Author Topic: Lesbian movies  (Read 12370 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Lesbian movies
« on: 08-12-2006, 15:04:35 »
Preporučite mi kvalitetne filmove sa ovom tematikom, zbog downloadovanja. Čisto da ne bude zabune, ne zanimaju me filmovi koji ozbiljno tretiraju tu temu, izvode neke zaključke ili nešto slično, nego isključivo oni koji sadrže hot naked lesbian one-on-one (two, three,...) action. Naravno, podrazumijevaju se filmovi glavnog potoka.
Prema mojim dosadašnjim iskustvima, sljedeći filmovi su solidna preporuka:

MULHOLLAND DR. - Solidan filmić, koji doduše u određenim trenucima prestaje da bude lesbian movie i postaje nekakva misterija ili nešto slično. Međutim, imamo sjajnu scenu sa Naomi Watts i Laurom Harring, a postoji i scena sa solo Naomi Watts.

INCREDIBLY TRUE ADVENTURE OF TWO YOUNG GIRLS IN LOVE - Ovo je actually prilično blesav film, u pitanju je generička interracijalna-interklasna-lezbo ljubavna priča. Bez elemenata misterije. Od početka filma prinuđeni smo da trpimo razne dijaloge, razvoj likova i slične budalaštine (srećom, zbog takvih stvari postoji fast forward), srećom sve se isplati na kraju u sceni kad dvije cure konačno vode ljubav. Scena traje prilično dugo, a ima i grudi (!)

NEKI SKANDINAVSKI FILM - Nemam pojma kako se zove, ali zaključio sam po jeziku da je od te sorte. Doduše, kakav sam poznavalac jezika, film je 'ladno mogao da bude korejski ili možda tajlandski. Nebitno. Elem, radi se o nekakvoj trenerci plivanja koja se smuva sa svojom učenicom. Nisam baš obraćao pažnju na dijaloge kad sam gledao film na TV, ali ovaj film je must za svakog perverznjaka zbog toga što sadrži mnoštvo golišavih scena, a nema nagih muškaraca.

LOST AND DELIRIOUS - Nisam gledao, ali tu je Piper Perabo, so what's not to like?

THE HUNGER - Ovo nije lesbian film per se, čak su neki skloni da ga proglase filmom o vampirima zbog toga što u njemu glumi David Bowie (a i u pitanju je prvi film Anthonyja Scotta), ali sadrži izvanrednu scenu kad Susan Sarandon prospe vino po svojoj bijeloj majici i onda vrijeme dok se ova suši prekrati vođenjem ljubavi sa Catherine Deneuve, a sve uz onu poznatu melodiju kojoj ne znam ime, ali pojavljivala se u nekoj reklami za kupatila (u kojoj nažalost nije bilo golih teta). Melodija, a ne Ketrin Denev.

JOŠ JEDAN FILM KOME SAM ZABORAVIO IME - Ali ovaj je lako pronaći - glume Lou Diamond Phillips i Kari Wuhrer. Ova potonja vodi ljubav sa Rae-Dawn Chong (fakat je da baš nema ukusa u izboru žena, al šta da se radi).

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #1 on: 08-12-2006, 15:05:55 »
Poješću vlastiti šešir ako ovo ne bude drugi najposjećeniji topik na forumu.

Kastor

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #2 on: 08-12-2006, 15:33:06 »
Quote from: "Harvester"

koji doduše u određenim trenucima prestaje da bude lesbian movie i postaje nekakva misterija ili nešto slično. Međutim, imamo sjajnu scenu sa Naomi Watts i Laurom Harring, a postoji i scena sa solo Naomi Watts.

xrofl

Nemoguće da si zaboravio Bound(1996) - ili nisi gledao? Odma' skidaj to!

Sledeći filmovi sadrže lezbijske scene (ako mi mozak nije potpuno ispario) ali nisu baš nešto nezaboravne:

Le Libertin (2000)
Heavenly Creatures (1994)
Head in the Clouds (2004)
Wild Side (1996)
"if you're out there murdering people, on some level, you must want to be Christian."

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #3 on: 08-12-2006, 15:39:08 »
Naravno, Bound sam gledao, ali sam zaboravio da spomenem.

Le Libertin čini mi se da nema gej scena, ali ima Audrey Tautou bez odjeće, tako da je vrijedan gledanja (odnosno vrijedne gledanja su njene scene bez odjeće, a ostatak filma je tragedija).

Heavenly Creatures ima Kate Winslet, ali mislim da si u pravu, ona scena i nije nešto.

Ova druga dva nisam gledao, mada sam scenu iz Wild Side vidio na nekom sajtu i izgleda opako dobro.

Kastor

• 4
  • 3
Re: Hm...
« Reply #4 on: 08-12-2006, 15:46:11 »

Le Libertin čini mi se da nema gej scena, ali ima Audrey Tautou bez odjeće, tako da je vrijedan gledanja (odnosno vrijedne gledanja su njene scene bez odjeće, a ostatak filma je tragedija).

Meni je u glavi neka scena u kadi, Odri i još jedna, 'bem li ga...možda sam promašio film.

U Hed in d klauds imaš Šarliz T. i Penelope K., koliko eksplicitno ne sećam se, ali ako Šarliz i samo  jede sladoled, meni je i to dovoljno eksplicitno  :!:
"if you're out there murdering people, on some level, you must want to be Christian."

Meho Krljic

• 5
  • 3
Lesbian movies
« Reply #5 on: 08-12-2006, 16:22:18 »
Hmmm, kad već Ghoul nije ovo video pre mene:

Haute Tension ima lezbijski motiv tretiran na jedan interesantan način. Ne znam da li spada baš u onu kategoriju koju tražiš, ali vredi truda.

Death Wish

• 4
  • 2
Lesbian movies
« Reply #6 on: 08-12-2006, 16:40:09 »
nije li BATS film sa L.Diamond Phillipsom i Kari Wuhrer??
Pol Kerzi ne oprasta!

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #7 on: 08-12-2006, 16:44:57 »
Zar je Kari Wuhrer u Bats? Znam da je bila u Eight Legged Freaks. Anyway, nisam mislio na taj film. Ovo je neki stariji, gdje Lou glumi nekakvog pimpa ili nešto slično. Nije horor.

Haute Tension ima lezbijski motiv tretiran na jedan interesantan način

Kao što rekoh, ne zanimaju me lezbijski motivi tretirani na interesantan način. Zanima me samo hot action  :wink:

Inače, u onom filmu sa Audrey Tautou ima scena u kadi, tu jeste još jedna cura, obje su bez odjeće, but no lesbian overtones.

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #8 on: 08-12-2006, 16:46:34 »
U Hed in d klauds imaš Šarliz T. i Penelope K., koliko eksplicitno ne sećam se, ali ako Šarliz i samo jede sladoled, meni je i to dovoljno eksplicitno

Ovu potonju ne mogu da smislim, ali Šarliz je bombona.

Ghoul

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #9 on: 08-12-2006, 16:48:36 »
evo, samo što ustadoh iz dremke: snimali me za TV rano jutros, pa mi je bioritam malko poremećen.

elem, lezbijke...

pre svega, ne volim ih.
ni u životu ni na filmu.
mislim, poštujem, neka ih, 1000 cvetova itd, ali ne gajim nikakav fetiš prema njima.

što se tiče filmova, padaju mi na um samo HORORI sa njima:
VAMPYRES (engleski, dobar i inače, u nelezbijskim scenama)
i celokupan opus žana rolena, a posebno sve ono što je potpisao u 70im: ljupke, slatke francuskinje malih pljosnatih grudi...
verovatno ima i kod wynorskog, freda olena raya i te kompanije, pošto ona obično opslužuje (ne)ukuse bliske harvesteru.

za ostatak, idi na imdb pa u search keyword ukucaj LESBIAN i dobićeš sva ta ostala sranja koja te zanimaju.
 :roll:

Kastor

• 4
  • 3
« Reply #10 on: 08-12-2006, 17:24:28 »
U Hed in d klauds imaš Šarliz T. i Penelope K., koliko eksplicitno ne sećam se, ali ako Šarliz i samo jede sladoled, meni je i to dovoljno eksplicitno

Ovu potonju ne mogu da smislim, ali Šarliz je bombona.

Takođe. Mogu da je progutam samo u ulozi one krezave ciganke u Non ti muovere.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
Lesbian movies
« Reply #11 on: 08-12-2006, 17:38:50 »
BOYS DON'T CRY. Baš sam ga gledao na teveu pre neki dan i smorio je (opet). Hilary Swank se predstavlja kao muško i pov'ata se sa Chloe Sevigny (kojoj eksplicitan seks u mejnstrim filmovima nije sasvim nepoznat... videti brown bunny). Chloe u početku naivno misli da je ova muško, ali je u skoro komičnoj sceni najpre prevari dildo, ali ne i Hilaryne sise. Posle pomisli "baš me briga", te veza dobije otvoreno lezbijski karakter.

Tačno je što kaže Ghoul da u filmovima Jeana Rollina ima svega i svačega za "sladokusce" ali moram da istaknem da je sve što sam od njega gledao, a gledao sam - priznajem - malo, bilo zastrašujuće... dosadno.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #12 on: 08-12-2006, 18:02:37 »
evo, samo što ustadoh iz dremke

Shvatio sam. Ne samo što si kasno ustao, nego si ustao i na lijevu nogu.

lilit

• 5
  • 3
Lesbian movies
« Reply #13 on: 08-12-2006, 18:13:42 »
Saving Face.
http://www.imdb.com/title/tt0384504/

jako se dopao jednoj nasoj prijateljici, ali meni je malo prepatetican (kao i hetero filmovi tog tipa).
Some things you have to do yourself.

Death Wish

• 4
  • 2
Lesbian movies
« Reply #14 on: 08-12-2006, 18:16:43 »
greska, u pravu si - u BATS je Dina Meyer!

a sa Kari Wuhrer je BOULEVARD (1994)

pored Lua tu je i legenda Lance Henriksen
Pol Kerzi ne oprasta!

ginger toxiqo 2 gafotas

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #15 on: 08-12-2006, 18:19:48 »
...moja preporuka:

MANGO KISS, votersovski osmehnut pogled na verenost unutar takvih veza, u manjoj uloyi oronula SALLY KIRKLAND...

HIGH ART, mnogo mracnije i sadrzajnije sa primesama trilera...par ljubavnih scena RADHE MITCHELL& ALLY SHEEDY

****samo informacije radi- C triler SHELTER ISLAND, beskrvni triler sa nekoliko poljubaca izmedju ponovo ALLY SHEEDY i PATSY KENSIT,smetalo je nadoshli STEPHEN BALDWIN[/b]
"...get your kicks all around the world, give a tip to a geisha-girl..."

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #16 on: 08-12-2006, 18:24:42 »
C triler SHELTER ISLAND

Nažalost, taj sam čak i gledao. Plus, sve scene gdje se njihovi likovi pojavljuju bez odjeće odradile su dublerke.

BladeRunner

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #17 on: 08-12-2006, 19:57:09 »
"Fucking Åmål" (izgovara se: Fakin' Omol). Svedski film koji bi Larry Clark volio da ima u svojoj filmografiji, samo da je bolji reziser (a nije). Pored "Mean Creeka" i "Elephanta", jedan od boljih filmova o tegobama odrastanja savremene omladine. Lezbijsko/tinejdzerski odnos tretiran kao potreba da se bude superkul u raspalom gradu bogu iza ledja. Pozdrav.
All those moments will be lost in time like tears in rain.

otaku

• 4
  • 3
    • http://nasdvoje.mojblog.com/
Lesbian movies
« Reply #18 on: 08-12-2006, 21:46:42 »
Quote from: "BladeRunner"
"Fucking Åmål" (...) Lezbijsko/tinejdzerski odnos tretiran kao potreba da se bude superkul u raspalom gradu bogu iza ledja. Pozdrav.

Ja uopste nisam tako shvatila film. Zar njih dve nisu stvarno zaljubljene?
Proooobaj da u glavi budes sam

WARLOCK

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #19 on: 09-12-2006, 04:11:00 »
Jesus Franco je snimio dosta filmova,cak i Jean Rollin dosta toga radio recimo mozda naslov "Rape of the Vampire"nisam siguran toliko sam gledao njegovih shit filmova tako da sam pomesao naslove..

morbius

• 4
  • 2
    • http://www.morbius.dzaba.com
Lesbian movies
« Reply #20 on: 10-12-2006, 02:56:45 »
Đina Geršon i Dženifer Tili (dve po meni super ribe) imaju žešću lezbejsku scenu u trileru "Bound". Film je inače solidno njesra, ali scena zaslužuje sve pohvale. Obe glumice kažu da je sve bilo upravo onako kako se na filmu vidi. Ne znam samo da li to znači i da je li Đina stvarno svršila dok je Dženifer prca prstom.
Why me?

Kastor

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #21 on: 10-12-2006, 03:21:12 »
Quote from: "morbius"
Đina Geršon i Dženifer Tili (dve po meni super ribe) imaju žešću lezbejsku scenu u trileru "Bound".

Ozbiljno?

Boban

• 3
Lesbian movies
« Reply #22 on: 10-12-2006, 13:51:42 »
možda je to ipak samo gluma, radi para...
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

krema

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #23 on: 10-12-2006, 17:26:15 »
Hm, sad kad se sjetim filma, znam da mi je djelovalo veoma uvjerljivo sve to izmedju njih dvije. Ne bi me nista iznenadilo i da je bilo vise od glume... :lol:

lilit

• 5
  • 3
Lesbian movies
« Reply #24 on: 10-12-2006, 20:58:25 »
Quote from: "krema"
Hm, sad kad se sjetim filma, znam da mi je djelovalo veoma uvjerljivo sve to izmedju njih dvije. Ne bi me nista iznenadilo i da je bilo vise od glume... :lol:

pa sad kremo,
verujem da bi se malo njih bunilo da ih primeti gina gershon ili jeniffer tilly (iako ja preferiram njenu sestru mnogo vise nego nju).
:wink:

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #25 on: 10-12-2006, 21:25:24 »
A ko joj je sestra?

krema

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #26 on: 10-12-2006, 23:42:52 »
Iskreno od tebe, Lili. Svaka cast... :wink:

lilit

• 5
  • 3
« Reply #27 on: 11-12-2006, 09:37:11 »
A ko joj je sestra?

meg tilly.

mozda zato sto mi se neki njeni likovi u filmovima svidjaju. nije bas da je moj tip, ovako "fizicki"  8) .

krema

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #28 on: 11-12-2006, 11:27:48 »
Mada, kada bolje razmislim, Dzenifer mi je uvijek bila dobra, ne toliko  zbog izgleda, vec zbog onog njenog mutavog, nemustog glasa...jebozovno, mora se priznati... :lol:

BladeRunner

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #29 on: 12-12-2006, 12:17:06 »
Quote from: "otaku"
Quote from: "BladeRunner"
"Fucking Åmål" (...) Lezbijsko/tinejdzerski odnos tretiran kao potreba da se bude superkul u raspalom gradu bogu iza ledja. Pozdrav.

Ja uopste nisam tako shvatila film. Zar njih dve nisu stvarno zaljubljene?

Jesu, ali za mene u pocetku to nije bilo pitanje zaljubljenosti, koliko potreba za razbijanjem tabua (kao totalno razblazeni Trirovi "Idioti"). Zelja da se ode u Stokholm (scena stopiranja), nije slucajno i prva scena u kojoj se one dvije zaista poljube (u automobilu). Neodlazak povlaci Omol, cime se jedna cura totalno distancira od druge, zbog straha od reakcije okoline. Na kraju, ljubav postaje javna tek onda kada nema drugog izbora, i kraj filma uz fanfare je u stvari jedini kraj u kojoj plavokosa drugarica nece postati totalno nepopularna (urbaniji dio Omola ce je vjerovatno prihvatiti, a sam cin ima hrabrost kao osnovni motiv). Sta joj je bio drugi izbor, da izadje uplakana iz WC-a, dok je citava skola posmatra? Mislim da njihova ljubav nikada ne bi postala javna i da bi se ugasila sama od sebe, (uz zestoko negiranje popularne drugarice da se ikada ista i dogodilo), da nije bilo nepredvidjene scene u WC-u.

Naravno, ovo je samo jedno tumacenje. Pozdrav.
All those moments will be lost in time like tears in rain.

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #30 on: 12-12-2006, 17:42:57 »
Mislim da je Lukas Modison htio da snimi scenu (za kućnu upotrebu) u kojoj se dvije underage djevojčice ljube. Da ga ne bi proglasili za perverznjaka i krivično gonili (mada nisam siguran da se pedofilija u skandinavskim zemljama i dalje smatra krivičnim djelom), odlučio je da to uklopi u cjelovečernji film. A mogao je jednostavno da kontaktira Lerija Klarka i uz sitnu nadoknadu iskopira ponešto iz njegove privatne kolekcije.

EKSTREMISTA

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #31 on: 13-12-2006, 17:42:23 »
Sećam se te švedske perverzije.Znao sam da je film pokupio silne nagrade po svetu pa mi zato ona pedofilsko-lezbijska scena u autu nije bila nikakvo iznenadjenje.
U istom pedofilsko-bolesnom rangu su mi i lezbo scene izmedju bejbifejs Kristine Riči i čudovišno izobličene Šarliz Teron u Monstrumu.
Još jedan podjednako gadan lezbijski film je i The monkeys mask u kome se mala,riđokosa,pegava Suzi Porter taslači sa smežuranom i podbulom Keli Mek Gilis koja ovim filmom još više učvršćuje moje mišljenje da lepim glumicama treba zakonom zabraniti da se skidaju posle pedesete.
Taj film sa Đinom i Dženifer je bio sto puta na tv-u ali me uvek mrzelo da ga odgledam jer su i jedna i druga u dosadašnjoj karijeri već više puta pokazale sise a ipak nisam očekivao neku konkretniju akciju od mejnstrim glumica.Sad tek vidim da sam se opasno zeznuo.
Da ipak ima svetlih primera,osim gore pomenutog The hunger ,dokazuje film A girl thing na koji sam gle čuda,naleteo na Holmarku.E sad,jeste bio kasno uveče ali to je ipak termin u kome naše domaćice očekuju klasičan Holmarkov ljubić a sigurno ne feminističku lezbo romansu.
Ono što daje poseban kvalitet i vrednost ovom lezbijskom jedna na jednu duelu su pre svega glavne akterke a to su Eli Mek Firson(da,da,baš ona) i Kejt Kepšou.
Eli je zbunjena pravnica koja ne zna šta hoće od života pa u skladu sa tim ispituje i svoju seksualnost dok je Kejt sredovečna slikarka jasnog homo opredeljenja koja u dezorijentisanoj Eli pronalazi ljubav svog života.Do kraja filma Eli shvati da to ipak nije ono što želi i ostavlja ucveljenu Kejt.
Ali i zaplet i završetak filma sa očekivanom pc porukom-poštujmo različitosti (uključujući i legendarno pokajanje jedne Eline koleginice koja je bojkotovala od trenutka kad je saznala za njenu nastranost a na kraju joj se izvinjava i iskazuje joj rispekt za hrabrost),sve je to nebitno i potpuno u senci jedne beskompromisne scene sočnog ljubljenja glavnih protagonistkinja u trajanju od dobrih par minuta.
Dok se Mekfirsonova ponašala prilično uzdržano i potpuno u skladu sa ulogom nesigurne devojke za koju je to novo,nepoznato iskustvo ,dotle je Kejt navalila na mladu Australijanku ko mutava (sve sa jezikom)ili bolje rečeno kao Mirko Topalović na Kristinu ,tako da nas je naterala da se zapitamo da li je ona samo surovi profesionalac koji se previše uživeo u svoju ulogu ili je možda ipak u pitanju ispunjenje njenih godinama potiskivanih devojačkih snova,konačno oslobođenih zahvaljujući prevođenju u judaizam (sve što je perverno nije mi strano) od strane Spilberga.
Šta god bilo,svi pravi ljubitelji scena u kojima se ljube lepe poznate glumice bili su zadovoljni.
Siguran sam da bi je čak i Džef i Stiv iz Parova stavilli na vrh liste svojih omiljenih lezbo scena.
Зло се трпи због страха од још горег зла,стога пук гунђа,али најчешће немушто.И трпи батине.

Лутајући Бокељ

lilit

• 5
  • 3
Lesbian movies
« Reply #32 on: 17-12-2006, 01:08:55 »
ne mogu da verujem da se odmah nisam setila.
ko god da je gladao film "nadja" ( http://www.imdb.com/title/tt0110620 ), verujem da se seca odlicne scene iz tog filma.

EKSTREMISTA

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #33 on: 18-12-2006, 13:04:27 »
NADJA.Jel to beše onaj crnobeli film sa vampiricom?
Sećam se neke scene u prvom delu filma ali nekako kroz maglu,verovatno zato što mi je Nadja bila suviše androidna,onako širokog lica i razmaknutih očiju.
Inače mi je film bio dobar jer izgleda potpuno dokumentarno, jedino me kraj razočarao-suviše američki i suviše očekivano.
Зло се трпи због страха од још горег зла,стога пук гунђа,али најчешће немушто.И трпи батине.

Лутајући Бокељ

lilit

• 5
  • 3
Lesbian movies
« Reply #34 on: 18-12-2006, 13:26:53 »
Quote from: "EKSTREMISTA"
NADJA.Jel to beše onaj crnobeli film sa vampiricom?
Sećam se neke scene u prvom delu filma ali nekako kroz maglu,verovatno zato što mi je Nadja bila suviše androidna,onako širokog lica i razmaknutih očiju.
Inače mi je film bio dobar jer izgleda potpuno dokumentarno, jedino me kraj razočarao-suviše američki i suviše očekivano.

da, taj je.
u pravu si za kraj, i mene je malo razocarao, ali i to mi ne smeta da prilicno cesto gledam taj film. :)

film je, inace, obavezno "stivo" za prave poznavaoce horora.  :lol:

ginger toxiqo 2 gafotas

• 4
  • 3
Lesbian movies
« Reply #35 on: 21-12-2006, 15:11:00 »
...ukoliko vec nije pomenut, onda- tanana drama o odrastanju, izuzetan film MY SUMMER OF LOVE...highlight- dve zaljubljene cure koje pleshu uz GOLDFRAPP iz rane, eterichne faze
"...get your kicks all around the world, give a tip to a geisha-girl..."

zakk

• Očigledan slučaj RASTROJSTVA!
  • 3
    • IP Tardis
Re: Lesbian movies
« Reply #36 on: 18-08-2010, 23:47:30 »
Vatooing Your Vagina (because vajazzling is obsolete)

http://www.stoollala.com/random-thoughts/the-black-swan-better-be-as-lezzy-riffic-as-im-hoping-it-is/

Quote from: jenna
So a little while ago I made fun of the pictures that came out of Natalie Portman looking like a complete idiot from this film. Man am I eating my words now. I’ll admit I was a little disappointed in the trailer because at one point I thought it was going to reveal that this was Brokeback Mountain for female lesbian ballerinas. Sadly, it looks like it’s going to be a serious movie with one little symbolic make out scene which breaks my heart, but I’m still going to hold out hope for some full blown scissoring action. When are these Hollywood people going to learn that all we want to see is a Mila loves Natalie-esque softcore porno? You might lose some of your prestigious foreign film awards that no one even knows or cares about, but you would make absolute bank. Now I’m assuming you have some time before the movie comes out to rework your shortcomings and give us the film we really want to see. Think about it.
:|
Why shouldn't things be largely absurd, futile, and transitory? They are so, and we are so, and they and we go very well together.

zakk

• Očigledan slučaj RASTROJSTVA!
  • 3
    • IP Tardis
« Reply #37 on: 18-08-2010, 23:49:53 »
Pardon, pogrešan video :D

Pravi:

Black Swan Trailer VO HD
Why shouldn't things be largely absurd, futile, and transitory? They are so, and we are so, and they and we go very well together.

Mark

• 4
  • 3
  • The proverbial stopped clock.
    • Janko Takac
« Reply #38 on: 18-08-2010, 23:55:41 »
LOL

Cobweb and spiders down there...
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

http://kovacica00-24.blogspot.com/

Agota

• 4
  • 3
« Reply #39 on: 18-08-2010, 23:59:44 »
creepy
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...