Author Topic: Opet reorganizacija sajta  (Read 4941 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Truman

• 4
  • 3
Re: Opet reorganizacija sajta
« Reply #100 on: 14-11-2018, 18:31:40 »
Бобане, нисам знао да се бавиш дигитализацијом и рестаурацијом стрипова. Ето, и нешто позитивно да сазнамо о теби. Драго ми је што ти тај бизнис добро иде.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #101 on: 14-11-2018, 18:54:55 »
Ja ne znam ko se od aktivnih članova ovde bavi web dizajnom, i ko su ti likovi koji imaju sajtiće i sajtove a da ih sami prave. Mogu da kažem za sebe da nikad nisam napisao ni jednu liniju php/html/JS koda, niti imam smisla za bilo kakav dizajn, niti me je to u životu interesovalo. Bukvalno ne mogu da zamislim jednu ovcu na beloj pozadini, ako je prethodno ne vidim. Sve što znam su osnove klasičnog programiranja, i nešto jave, što apsolutno nema veze sa pravljenjem sajtova. Znam da administriram forume, što i nije nikakva mudrost, i ako ti je Bobane potrebna bilo kakva pomoć u toj sferi, stojim na raspolaganju onoliko koliko mi obaveze dozvoljavaju. Isto sam reko i Dybuk kada je pravila svoj forum, koliko mogu i imam vremena i znanja - pomoći ću.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

OOOO1

• 1
  • Samo je jedna tegla u špajzu, ali sakrivena.
« Reply #102 on: 15-11-2018, 12:16:17 »
:) Bravo Bobane za tu restauraciju i za sve sto radis to je sjajno. Pogotovo ako jos i uzivas u tome i usput, ali ne slucajno, mozes i pristojno da zaradis. To je dobar primer za druge da traze, ako to nisu jos uspeli, sebe i svoju cuvenu nisu u kojoj ce moci biti ono sto jesu i uzivati od toga i zaradjivati od toga.

Ali, u pogledu dizajna sajta i marketinga nisi bas u plusu vec sa znakom minus ispred. Biti na prvoj stranici Google nije nauka kada se takmicis sa tri rekreatvica na 100m a ti utreniran :).  Mada, kao sto vidis, i bez marketinga moze da se zivi, radi i stvara.

Naravno, mene stripovi odavno ne zanimaju, ali volim SF koji nisu samo stripovi. Fanovi ili vec opredeljeni ljubitelji SF stripova i svasta nesto jos cega ima ovde ce verovatno svratit ii ovde. Mozda ubodu i forum, ali mozda jer je kao na poker aparatu jedna od nevidljivih opcija. A oni koji na drugi nacin doskoce do ovog sajta pre ce otici sa njega nego ostati jer ne uliva poverenje. Ako je to tvoja odluka i zelja da samo probrani dolete dovde to je super.
Mozda je steta ne privuci i one neopredeljene i manje stprljive da vise vremena provedu na sajtu, ali mozda i nije. Ko sta voli nek izvoli. Htedoh reci nije sve crno belo, ima nesto i u crveno beloj kombinaciji a da nije fudbalski tim.
Kad bih bio bijelo dugme ..

Boban

• 3
« Reply #103 on: 15-11-2018, 13:03:15 »
Znak sagite nema nikakve veze sa stripovima, to je moja SF&F franšiza.
Mene samo zanima kako si uspeo da nikada ne čuješ za Znak sagite a pratiš i voliš SF i upućen si toliko u svašta nešto?
Nešto mi smeta u tvom nastupu, ili si zaista neupućen a to onda relativizuje tvoj komentar ili me samo zajebavaš što takođe nije plus.
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

saturnica

• 8
  • 3
  • *
« Reply #104 on: 15-11-2018, 13:10:51 »
Znak sagite nema nikakve veze sa stripovima, to je moja SF&F franšiza.
Mene samo zanima kako si uspeo da nikada ne čuješ za Znak sagite a pratiš i voliš SF i upućen si toliko u svašta nešto?
Nešto mi smeta u tvom nastupu, ili si zaista neupućen a to onda relativizuje tvoj komentar ili me samo zajebavaš što takođe nije plus.
pazi, kao nov(a) je, ali već zna da forum ne ulijeva povjerenje. ali, lik je dakako pismen(a). koristi zarez na točno propisanim mjestima, i služi se smajlovima, tako tipično ženskim oružjem u komunikaciji. znači, zajebant (ica). :)

Truman

• 4
  • 3
« Reply #105 on: 15-11-2018, 13:18:11 »
Већ сте кренули да шкргућете зубе на новог члана, ништа ново. :)
OOOO1, ког год да си пола не дај се! Тако су и мене дриблали на почетку. Бобан ме је оптужио да сам клон једног лика ког је уклонио, да сам хомо ( као да је то нека увреда! ) и шта све не. Дакле, издржи првих пар месеци, после ће бити нормалније. Једино греота што се све мање и мање пише...
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

saturnica

• 8
  • 3
  • *
« Reply #106 on: 15-11-2018, 13:21:44 »
Trumane, ne brini, jako je to igrač, neće taj da klone duhom... ;)

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #107 on: 15-11-2018, 13:52:32 »
Truman nije klon OOOO1!!!
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Truman

• 4
  • 3
« Reply #108 on: 15-11-2018, 14:47:52 »
Успут, требало ми је осам година да схватим зашто је Бобан основао овај форум. Погађајте...
Sri Ramana

Boban

• 3
« Reply #109 on: 15-11-2018, 16:04:52 »
ti si nešto shvatio? nekada negde igde?
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.