Author Topic: dibuce reagiraj!  (Read 17729 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Josephine

• Guest
Re: dibuce reagiraj!
« Reply #100 on: 23-01-2016, 03:33:05 »
In a woman's horoscope Lilith represents which part of life the woman plays a strong role in & her power.
In a man's chart, Lilith reveals what type of woman he 'fears' & the type of woman that can drive him over the edge, often to despair. She may also represent hidden power struggles & unresolved issues with women in his life.
In the charts of both sexes, Lilith shows us what we are most secretive about & represents sexual passion. Lilith magnifies revenge, rage, witches, psychics, the temptress & the shadow.

http://astrologystudy.blogspot.com/2011/01/lilith.html

Calculate your birth chart

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #101 on: 24-01-2016, 19:15:51 »

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #102 on: 24-01-2016, 19:45:40 »
 xrofl Treachery against guests!!!!! :evil:

Albedo 0

• Guest
« Reply #103 on: 24-01-2016, 21:56:54 »
sudije dibombardirale Crnogorce!!! 8-)

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #104 on: 24-01-2016, 22:25:56 »
Hehe. Nego, pusti to, vidi ti cime se ovaj njihov Informer bavi, doma se nis ne desava! 8-)

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #105 on: 25-01-2016, 09:30:58 »
ne skreci! topic o kojem razmisljamo je, zasto crnogorci uvijek krive druge! zasto je tako tesko reci, ok, bolji ste, cestitamo, nesto smo i naucili...

Ugly MF

• 4
  • 3
  • Natural born FlatEarther!!!
    • https://www.facebook.com/Art-of-Bojan-Vukic-396093920831839/
« Reply #106 on: 25-01-2016, 10:19:38 »
..cekaju prvo to 'rvati da urade, da kazu Srbima, pa ce onda oni....

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #107 on: 25-01-2016, 10:36:50 »
to je drugi topic, ta crnogorska nesigurnost, potreba za osloncem, referencom, uzorom...

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #108 on: 25-01-2016, 12:28:02 »
Quote from: zosko
ne skreci!

Ne skreci! Zasto Hrvati uvek gledaju preko plota ne bi li malo pljucnuli po Srbima: "sramota u Beogradu", decje suze...! :cry:

Imaju Hrvati i Crnogorci nesto zajednicko: za sve krive Srbe. :)

Albedo 0

• Guest
« Reply #109 on: 25-01-2016, 12:33:55 »
to je drugi topic, ta crnogorska nesigurnost, potreba za osloncem, referencom, uzorom...

Smrt Smail Age Čengića, Ivan Meštrović i te fore? 8-)

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
« Reply #110 on: 25-01-2016, 23:41:44 »
Decider: Keanu Reeves is a much better actor than we have given him credit for

Smatram da je Rivz u nekim filmovima zaista bio očajan (recimo, Drakula i Mnogo buke ni oko čega - gle, oba iz 90-tih!), ali imamo i River's Edge, The Gift, Constantine i A Scanner Darkly...
"I call this interesting effluvia synergy! A distillation of poison and malice bound to an artificial will by a pseudo-life!"

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #111 on: 25-01-2016, 23:58:09 »
Ah, gde god glumi robota dobar je :lol:

Dade mu Rot priliku da se pokaze malo ko karakterni glumac u Knock Knock, one devojke zasijase pored njega.

Citala sam neke njegove zivotne ispovesti ovih meseci, paaaa, citala, nailazila na njih. Pokusava da nas ubedi kako nije robot i kako oseca, sto posto, provalila sam ga! 8-)

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
« Reply #112 on: 26-01-2016, 00:28:56 »
Namerno nisam pomenuo Dan kada je Zemlja stala, jer bi tu poredjenje sa robotom bilo najočiglednije. :) Ali, ni u jednom filmu koji sam pomenuo ne igra takvu ulogu. No, ako je Rivz dobar samo u uskom rasponu uloga, ne vidim problem u tome. Niko se ne podsmeva Džonu Vejnu zato što je igrao istu ulogu, ili Džeku Nikolsonu zato što u poslednjih 40 godina uglavnom igra ludaka. Dobro, možda se ovom drugom i podsmevaju. :lol:  Ali, to je više zato što naglašava ludilo preko svake mere, čak i kad nema potrebe, nego zato što ga ne dočarava uverljivo kada ima potrebe. Na jednom stranom forumu koji posećujem, jedna od glavnih šala je kako je Harison Ford očajan glumac (ispod Dvejna Džonsona, u stvari). I tu bih se složio pre nego za Rivza, iako je Ford igrao glavne uloge u nekim meni omiljenim filmovima (i objektivno odličnim).

A Rot je gluplji nego što sam mislio, ako misli da je Pol Tomas Anderson, pa može da dodeljuje uloge van dokazanog područja glumca, i dobije dobre rezultate.

Hoćemo pravdu za Kijanua! 8)
"I call this interesting effluvia synergy! A distillation of poison and malice bound to an artificial will by a pseudo-life!"

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #113 on: 26-01-2016, 00:35:11 »
Ridiculus, Kijanu po jednoj listi najplacenijih ima 350 mil dolara. Ne treba mu pravda, kupice je :lol:

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
« Reply #114 on: 26-01-2016, 00:38:38 »
Ma znam, šalim se. :)

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #115 on: 26-01-2016, 00:43:12 »
Dobro, dobro nisam ni ja bez duse...eto, pravda za Kijanua! :lol:

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
« Reply #116 on: 26-01-2016, 01:12:44 »
To me podseti na najbolju šalu iz Hogara Strašnog: Hogaru prilazi prorok oko čijeg vrata je okačena tabla na kojoj piše "kraj je blizu!", a iza njega se približava drugi prorok na kome piše "kraj".

:lol:

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #117 on: 29-01-2016, 14:46:54 »

Tricky prekinuo koncert u Splitu – ‘Vi, ljudi previše pričate’

Adrian Thaws, znan kao Tricky, jedan od najtalentiranijih glazbenika svoje generacije, čovjek koji je ucrtao Bristol u službenu glazbenu kartu svijeta, bio u ključnim formativnim godinama s Massive Attackom, glazbenik koji nam je podario trip hop, ukraratko legenda koja je na upravo pokrenutoj turneji predstavljanja novog projekta Skilled Mechanics, morao je upravo na prvom koncertu u regiji, u četvrtak u splitskom Judinom drvu prekinuti koncert. Za artistu njegova kalibra, splitski mentalitet ipak je bio previše.

Ravno 45 minuta, točnije od od 22:30 do 23:15 sati Tricky je pokušavao čuti sebe i ono što se događa na stageu u splitskom klubu Judino drvo.
Nije pomogla niti njegova neinterakcija s publikom, a niti što je prisutnima u klubu, uglavnom pjevao okrenut leđima. Nervoza je isijavala iz svakog njegovog pokreta. U 23:15 sati  konačno se svima obratio rečenicom: “You people talk to much” (Vi ljudi previše pričate – eng. prev.).

Kako ni to ne biva doživljeno, Tricky nakon toga odlazi s pozornice. Najglasniji grad Dalmacije niti to nije ponukalo na suradnju u vidu tišine. Na scenu je potom  izašao organizator govoreći ljudima da je Tricky u klubu od 15 sati, da je od 16 do 20, tj. puna četiri sata imao tonsku probu i da im poručuje da više neće izaći ako se ne stišaju.

Nakon petnaestak minuta Tricky i Skilled Mechanics se vraćaju, ovog puta u klub u kojem su ljudi utišavali jedni druge. Judinim drvom počelo je odzvanjati jedno neprekidno “Šššššššššš”. Tricky je u potpunosti odustao za točno 20 minuta.

Osjećao se izdanim u klubu koji nosi ime jednog od najvećih izdajnika u povijesti. Hm,možda smo trebali slušati tonsku probu. Nisam imala mira.Stajala sam na izlazu i ispitivala ljude o tom proživljenom iskustvu. Većina je  nezadovoljno napustila klub. Samo mi je jedna grupica ljudi govorila o (ne)kulturi publike. Nikada tako nešto nisu doživjeli. Nisam ni ja.

Split nije mogao uživati u svirci. Zagrebe na tebi je red. Samo polako i pssssssst.

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #118 on: 29-01-2016, 15:11:11 »
vi ljudi previse pricate? cita se kao neki odbjegli sagitas... da nije pod pseudonimom?

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #119 on: 29-01-2016, 15:40:46 »
Nije isto traziti tisinu na forumu (pricaonici) i na koncertu ;)

Nego nesto sagitasi utihnuli, a koliko cujem od ovih koji su bili, Trikijev Bg koncert bio fenomenalan...

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #120 on: 29-01-2016, 16:06:58 »
hm, šššššššššš... :)

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #121 on: 29-01-2016, 16:09:15 »
Hahaha :lol:

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #122 on: 29-01-2016, 16:14:37 »
 xtwak
ma tebe bi inkvizicija zazidala u sikstinsku kapelu! ah, dobra stara vremena... :lol:

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #123 on: 09-02-2016, 13:42:10 »

:lol:

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #124 on: 16-03-2016, 12:46:35 »
Joe Corré - son of Malcolm McLaren and Vivienne Westwood - to burn £5million in punk memorabilia

Joe Corré - the son of Sex Pistols manager Malcolm McLaren and designer Vivienne Westwood - is to hold a ceremonial burning of punk memorabilia in Camden, in which he'll torch a personal collection worth more than £5 million in its entirety.

Corré, who is the founder of lingerie brand Agent Provocateur, is to burn the collection in the London borough on November 26, the 40th anniversary of the release of the Sex Pistols' 'Anarchy in the UK', in part in protest at the establishment-sanctioned nature of Punk London, which takes place later this year.

Punk London is backed by the Queen, who despite the Sex Pistols singing "God save the Queen, she's ain't no human being" has given the event her official blessing. Institutions like the British Library and the Museum of London have also backed the event.

In a press release about his plan, Corré said: "The Queen giving 2016, the Year of Punk, her official blessing is the most frightening thing I’ve ever heard. Talk about alternative and punk culture being appropriated by the mainstream. Rather than a movement for change, punk has become like a fucking museum piece or a tribute act."

"A general malaise has now set in amongst the British public. People are feeling numb. And with numbness comes complacency. People don't feel they have a voice anymore. The most dangerous thing is that they have stopped fighting for what they believe in. They have given up the chase. We need to explode all the shit once more."

Corré - whose collection presumably includes some fairly rare Sex Pistols pieces - has asked other dissatisfied punks to join him on November 26. The 'Punk London' event has received a lottery grant of £99,000, and also involves Rough Trade and The Roundhouse.

In 2015, a story about the Sex Pistols logo appearing on Virgin credit cards was also met with contempt.

In a press release, Virgin Money said it's "time for consumers to put a little bit of rebellion in their pocket". Michele Greene, the bank's director of cards, adds: "In launching these cards, we wanted to celebrate Virgin’s heritage and difference. The Sex Pistols challenged convention and the established ways of thinking – just as we are doing today in our quest to shake up UK banking".

Corré's father McLaren passed away in 2010.

http://youtu.be/7KX8OMVXyVo

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #125 on: 16-03-2016, 12:47:51 »
... lajk jor pernts  :lol: :lol: :lol: :lol:

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #126 on: 16-03-2016, 12:55:12 »
!!!  :lol: :lol:

Dva odlicna komentara na sajtu gde sam procitala vest (ljudi se uglavnom slazu s njegovim gestom ali i priznaju da deluje kao "rich brat")

"It's just self-publicity by the son of a self-publicist".

"He's about thirty years late with this realisation. Punk was consumed by the mainstream and gentrified decades ago. That's the reason he's got £5m of memorabilia in the first place."

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #127 on: 19-03-2016, 13:24:18 »
Oooh :drool:

GREEN ROOM

After witnessing a murder, a punk rock band is forced into a vicious fight for survival against a group of maniacal skinheads. :|

http://youtu.be/eP0Ic6-OShE

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #129 on: 03-04-2016, 19:46:54 »
Ohoho! Ili pre, publika - pussies! 8-)

Ne znam koliko nasilje i taj bloodbath moze biti ubedljiv uzivo, bez spec efekata i cgi-ja :lol: ali ako jeste uverljivo, sigurno nije prijatno gledati najpre jer realisticno nasilje nikad i nije prijatno. Kad se vec snimi i prenese na ekran, to je druga dimenzija. ;)

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #130 on: 03-04-2016, 19:57:12 »
ah, sto bi tebe odvojilo od ekrana i obicnog trasha! sekspir, kazaliste, umjetnost, kultura nasilja? ah. :roll:

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #131 on: 03-04-2016, 19:59:01 »
Maltene, Videodrom! :lol:

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #132 on: 03-04-2016, 20:06:35 »
ajd serious, vidi: odes u kino, svi nesto grickaju, gric, njam, gric, stalno imas taj zvuk u pozadini kao da gledas svjetsko prvenstvo u nogometu negdje u africi. a u kazalistu se svi oni perverznjaci prave fini dok traje predstava, sute, tiho pate mislima u zanzibaru! uglavnom, ne ometaju i moze se uzivati u nasilju!

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #133 on: 03-04-2016, 20:09:43 »
Kakvo kino, kakvo kazaliste! Nasilje u sopstvenoj reziji!!!!

(kako cete danas uzivati u nasilju? iz svoje fotelje)

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #134 on: 04-04-2016, 00:19:37 »
hvata me osjecaj kako vjerujes da je kazaliste nesto bzvz.
gle, to ti je slicno kao sa crkvom: na misu dolazi se prezentirati razni polusvijet, iz drugog tabora, no slican komunistima koji u nedostatku crkve otkrili kazaliste, za statusom kojeg zudili i zavidili iz shume, poistovijetili sa kulturom, bez da znaju sta je to. usput, slicno pojmu demokracije. svi culi to je cool, pa nam eto demokrata.
ali to ne znaci da su predstave lose i povrsne poput publike, cak slabije od igranog filma!

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #135 on: 09-04-2016, 23:38:03 »
Err...posto sam gore linkovala clanak o Trikijevom debaklu u Splitu, da se nadovezem na temu, pa prokomentarisem Trikijev koncert u Parizu veceras. Koliko shvatam, slicno je bilo i u BG, akcenat na novom albumu, ovde odsvirana 1 starija, Overcome i to se nije cuo vokal, bas lose i amaterski.

Sama bina osvetljena i namestena tako da se vidi samo kontura, a zvezda je izgovorila 2 prosto-prosirene recenice. Posle sat vremena povukao se sa bine pa nakon povika na bis odsvirao jos mozda pola sata.
Davno sam ga slusala na Egzitu znam da je bilo puno gitara i da je zvucalo rokerski, ali ovo je bilo bas prosecno. Hajlajt veceri

http://youtu.be/ryFTvqbCGdQ

i jos jedna-dve nove stvari. odlican venju ali koncert nothing to write home about :(

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #136 on: 31-05-2016, 12:18:33 »
Nick Cave & The Bad Seeds to release new album and film in September

The album will exclusively premiere in accordance with its film screening on September 8th

Nick Cave is familiar with forging his own path. Remember when he released a book of barf bag notes? We do. Now, it appears the Nick Cave & The Bad Seeds frontman has implemented another alternative idea: to premiere a new album in the form of a concert film screening.

According to a film event posted on Los Angeles art house chain Laemmle Theatre’s website, “Nick Cave & the Bad Seeds’ new album will be released at midnight into 9th September 2016, with the film making its premiere on 8th September.” The event also notes that, “contrary to usual practice,” no tracks will be pre-released to media or as singles. It makes clear the film screening will be the first time “anyone anywhere will be able to hear and experience the songs.”

The post adds that the “performance film” will feature “black and white, color and 3-D” footage. The choice in filming style is said to reflect the “intimacy and starkness” present on the mysterious new record.

Though the listing makes no mention of a title for neither the album nor the film, the record will serve as a follow-up to 2013’s excellent Push the Sky Away. Consequence of Sound has reached out to Nick Cave & The Bad Seeds’ representation and will update accordingly.

:!:

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #137 on: 31-05-2016, 16:02:21 »
morao procitati dva puta da bih shvatio odusevljenje, skoro previdio horor: ocekuje se rec-ugodjaj! :)

...
The post adds that the “performance film” will feature “black and white, color and 3-D” footage...

lilit

• 5
  • 3
« Reply #138 on: 03-08-2016, 15:52:05 »
That’s how it is with people. Nobody cares how it works as long as it works.

Аксентије Новаковић

• 3
  • Homo Superior
« Reply #139 on: 07-08-2016, 22:35:11 »
па реагуј бре  :lol:

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #140 on: 08-08-2016, 10:40:06 »
Ima tu vise stvari, a na najocigledniju (maznjavanje skrinsota sa necijeg fb profila i povredu privatnosti) ne treba ja da reagujem.

sto se drugih elemenata tice, izgleda da nekima treba podsecanje na onu staru o misljenjima i dupetima. da im se ponavlja dok ne osede. i opet. i opet.

sad, sto neko misli da njegovo dupe ima vecu tezinu nego dupe dugogodisnjeg horor fana koji iskreno iznosi svoj dozivljaj filma, to jopet nije moj, nego problem matore dece in question...meni relevantnija misljenja ljudi koji horor vole i gledaju nego nekakvih samoproklamovanih autoriteta i njihovog mantranja. sve je podlozno kritici, ne postoji jedno "pravo" misljenje. kao sto rekoh, dupeta.

Labudan

• 4
  • 3
« Reply #141 on: 08-08-2016, 11:28:08 »
Дибук, гдје на том скриншоту видиш нечије мишљење? :)

Ту никаквог образложења или доказивања нема, то уопште нису аргументи, самим тим то није ни мишљење

Парадоксално, једино је боем изнио мишљење, без обзира да ли се слажемо с њим или не

Виде се гузице, то јесте :)
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #142 on: 08-08-2016, 11:30:17 »
Pa na Boemovo i mislim. ovo drugo su samo emocione reakcije po sistemu 'how dare he have an opinion'!!!!!!!

boem je meni super lik, steta sto se cesce ne ukljucuje u filmske diskusije. takodje, valja napomenuti da se slazem s njim (a i ti, bar sa ovim misljenjem, koliko se secam) :)

Labudan

• 4
  • 3
« Reply #143 on: 08-08-2016, 16:02:44 »
наравно, више генерално виђење, многе споменуте у скриншоту у начелу поштујем, тако да ми је бесмислена подјела коју гуљави потура, а да се притом притаји кад му неко разбуца парадигме хорора, иако се у ствари само тиме доказује да ли неко и шта лупета
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #144 on: 08-08-2016, 16:30:19 »
Ma okej, nemam ja sad nista protiv tih nekih ljudi, ali mi generalni majdnset smeta.

pazi "sad svako ima ovakvo ili jos gore misljenje"?????!!! thought police?

e, ono srecno vreme kad se svako slagao sa mnom i opstim mestima koje promovisem po pitanju horora. :cry: kad sam se slusao samo ja i moje misljenje, jer ono je najbolje, bla bla bla. prosto taj zaparlozeni stav gde su neki autori i dela nedodirljivi mi je dobro poznat, i nista mi mrznije od toga nema. plus teski elitizam, naravno, kao da tapiju na misljenje o filmu ima samo neki blogger gone critic a fanove ko ... meni vrednije sveze tumacenje i nekonvencionalan stav nego predvidljivi "truizmi horora".

ali! ne kazem da necije misljenje ne moze da iziritira, no i tu su u pitanju finese. kako izrazavas misljenje, da li ga iznosis sa nipodastavanjem, arogantno i kao cinjenicu, da li si asertivan, zlonameran, napadan itd. ja u gornjem citatu ne vidim nista sto bi mene (mozda i vecinu ljudi) potaklo na ismevanje autora.

i u pravu si, prava analiza, pravi dijalog nedostaje, nego se samo po inerciji napadaju ljudi koji drugacije misle i kojima se, zaboga, nije dopao Halloween, koji ne misle da je Krejven genijalan reditelj, itd.

Аксентије Новаковић

• 3
  • Homo Superior
« Reply #145 on: 09-08-2016, 14:57:54 »
(maznjavanje skrinsota sa necijeg fb profila i povredu privatnosti)

Зло чинећи од зла се бранећи - ту злочинства нема никаквога.

Имао је лик прилике да дође на тему на којој смо били сви и да дискутује са свима нама.

Није то урадио већ се одлучио да иде код гуљавог по мишљење, а гуљави није рекао ништа ново од онога што је баљезгао након 40 дана кризирања без Сагите.

Према томе, свако ко буде одлучио да се подмева са стране а да овде глуми ћутолога - проћиће исто овако.

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #146 on: 09-08-2016, 15:04:58 »
Имао је лик прилике да дође на тему на којој смо били сви и да дискутује са свима нама.

teska srca se moram sloziti s tobom. potpuno tacno.

no (i da ne sirimo pricu, ako je moguce) to nije razlog da se, kako klinci kazu, 'doxx'-uje neko jer si ljut na njega. niti da se nekom troluje fejsbuk profil, niti da mu se preti nasiljem. to je uznemiravajuce ponasanje. samokontrola je potcenjena zivotna vestina.

samo toliko.

Аксентије Новаковић

• 3
  • Homo Superior
« Reply #147 on: 09-08-2016, 15:17:47 »
Ма зашто тешка срца, ко да смо најгори непријатељи...

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #148 on: 14-09-2016, 13:32:38 »
Opet se nekome slosilo na premijeri horor filma...raaajt :lol: no, film obecava

Paramedics Called to Rescue ‘Raw’ Viewer at Toronto Premiere

A shy, vegetarian student at a veterinary college develops an insatiable lust for flesh as the result of a gruesome hazing ritual, in this grisly and gory tale of a cannibalistic coming of age.

From the country that gave us steak tartare comes a grisly tale of female sexuality and cannibalism.

Shy 16-year-old Justine (Garance Marillier) is following in the footsteps of her entire family when she enrols at veterinary college, where she finds herself in the shadow of her distant and dismissive older sister Alexia (Ella Rumpf ). To make matters worse, she is thrown into the humiliating traditions of the school’s wild and vicious hazing rituals. A strict vegetarian like her parents, Justine is confronted with a moral dilemma when she must eat a raw rabbit liver as part of an initiation rite. She overcomes her revulsion and devours the meat — and immediately her life starts to go haywire. An angry rash develops all over her body. She is overtaken by unusual cravings. Her shy demeanour is broken by aggressive outbursts.

Something is very, very wrong with Justine. Barely equipped to handle the changes taking place in her mind and body, she has a gruelling internal battle to fight, while an escalating conflict with her sister leads to a gruesome showdown.

Writer-director Julia Ducournau’s first feature is impressively lean and confident, grounded by Marillier’s ferocious performance. Ducournau always knows where she’s leading her hungry protagonist, and she punctuates the tense coming-of-age story with moments of brutality and gore. The outcome may prove disturbing even for seasoned horror fans, thanks to the work of French FX master Olivier Afonso (who was also responsible for Midnight Madness favourite À l’intérieur). Raw is a bold and bloody exploration of womanhood.

prenela sam samo sinopsis, a za slike i klip iz filma plus reakcije sa drustvenih mreza (ako se tamo nije pomenulo, ko da se nije ni desilo) na navodna onesvescivanja, klinkite na link ;)

usputni_boem

• 2
« Reply #149 on: 14-09-2016, 17:09:14 »
Tek sad vidim da me pljuju po Fejsu. Uglavnom, sve ste vec rekli, iako cenim njegovu strucnost, znam da je Ghoul u fazonu "debil si ako se ne slazes s mojim misljenjem ili ti se ne svidja nesto sto se meni svidja", tako da me ovo ne cudi. Svestan sam toga da mozda samo ja ne kapiram taj zanr, zato sam i napisao da slasheri izgleda nisu za mene... Slicno ovome, mogu ja da pljujem Ghoula jer mu Goodfellas nije nista posebno, a meni je Skorseze vrhunac filma uopste, ali ne vidim logiku u tome, jednostavno mu to ne lezi.

boem je meni super lik

The feeling is mutual  xcheers