Author Topic: TRAŽIM: Heroj sa hiljadu lica i Nezavršene priče  (Read 733 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Gil-galad

• 4
  • 2
Dakle, Kembel i Tolkin... Heroj - izdanje Stylos Arta iz 2004., a Priče - Vulkanovo izdanje.

Uopšte nije hitno, tako da bez abnormalnih ponuda, moliću. :) Platio bih eventualno duplo više nego što im je bila cena u knjižarama, a u razmeni kako se dogovorimo, imam dosta toga zanimljivog... Mogu i stripovi, takođe, sve produkcija novijeg datuma. Može i 3-5 knjiga za jednu od navedenih. Dogovor i spisak za razmenu preko PM. Hvala.

Gil-galad

• 4
  • 2
Re: TRAŽIM: Heroj sa hiljadu lica i Nezavršene priče
« Reply #2 on: 11-05-2017, 16:26:43 »
Aktuelna potraga za ovim knjigama... ;)

Boban

• 3
« Reply #3 on: 19-05-2017, 17:29:40 »
Ne odgovara ti ova na Kupindu?
To je jedini primerak koji se može kupiti već pola godine.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Gil-galad

• 4
  • 2
« Reply #4 on: 12-06-2017, 00:31:03 »
Tražim isključivo izdanja navedena u prvom postu, ali hvala, svejedno.

Glede Nezavršenih priča, izdavač je zapravo Alnari, sad sam tek skontao... Elem, aktuelno. :D  U eventualnoj razmeni možete odlično da prođete.

Gil-galad

• 4
  • 2
« Reply #5 on: 26-10-2017, 00:06:14 »
Nabavio Priče, još uvek tražim Heroja (Stylos Art, 2004., isključivo!). U razmeni možete fenomenalno da prođete, spisak i dogovor preko PM.

dragonfly0

• 2
« Reply #6 on: 26-10-2017, 11:10:47 »
Nisi valjda dao 3000?

Gil-galad

• 4
  • 2
« Reply #7 on: 26-10-2017, 17:58:16 »
Manje, naravno. ;) Kao što sam naveo iznad, keš max duplo u odnosu na cenu koja je bila u knjižarama... U zavisnosti od očuvanosti. Tako i za Heroja. Jako su mi draga ova izdanja, imao, pa poklonio, ali žurbe nema. :)

dragonfly0

• 2
« Reply #8 on: 26-10-2017, 20:06:33 »
Manje, naravno. ;) Kao što sam naveo iznad, keš max duplo u odnosu na cenu koja je bila u knjižarama... U zavisnosti od očuvanosti. Tako i za Heroja. Jako su mi draga ova izdanja, imao, pa poklonio, ali žurbe nema. :)

Dobar.  ;)
Ja se prosle godine neckao i ne uzmem meko za 500 din, jurio tvrdo. I sad vidjam smesne cene, zato pitam. Da nisi od lika sa KP? Stavio skoro jedan tamo dogovor, ja ga kontaktiram i on kaze: "Gledam koliko ce ko da ponudi". Zatim mi posle dva sata salje poruku: "E, dostigao sam cenu 6000, ako hoces za 7000 mogu ti prodati..." :) Neka hvala, kazem, i on stavio cenu 6000, sutradan skinuo na 5000, pa dosao do 3000. I nema je vise... Naravno, ni toliko ne bih dao. To je inace knjiga koja plafon moze kostati kao nova sto je nekad bila u knjizari, nikako vise. Nikad to nece i ne moze dostici kultna izdanja "Hobita" Solaris iz 2003. i "Gospodara prstenova" u jednoj knjizi Narodne knjige 2002. U odnosu na to smesan kvalitet papira, a Vulkan ce to stampati verovatno u skorije vreme novo izdanje jer svi znamo njihovu alavost na novac... Bez zurbe, naravno. ;)

Gil-galad

• 4
  • 2
« Reply #9 on: 26-10-2017, 21:30:44 »
Jednotomni Gospodar je praktično nemoguć za čitanje, zbog mase, koliko god knjiga bila lepa, a sad za Hobita ne znam tačno na koje izdanje misliš? Možda na ono sa ilustracijama u sličnom maniru, veliki format, tvrd povez, ali se ne sećam ko je izdavač...?

U Pričama je papir klasičan beli za lasersku štampu, ništa posebno, naravno, imam i takvog Hobita iz 2001., meki povez... I Silmarilion iz 2007., samo tvrd povez... Ali je to ipak nešto trajno. Ova nova izdanja, "žutu štampu" u najbukvalnijem smislu, ne mogu da podnesem. Tako da sve i da Vulkan uradi reprint, bio bi na užasnom papiru. Zato sam mahom jurio staro izdanje, pored nostalgije. :)

A glede Kupinda, KP i sl., to je sve nekoliko istih likova, koji rade zajedno i jedni drugima podižu cenu. I onda kao, vidi onaj ima za 10.000, ja ti nudim za "samo" 6 ili 7.000. Mislim, da ne trošimo ni mozak, ni reči na to... ;)  Verovatno je tako na svim sličnim sajtovima. Ovo se javio lik na DW forumu.

dragonfly0

• 2
« Reply #10 on: 26-10-2017, 21:50:52 »
E, onda odlicno ispalo. Da, Hobit je to sto si napisao, Solaris izdao 2003. debeo mastan papir, sa ilustracijama...
Da ti ne gusim vise i zatrpavam temu, srecno u nalazenju druge knjige i samo strpljivo. Pozz