Author Topic: Vidovita Zorka, Vava, Kleopatra, Ljubisa Trgovcevic i ini...  (Read 12140 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

S.

• 3
O'ma da se ogradim, nisam sigurna da se ono pod 4. stvarno tako i zove, ali me jedna vest potsetila na ove likove i ludilo onomad. Cini mi se da je i Kleopatra bila na sudu, kako su ostali zavrsili?

Vidovita Zorka naprasno
"zaboravila" znake zodijaka

BEOGRAD - Suđenje Zorki Pucar (52), poznatijoj kao Vidovita Zorka, koja se tereti za prevare, nastavljeno je juče u Petom opštinskom sudu u Beogradu ispitivanjem optužene. Vidovita Zorka je ponovila da mušterijama nije davala obećanja da će im pomoći, već da su dolazili da im "gleda". Na pitanje sudije šta znači "gledati" objasnila je:

- Pa, isto što rade i astrolozi - gledanje po zvezdama-odgovorila je Zorka, navodeći da se razume u astrologiju i da je o tome učila sama iz knjiga.

Na pitanje sudije u kom zodijačkom znaku je osoba koja je rođena 5. marta, ona je, posle višeminutnog ćutanja, odgovorila "da ne može da se seti". Posle toga je negirala da je "crnomagijaš", ali da ipak veruje u postojanje crne magije, kao i da može da oceni da li neka osoba nosi pozitivnu ili negativnu energiju jer ima "posebne" sposobnosti.

- To je meni dar od Boga i to ne može niko da mi oduzme. Imam vidovnjačku sposobnost da predvidim događaje i to sam otkrila u 13. godini - rekla je proročica, trenutno bez zanimanja.

Optužena je rekla da nije imala tarifu za svoje usluge, ali kada ju je sudija upitao koliko je koštalo "gledanje" odgovorila je:

- Gledanje je koštalo 50 maraka. Vraćala sam novac onima koji su imali zamerke, samo što se nikada nije desilo da neko traži novac nazad. Izmišljotina je da sam savetovala ljudima da vezuju veš u čvor i bacaju katanac preko glave u tekuću vodu. Zar vam ličim na takvu ženu - pitala je Vidovita Zorka.

Neuropsihijatar, koji je procenjivao uračunljivost optužene, rekao je da je bila svesna svojih postupaka ali da nije verovala da ima "posebne" sposobnosti. Suđenje se nastavlja u januaru sledeće godine.

A. S.

Spider Jerusalem

• 4
  • 3
Vidovita Zorka, Vava, Kleopatra, Ljubisa Trgovcevic i ini...
« Reply #1 on: 07-01-2005, 08:45:48 »
Javlja mi se da će Zorka da bude hit u svom krilu.

Karl Rosman

• 4
  • 3
Vratice se Seselj iz Haga! (ali bolestan  :( ) Ima i poplava, doduse, promasila je stotinjak kilometara. "Malo" sam premotavao i videh da je omanula za Kostunicu. Za kraj Aleksandar Zikic sa par recenica o Svedenborgu.

http://youtu.be/FlsuSHQnLco

"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Barbarin

• 4
  • 3
(ali bolestan  :( )

Čemu tužan smajli?
Jeremy Clarkson:
"After an overnight flight back to London, I find myself wondering once again if babies should travel with the baggage"

DeHickok

• 4
  • 2
    • BVIZ
Za kraj Aleksandar Zikic sa par recenica o Svedenborgu.

Ne znam da li ste znali ali gospodin Zikic (koga cenim kao vrsnog rok novinara) je vec nekoliko godina svestenik u toj Svedenborgskoj sekti/crkvi, i covek zivi u Americi. Do ovog trenutka (tj. do gledanje ovog snimka) bejah u uverenju da je to ucinio eto samo zato da bi se spasio zivota ovde  u ovoj nasoj nesrecnoj zemlji, ali sudeci po snimku izgleda da on iskreno veruje u ovo sto prica...

www.linkedin.com/pub/aleksandar-zikic/7/b82/142

Mada, u redu je i to... 
Kako je Biograf razotkrio samog sebe i ostale 'vinjarije...

Meho Krljic

• 5
  • 3
Pojma nisam imao, hvala na informaciji.   :lol:

DeHickok

• 4
  • 2
    • BVIZ
Pojma nisam imao, hvala na informaciji.   :lol:

Nisam ni ja znao do pre nekih mesec dana :). I na tu sam informaciju naisao sasvim slucajno, zahvaljujuci mom "istrazivackom novinarstvu" ;) tacnije visku vremena.
 Tada je u nekim novinama izasao naslov da se Zarko Lausevic vraca glumi. Takav je bio naslov a sustina teksta je bila o tome da ce Zarko snimiti neke audio trake za neki humanitarni projekat u Njujorku. E u tom projektu ucestvuje i glumica Lana (ili bese Lara) Orlovic.
 Ono sto me je interesovalo jeste da li je gospodja Orlovic cerka naseg Mice Orlovica
Ubacih njeno ime u google, i otkrih da ona nije Micina cerka ali jeste udata za Aleksandra Zikica... ali manje vise to, nego pise lepo da zivi u Americi... i to nekoliko godina. E sad, znam da Zikic pise one kolumne u Blicu o muzici i to prilicno redovno, ne pise valjda to iz Amerike pomislih .... pa ne bih lenj (kao sto u stvari i jesam :)) i proverih ja Zikica na googlu i, hvala googlu, odmah mi dade taj link ka linkedinu...a tamo sve lepo pise...
Razmisljam, ako je taj covek prelomio tamo u nekoj pedeset i nekoj da srecu potrazi negde preko onda ni za mene nije rano ;)
Kako je Biograf razotkrio samog sebe i ostale 'vinjarije...

Meho Krljic

• 5
  • 3
glumica Lana (ili bese Lara) Orlovic.

Zapravo Lora  :lol:

A ja sam znao i za Ameriku itd. ali ne i da je našao boga.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
Svi koji se bave muzikom su sumnjivi...
Mica

Karl Rosman

• 4
  • 3
Ne znam da li ste znali ali gospodin Zikic (koga cenim kao vrsnog rok novinara) je vec nekoliko godina svestenik u toj Svedenborgskoj sekti/crkvi, i covek zivi u Americi.

Evo ja sam slucajno znao zahvaljujuci istoj istrazivackoj metodi. Doduse, mene je ponukalo njegovo gostovanje u the Agape Show na STB-u...

(ali bolestan  :( )

Čemu tužan smajli?

Kako da ti kazem...? Aj ti izaberi:

a) odavno se zna da boluje od raka sto je u startu dovelo do ko zna kojeg po redu razocaranja u jos jedno prorocanstvo. (evo ga opet  :( )
b) veseo smajli bi znacio da se radujem necijoj bolesti sa verovatnim smrtnim ishodom
c) VIDECETE VI KAD SE SESELJ VRATI
d) zao mi vojvode
e) smajli sa poljupcem bi zbunio i pronicljivije od tebe

"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"