katastrofe. Molim Srbiju da mi ovo posebno oprosti.
5. Dopustio sam, i svojim ponašanjem ohrabrio, brojne nazovi rukovodioce – državne, administrativne, medijske i ostale – da hroničnu neorganizovanost države ne umanje, već pojačaju do košmara, tako da se društvo, na osnovi samoodbrane, moralo samo nekako pribrati, što svakako nije najbolji način za vanredne situacije ove vrste. Naročito sam, ako ne lično, a ono kroz svoje nesposobne saradnike i trabante, narušio lanac koordinacije i komandovanja u slučaju Obrenovca, jer su, umesto da misle svojom glavom ili da slušaju pametnije od sebe, nadležni za uzbunjivanje i akciju spasavanja čekali da im ja to odobrim. Umesto da radim svoj posao – posao glavne državne koordinacije uz savete proverenih, pravih stručnjaka – ja, AV, predao sam se niskoj strasti glumljenja Vođe, što je daleko od evropskog standarda kojem sam se, na jeziku, obavezao.
Mogu navesti i sijaset drugih razloga, ali na kraju, da ne davim u ovoj poplavi, moram priznati i ovo:
Između 1993. i 2008. godine – punih 15 godina – pripadao sam tzv. radikalnoj stranci i podsticao, u svojstvu jednog od njenih čelnih ljudi, najdublju političku patologiju (Šešeljevih neonacista), pa sam, čak, odatle dospeo do položaja ministra informisanja u vreme NATO bombardovanja, kad je ubijen novinar S. Ćuruvija, poginuli brojni radnici RTS-a, a ja dobio stan od države. Davao sam tokom tih ranijih 15 godina brojne gadne izjave, kojih se danas valjda stidim. Ali neka bude šta je bilo. Ja, AV, podnosim ostavku i tek ću se za 15 godina ponovo pojaviti u političkom životu, koliko mi treba za skrušenu, hrišćansku i svaku drugu pokoru od ranijeg šešeljevskog angažmana. U međuvremenu, predaću se lektirama Vebera, Parsonsa, Lumana i evropske liberalne misli, baviću se svojom porodicom i pravnim zanatom koji sam davno izučio a nisam ga nikad praktikovao, i pokušati da doprinesem, najpre svojim nečinjenjem, a onda skromnim delima, ustanovljenju građanskog društva u Srbiji i same Srbije kao pravne i demokratske države po ugledu na razvijenu Evropu.
Ima za mene, verujem, života i po strani od politike!
Ja, AV,
u prestonom gradu Beogradu,
31. juna 2014.
na dan završetka deonice Ub – Lajkovac

iščezlo odavde:
http://blog.blic.rs/1219/AV-ostavka

al jebi ga, internet je ovo.
NEMA BRISANJA! :evil:

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #188 on: 23-05-2014, 14:26:36 »
Stvarno je bizarno u koliko se duboku cenzuru ovde zagazilo...

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #189 on: 23-05-2014, 14:29:48 »
Stvarno je bizarno u koliko se duboku cenzuru ovde zagazilo...

ha ha, samo par minuta kasnije više nema traga ni od ovog LINKA koji sam postavio... sad vodi direktno na naslovnu stranu...

da li ovi kromanjonski inkvizitori i cenzori mentalno zaostali u vreme carske rusije (at best!) STVARNO misle da u ovo doba interneta mogu da sakriju tragove svog nečoveštva?!!!

dobrodošli u 'interesantna' vremena...

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #190 on: 23-05-2014, 14:36:14 »
Ćuti, samo kad su nam vratili kablovske kanale, da možemo da gledamo sitkome dok Srbija plače.

Šalu na stranu, vlast koja na ovaj način pokušava da upravlja javnim mnenjem pokazuje svu svoju političku nezrelost. ja, kao i uvek idem Hanlonovom logikom da ne pripisujem zloj nameri ono što se lako može pripisati gluposti, pa i ovde nagađam da se cenzurom bave kojekakvi partijski poslušnici i aparatčici koji misle da Alek ne treba da se dodatno sekira, ali to je sad već akademska distinkcija jer premijer koji se okružio takvim saradnicima nije dovoljno zreo da premijeriše.

Naravno, videćemo još kakav je stvarno bio odgovor na katastrofu i ko je tu kriv za šta, to ne bih ništa prejudicirao, i mnoge očigledne prestupe i propuste (kršenje zakona i lanca komande) možemo možda odbiti na neiskustvo, ali ovo staljinističko trzanje nam stvarno ne treba.

Josephine

• Guest
« Reply #191 on: 23-05-2014, 14:40:36 »
Uuuuu, odlično! Moj naklon za tekst.

Cenzura je prvi znak da smesta treba da lete sa vlasti.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #192 on: 23-05-2014, 14:40:51 »
bojim se da je 'nezrelost' preblaga reč: mi za premijera, OČIGLEDNO, transparentno, imamo čoveka sa ozbiljnim, dubokim psihičkim poremećajima, neuravnoteženu, labilnu, maničnu, paranoičnu osobu kakva ne bi smela da ima dozvolu ni za auto, ni za oružje, a kamoli da upravlja zemljom - pa makar to bila i zemlja koja ga je tako masovno izglasala i na takvo mesto dovela!!!

Ugly MF

• 4
  • 3
  • Natural born FlatEarther!!!
    • https://www.facebook.com/Art-of-Bojan-Vukic-396093920831839/
« Reply #193 on: 23-05-2014, 14:56:03 »
Zaboravio si Iskompleksiranu, a to izleciti se ni za 4 godine ne moze, a pogotovu u njegovom slucaju...
...a sto se tice naroda koji ga je izabrao, trebace mu jedno 400 godina....
Kod nas sve traje po pola mijenijuma,,,,turci, komunizam.....

Agota

• 4
  • 3
« Reply #194 on: 23-05-2014, 15:07:25 »
OBAVEŠTENJE:Dragi posetioci pristup nekim delovima sajta Blic.rs će možda biti otežan ili nemoguć u narednom periodu. Radimo na otklanjanju problema. Hvala na razumevanju. 8)

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
« Reply #195 on: 23-05-2014, 15:16:57 »
Autor nije Dragan Todorović, koji je samo preneo tekst na svoj blog u Blicu, nego Novica Milić. Tekst se, za sada, može naći na njegovom blogu:

http://www.libreto.rs/2014/05/ja-av-podnosim-ostavku/

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #196 on: 23-05-2014, 15:29:10 »
Neprimereno. Mogli su da sacekaju da prodje dan zalosti, pa onda ... Mozda  se ne slazete sa mnom, ali moj mozak tako ne funkcionise.

Samo pomisli na dragocene EPP minute koje im/mu nece nedostajati kad prodje zalost.

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #197 on: 23-05-2014, 16:04:25 »
A evo i kompletno otkrivene zavere protiv premijera...
Uistinu, dal je moguće da se na ove Vučićevićeve bljuzgotine iko prima?
http://www.nspm.rs/hronika/informer-otkrivamo-pakleni-antivladin-plan-tajkuna-i-opozicionih-politicara-vucica-dave-u-poplavi.html

Josephine

• Guest
« Reply #198 on: 23-05-2014, 16:05:55 »
Hahah  xrofl , evo još jedne sjajne fore:

http://vukajlija.com/reakcije/143619

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #199 on: 23-05-2014, 16:14:14 »