Author Topic: El clasico!  (Read 1345 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Truman

• 4
  • 3
El clasico!
« on: 23-04-2017, 23:21:35 »
Малочас се завршио најбољи меч између Реала и Барселоне који сам гледао, а вероватно и једна од најбољих фудбалских утакмица које је моје око видело. Нападачки фудбал од првог до последњег минута, прегршт шанси, комбинација и акција, савршена публика и разрешење у надокнади времена од стране једног од најбољих играча у историји! Чиста десетка. Ово је фудбал који хоћу да гледам, и како после човек да се врати Звезди и Партизану?

Отварам ову тему у славу фудбала!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Petronije

• 4
  • 3
Re: El clasico!
« Reply #1 on: 23-04-2017, 23:29:11 »
I slavu Barselone, u inat svim hejterima najboljeg kluba na planeti posle Partizana!!!
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

ЖивОзбиљан

• 4
  • 3
« Reply #2 on: 23-04-2017, 23:36:39 »
Vidim Ramos pocrvenio hehe

A ja odustao od gledanja, smučio mi se Real, i neka je izgubio.

šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Truman

• 4
  • 3
« Reply #3 on: 24-04-2017, 11:29:51 »
I slavu Barselone, u inat svim hejterima najboljeg kluba na planeti posle Partizana!!!

Од мене имаш двоструки минус. Ово ћу запамтити!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana