Author Topic: Kosova u UEFA  (Read 2420 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Truman

• 4
  • 3
Kosova u UEFA
« on: 03-05-2016, 13:40:15 »
http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/bruka-kosovo-primljeno-u-uefa-neverovatnim-krsenjem-statuta/1vbx3dt

Uefalone je dakle prekršila svoj statu i primila Kosovo u UEFA. :-x Šta je sledeće, gostovanje naše reprezentacije u Prištini?
Jeste da smo sprdnja od reprezentacije, ali bojim se i da je ceo svet postao sprdnja. Tako da mi je sad lakše što se nismo kvalifikovali na EP.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Petronije

• 4
  • 3
Re: Kosova u UEFA
« Reply #1 on: 03-05-2016, 16:34:37 »
Obrati se Vučiću i Divcu.

http://www.mozzartsport.com/vesti/divac-nevoljno-prihvatio-prijem-kosova-u-mok-to-se-znalo-jos-pre-tri-meseca/91686

Kada je kosovo primljeno u MOK nije bilo glasova protiv, a glasali smo i mi, tj. Divac. Ne vidim odakle nam prava sad da se javljamo.
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

Scordisk

• 3
« Reply #2 on: 03-05-2016, 16:40:53 »
Sve potpisuj, sve prihvati, ništa narodu ne priznaj, to je već šesnaestogodišnja politika po glede kosova. Kažu, prodali su Kosovo, ja pre mislim da su ga džabe dali.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #3 on: 03-05-2016, 16:48:24 »
Sad ćemo kao da ih tužimo Sportskom sudu u Lozani. Aj baš da vidimo šta će da bude. No treba reći da nismo mi krivi zbog ove sramne odluke UEFA.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

ЖивОзбиљан

• 4
  • 3
« Reply #4 on: 03-05-2016, 17:51:51 »
Како нисмо кад је Тадић нудио модел Шкотске у Уефа?
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Truman

• 4
  • 3
« Reply #5 on: 03-05-2016, 18:12:26 »
Kakve veze ovo sad ima s Tadićem? Koliko dugo on nije na vlasti? I prvi put čujem za taj model Škotske.
Sri Ramana

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #6 on: 03-05-2016, 18:38:03 »
Čim u medijima pročitaš bilo šta u vezi prijema kosova bilo gde, znaj da je samo pitanje vremena kad će se to ostvariti. Opet ponavljam, šta očekuješ ako je predsednik našeg OK potpisao prijem kosova u MOK? Zar nije to zvanično priznavanje kosova u svakom sportu u stvari? Naravno, govorka se da je Divac ucenjen slučajem "kantrimen", tj. da je njegova žena vozila, ali to uopšte nije bitno i ne menja poentu.
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

Truman

• 4
  • 3
« Reply #7 on: 03-05-2016, 19:17:28 »
Mislim da slučaj MOK nema veze sa slučajem UEFA. Razlog zašto je fudbalska reprezentacija primljena u evropsku federaciju je pritisak na saveze koji su glasali pro, ne pritisak na Karadžića.
Sri Ramana

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #8 on: 03-05-2016, 19:24:19 »
Mislim da ništa nema veze ni sa čim, kosovo će biti punopravna država. Podršku naših prošlih i sadašnjih državnih vrhova svakako imaju.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #9 on: 03-05-2016, 19:26:49 »
Ja samo razmišljam logično, ne uopštavam. Ko je glasao za prijem u UEFA. Je l Srbija?
Sri Ramana

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #10 on: 03-05-2016, 19:28:35 »
Ne znam, ne pratim već duže vreme sportske vesti, a pogotovo fudbalske. Ovo sam načuo na radiju malopre u autu. A i zabole me iskreno, ako su mogli azerbejdžanci i ostali "anci" da nam skidaju skalp, zašto da nas i kosovo ne naguzi nasred marakane?

ЖивОзбиљан

• 4
  • 3
« Reply #11 on: 03-05-2016, 20:16:41 »
за трукија ништа нема везе, ништа није повезано, шта год је претходна власт нудила сад је пуј пике не важи, аха, ал не на овој планети

Можда кад ме не би мрзило, Коштуничина више од аутономије мање од независности подразумијева признату спортску федерацију

Уосталом, примјер Шкотске показује да то није кључна ствар, не шкоди да се издувају и измјере са свијетом

И МОК је задужен за све спортове, побогу, а још ту једино није дозвољено Шкотској да наступа, већ само Британија

Дакле, МОК који је строжији код нас је први потписан.
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Scordisk

• 3
« Reply #12 on: 04-05-2016, 13:47:31 »