Author Topic: ALI VUČIĆU SVAKA ČAST  (Read 69329 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

scallop

• 5
  • 3
Re: ALI VUČIĆU SVAKA ČAST
« Reply #950 on: 27-11-2014, 17:57:17 »
Imam ja nesto da kazem ovom TS-u al' ne znam jel u redu da psujem? Ima veze sa Nebojsom Covicem i Zvezdom i FMP -om i blicom ali ne moze lepo da se kaze...

Ti, Petronije, prvo na pecanje. Da naloviš bandare, pa da se čujemo. Gledam neki dan kako ih love u Šveckoj, sve macani preko pola kile, pa mi rastu zazubice.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #951 on: 27-11-2014, 17:57:55 »
TS, Milo i Coa ce biti u lozi i navijati, dobija FMP al' tesko.
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #952 on: 27-11-2014, 18:01:04 »
Imam ja nesto da kazem ovom TS-u al' ne znam jel u redu da psujem? Ima veze sa Nebojsom Covicem i Zvezdom i FMP -om i blicom ali ne moze lepo da se kaze...

Ti, Petronije, prvo na pecanje. Da naloviš bandare, pa da se čujemo. Gledam neki dan kako ih love u Šveckoj, sve macani preko pola kile, pa mi rastu zazubice.
Jedino da me vodis u Svecku, ovde je i stuka od pola kile uspeh :lol:
Bolestan sam mesec dana pa sam zatajio. Ici cu ovih dana obecavam.
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

TS

• 2
« Reply #953 on: 27-11-2014, 18:24:09 »
Upravo takve osobe poput Petronija predstavljaju primer onih ljudi koje treba prevaspitati kako bi, kao što to g. Vučić veli, Srbija bila pametnija, poštenija i pristojnija za život.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #954 on: 27-11-2014, 18:26:50 »
Nemoj, leba ti. Ostavi mi Petronija i vodi Ghoula. Taj je lakši za prevaspitanje i ne ide na pecanje.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #955 on: 27-11-2014, 18:37:43 »
Zajebava nas ipak ovaj TS, nema šanse da je baš toliki rele. Neki bivši član 100%.

Jel ti Skalope voliš i da pecaš ili samo da jedeš ribu? Ako voliš da pecaš, javi se ako te put nanese u ove moje krajeve da tresemo neke bandare. Ako sledeće godine kupim čamac možda budu i smuđevi ;)

scallop

• 5
  • 3
« Reply #956 on: 27-11-2014, 19:11:16 »
Kao da si me provalio, a mogao si i ranije:

http://www.znaksagite.com/diskusije/index.php?topic=11585.0

I da me povedeš na pecanje, ja bih čupao travke naokolo.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #957 on: 27-11-2014, 19:54:25 »
Zajebava nas ipak ovaj TS, nema šanse da je baš toliki rele. Neki bivši član 100%.

Ovo sam i ja pomislio, ali takve komentare pišu pravi botovi na portalima...Ovde je prosečan iq ipak malo viši što ovaj bot baš i ne shvata.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Dzimi Gitara

• 4
  • 3
« Reply #958 on: 27-11-2014, 20:27:48 »
Upravo takve osobe poput Petronija predstavljaju primer onih ljudi koje treba prevaspitati kako bi, kao što to g. Vučić veli, Srbija bila pametnija, poštenija i pristojnija za život.

Ok, slažem se, čovek je Grobar i samo to je već dovoljno za prevaspitavanje. A svaki savestan građanin nesumnjivo žudi za pametnijom, poštenijom i pristojnijom Srbijom. Ali mene živo interesuje koji su metodi prevaspitavanja? Imao bih još poznanika da preporučim ukoliko daje efikasne rezultate, a ne mogu da verujem samo na reč.
Kamenje iz džepova http://kamenje.blogspot.com/

Albedo 0

• Guest
« Reply #959 on: 27-11-2014, 20:49:16 »

Grobari se umirit ne mogu!

Jer mi smo stoka sa tribine južne!

JasonBezArgonauta

• 4
  • 3
« Reply #960 on: 27-11-2014, 21:54:32 »

Dobro, pusti sad prevaspitavanje Petronija, reci ti nama jel istina da g. Picousti radi i po 25 sati dnevno? To nas zanima.
Čini mi se da ovaj zid izgleda drugačije. Bendžamine, da li su Sedam zapovesti iste kao što su bile ranije?

TS

• 2
« Reply #961 on: 28-11-2014, 17:42:09 »
On, za razliku od nekih koji samo znaju da kritikuju, radi. Te jeftine špšalice iz osnovne škole o 25 sati rada mogu prolaziti kod mediokriteta koji se ovde pojavljuju.
Vaše kolovođe na ovom forumu prednjače u propagiranju sive ekonomije. Na primer: gospodin koji se prestavlja kao doktor horora, a u stvari  je doktor engleske književnosti, najuren sa fakulteta zbog nesposobnosti, prodaje knjige, bez plaća PDV-a. Drugi to isto čine ilegalnom prodajom preko tzv. "tajanstvenih knjižara", iz gepeka ili po dogovoru na mestima na kojima ih ne bi uhvatila komunalna policija ili tržišna inspekcija.Isto takvo ponašanje vidimo kroz oglašavanje prodaje raznih publikacija, šund stripova i sličnih sadržaja, koji se rekamiraju i prodaju direktno, opet izbegavajući obaveze prema državi.  Tako izbegavaju da izmire dug društvu. To je siva ekonomija ako niste svesni. To je vid kriminala protiv koga se naša vlada bori.
Samo oni sa zaluđenošću o nekom boljem sutra koje će doći samo po ebi, a bez poštovanja reda, rada i discipline, ne žele da shvate i prave se pametni.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #962 on: 28-11-2014, 17:47:46 »
To, TS! Krajnje je vreme da ih prepadneš. Šta će nam kultura ako je iz sive ekonomije?

TS

• 2
« Reply #963 on: 28-11-2014, 17:51:07 »
Drago mi je da se neko slaže sa mnom. Prvi korak bilo bi, u suzbijanju ovakvih pojva, prijavljivanje ovakvih onlika ponašanja nadležnim poreskim službama. Od Vas, kao osobe koja lično poznaje vinovnike, i kao savesnog građanina, treba očekivati da smognete snage i to učinite. Time činite da se što više novca slije u budžet a time i ne oštete penzioneri, čijoj socijalnoj grupaciji pripadate.

Skalar

• 3
« Reply #964 on: 28-11-2014, 18:16:03 »
Qq и леле, појавили се економскивладупропагирајући ботови. Ако вако настави, Ли Харви О. ће да се помоли однекуд, опали и дрекне "Ја нисам одавле!"
Пиво и ћевапи спајају људе.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #965 on: 28-11-2014, 18:21:05 »
Znači da od njih tražim da mi nadoknade ovih 13% koje ste mi uzeli? Nego, meni više bodu oči ovi koje hapsite i ne osuđujete. Da za mene zatvorite nekoliko komada, pa da dam još 2%. Jel' može?

TS

• 2
« Reply #966 on: 28-11-2014, 18:22:33 »
Primer g. Skalara je primer onih koji organizuju krvoproliće. Da li to čine svesno ili ne, to je pitanje za neke druge službe. Ovo je otvoren poziv na likvidaciju državnog vrha!
Što se Vas tiče, nedostatak tih 13% je ništa u odnosu na novčane dotacije koje primate iz SAD i na ime honorara za svoje radove. Treba da se odreknete toga u korist onih kojima je to potrebnije. Time se dokazuje patriotizam.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #967 on: 28-11-2014, 18:26:35 »
Skalar ustvari ne veruje da je Osvald ubica predsednika. Teorije zavere i tako to. Skoro Mel Gibson, ali manje zgodan. Džuli Roberts ga ne bi ni pogledala.

Skalar

• 3
« Reply #968 on: 28-11-2014, 18:27:16 »
 :) Знам ја вас, партијске бојовнике, не видите оно што сви виде, а видите оно што нико не види. Ајд, боте, шетња.

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #969 on: 28-11-2014, 18:30:18 »
Ovaj roBot sve zna, kao iz Skalopove pecaroške priče. :mrgreen:

TS

• 2
« Reply #970 on: 28-11-2014, 18:32:20 »
Zar stvarno verujete kako postoje toliko naivni ljudi koji u tome što propagirate, kao atentatorsko rešenje, kao uvod u anarhiju i beznađe, može proći nezapaženo? I uz to drsko "šetnja"? Postoji msto gde će takvi kao vi šetati. U krug. Pola sata dnevno. Samo treba vremena da se još malo konsolidujemo. Već nas ima 400.000. A takvih kao vi, gospodo?

Skalar

• 3
« Reply #971 on: 28-11-2014, 18:37:22 »
Ајд бежи,ево чика у белим манитилима, носе мреже.

TS

• 2
« Reply #972 on: 28-11-2014, 18:50:42 »
Koliko se može zaključiti iz ove "duhovite" opaske ona je posledica uvida u stvarnost kroz film i lošu književnost. To dosta govori o Skalaru kao razvijenoj ličnosti.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #973 on: 28-11-2014, 18:56:49 »

Si pročit'o, možda?

Nightflier

• Geek Royalty
  • 5
  • 3
  • Wolf Who Rules
    • Nightflier's Bookspace
« Reply #974 on: 28-11-2014, 19:39:07 »
Danas sam nešto priglup. Ne mogu da provalim da li je ovaj TS ozbiljan ili ne.
Sebarsko je da budu gladni.
First 666

JasonBezArgonauta

• 4
  • 3
« Reply #975 on: 28-11-2014, 19:49:12 »

Nije to samo danas.

On, za razliku od nekih koji samo znaju da kritikuju, radi. Te jeftine špšalice iz osnovne škole o 25 sati rada mogu prolaziti kod mediokriteta koji se ovde pojavljuju.
Vaše kolovođe na ovom forumu prednjače u propagiranju sive ekonomije. Na primer: gospodin koji se prestavlja kao doktor horora, a u stvari  je doktor engleske književnosti, najuren sa fakulteta zbog nesposobnosti, prodaje knjige, bez plaća PDV-a. Drugi to isto čine ilegalnom prodajom preko tzv. "tajanstvenih knjižara", iz gepeka ili po dogovoru na mestima na kojima ih ne bi uhvatila komunalna policija ili tržišna inspekcija.Isto takvo ponašanje vidimo kroz oglašavanje prodaje raznih publikacija, šund stripova i sličnih sadržaja, koji se rekamiraju i prodaju direktno, opet izbegavajući obaveze prema državi.  Tako izbegavaju da izmire dug društvu. To je siva ekonomija ako niste svesni. To je vid kriminala protiv koga se naša vlada bori.
Samo oni sa zaluđenošću o nekom boljem sutra koje će doći samo po ebi, a bez poštovanja reda, rada i discipline, ne žele da shvate i prave se pametni.

Ma opušteno bre, to su samo pitanja, ovde imamo test za sve nove članove, veoma je važna brzina odgovora, zato pazi:

Ti si u pustinji, šetaš se, gledaš svoja posla, kad odjednom...Pogledaš dole i vidiš Slinu kako, tražeći kradljivce lične karte npr, ide prema tebi...
E, ti uzmeš Slinu i okreneš na leđa, čime ometaš istragu. Bespomoćna slina leži na svojim leđima, nogicama pokušava da se okrene i nastavi sa istragom, ali ne može. Ne bez tvoje pomoći.
Ali ti ne pomažeš sirotoj Slini.
Zašto tako TS?

Čini mi se da ovaj zid izgleda drugačije. Bendžamine, da li su Sedam zapovesti iste kao što su bile ranije?

Albedo 0

• Guest
« Reply #976 on: 28-11-2014, 19:52:19 »
TS dobio bot upgrade, ovo je već Robert Patrik nivo!

JasonBezArgonauta

• 4
  • 3
« Reply #977 on: 28-11-2014, 19:53:32 »
Da testiramo, pa da vidimo?

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #978 on: 28-11-2014, 19:55:23 »
Prestize me Jason.

Ja htedoh da ga priupitam za misljenje: ko je jaci - Don "Dragon" Vilson, ili Vucic?
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Albedo 0

• Guest
« Reply #979 on: 28-11-2014, 19:57:53 »
Sagitaši ne plaćaju PDV, ja sam zgranut!

JasonBezArgonauta

• 4
  • 3
« Reply #980 on: 28-11-2014, 19:59:21 »

Prestize me Jason.

Ja htedoh da ga priupitam za misljenje: ko je jaci - Don "Dragon" Vilson, ili Vucic?

To zato što je Vilson pokido Cikatića? Nerviraš i hrvate o istom trošku? Podmuklo je to Rosmane. Lajk it :lol:

JasonBezArgonauta

• 4
  • 3
« Reply #981 on: 28-11-2014, 20:56:07 »
Dok čekamo, da pogledamo neku zanimljivu emisiju:

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #982 on: 28-11-2014, 21:07:24 »

Prestize me Jason.

To zato što je Vilson pokido Cikatića? Nerviraš i hrvate o istom trošku? Podmuklo je to Rosmane. Lajk it :lol:

Po celom telu, moj Jasone. Po celom telu...  :wink:
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #983 on: 28-11-2014, 21:31:55 »

Si pročit'o, možda?
Naravno, al' moram jos jednom jer sam tek na pola poceo da kapiram neke stvari...mozda i malo kasnije...to je sad  nebitno, bot zna tvoje finansijsko stanje kao i gomilu detalja o ghoulu i Bobanu. Nema sanse da je sve to mogao da iscita za par dana. Ili radi za sluzbu ili je neki sagitas kome je dosadno pa nas sve sprda. Ja glasam za ovo drugo.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #984 on: 28-11-2014, 21:37:07 »
bot zna gomilu detalja o ghoulu

gospodin koji se prestavlja kao doktor horora, a u stvari  je doktor engleske književnosti

prvi ko nađe mesto gde sam se ja predstavljao kao "doktor horora" dobiće primerak ZAVODNIKA sa posvetom doktora književnih nauka (to je titula koja mi stoji u diplomi a ne ovo što bot bunca).

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #985 on: 28-11-2014, 21:42:23 »
Ali moras priznati da je za jednog random sns bota prilicno dobro informisan.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #986 on: 28-11-2014, 21:43:17 »
Samo bez priviđenja. Ima ih samo 400.000. Kad ispune kvotu koliko ih je bilo u SFRJ (3.000.000) ima da puknu. Ko će to sve zaposliti? Što se tiče mog finansijskog stanja mogao bi da me obavesti. Ja ne znam, a žena neće da mi kaže.

Albedo 0

• Guest
« Reply #987 on: 28-11-2014, 21:46:12 »
to oko PDV-a mu i nije neka mudrost, svi koji prodaju knjige preko neta ne plaćaju pdv, sem onih koji ti u tiskovinu stvarno ubace i odštampani račun

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #988 on: 28-11-2014, 22:01:02 »
Meni je za neverovati da se iko na ovo pali. Čekaj, zar se nije nešto naučilo od D-trolovanja?Nećete sad valjda ovome, na sto pedeset idućih strana kao nešto dokazivati?...Osim ako narodu nije dosadno, onda u redu, poštujem.
Tajno pišem zbirke po kućama...

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #989 on: 28-11-2014, 22:06:01 »
Meni je za neverovati da se iko na ovo pali. Čekaj, zar se nije nešto naučilo od D-trolovanja?

a jbg, moramo!
skalop nas izazvao!
kaže - nemamo muda. :(
samo ih imaju skalop i njegov sančo pansa - oni jedini smeju da ovom strašnom botu izađu na megdan!

scallop

• 5
  • 3
« Reply #990 on: 28-11-2014, 22:09:05 »
Slušaj, doktore horora. Okani me se inače ću da te ponudim botovima kao zamenu za Šekija. Da te haguju.

Albedo 0

• Guest
« Reply #991 on: 28-11-2014, 22:15:51 »
Anomander - party pooper!

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #992 on: 28-11-2014, 22:29:53 »
Slušaj, doktore horora. Okani me se inače ću da te ponudim botovima kao zamenu za Šekija. Da te haguju.

okani se i ti mene, doktore za varjaču i tiganj, do mene ne možeš da dobaciš: radije nam dokazuj junaštvo s batom i botom. oni su u tvom rangu...

scallop

• 5
  • 3
« Reply #993 on: 28-11-2014, 22:37:01 »
Ne mogu da dobacim do te Ribarske banje (to je zato da te ne nađu lako) gde dobijaš inspiraciju kako prepričati poznate svetske pisce.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #994 on: 28-11-2014, 22:43:47 »
Ne mogu da dobacim

jbg, ne možeš. šta da ti radim?  :evil:

možeš samo da se tako jadno koprcaš u svom novom novumu.  :twisted:

scallop

• 5
  • 3
« Reply #995 on: 28-11-2014, 23:08:07 »
Pogledaj se u ogledalo i videćeš ko je jadan. Ček, jel' imaš ogledalo? A nisi pogledao kod Suvina? I dalje ne znaš šta je novum? Ma i nema veze ti si ekspert za starum. Ti ne umeš da smisliš priču.

Albedo 0

• Guest

Ugly MF

• 4
  • 3
  • Natural born FlatEarther!!!
    • https://www.facebook.com/Art-of-Bojan-Vukic-396093920831839/
« Reply #997 on: 28-11-2014, 23:34:59 »
Daj bre, nemo da mi oterate bota, pa vidite da ima sve na harddisku, ko Seselj!
E, evo ja tetoviram Vucicevu sliku na celo ako mi odgovori TS saaamo koja je vrsta masona kojoj pripada Vucic?
Mislim na one sto su mu finansirali kampanju( ne moz onolke plakate niko da isfinansira sa kevinu i caletovu penziju, pa kolke god da su im).

Sigurno znas na sta mislim, decko se przi da je faca, ukrsta nesto ruke, tipa Kolaricu-Panicu na plej bek, sav uspijen ko da mu klip kukuruza u dupetu, sve mu obecano, itd...niko ne sme da mu postavi pitanje.

Samo da mi se odgovori koji su mu sponzori, da ih guglam posle natenane itd...Jezuiti, Templari, Krcmari,Svinjari, Laminati....
...ajde , ajde, jedva cekam, i odma menjam i sliku Ugly MF u Vucketa, obecavam...

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #998 on: 29-11-2014, 01:02:17 »
ti si ekspert za starum.

zato tebe tako stručno gazim.

Stipan

• 4
  • 3
« Reply #999 on: 29-11-2014, 06:53:14 »
Vi stvarno ne kontate ko je taj strašni TS bot?

Mućnite malo glavom!