Author Topic: GEJ PARADA! USRED SRBIJE! BAŠ SADA! DAMN!  (Read 93194 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

scallop

• 5
  • 3
Re: GEJ PARADA! USRED SRBIJE! BAŠ SADA! DAMN!
« Reply #8650 on: 25-09-2018, 16:54:42 »
Ma, ja sam znao da je Boban oskudan u jajima i da nije u stanju ništa ozbiljno da uradi. Samo je dobro da se zna ko može, a ko ne može da se odredi u odnosu na pedofiliju. To ne znači da je Meho pedofil (znamo da je mačkofil), ali bismo se valjda komotnije osećali ako znamo da ne tolerišemo pedofiliju. Ili bismo ipak da je tolerišemo?
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #8651 on: 25-09-2018, 17:26:21 »
Ali ja sam se vrlo jasno odredio. Mogu da osudim nečiji postupak, ne i pomisao.

I šta bi bilo "tolerisanje" pedofilije na forumu? Ne pamtim, bar od dana S. Popivode da je neko ovde davao lascivne komentare o deci a neko drugi ga branio jer je to, eto, sloboda govora.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #8652 on: 25-09-2018, 17:33:40 »
Baš me briga. Za mene si promoter pedofilskih prava. I vrištim da ti se ukine pristup mestu gde postavljam fotogafije svojih unuka, a ne da me neko upozorava da je moja ljubav prema njima moja krivica.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #8653 on: 25-09-2018, 17:36:47 »
Nemam pojma o kakvom upozoravanju pričaš i ko ti je to uputio ali nekako mi se ne čini da sam ja.

I, sve drugo na stranu, da ne ispadne da nisam video šta si gore napisao, jako mi je žao ako si imao neke zlostavljačke situacije u životu, nadam se da je jasno da imaš svo saosećanje koje umem da produkujem.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #8654 on: 25-09-2018, 17:43:18 »
Idemo dalje. Naučiću ja tebe gde je tolerancija, a gde nije.

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #8655 on: 25-09-2018, 17:51:15 »
Eo ga i Linkin3

Vataj se ti sa tim Linkinom2, ako možeš nađi i 4 i 5, da vam bude još lepše, a mene batali.

ma šta mi napriča Linkine

Onaj stari Sendmen

• Linkin Uroborni
  • 2
« Reply #8656 on: 25-09-2018, 18:03:09 »
Eo ga i Linkin3

Vataj se ti sa tim Linkinom2, ako možeš nađi i 4 i 5, da vam bude još lepše, a mene batali.

ma šta mi napriča Linkine

I dalje se primaš se k'o cveće u saksiji
“Don't differentiate without a difference.”
― Andrew S. Grove, Only the Paranoid Survive

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #8657 on: 25-09-2018, 18:09:34 »

Scordisk

• 3
« Reply #8658 on: 25-09-2018, 22:52:24 »
I dalje se ograđuješ od jasnog stava prema pedofiliji.

Pre 30-ak godina, u nekom razgovoru o raznim božijim darovima, čuo sam za najsigurniji način provere da li je nekom dar lečenja, ili proroštva, ili neki drugi dar, od boga ili djavola dat - samo mu tražiš da ti sa DA ili NE odgovori na pitanje "Veruješ li u boga?". Niko, koga je tamni vrbovao, ne može reći DA, a naravno da niko neće reći NE i time potvrditi da mu je dar sa tamne strane dat. A ako vrda u odgovoru, izbegava konkretno DA, ako ne kaže jasno, glasno to kratko DA, onda mu to od boga nije.

ne, bre, to je onaj priručnik za inkviziciju, kako beše, ako prizna da je veštica, znači da jeste, a ako ne prizna, treba je politi topljenim gvožđem i videti da li oseća bol, pa ako oseća... uh ne sećam se kako dalje

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #8659 on: 25-09-2018, 22:59:06 »
ako je zapališ na lomači vještica će magijom da se spasi, a ako izgori onda je Bog uspio da joj ograniči moći

scallop

• 5
  • 3
« Reply #8660 on: 25-09-2018, 23:02:59 »
To je ona priča - ili jesi ili nisi Lav.

Loni

• 4
  • 3
  • Mejnstrim Paša
« Reply #8661 on: 29-09-2018, 19:45:09 »

Ja ne samo da ne kapiram pedofiliju nego ponekad i ne razumem fenomen da je iko ikome lep što se više odaljava o one idealne 25 godine.
   Ta 25. je ideal ideala, centar mladosti, a naravno lepe su i onih 6-7 godina ispred nje i 6-7 godina iza (po meni prednsot dajem onima iza).

To što se mi zaljubljujmo u starije (ja prvi) to samo znači da smo mi u glavi prelomili da nam savršenstvo fizičkog izgleda nije bitno već neke druge stvari.  Starija žena ili muškarac imaju strpljenje, mudrost, stabilnost, interesnatnost, iskustvo koje mladji nemaju i zbog toga se mi opredeljujemo za njih.
Naročito kad smo i sami stariji.

Medjutim u fizičkom smislu od 25. nema bolje. Ponekad neki vrlo moćni i bogati ljudi ostave vršnjakinje i ožene daleko mladju, ali i onda mi je jasna pozicija isključivo ako je ta žena u tom idealu od 25 godina.

Fenomen ljubavi prema maloletnicima, a ako si sam stariji od 23 godine potpuno mi nije jasan.
   Većina pedofila su pedofili - skupljači fotki i filmova, ali nikad ih ne realizuju u praksi.
   Ako zaista nema konkretnog krivičnog dela u smislu povredjivanja nekog deteta, ako je isključivo samo reč o nekim unutrašnjim fantazijama, onda tim ljudima treba pomoći.
   Bez ikakve mržnje, stručnjaci da sednu i da krenu šta je to u njihovoj psihi što je oformilo takav ukus, gde je zapelo?
   Da li je možda reč o tome da im se ukus zaustavio negde kad su imali 12, 13 godina i nešto se tu fiskiralo i stalo?

Ako su već ponili tu vrstu obljube, dakako je za njih robija, ali ako je sve samo na fantazijama bolje je javiti se sručnjacima i videti gde je šta zapelo i da se otkloni.

I ja bih ipak tu razdelio maloletnike koji se bliže punoletstvu, čija su tela već gotovo odrasla - sedamnaestogodišnjaci i šesnaestogodišnjaci, i one mladjeod 15 godina.

Što se tiče Kačavende, na osnovu onog što sam čitao njegovi partneri, ako su bili maloletni bili su na nekoj granici sa punoletstvom,
bili su uglavnom velika sirotinja i svojevoljno su pristali na bliskost sa Kačavendom zbog interesa. Jednome od njih vladika je finansirao celo školovanje na fakultetu u inostranstvu. Momak je dakako znao šta je seks, znao šta radi i svesno ušao u to radi dobijanja love.
   To je sasvim druga stvar u odnosu na mladju decu koja nikad seks nisu imala nisu počela ni da masturbiraju, što naravno ne znači da treba a bude oslobodjeno odgovornosti.

Sedamnaestogodišnjaci pa čak i šesnaestogodišnjaci su čudna sorta. U moje vreme pola razreda hvalilo se seksualnim iskustvima. Možda bi civilizacija uz mišlenje stručnjakamogla jednom da pomeri granice prihvatljivog seksa i na 17 ili 16 (dobrovoljna baza se podrazumeva) jer mi se čini da se pubertet sada javlja mnogo ranije.
   I naravno, da se podrazumeva da sa 16. ogodišnjacima i 17. ogidšnjacima u odnose ipak ulaze isključivo vršnjaci. Stariji bi imak morali da budu toliko odgovorni da se drže po strani.   

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #8662 on: 06-11-2018, 16:05:41 »

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #8663 on: 06-11-2018, 18:02:36 »
pa da, nije džaba Karl Šmit pre sto godina reko da treba napraviti medije da se može komunicirati s fetusima, da nam odma jave džendr

eto na šta se fejk ljevica troši, džendr mjesto džentr!

Neoliberalizam

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #8664 on: 06-11-2018, 18:07:31 »
On Thursday, more than 50 companies representing $2.4tn (£1.5tn) in annual revenue also released a joint statement condemning the Trump administration's effort to strip trans Americans of legal protections

iljadušesto naučnika i trilioni!!!

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
« Reply #8665 on: 06-11-2018, 18:12:38 »
Možda bi dobar kompromis bio "no penis" zona. Ako osoba nema penis, onda je bezbedna sa stanovišta napastvovanja žena u osnovnom smislu da ne može silovanjem da joj napravi dete. Toaleti se onda podele na "no penis i mala deca s pratnjom" i "svi ostali", pa ako trandža dođe do faze da nema više penis onda sme da uđe u "no penis" zonu. Ne verujem da bi se konzervativci na to bunili.

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #8666 on: 06-11-2018, 18:38:35 »
ma tu mute nešto

“Sex means a person’s status as male or female based on immutable biological traits identifiable by or before birth,” the department proposed in the memo, which was drafted and has been circulating since last spring

još je pitanje šta definišu, gender ili sex, i to radi department of health

ne nego će da ga pita kako se osećate kad ga liječi

džentr, ne džendr!!!