Author Topic: Nova pravila ponašanja na forumu  (Read 32038 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Boban

• 3
Re: Nova pravila ponašanja na forumu
« Reply #350 on: 09-09-2016, 21:45:09 »
Bato, smeši ti se odmor...
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #351 on: 09-09-2016, 22:24:27 »
бесмислено, мени дјелује да ме човјек једно пет пута увриједио, и онда он мене пријавио, само не знам за шта

Реално, други Т2 ми не треба, ово је било толико ниско да сам изгубио сваку вољу да му се икад обратим
Better a witty fool than a foolish wit

Boban

• 3
« Reply #352 on: 10-09-2016, 00:05:38 »
Imaš sreće što me mrzi da tražim gde si sve to pravio sranja.

Stipan

• SEVERNJAK
  • 4
  • 3
« Reply #353 on: 10-09-2016, 04:02:15 »
Hehheh... Nema više T2 i D.

Bata je opet u centru pažnje!
...Only one gets out alive...

scallop

• 5
  • 3
« Reply #354 on: 10-09-2016, 08:39:54 »
Meni je sasvim svejedno, čak sam poslednji koji bi stvarno banovao Batu, ali on zloupotrebljava sve teme u okviru Prirodnih nauka. Tako smo, i ovoga puta, izmanipulisani pa smo od evolucije stigli do revolucije, odnosno, od Darwina do Galileja. Na tom putu ne bira sredstva. Ne mora on da udara čepove na teme, jer nije ni kvalifikovan za to.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #355 on: 10-09-2016, 09:11:49 »
Неозбиљно је тврдити да је доказано нешто што није доказано, кад смо код бивших, не треба ни други научни гул, доста је један.

Ако сам неквалификован свакако неко квалификован потврђује да сам реко истину

А  Галилеј је сф писац.
Better a witty fool than a foolish wit

scallop

• 5
  • 3
« Reply #356 on: 10-09-2016, 09:55:20 »
Hajde, Bobane, otvori čoveku podforum DRUŠTVENE NAUKE, ionako ga nema.

E, pa, ne postoji kvalifikovan koji je napisao da si ti reko istinu. Tvoje interpretacije napisa kvalifikovanih su nekvalifikovane.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Boban

• 3
« Reply #357 on: 10-09-2016, 11:24:21 »
Pa to znamo; Bata svaku raspravu dovede na teren koji misli da poznaje, pa je onda njegovo lupetanje manje upadljivo.

Džek

• 4
  • 3
  • Instalater raznih šejtanluka.
« Reply #358 on: 08-11-2016, 19:31:02 »
Ne znam gde da okačim ovo, pa ću ovde.

Neko je poslao Saturnici poruku ogavne sadržine sa mojim potpisom (puno ime i prezime)
Slutim ko je, još odavno sam na Fb okačio upozorenje za tog idiota, način na koji joj se obratio i sadržaj poruke (sa lažnog Fb profila) je njegov način. Ovo mu nije prvi put. Neću da iznesem ime i prezime umobolnika (lečeni je psihijatrijski slučaj i znanac policije, Saturnici sam preneo njegove podatke) jer nemam dokaz, ali mi nije problem da na PM pošaljem njegove podatke. Guglanjem tog imena sve postaje jasno. Nisam mu jedina žrtva, liku je to očito jedina potvrda bitisanja u životu.

NS nije veliki grad, još odavno vrebam da ga nahvatam, a sada, vrebaću još jače.
Mislim da će pokušati ponovo da izvede isti manifetluk, pa da obavestim članstvo foruma.

Uzgred, lik ima nekih objavljenih "romana", a jedan od njih je u odgovarajućoj temi.
Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #359 on: 25-12-2016, 23:08:17 »
U okviru novih pravila ponašanja na ovom forumu, ne mislim da neko nema pravo na svoje mišljenje, ali mora za njega da bude i odgovoran. Danas sam dva puta bio primoran da reagujem i za jedan neoprezno ispisan post sam dobio očekivanu reakciju. I to je u redu. Za drugi nisam. 

scallop

• 5
  • 3
« Reply #360 on: 29-04-2017, 19:32:47 »
Ako je Master Yoda osoba koju sam upoznao na SF Team, moji pozdravi.