Author Topic: Vaš lični urednik  (Read 492 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

scallop

• 5
  • 3
Vaš lični urednik
« on: 30-06-2018, 21:35:13 »
Recenziram rukopise domaćih pisaca. Cena 0,1€/strana. Ako sam zadovoljan vraćam pare.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Kimura

• 4
  • 3
Re: Vaš lični urednik
« Reply #1 on: 30-06-2018, 21:39:27 »
Није скупо. :)

scallop

• 5
  • 3
« Reply #2 on: 30-06-2018, 21:43:18 »
Ček' da vidiš koliko košta redakcija teksta. xwink2
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Kimura

• 4
  • 3
« Reply #3 on: 30-06-2018, 21:49:48 »
Опасније ми звучи први део друге реченице.

Recenziram rukopise domaćih pisaca. Cena 0,1€/strana. Ako sam zadovoljan vraćam pare.

Хммм....

scallop

• 5
  • 3
« Reply #4 on: 30-06-2018, 21:54:57 »
Štoooo? Priču Vladislave Vojnović bio je sevap pročitati. Ivanu Paviću bih dodatno naplatio. Nisam ja neoliberal. 8)

Kimura

• 4
  • 3
« Reply #5 on: 30-06-2018, 22:26:12 »
Сад морам да прочитам његову причу. Иначе, онај кога си коментарисао пре Ивана Павића има, како пише, књигу објављену код Књижевне омладине Србије. Они не лекторишу нити уређују што им се пошаље. Чак ни не прочитају. Само наплаћују. Штампање.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #6 on: 30-06-2018, 23:07:54 »
Boban ima ozbiljne primedbe na domaću fantastiku, ali nije spreman da čita. Ja mogu da čitam, ali strepim da mi to čitanje deformiše osećaj za pisanje. Čovek me lepo zamoli da pročitam i ja to uradim. Pošaljem mu komentar i on se složi sa 85% primedbi, pa nastavi da piše drugi i treći deo trilogije. Neću to više da radim za Џ. Pavić je katastrofa, a ja mogu samo da kažem da je odgovoran Miloš Petković, urednik. Hajde da vidimo. Ako neko stoji iza svog rukopisa neka plati. Naravno, na nekim nazovi blogovima čitaju knjige koje dobiju od pisaca, takođe za Џ i hvale ih. Zato, neka plate meni, pa ako prođu, halal im. Sa druge strane, povredio sam neka daleko ozbiljnija pisanja i sad se mislim jesam li naneo štetu ili ne. A, ako je roman Nemanje Jovanova na nivou priče ZIMA, onda su drugi pozitivni komentari koješta.

Boban

• 3
« Reply #7 on: 02-07-2018, 09:26:22 »
Jao koliko meni stiže rukopisa, bio bih bogat i duševno oboleo da sve to pročitam i naplatim.
Ali retko kad stiže nešto što nije prvi deo trilogije i retko kada autori propuštaju da u prvoj rečenici to napomenu.
Planiram da uvedem sledeći princip: čitam rukopise samo onih autora koji su prethodno objavili priču ili novelu u Znaku sagite.
Pun mi je kurac samozvanih skribomana koji u svom životu nisu pročitali ništa što sam objavio niti ih zanima da napišu bilo kakvu kraću formu, nego odmah trilogija...
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #8 on: 02-07-2018, 09:45:28 »
Di si b'e, ortak? Gledaš fudbal, a ja postavljam osnovu za zajednički biznis. Tarifa 0,1€/strana i miran si. Ili bogat i mentalno obogaljen. Evo, ja ću ti napišem novelu za Znak Sagite, pa nastavljam u pentalogiju. Koliko znam imaju neki planove za seksalogiju, a to ne mogu da postignem.