Author Topic: HLADNA RUKA U MOJOJ - Robert Ejkman  (Read 5702 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

forceshutdown

• 1
Re: HLADNA RUKA U MOJOJ - Robert Ejkman
« Reply #50 on: 01-06-2019, 02:23:47 »
duboko izvinjenje sto sam neuk i sto sam pomislio da ovdje ima umnih glava koje me mogu izvesti na pravi put.

a za ovaj bobanov nacin obracunavanja sa nekim ko iznosi svoje misljenje,  mislio sam da si pametniji od toga.  bice mi velika cast i zadovoljstvo da me uklonis sa ovog foruma.
home's never home, it's just the place where you came from

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
« Reply #51 on: 01-06-2019, 10:40:56 »
duboko izvinjenje sto sam neuk i sto sam pomislio da ovdje ima umnih glava koje me mogu izvesti na pravi put.

Šta si zapravo hteo da čuješ/pročitaš?

Ok, smatraš da knjige iz edicije "Poetika strave" većinom ne valjaju i nisu relevantne za horor, i ne slažeš se sa urednikom edicije koji ih smatra bitnim. To je tvoje pravo, i izrazio si svoje mišljenje, na šta takođe imaš pravo, kao i svi ostali (moglo je i bez klevete za pribavljanje doktorata nečasnim sredstvima, al' dobro, to ti je već rečeno).

I, šta sad? Šta bi ti sad želeo? Da se ostali slože s tobom? Pa, eto, oni koji su se do sada oglasili se ne slažu s tobom, i to je njihovo pravo. Ne moraju da dele tvoje mišljenje, kao što ni ti ne moraš da deliš njihovo.

Dakle, šta zapravo tražiš, nakon što si izrazio svoje mišljenje? Preporuke za horor knjige koje bi mogle da ti se dopadnu, za razliku od ovih koje su te razočarale? Ili bi hteo da razgovaraš o određenim delima koja ti se jesu dopala? Ili...?
We're all mad here.

Boban

• 3
« Reply #52 on: 01-06-2019, 10:58:05 »
a za ovaj bobanov nacin obracunavanja sa nekim ko iznosi svoje misljenje,  mislio sam da si pametniji od toga.  bice mi velika cast i zadovoljstvo da me uklonis sa ovog foruma.

već sam to uradio više puta. I ponovo ću. NIKADA te neću pustiti nazad.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.