Author Topic: Koliko ste zli?  (Read 7753 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Re: Koliko ste zli?
« Reply #50 on: 02-06-2016, 14:00:35 »
Hajdžek, ali sa smislom:

A kad sam ja pričo da sociopatija i psihopatija nije isto Meho mi reče to ti je isto to samo se kulturnije kaže  :lol:

Truman

• 4
  • 3
« Reply #51 on: 02-06-2016, 14:04:49 »
I ja sam svojevremeno mislio da je isto, ali me je D. ispravila. :) Po ovome sociopate i nisu tako loše, npr. imaju određenu empatiju. Ja sam mislio da su i oni lišeni toga.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #52 on: 02-06-2016, 14:20:12 »
Mene je prozak napravio sociopatom, jer zaista nemam te neke emocije tipa ljubav, ovo, ono, i u tu ruku mi je zapravo i dojaja jer nema ni bolnih iskustava koja su meni užasna, ali nekakav vid empatije osećam, npr. nikad ne bih mogao čoveka da udarim štanglom u glavu i slično, i uvek sam se čudio kad su to ljudi radili na utakmicama, tipa uzmu kamen i ovog što leži pljas u glavu. Meni je to nezamislivo, mada pod gudrom je sve moguće, pa tako i ti nasilnici pod uticajem gudre i alkohola zapravo postaju sociopate na kratko.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #53 on: 02-06-2016, 14:29:40 »
I ja bih voleo da nemam te emocije, npr. da se ne zaljubljujem...Bio bi mi mnogo lakši život da žene posmatram samo kao seksualne objekte. Misliš li da bi mi prozak pomogao? S druge strane, zadržao bih empatiju.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #54 on: 02-06-2016, 14:58:57 »

A kad sam ja pričo da sociopatija i psihopatija nije isto Meho mi reče to ti je isto to samo se kulturnije kaže  :lol:

Koliko se sećam, ukazao sam da podele između te dve stvari nisu baš tako jasne ili da se barem medicina nije još uskladila po tome šta je jedno a šta drugo. Al daleko bilo da sam ja neki stručnjak :lol:

tomat

• 4
  • 3
« Reply #55 on: 02-06-2016, 16:01:12 »
I ja bih voleo da nemam te emocije

brate, Trumane, nije to baš tako lepo i jednostavno kako ti se čini.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #56 on: 02-06-2016, 16:14:10 »
I ja bih voleo da nemam te emocije

brate, Trumane, nije to baš tako lepo i jednostavno kako ti se čini.

Govoriš iz ličnog iskustva? :wink:
Za one s lošom ljubavnom karmom to je izlaz...
Sri Ramana

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #57 on: 02-06-2016, 16:46:46 »
Što jes jes, nije lako ali je izvodljivo, jer ja evo ne osećam ništa ni prema kome, tj. osecam al ne tog heavy inteziteta, vec skroz u light varijanti. Tako i sa zenama, nema sanse da me neka cura povredi a zaista se ne secam kad sam se poslednji put zaljubio, o ljubavi da ne pričamo.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #58 on: 02-06-2016, 17:08:33 »
No to ne isključuje veze i seksanje, zar ne?
Sri Ramana

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #59 on: 02-06-2016, 17:14:22 »
OMG, get a rum.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #60 on: 02-06-2016, 17:18:51 »
Rum is temporary and I don't want to get drunk! Meho, meni treba nešto trajno. Alkoholisanje je za tinejdžere.
Sri Ramana

tomat

• 4
  • 3
« Reply #61 on: 02-06-2016, 17:21:19 »
Soba bre, kakav rum.

Šta te trenutno sprečava da imaš vezu i seksaš se, i zašto misliš da će prozak to rešiti?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #62 on: 02-06-2016, 17:41:56 »
Soba bre, kakav rum.
Soba? Je l to žargonski izraz za nešto

Šta te trenutno sprečava da imaš vezu i seksaš se, i zašto misliš da će prozak to rešiti?

Tomat, ovde je reč o jednoj osobini koja mora da se menja, a za to postoji samo jedan način - fiziološki. Stvari nisu tako proste kako mi se čini da ti rezonuješ na osnovu pitanja...
Sri Ramana

ЖивОзбиљан

• 4
  • 3
« Reply #63 on: 02-06-2016, 18:02:55 »
Гет а рум дабл вин
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

ЖивОзбиљан

• 4
  • 3
« Reply #64 on: 02-06-2016, 18:06:27 »
Иначе, ако је то са слике социопата, шта су онда хиперактивни ликови, екстрадружељубиви, да ти из тањира супе искачу? Ваљда је и то нека социопатија...

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #65 on: 02-06-2016, 21:42:16 »
Иначе, ако је то са слике социопата, шта су онда хиперактивни ликови, екстрадружељубиви, да ти из тањира супе искачу?

Neuroticari :lol:

ЖивОзбиљан

• 4
  • 3
« Reply #66 on: 02-06-2016, 22:33:27 »
Ја сам мислио да сам неуротичар, оно цјепидлака, смарач, ништа му не ваља, вјештица идеолошки назадна, труманобол, Дуле Вујошевић.. ал можда се то другачије назива!

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #67 on: 02-06-2016, 22:47:42 »
Prevelika mrzovolja i prevelika dobrovolja su dve strane istog novcica!!

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #68 on: 03-06-2016, 00:58:12 »
Upravo taj rad. Ko ljubav i mržnja, ko minus i plus, ko Amer i Rus. :)

ЖивОзбиљан

• 4
  • 3
« Reply #69 on: 03-06-2016, 01:33:23 »
Коров хибискус!

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #70 on: 04-06-2016, 07:32:29 »
Pažljivo sam pratio javnu scenu Srbije poslednjih godina i kusur dana i uočio nekoliko klasičnih psihopata pa me zanima šta vi mislite o tome, dal' su ti ljudi psihopate ili su samo isuviše uspešni u poslu kojim se bave? Navešću samo par njih koji mi svaki dan bodu oči.

1. Željko Mitrović - ono njegovo otvoreno prepucavanje sa svima preko sopstvene televizije dosta toga govori o njegovoj ličnosti, i za njega sam 101% siguran da je antisocial pesronality disorder.

2. Milomir Marić - ovo što radi u rijalitiju parovi i kako ismeva ozbiljne ljude u "Ćirilici", meni i dalje nije jasno kako ga neko već nije ubio.

3. Vučićević - "novinar" a zapravo klasičan lešinar plaćenik bez trunke griže savesti. Zapravo većina tih novinara iz "nove garniture" su skroz taj rad al' ovaj je baš upadljiv, svaki dan ga gledam jbga.

4. Vulin - sve je jasno ko na dlanu

5. Vučić i njegova pratnja - to je jedan veliki skup psihopata na gomili kojih ćemo se jako, ali jaaako teško otarasiti. Mira Marković je bila HC psihopata ali ova ekipa danas je daleko namazanija.

6. Đoković - volim kad pobeđujen, uvek iskreno navijam za njega, ali mi je izuzetno sumnjivo njegovo ponašanje u smislu šarmiranja ljudi, navodne spontanosti, nekako mi sve to deluje isuviše proračunato, jer svaki potez kada se obraća publici je pažljivo osmišljen do tančina, al' ko zna, možda grešim?

Da ne nabrajam dalje, uglavnom svi ti politički lideri mogu da se podvedu pod taj termin jer je praktično nemoguće napredovati u bilo kojoj stranci ako ne gaziš po leševima, a u to sam se i sam uverio kada sam 2000-te (nikako svojom voljom) postao predsednik opštinskog odbora jedne minorne stranke iz DOS koalcije, dakle nedobog nikom šta se tu dešavalo na lokalu i kako se grizlo za to jedno odbornično mesto na Rakovici koje smo dobili. A druga stvar, danas definitivno nisu ta vremena ko s početka 90-ih kada je npr. oformljena Demokratska stranka u kojoj je tada bilo dosta ozbiljnih ljudi za respect. Naravno ne u smislu ovih koji su kasnije bili na funkcijama, nego kad pogledaš taj konkretan spisak osnivača. Nažalost to je tada bila jedina ozbiljna i u pravom smislu reči demokratska stranka...mada možda i tu grešim?

ЖивОзбиљан

• 4
  • 3
« Reply #71 on: 04-06-2016, 09:32:25 »
Марић блистави ум!

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #72 on: 04-06-2016, 11:40:35 »
Pa, sad, vecina vrhunskih sportista nama smrtnicima deluju kao "psihopate" zbog paklene discipline i totalne posvecenosti tome sto rade.
(parafraziram Dilana Morana na temu sportista)

"...are they happy? no! who's happy? you, the fat fucks watching them! roaring advice to the best athletes in the world" :lol:

Medjutim, ne bih isla tako daleko, on se prosto kontrolise (videti federera koji deluje kao da je lisen emocija) i vrlo je moguce da je naprosto komunikativan te da ima jako razvijenu emotivnu inteligenciju/socijalnu inteligenciju.

a sto se tice politicara, sto da ne...samo bi opet trebalo razdvojiti lidere od obicnih aparatcika koje tera ambicija.

Ugly MF

• 4
  • 3
  • Natural born FlatEarther!!!
    • https://www.facebook.com/Art-of-Bojan-Vukic-396093920831839/
« Reply #73 on: 04-06-2016, 12:08:45 »
Hehe...
Ja bračnu postelju delim sas kliničkim psihologom koja 18 godina već radi medicinsku i radnu i sudsku.
Tako da sam dosad bio dijagnostikovan sa svim dijagnozama koje postoje, ali sam i postao imun na sve nji'!!!
Go figjur!

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #74 on: 04-06-2016, 12:10:37 »
Марић блистави ум!
Marić jeste blistav um, i svaka mu čast kako uspeva tako da se ruga ljudima u facu a da ga ovi kuliraju :mrgreen:

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #75 on: 04-06-2016, 12:11:47 »
Pa zato sto vazda deluje i zvuci kao da je pijan :lol: izmedju ostalog.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #76 on: 04-06-2016, 12:12:24 »
Hehe...
Ja bračnu postelju delim sas kliničkim psihologom koja 18 godina već radi medicinsku i radnu i sudsku.
Tako da sam dosad bio dijagnostikovan sa svim dijagnozama koje postoje, ali sam i postao imun na sve nji'!!!
Go figjur!
Drugo je to, jer to su vaše lične trzavice i osvetice na ličnom nivou. :lol:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #77 on: 04-06-2016, 12:13:49 »
Pa zato sto vazda deluje i zvuci kao da je pijan :lol: izmedju ostalog.
Mask of drunkard (sanity) :mrgreen:

Truman

• 4
  • 3
« Reply #78 on: 04-06-2016, 13:13:19 »
Kako razdvojiti nekog ko je "samo" đubre od psihopate? Nije svaka iskvarena osoba psihopatska ličnost. Npr. da li je Šešelj psihopata? Ja bih rekao da jeste. A Dinkić?
Sri Ramana

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #79 on: 04-06-2016, 13:21:01 »
Najbolje da Ugly pita suprugu pa da nam javi :) (super kul profesija, btw)

ja se ne bih tek tako razmahivala sa epitetom psihopate osim eto, u polu-saljivom caskanju.

ima tu svega, a najvise narcisoidnih licnosti, prosto, kad govorimo o nasim politicarima, sve odlike sociopatije koje iskazuju, to je vrsta profesionalne deformacije.

ed evo interesantnog dokumentarca

http://youtu.be/94Uie7UCdOU

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #80 on: 04-06-2016, 14:05:31 »
Mislio sam na konkretno definisanu psihopatiju:

"Antisocial personality disorder is a mental condition in which a person consistently shows no regard for right and wrong and ignores the rights and feelings of others. People with antisocial personality disorder tend to antagonize, manipulate or treat others harshly or with callous indifference. They show no guilt or remorse for their behavior."

+ specifična harizma i šarm koji pleni

ЖивОзбиљан

• 4
  • 3
« Reply #81 on: 04-06-2016, 15:08:25 »
Заборављате да они раде такав посао, кад би се нашли у њиховој кожи видјели би да то нису дилеме типа како поправити стандарде и геј параде колико питања да ли да умру ових 5 или оних 10.

Мислим карикирам, али да би говорили о томе требали би имати дилеме типа: имаш петоро дјеце, изабери које троје ће у рај а које двоје у пакао. Петоро у рају је бајка.

Ugly MF

• 4
  • 3
« Reply #82 on: 04-06-2016, 15:21:40 »
Oćete politiku ili svakodnevicu?
Mislim, čak je i ona moja gospoja nakon toliko godina rada počela da sumnja da i ta ludila ispadaju stvar izbora.
Ima ljudi sa neurološkim oboljenjima, alchajmera, masa stvari, ali ima i ona druga strana, gde jedinka jednostavno ne želi ni da razmisli,koriguje, ispravi, unapredi, promeni svoje stavove, radnje i na kraju zglajzne.
Masa njih je u fazonu ,aha, rodio sam se psihopata.Nije moja krivica, mog' radim šta oću i zabole me, nisam ja kriv, svi mi ima titrate jajca.

Ovi političari su nekako svi na izvolte, postupcima u komunizmu, pa i nakon pada istog do danas su se pokazali kao ništa drugo nego prevrtljive kurve u izlogu za finansiranje stranih bogatih interesnih grupa.
Interes im je da se izreklamiraju da im neko ljuljne lovu, dal demokracijom, dal kurcolizijom, svejedno njima, bitno je ući u parlament za tri plate i menzom od 7 dinži kafa.Sako,kravata i odelo,prosipanje muda za bubrege,praznih džakova, štrajkova gladju i to sve propraćeno TV masovnom hipnozom, maa pravo fakultetsko obrazovanje, vidi se.
Verovatno su išli na političku edukaciju kod DOS što im je Đinđić organizovo,prvi čas, prva lekcija,prvi naslov:
-Oćete se bavite sas politiku? E, mora da LAŽETE! Prvo i osnovno!

A svi znamo kad namenski krenemo da se bavimo ceo život protiv jednu od prvih deset zapovesti što onomad Mojsije snese s' brdo,čo'ek mora zglajza.
I onda pozovu psihopatolozi da im napišu opravdanje na naučnu bazu.Pa onda to vidi narod i za svako svoje sranje trč' kod psihologa.
Ovi kad više nisu mogli da smišljaju kak' da opravdaju tolke manijake sas debelu lovu, našli čak i recept od multiplej personalitija!
Naši političari čas superheroji,čas kukumavke, čas pederi pa dijagnostičari, ma sve bre...
Ja sebe vodim kao normalnog, ostavte me nasamo sa nekim političarem u mraku, začas ću pronadjem novu ličnost u sebi, pravo iz Assassin Krida, a posle se neću sećam....
..i tako dalje, bitno je da je sve kulminiralo ,narod dobio multiplej rijalitije da se oseća normalnim, ako nekom nešto fali, opravdanje postoji, začas će izmislimo psihozu.Više nije ni moderno da si normalan.

Agota

• 4
  • 3
« Reply #83 on: 12-02-2017, 10:42:45 »
Koliko zloban, pakostan i jadan moras biti da tako nesto javno izgovoris? Ne znam i gotovo! Uvek se javi neka budala...mi sad kao ne znamo da je Vinona prsla. Koliko je odvratna. Gadi mi se.

https://www.youtube.com/watch?v=zEAsxZ4jCxs
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

Ugly MF

• 4
  • 3
« Reply #84 on: 12-02-2017, 12:40:39 »
Ma to je nju sigurno Džoni nekad uz orgazmična vrištanja nazvao greškom Vinona, pa se ova još uvek nemož' opere..... :p

Truman

• 4
  • 3
« Reply #85 on: 12-02-2017, 12:55:53 »
Meni je sexy tako zla...
Sri Ramana

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #86 on: 12-02-2017, 13:32:42 »
VAJnona?? xrofl

bogami se ova Kristina ne menja.

Meni jo ono VAJnonino bilo neko glumatanje.