Author Topic: Теша Тешановић  (Read 7495 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Теша Тешановић
« on: 15-08-2018, 19:29:50 »
Време је да овај великан српског независног новинарства добије свој посебан топик.
Већином га знамо како тихог лика који монотоним гласом поставља питања и сваком свом госту се обраћа са "господине". Међутим, овде је показао да је човек од крви и меса који жели да да и који добронамеран савет:https://www.youtube.com/watch?v=jVu-eGdBeP0
Шта ви мислите о Теши Тешановићу?
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Labudan

  • 4
  • 3
  • Posts: 14.542
Re: Теша Тешановић
« Reply #2 on: 28-08-2018, 14:19:05 »
Trumane, jedino u Trampa možeš da se pouzdaš

on te nikad neće iznevjeriti, naći će i drugu i treću Melaniju, slagaće u vezi nečega što je ranije lagao, naslagaće laži jedne na druge

tip je fenomenalan, i sluša mnogo bolju muziku od Teše!

https://www.businessinsider.com/donald-trumps-favorite-pop-culture-movies-tv-books-music-2016-8
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

tomat

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.587
Re: Теша Тешановић
« Reply #3 on: 28-08-2018, 14:29:51 »
Ladno Krvavi sport :lol:
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Аксентије Новаковић

  • 3
  • Posts: 3.909
  • Homo Superior
Re: Теша Тешановић
« Reply #4 on: 11-09-2018, 09:52:55 »

Lapot

  • 2
  • Posts: 33
Re: Теша Тешановић
« Reply #5 on: 11-09-2018, 11:21:45 »
Neka se vrate dani kad je Tesa pisao na yumetalu.

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #6 on: 11-09-2018, 11:39:59 »
нека стоји овде Песма о Теши!
https://www.youtube.com/watch?v=-oqmBlJwZB0&feature=youtu.be
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #7 on: 11-09-2018, 13:51:04 »
Теша воли Томпсона и све народњаке. ОК, није претерано интелектуалан, али стоји да је борац за правду и истину тако да је и даље на мојој нај листи новинара у Србији.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Аксентије Новаковић

  • 3
  • Posts: 3.909
  • Homo Superior
Re: Теша Тешановић
« Reply #8 on: 11-09-2018, 13:56:31 »
Теша је био регистрован и овде, или се ја варам?

Аксентије Новаковић

  • 3
  • Posts: 3.909
  • Homo Superior

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #10 on: 11-09-2018, 14:05:03 »
99,9% сам сигуран да се прави Теша не би регистровао на форум под својим именом.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Аксентије Новаковић

  • 3
  • Posts: 3.909
  • Homo Superior
Re: Теша Тешановић
« Reply #11 on: 11-09-2018, 14:07:08 »
Легенда био, легенда ост'о, Теша Тешановић 100 посто!  :lol:

Quote
evo stize tesa tesanovic kao sto je obecao.slusaj bre problem je u tome sto ti si ti tatin sin.a sto se tice kenija pa sta ako su je roknuli.jbg zivot ide dalje

Quote
neznam po meni je fasista neko ko apoliticki nastrojene ljude naziva nacistima a da pritom se lozi na debelog nacistu canka.tvoji ortaci sa palestinskim marama su gori od najgorih popova i kontraverznih biznismena.oni su paraziti

Quote
ti sa svojim zahtevima za navodnu denacifikaciju ustvari podrzavas cilj liberalnog kapitalizma

Quote
ti si mi neki levicar ako podrzavas bombardovanje gradova i ubijanje ljudi.ti si tatin i mamin sin,ono imas pare od caleta i sada tu izigravas neko frajera.ja bi tebe i onog debelog miljana u rudnik poslao

Quote
kao prvo ja ne pusim ne pije ne drogiram se.to svi znaju.a kao drugo ja nisam stakmen ja sam tesa tesanovic.a da se izdignem iznad tebe to nije tesko jer ti si razmazeno deriste sin tate komunjare i majke partijske radodajke.i zao mi je ako moji stavovi vredjaju tvog decka krmka miljana i pedju kvira i ostale ortake.i upravu si nemamo dodirne tacke jer ti si jedna drukara koja je drukala ceo zivot

Вратите Тешу!

java

  • 1
  • Posts: 5

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #13 on: 15-09-2018, 13:07:05 »
Какав врсни филозоф! Нисам знао и за ту његову димензију.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #14 on: 18-09-2018, 19:23:33 »
https://www.balkaninfo.rs/tim/tesa-tesanovic/

Теша Тешановић има и озбиљну биографију. Волео је природне науке и завршио средњу хемијску!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

tomat

  • 4
  • 3
  • Posts: 6.587
Re: Теша Тешановић
« Reply #15 on: 18-09-2018, 19:37:56 »
https://m.imgur.com/a/6TR4XAq

Kažu da je Teša voleo da se skida go po koncertima.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Labudan

  • 4
  • 3
  • Posts: 14.542
Re: Теша Тешановић
« Reply #16 on: 18-09-2018, 19:40:39 »
Teša Antiteša Sinteša!
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #17 on: 18-09-2018, 20:35:46 »
https://m.imgur.com/a/6TR4XAq

Kažu da je Teša voleo da se skida go po koncertima.

Да, отуд и она песма о њему и уметнички стих " има к. као слон".

Бато, свиђа ми се кад се играш речима. Ради то чешће, а мање глорификуј битангу трампа и антинеолиберализам.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #18 on: 26-09-2018, 17:39:03 »
https://www.youtube.com/watch?v=Hl3QkeW1EdU

Гледајте како Теша спика енглески и уживајте!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #19 on: 23-02-2019, 16:04:20 »
https://www.youtube.com/watch?v=i1qsn_iQ184&feature=share

Мајсторска нумера Мортал Комбата о Балкан Инфу!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #20 on: 07-04-2019, 19:32:28 »
https://www.youtube.com/watch?v=bfuZDmheJto

Теша анализира политичку сцену Србије!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Labudan

  • 4
  • 3
  • Posts: 14.542
Re: Теша Тешановић
« Reply #22 on: 16-05-2020, 10:28:01 »
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Meho Krljic

  • 5
  • 3
  • Posts: 58.954
Re: Теша Тешановић
« Reply #23 on: 07-12-2022, 12:16:10 »

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

dark horse

  • Arhi-var
  • 3
  • Posts: 4.886
  • Kuća Rotsčajld
Re: Теша Тешановић
« Reply #25 on: 08-12-2022, 08:28:59 »
Glup lik koji je dozvolio sebi da se godinama blamira za 30 evra po emisiji. Kad je shvatio da je to tek kap u moru novca koji dobija njegov gazda odjednom mu uređivačka politika počela da smeta, hoće on svoj ju tube kanal, tj. sve pare. Sa tom inteligencijom uskoro će raznositi pljeskavice. Wolt i Cargo vape za njegovim kvalitetima.


I don't shut up. I grow up. And when I look at you, I throw up. Aghhh!

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #26 on: 08-12-2022, 23:16:31 »
Glup lik koji je dozvolio sebi da se godinama blamira za 30 evra po emisiji. Kad je shvatio da je to tek kap u moru novca koji dobija njegov gazda odjednom mu uređivačka politika počela da smeta, hoće on svoj ju tube kanal, tj. sve pare. Sa tom inteligencijom uskoro će raznositi pljeskavice. Wolt i Cargo vape za njegovim kvalitetima.


Iskreno, i mene je iznenadilo koliko malo zaradjuju. Zasto recimo Pavkovic koji je bolji voditelj pristaje da radi za tako male pare. Mogli su sva cetvorica da izadju pred gazdu i traze 100e po emisiji inace nece da je vode. Izgleda da je gluplji nego sto sam mislio.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Labudan

  • 4
  • 3
  • Posts: 14.542
Re: Теша Тешановић
« Reply #27 on: 09-12-2022, 00:20:24 »
Jeste, Teši kad bi vjerovali to bi značilo da je napravio 1.000 emisija za te 3-4 godine što je radio.

šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

dark horse

  • Arhi-var
  • 3
  • Posts: 4.886
  • Kuća Rotsčajld
Re: Теша Тешановић
« Reply #28 on: 09-12-2022, 10:00:40 »
Teša je defitivno glup dečko, a verovatno čak i pokušava da laže krezube da je nekakva moralna gromada koja je radila za kikiriki, pa je moguće još i gluplji. Moguće da mi nismo ni u poziciji da validno procenimo ko koje mere doseže stepen Tešine prigluposti.


I don't shut up. I grow up. And when I look at you, I throw up. Aghhh!

dark horse

  • Arhi-var
  • 3
  • Posts: 4.886
  • Kuća Rotsčajld
Re: Теша Тешановић
« Reply #29 on: 09-12-2022, 21:43:24 »
Ok, misterija razršena, izgleda da je lik ipak jednostavno glup, ali ne i ekstremno glup.



I don't shut up. I grow up. And when I look at you, I throw up. Aghhh!

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #30 on: 10-12-2022, 00:03:11 »
Veliki gubitak za srpsku alternativnu misao!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Palmer

  • 3
  • Posts: 919
Re: Теша Тешановић
« Reply #31 on: 10-12-2022, 01:03:10 »
Uzbudio se NVO sektor Znaka Sagite.

dark horse

  • Arhi-var
  • 3
  • Posts: 4.886
  • Kuća Rotsčajld
Re: Теша Тешановић
« Reply #32 on: 10-12-2022, 05:13:20 »
Uzbudilo nam se i krezubo ptiče sa Znaka Sagite pobedom Hrvata protiv Brazila.  :(


I don't shut up. I grow up. And when I look at you, I throw up. Aghhh!

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #33 on: 19-01-2023, 01:00:52 »
Novi Tešin kanal:
https://www.youtube.com/@tesapodcast/videos

Bio bi red da zapratimo. Prvi gost naravno idealno opisuje prirodu ovog novog kanala. Milovan Brkić!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Labudan

  • 4
  • 3
  • Posts: 14.542
Re: Теша Тешановић
« Reply #34 on: 19-01-2023, 01:48:38 »
Prvi gost naravno idealno opisuje prirodu ovog novog kanala. Milovan Brkić!

Boris Tadić ima sidu i pije 10 grama C vitamina dnevno Milovan Brkić?
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

Truman

  • 4
  • 3
  • Posts: 10.001
Re: Теша Тешановић
« Reply #35 on: 19-01-2023, 12:40:08 »
Prvi gost naravno idealno opisuje prirodu ovog novog kanala. Milovan Brkić!

Boris Tadić ima sidu i pije 10 grama C vitamina dnevno Milovan Brkić?

to nije spominjao, sad mu je glavna teza da će u ovom sukobu sa Rusijom Amerika da izvuče deblji kraj jer su je pogodile velike klimatske promene. :D
I naravno standardna priča da će FBI da apsi Vučića.Eh da, zaboravih da spomenem. Tvrdi i kako Vučićev režim snabdeva Ukrajinu oružjem. Ja se ponadao da je tako ali onda shvatih da Brka samo halucinira.
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Labudan

  • 4
  • 3
  • Posts: 14.542
Re: Теша Тешановић
« Reply #36 on: 19-01-2023, 13:51:19 »
Seksualni život srpskog dikatora plaćan je parama poreskih obaveznika. Boris Tadić je poluimpotentan tip. Oboleo od raznih bolesti. Kada je izabran za predsednika lekari na VMA ustanovili su da boluje od lupusa. Ova sistemska bolst je teška, ali je on nastavio da živi raspusnim životom i uz bahanalije.

Sledeći svog partijskog vođu, mnogi mlađi ljudi iz DS-a naprasno su se propederisali. Odlučili su da zarad ostanka na funkciji, koja im je omogućavala da nekažnjeno kradu i pljačkaju, ''daju dupe pod kriju''.

Srbijom danas vlada opasna pederska grupa. Bez ikakvog morala, spremna da ubije, da opljačka, da se odrekne prošlosti, porodice, države...

Bezbedonosne službe su sabrale da u gornjoj strukturi rukovodstva Demokratske stranke, a oni su raspoređeni na sve značajnije državne i rukovodne funkcije u zemlji, ima oko 650 homoskesualaca!

Velika nevolja ove pederske oligarjije leži u činjenici da  od ove brojke njih 580 su pripadnici ''nežnijeg pola''. Njih, u žargonu, zovu još i furundžije. Imaju žensku psihologiju, partnerima ispunjavaju seksualne želje. One koji zadovoljavaju ovu grupaciju zovu topdžije .

Jedan od najpromiskuitetnijih pedera je Bojan Pajtić, predsednik Izvršnog veća Vojvodine. Gospodin Pajtić spada u topždije, mada njegov ''top'' nije dugačak. Partneri na svojim fejsbuk stranicama opisuju Pajtićevu muškost dužine od 7,5 santimetara.

https://sites.google.com/site/mrmetanoja/srbija/tabloid-o-borisu-tadicu
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala

mac

  • 3
  • Posts: 12.879
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
Re: Теша Тешановић
« Reply #37 on: 19-01-2023, 14:14:17 »
Vučić je došao na vlast pričom o korupciji, a ne o pederima. O korupciji treba pričati.

Labudan

  • 4
  • 3
  • Posts: 14.542
Re: Теша Тешановић
« Reply #38 on: 19-01-2023, 19:27:15 »
Ovo je tekst iz vremena Tadićevog predsednikovanja. Onda taj isti Tabloid počne o Vučićevom pederisanju kad je on došao na vlast. Koji dragulj od žute štampe.
šta će mi bogatstvo i svecka slava sva kada mora umreti lepa Nirdala