Author Topic: Ok, koji vas je koncert poslednji odusevio?  (Read 138869 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

džin tonik

• 4
  • 3
Re: Ok, koji vas je koncert poslednji odusevio?
« Reply #800 on: 27-08-2017, 09:32:20 »
šic s topika! :mrgreen:

krasno, krasno. 
na sf-forumu moram gledati ljude koji imaju soc-zivot, pa nitko ne cita knjige, moj sf-topic nikako da ozivi. :cry:

lilit

• 5
  • 3
« Reply #801 on: 27-08-2017, 10:08:21 »
crno vreme za sagitu kad si ti postao perjanica SF-a. :mrgreen:  :lol:
Some things you have to do yourself.

Dybuk

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #802 on: 06-09-2017, 13:02:02 »
Interpol, sinoć. Ne baš oduševio, ono, udario na emociju; ali jedna solidna, tehnički doterana svirka. Zvuče gotovo studijski.

Današnji rokeri baš zdravo izgledaju, zadnje vreme došlo :mrgreen:

Uglavnom su izvodili stvari sa prvenca, Turn on the Bright Lights, sala krcata, oduševljeni francuzi (kod njih indi ima dobru prođu, pa je tako, recimo Muse bio rasprodat čak 3 večeri. Interpol 2) actually pevaju na engleskom :lol: Najbolja koncertna atmosfera dosad.

Interesantno da ovde koncerti počinju ranije, i na vreme. To kašnjenje i "fleksibilnost" su mi kod nas uvek smetali.
Interpol je izašao sa malo zakašnjenja, a publika je već oko dvadesetog minuta kašnjenja počela da zviždi i poziva na binu. Tako se to radi.
Sama svirka nije trajala dugo, mislim da su sa bisom nategli na nekih sat i dvadeset, u vr' glave.
Ovo je poslednja, i najžešće ispraćena pesma kojom su završili koncert, posle dužeg umoljavanja da izađu na bis. Malo mi je smešna cela ta predstava oko bisa, al dobro.

http://youtu.be/F0TJhw2s2SI

lilit

• 5
  • 3
« Reply #803 on: 05-02-2018, 11:50:58 »
ako meho ima dve, ja imam 5 pesama od depeche mode koje mogu da slušam (i sve su iz mladosti, prokleta bila  nas-rofl ), al jučerašnji koncert ću pamtiti po tome što su i oni bend koji bolje zvuči uživo nego na snimcima plus imaju tako verne fanove koji rade sve što im the cat kaže i to je onako prilično fascinantno za videti. naravno, 100% je do njegove harizme, čovek je born da ubaci mase u euforiju. :lol:
kako god, izašla sam raspoloženija nego što sam ušla.

publika u delirijumu:
https://www.youtube.com/watch?v=i4Yt8g4tE7g

a martinov strangelove me pomazio po srcu, priznajem. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=l3JvhKCMTQk

lilit

• 5
  • 3
« Reply #804 on: 26-07-2018, 22:18:22 »
GnR
Nijmegen, Goffertpark, 4. juli 2018.
taman kad sam mislila da ništa od gansa ove godine (jun bio zatrpan obavezama i svi koncerti u nemačkoj neodgovarajućih datuma), desilo se da baš tog 4. jula imam slobodno popodne, da sam u the netherlands i da mi je goffertpark na 45 minuta vozom od mesta gde sam morala da budem od 1-6. jula  :mrgreen: .
sreća, radost.  xrofl
axl je kasnio na dejt 10 minuta, helikopter leteo sa shiphola do nijmegena. koncert počeo u 19:40, a poslednju stvar (paradise city) su odsvirali u 23:10. bez priče između pesama, bez pauza. svi snimci na jutjubu ne odslikavaju ni 10% zvuka in vivo :lol: .
na kraju smo imali i vatromet, mislim, jel independence day il nije? meni bi naravno sasvim dovoljna bila tema iz kuma (by slash) koja pređe u sweet child o' mine. i tako jedno 10x. :lol:

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #805 on: 26-07-2018, 22:32:41 »
Ne verujem da bih preživeo momenat kad Axl krene da vrišti "Du ju nou ver d fak ju aaaarrrr?!?!" a Sleš svira uvodne rifove.

Sent from my Le X626 using Tapatalk

Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

lilit

• 5
  • 3
« Reply #806 on: 26-07-2018, 22:43:05 »
ma preživeo bi, a i pivo definitivno pomaže u tim momentima  xrofl
evo recimo ovaj snimak, ni 2% ne prenosi ni zvuk ni atmosferu:

https://www.youtube.com/watch?v=kQUO-abgA0s&list=RDkQUO-abgA0s&t=4