Author Topic: HBO konkurs  (Read 1278 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kralj

• 1
HBO konkurs
« on: 28-03-2017, 16:34:19 »
Da li neko zna šta se događa sa rezultatima HBO adria first draft konkursa? Da li su već javili pobednicima?

milan

• 4
  • 3
Re: HBO konkurs
« Reply #1 on: 29-03-2017, 18:51:47 »
Pomereno za sredinu aprila...

crippled_avenger

• 4
  • 3
    • http://dobanevinosti.blogspot.com
« Reply #2 on: 18-04-2017, 21:03:25 »
HBO objavio rezultate. Imena su mi nepoznata.

United Media nas možda obraduje poznatijim imenima :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema potrebe da zalis me, mene je vec sram
Nema potrebe da hvalis me, dobro ja to znam

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3 on: 18-04-2017, 21:43:41 »
o čemu uopšte pričate...  Će pišemo scenario za hbo, srbski čru detektiv?!?

crippled_avenger

• 4
  • 3
    • http://dobanevinosti.blogspot.com
« Reply #4 on: 18-04-2017, 23:31:29 »
U stvari u desktop verziji imamo imena. Dobro su poznata...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema potrebe da zalis me, mene je vec sram
Nema potrebe da hvalis me, dobro ja to znam

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #5 on: 19-04-2017, 00:47:10 »
Pišem skriptu za sljedeću zezonu!

Maznuću Aglijevu ideju sa zombijima

ALEKSIJE D.

• 3
« Reply #6 on: 19-04-2017, 09:44:08 »
Ajde Bato neka to bude kolektivna reda... ovaj čin. Svako malo od svoga i eto ti na-očas posla serija. Samo da smislimo prvo likove i gde i šta rade, nešto Skali, Molder.
On može biti makro, ona radnica u Picinom parku i tako to. A zaplet velika zavera iza koje se krije da su svi ministri zombiji kojma upravlja ludi obućar iz Cvijićeve ulice a svetom vlada Udruga Cipelara.

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #7 on: 19-04-2017, 11:00:30 »
Ne, zombiji treba ministre da pozobaju!

Zombiji protestuju ispred Vlade a premijer poručuje da su zombiji praznik demokratije, dok puca jednoga u čelo.

Još nisam razradio dalje, al zombiji su i komunisti, jedu samo likove u crnim mercedes džipovima, bizmismene i popove! A Vulin im je dezert.

razvijajmo Aglijevu ideju!

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
« Reply #8 on: 19-04-2017, 11:14:20 »
Premijeru je potrebna piramida drugih ljudi da bi mogao da nametne svoju volju pučanstvu. Niko ne može da vlada sam. Odmah ispod premijera su valjda ministri. Verujem da mu ne bi bilo milo da mu zombiji pojedu administrativnu infrastrukturu.

Uzgred zar zombiji ne treba da budu nekritičko biračko telo? Originalni haićanski zombiji su zapravo živi ljudi kojima je oduzeta slobodna volja, i koji su hemijom pretvoreni u robovsku radnu snagu.

Stipan

• 4
  • 3
« Reply #9 on: 19-04-2017, 11:31:29 »
Ajde Bato neka to bude kolektivna reda... ovaj čin. Svako malo od svoga i eto ti na-očas posla serija. Samo da smislimo prvo likove i gde i šta rade, nešto Skali, Molder.
On može biti makro, ona radnica u Picinom parku i tako to. A zaplet velika zavera iza koje se krije da su svi ministri zombiji kojma upravlja ludi obućar iz Cvijićeve ulice a svetom vlada Udruga Cipelara.

A što ne bi ona bila makro, a on gej aktivista koji paradira pred skupštinom i mlati lovu od naivnih zombija?

ALEKSIJE D.

• 3
« Reply #10 on: 19-04-2017, 12:20:17 »
Ne bih ja klasičnog zombija. Ono, ispalo mu oko visi na tankoj pređi nerava, otcepio se obraz i vidimo peticu i šesticu kvarnu. Ne. Zobmi sa početka- ljudi bez svoje volje. Naizgled normalni. Ne Romero, nego nešto iz filma "Beli zombi". Može. Onje gej i nudi bulju u znak ravnopravnosti a ima dil sa apotekom poradi gela i kurtona. Eto prilike za simpatičnu epizodicu kada mu greškom daju Tigrovu ili Konsku mast za reumu pa to utrlja u bulju, izleti iz haustora sa priljubljenim zompijem uza sebe, urlajući, i ta njegova frekvencija se podudari sa onom koja sugeriše napad na skupćinu, pri čemu dolazi do opšteg pokolja među zobijima pred vratima koja niko ne brani, a niko i ne kordinira toliku slobodarsku masu.
Treba nam ime serije i likova.

Scordisk

• 3
« Reply #11 on: 19-04-2017, 12:24:09 »
Kako god se zvala serija, Vulin mora da se pretvori u šišmiša i vrati u grob pre svitanja