Author Topic: LISTA: Emitorov letnji bioskop  (Read 1727 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

emit0r

• 2
LISTA: Emitorov letnji bioskop
« on: 24-07-2016, 13:00:12 »
LISTA: Emitorov letnji bioskop
24 July 2016, 8:59 am

Ponovo je došlo ono doba godine kada se, ako pripadamo ispravnomislećoj manjini, zahvaljujemo tehnologiji i civilizaciji na darovima rashladnih uređaja i senovitih stambenih objekata, povlačimo iz okrutne i neprijateljske prirode, i smeštamo pred crna ogledala da uz sladoled i/ili hladno

Nastavite sa čitanjemThe post LISTA: Emitorov letnji bioskop appeared first on Emitor.

Source: Emitor

Harley Quinn

• Guest
Re: LISTA: Emitorov letnji bioskop
« Reply #1 on: 24-07-2016, 17:48:02 »
Mislim da ću da poslušam Kunčevu preporuku, on gotovo nikada ne omaši u mom sistemu. Galaxy Quest sam nedavno obnavljala.

Ipak, čim prva rečenica pomene "ispravnomisleću manjinu", utrnu mi zubi. Ako zanemarimo njen večiti LK kvazi-elitistički ton, u pitanju je, naravno, većina. 

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
Re: LISTA: Emitorov letnji bioskop
« Reply #2 on: 24-07-2016, 19:12:08 »
Mislim da ću da poslušam Kunčevu preporuku, on gotovo nikada ne omaši u mom sistemu.

Nemam ništa protiv, osim što naziva Rutgera Hauera "mladim" u Deliću sekunde. Neko će reći da je to relativno, ali ipak...  čudan je to kriterijum.  :wink:
"I call this interesting effluvia synergy! A distillation of poison and malice bound to an artificial will by a pseudo-life!"