Author Topic: Joomla i kunena - iskustva!?  (Read 98276 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.491
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #50 on: 24-11-2015, 23:01:53 »
Zli zosko iz paralelnog univerzuma! (referenca na south park, ko zna razumece), eto da ne prodje tema a da ja ne reknem neku :lol:

Linkin

  • 3
  • Posts: 1.800
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #51 on: 24-11-2015, 23:03:42 »
Bata da se banuje dok ne odgleda još 12 epizoda Tvin Piksa i 16 Brejking Beda.

I cele Sopranose, naravno.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #52 on: 24-11-2015, 23:08:48 »
moglo bi ono kao da postovi imaju pluseve i minuse, pa kad neko nakrca 5 minusa dobije 24h zabranu automatski. Tako ni modovi ne moraju mnogo da se cimaju, a mogućnost postovanja postaje lutrija za sve.


Linkin

  • 3
  • Posts: 1.800
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #53 on: 24-11-2015, 23:11:32 »
To bi bilo kao okršaj u podne kod OK korala: svi bi bili izbačeni sem jednog. I onda bi čekali 24 sata da se loguju što pre samo da bi banovali tog jednog. Ura za atmosferu na forumu! xrofl

mac

  • 3
  • Posts: 12.878
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #54 on: 24-11-2015, 23:22:08 »
Nije sem jednog, nego sem četiri. A i ne bi znao ko ti lupa minuse, pa ne znaš kome da se svetiš. A recimo da si banovan samo za postovanje, ali ne i za dalje lupanje minusa. A i kad lupiš minus drugome onda se i tebi računa minus, samo što to niko ne zna, ali to znači da posle pet minusa koje si nalupao ni ti više ne možeš ništa da postuješ.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #55 on: 24-11-2015, 23:47:44 »
svidža mi se!


mac

  • 3
  • Posts: 12.878
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #56 on: 24-11-2015, 23:55:05 »
Ali da bi zaslužio da lupaš minuse, moraš da imaš mnogo pluseva (poruka bez minusa), recimo 100 poruka za jedan minus dnevno, 300 za dva, 1000 za tri, 3000 za četiri :) Ti minusi se računaju i kad tebi lupaju, tako da dok ne napraviš 100 poruka dovoljan je samo jedan minus da te banuju.

Da bi ovakav sistem imao smisla moramo da imamo više učesnika, ali moguće je da će ljudi doći ako je komunikacija uređenija.

Boban

  • 3
  • Posts: 22.791
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #57 on: 24-11-2015, 23:57:34 »
Zašto zoska pored Picobate i Linkina?!

Bata je svakako sledeći.
Na forumu će se uvesti kategorije korisnika i oni sa najviše privilegija mogu biti samo oni koji budu imali sve dostupne podatke (pravo ime, adresa, telefon...) Anonimusi poput Bate i Linkina će moći ograničeno da učestvuju, pre svega u donjim delovima foruma.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.000
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #58 on: 25-11-2015, 00:00:49 »
Mislim da je to loša strategija, jer bi i oni mogli da daju prave podatke. Zašto misliš da to trolovi  ne žele? Ne možeš im ništa ako ti daju adresu...
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

mac

  • 3
  • Posts: 12.878
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #59 on: 25-11-2015, 00:12:32 »
Kako ćeš da proveriš te podatke? Uostalom, čak i da postoji data osoba na datoj adresi sa datim telefonom, to i dalje ne znači da onaj ko piše na forumu u ime te osobe jeste ta osoba.

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.000
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #60 on: 25-11-2015, 00:17:29 »
To je još bolji argument. Mada može da im pošalje neki sms sa kontrolnim pitanjem...npr. koji vam je nick na sagiti...A za adresu bi to išlo teže.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #61 on: 25-11-2015, 00:20:04 »
za početak, koje je pravo Bobanovo ime, adresa i telefon? 8-)

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #62 on: 25-11-2015, 00:23:15 »
Ali da bi zaslužio da lupaš minuse, moraš da imaš mnogo pluseva (poruka bez minusa), recimo 100 poruka za jedan minus dnevno, 300 za dva, 1000 za tri, 3000 za četiri :) Ti minusi se računaju i kad tebi lupaju, tako da dok ne napraviš 100 poruka dovoljan je samo jedan minus da te banuju.

Da bi ovakav sistem imao smisla moramo da imamo više učesnika, ali moguće je da će ljudi doći ako je komunikacija uređenija.

mora se onda zasebno urediti zašto se daje minus

ne samo da se lupi, nego lijepo opcije

glup post, krstarica stajl, kurir, b92, nije ovo njuz portal itd...

i tako član ima fidbek šta treba da popravi

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.491
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #63 on: 25-11-2015, 00:24:23 »
Admini uglavnom imaju pristup email adresi i IP adresi korisnika. Mislim da je to dovoljno :lol:

Boban

  • 3
  • Posts: 22.791
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #64 on: 25-11-2015, 00:34:58 »
Kako ćeš da proveriš te podatke? Uostalom, čak i da postoji data osoba na datoj adresi sa datim telefonom, to i dalje ne znači da onaj ko piše na forumu u ime te osobe jeste ta osoba.

Vrlo jednostavno. Ne pada mi na pamet ništa da proveravam. Ljudi koje LIČNO poznajem ili za njih garantuje neko u koga imam poverenje imaće maksimalne pogodnosti. Takođe, pojedinci koji me na bilo koji način ubede da će biti korisni članovi ZS zajednice... Ostali će moći sasvim nesmetano da učestvuju u svemu s tim da učesnici iz grupe anonimusa mogu vrlo lako dobiti restrikcije (u broju dnevnih postova ili pristupu gornjim delovima foruma) ako idu na živce nekome iz grupe povlašćenih.
Biće sve vrlo jednostavno jer sam ja u biti čovek koji teži ultimativnoj jednostavnosti.
Niko neće biti uskraćen ni za šta, osim onih koji su evidentni višestruko osuđivani smarači (Bata na vrhu te liste, pa onda redom još neki.)
Vreme potpune slobode i nesputanog vršljanja na ZS forumu bliži se kraju.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #65 on: 25-11-2015, 00:55:40 »
opet buncaš, ja uopšte nisam višestruko osuđivan, jer sam osuđen zbog uznemiravanja vječno-banovane, a to više nije u jurisdikciji Sagite 8-)

uostalom, i dok je bilo u nadležnosti stajalo je pod pravom građana da nose oružje i pružaju otpor zarad samo-prezervacije, onda kada ih institucije Bobanije ne čine dovoljno bezbjednim

sve mora da ti se crta 8-)

Boban

  • 3
  • Posts: 22.791
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #66 on: 25-11-2015, 01:09:48 »
Tebi ne vredi ni crtanje.
Ovo je forum posvećen naučnoj fantastici i svi oblicima fantazije u umetnosti, pa se onda to malo širi na tehnologiju, paranauke i postoji donji deo foruma gde ljudi koji su ljubitelji SF-a ili fantastike mogu da razgovaraju o temama koje otprilike nemaju veze sa SF&F. Dakle, u takvoj konstelaciji stvari, Bato, ti si uljez, osoba koju SF&F ne zanima, koja o SF&F zna malo ili nimalo, svakako nedovoljno da bi njeno mišljenje bilo relevantno za osnovne diskusije kojima je ovaj forum namenjen. To su činjenice koje se ne mogu promeniti. Zato će ljudi poput tebe ili zoska biti lake mete za odstrel ovde, a jedan ghoul, koji je možda zlobniji, zajedljiviji, prljaviji, podliji i šta sve ne, ipak dobiti više tolerance jer on, uprkos svemu pobrojanom i nepobrojanom i neznanom, doprinosti mračnoj fantaziji u velikoj i bitnoj meri.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

ridiculus

  • 5
  • 3
  • Posts: 6.144
    • Strahoslovni domen999
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #67 on: 25-11-2015, 01:11:09 »
Od "zosko" ostade samo "ko?"
Dok ima smrti, ima i nade.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #68 on: 25-11-2015, 01:18:43 »
To su činjenice koje se ne mogu promeniti

wiki kaže: ''Činjenica je nešto što se stvarno dogodilo ili je doista tako''

a pošto ništa od toga što si reko nije istina, samim tim to nisu ni činjenice

za nekoga ko teži ultimativnoj jednostavnosti užasno komplikuješ s ovakvim lažima, zar nije lakše prosto odraditi ta dva klika, ili koliko treba za ban?

A ne prosto lagati da mene SF, F i H u umjetnosti ič ne interesuju

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.000
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #69 on: 25-11-2015, 01:20:35 »
haha, bato koliko god da si smarač ne mogu a da se barem malo ne divim tvojoj umetnosti demagogije.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Boban

  • 3
  • Posts: 22.791
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #70 on: 25-11-2015, 01:20:43 »
Istina je da je istina vrlo rastegljiv pojam i da ima mnogo obličja; ali u ovom slučaju moje lice je etalon istine.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #71 on: 25-11-2015, 01:22:05 »
opet komplikuješ!

tomat

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.587
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #72 on: 25-11-2015, 01:28:01 »
Zato će ljudi poput tebe ili zoska

ja sam stekao utisak da zoska bar malo zanima fantastika, ne znam za Batu.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Boban

  • 3
  • Posts: 22.791
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #73 on: 25-11-2015, 01:40:04 »
Ako nisi siguran, veruj meni...
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #74 on: 25-11-2015, 01:45:29 »
Bobane sam sebi ne bi vjerovao kad bi se sreo u mimohodu!

Linkin

  • 3
  • Posts: 1.800
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #75 on: 25-11-2015, 09:59:21 »
Bato, ti si uljez, osoba koju SF&F ne zanima, koja o SF&F zna malo ili nimalo, svakako nedovoljno da bi njeno mišljenje bilo relevantno za osnovne diskusije kojima je ovaj forum namenjen.

Najveći Batin problem je ipak uzdizanje očiglednog đubreta do nivoa kultog, što je pod njegovim terorom dovoleo do prisilne Ljovisnizacije foruma. Sistematično trovanje te vrste ne bi izdržali ni mnogo veći forumi.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.491
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #76 on: 25-11-2015, 13:12:01 »
Pravda za Rosu Salvahe!!

Ipak, budimo realni; neukus tesko da je krivicno delo i osnov za izgon, ban, kako god. :)


Meho Krljic

  • 5
  • 3
  • Posts: 58.943
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #77 on: 25-11-2015, 13:22:14 »
Krivično delo, ne, osnov za ban, možda da. Mislim, ipak je ovo forum koji je vlasništvo jedne osobe i ona određuje pravila ponašanja na njemu. To što je Boban dopuštao da jedni drugima vadimo oči u ime slobode izražavanja zaslužno je i za činjenicu da veliki deo našeg izražavanja otpada na vađenje očiju. Internet je mesto na kome su mnoge sociološke teze testirane naživo pa je tako i pokazao da zajednice sa potpunom slobodom govora gotovo neminovno degenerišu u smeru represivnih diskursa u kojima zapravo konverzaciju kontrolišu i vode oni koji su najglasniji, najodulučniji da druge poraze u raspravi makar nemali ni jedan argument, najbrži da posegnu za ad hominem napadima itd. Ovo nije moje pametovanje, ovo je mnogo puta dokazano - pogledati u šta su se pretvorili politički subredditi, u šta se pretvorio 4chan, 8chan, wizardchan itd.

Hoću reći, anarhizam je lepa stvar u zajednici ljudi posvećenih očuvanju sloboda koje on garantuje, ali samo kada je moć među tim ljudima ravnomerno raspoređena. Kako ovde to nije slučaj - moć leži u Bobanovim rukama a mi ostali je nemamo ili je imamo indirektno zahvaljujući reputaciji, poznanstvu, bliskosti sa njim itd. - onda je i nemoguće imati stvarno slobodnu zajednicu i neminovno imamo asimetričnu konverzaciju. Ako je tako, onda je bolje da imamo moderisanu zajednicu gde se barem zna jasan i transparentan kriterijum po kome je neko banovan ili nije banovan.

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.491
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #78 on: 25-11-2015, 13:25:07 »
Hej, hej, ja govorim o odsustvu osecaja za estetiku ne o licnim napadima!

Ja sam uvek za moderaciju jer pucina je stoka jedna grdna, i sama sam clan jednog heavy moderated foruma. Tj, mod na njemu :)

Ali, nastavicu da promovisem neukus u umetnosti na donjem delu foruma - ako mi se dozvoli, na jedan inkluzivan i kulturan nacin :lol: treba i mi ne-intelektualci da dobijemo mali prostor za izrazavanje.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #79 on: 25-11-2015, 13:34:42 »
ovdje vlada toliki anarhizam da čak ni očigledne botove poput linkina niko ne uklanja, realno, da je Boban stavio da popunjavamo neke captcha antibotovske testove, linkin ne bi ni promolio nos ovdje

i moglo bi da se izvede kao sociološka teza o najbesmislenijem internet nalogu ikada

ko bi reko da ćemo D. praviti od govana, ali takve su odluke u Bobanidi

kad je Tomas Man mogao da psuje Hitlera, može valjda i Bata Linkina, i preraste u legendu


Boban zna da nema Linkina ja bih bio predivan čovjek, za uzor

Boban

  • 3
  • Posts: 22.791
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #80 on: 25-11-2015, 13:46:48 »
možda je pravi trenutak da vas dvojica razmislite o zajedničkom životu...
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Linkin

  • 3
  • Posts: 1.800
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #81 on: 25-11-2015, 13:47:47 »
ko bi reko da ćemo D. praviti od govana, ali takve su odluke u Bobanidi

Pa realno, ti i treba da praviš D. od g i zazivaš da se vrati, pošto čim nju Boban skine automatski počinje tvoj odstrel.  :)

Boban

  • 3
  • Posts: 22.791
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #82 on: 25-11-2015, 13:49:20 »
Ali, nastavicu da promovisem neukus u umetnosti na donjem delu foruma - ako mi se dozvoli, na jedan inkluzivan i kulturan nacin :lol: treba i mi ne-intelektualci da dobijemo mali prostor za izrazavanje.

Ja govorim o tome da je smisao ovog foruma, GORNJI deo i da ću taj deo zaštiti, pa i sprečiti da sirovine poput Bate, koji nemaju blagog pojma o bilo kojoj SF&F temi dolaze gore i truju ljude koji se trude da urade nešto suvislo i pozitivno. A šta ćete dole da radite, pa ja taj deo i ne otvaram...
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #83 on: 25-11-2015, 13:55:29 »
o čemu ti, jedva da idem na bilo šta sem filmova, možda sam u čitavoj godini bio na dva topika gore

naravno, za to si sam kriv, jer nakon čitanja Poslednjeg Srbina mi nije više do literarne fantastike 8-)

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.491
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #84 on: 25-11-2015, 13:56:50 »
@Boban

Ok. Realno, donji deo (od stripova nanize?) je i najaktivniji, ne racunajuci male oglase :lol:

Mozemo da se valjamo u blatu neznanja i trivija, (al kulturno), jeee! :|



ed. 2 000. post!!!!  :D

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #85 on: 25-11-2015, 14:01:03 »
ko bi reko da ćemo D. praviti od govana, ali takve su odluke u Bobanidi

Pa realno, ti i treba da praviš D. od g i zazivaš da se vrati, pošto čim nju Boban skine automatski počinje tvoj odstrel.  :)

razlika između D. i l-bota je što D. actually kaže nešto svoje, ponekad i originalno, ali ga onda kopipejstuje hiljadu puta, dok l-bot čak ni nema ništa svoje, čak i tu foru s Ljovisnom je odnekud ukrao, i onda će je kopipejstovati hiljadu puta

realno, u tom univerzumu l-bot uopšte nije potreban, Ljovisnu ima ko da spomene, l-bot sam ničim ne doprinosi kreaciji univerzuma




Meho Krljic

  • 5
  • 3
  • Posts: 58.943
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #86 on: 25-11-2015, 14:04:42 »
Nije baš tako, Linkin vrlo dobro poznaje određene žanrove video igara i vodi informativne diskusije o njima.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #87 on: 25-11-2015, 14:10:19 »
i Hitler je bio slikar

Linkin

  • 3
  • Posts: 1.800
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #88 on: 25-11-2015, 14:19:04 »
Bata samo ne može još uvek da preboli da sam ja bio u pravu u svemu za drugu sezonu Tru Detektiva, dok se on tvrdoglavo ukopavao sve više na sumanuto neodbranivim pozicijama. Što sad svi jasno vide.  xpft

Meho Krljic

  • 5
  • 3
  • Posts: 58.943
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #89 on: 25-11-2015, 14:25:11 »

Ali, nastavicu da promovisem neukus u umetnosti na donjem delu foruma - ako mi se dozvoli, na jedan inkluzivan i kulturan nacin :lol: treba i mi ne-intelektualci da dobijemo mali prostor za izrazavanje.

Ma, neukus u promovisanju umetnosti i neukus u obraćanju sagovorniku su ipak dve razlilčite stvari. Ja možda ne bih nikada slušao 99% muzike koju ti ili neko drugi bi, ali to nema veze sa time da li ja mislim da si ti (ili neko drugi) konstruktivan član diskusionog foruma Znaka Sagite. :lol:

Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.491
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #90 on: 25-11-2015, 14:26:51 »
Naravno. Valjda je jasno da sam protiv neukusa u obracanju sagovorniku a za neukus u umetnosti :lol: :lol:

ed. Da objasnim svoje ucesce u ovoj diskusiji, ako je kome promaklo, malko sam cinična, to je moje pankersko nasledje i mala averzija prema ma i naznakama elitizma. Fazon, ovi su vredniji od onih. Rispekt za admine, aktivne ucesnike i korisne clanove foruma, naravno. Ali, to je jace od mene, sta cu. :)

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #91 on: 25-11-2015, 14:27:48 »
Bata da je obolio kao linkin vjerovatno bi bio na forumu o video igrama, guglao kao pacijent makolikoglupe kritike neke igre koju linkin hvali, i onda patološkim mobingom stokovao linkina gdje god bi stigo

ali, oh wait, to je linkin sajko radio

Linkin

  • 3
  • Posts: 1.800
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #92 on: 25-11-2015, 14:34:20 »
guglao kao pacijent makolikoglupe kritike neke igre koju linkin hvali

Nikad nisam guglao. Uvek sam do kritika dolazio preko Rotten Tomatoes.  :lol:

patološkim mobingom

Mobing? Znači, priznaješ da je trolovanje na Sagiti tvoje jedino zanimanje?  :!:

stokovao god bi stigo

To se, naravno, odnosi na jednu jedninu objavu. Za koju očigledno Bata misli da je njegovo privatno vlasništvo. Iako je Đape OP. :D

linkin sajko

http://psihobata.com/

džin tonik

  • 4
  • 3
  • Posts: 17.890
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #93 on: 25-11-2015, 14:43:11 »
vidim da se nalazim na prilicnom udaru kao nestrucan za sf i f. sad, ja nemam nikog strucnog tko bi umjesto mene odgovarao na paramecijuva pitanja, osvajao srca, pozicije i uvid u bezvrijedne spoznaje, sve moram sam.

elem, sf i f. za filmove opcenito nisam previse strucan. odgledao sam svasta, naravno i filmova, igranih, no ako usmjerim fokus na sf, tu se vec smatram prilicno jakim.
znaci o svemirskim filmovima imam sta reci.

pravi svemirski film igra u svemiru. ono, kad gledas 90 minuta i kazes, to je pravi sf, razbija, vise od pola vremena lete. dok los sf pocinje u svemiru, lete tek nekoliko minuta, padaju na neku planetu i dalje ga snimaju na zemlji koju tek preimenuju.
tu bih izdvojio jedino star wars koji je, iako se ne leti cijelo vrijeme, ipak snimljen na razlicitim planetama, pa cak i umjetno stvorenima.

toliko o svemirskom filmu i filmu opcenito. a inace, onako drustveno, kao zajednica, danas je dan spomena nasilja nad zenama, te se valja prisjetiti kako nije lijepo javno pisati gluposti, pa cak i ako smo bahati, hvalisavi, razmazeni, neskromni, neukusni i malo puno priglupi, te zenama nanositi bol.
bar danas izrazimo paznju i poklonimo cvijet. :lol:


Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #94 on: 25-11-2015, 14:44:38 »
treba li nešto dodati na ovo infantilno budalesanje i sajkođubretarenje

Linkin

  • 3
  • Posts: 1.800
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #95 on: 25-11-2015, 14:49:11 »
Ne treba ništa. Mislim da sve smo jedno drugom davno rekli.

Ja bar tebi jesam.

A ti očigledno nisi kad imaš potrebu da po celom forumu i dalje beskrajno seruckaš. Ostavljam te u tim tvojim dubokim (psiho) traumama. Valjda ćeš jednog dana to sve preboleti. xyxy

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #96 on: 25-11-2015, 14:51:31 »
kad počneš da odgovaraš na retorička pitanja onda je stvarno podvučena ludačka crta

Linkin

  • 3
  • Posts: 1.800
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #97 on: 25-11-2015, 14:53:23 »
Ti si jedina osoba na planeti koja je podjednako nesrećna i kad joj se odgovori i kad je ignorišu.

Albedo 0

  • Guest
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #98 on: 25-11-2015, 14:55:53 »
potpuno netačno, ignoriši, nestani, samobanuj se, sreća, sreća, rados




Dybuk

  • 4
  • 3
  • Posts: 7.491
Re: Joomla i kunena - iskustva!?
« Reply #99 on: 25-11-2015, 14:56:20 »
Vratija se Šime!


 xtwak za kaktus.