Author Topic: Ko bi rekao....  (Read 2520 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

anabel

• 4
  • 2
Ko bi rekao....
« on: 09-03-2006, 12:53:00 »
Ovo nadjoh na blogu Zane Poliakov:

Nije bas bilo onako kako ja zamisljam friday night zabavu, ali ako je vec Bruce Sterling u Beogradu i jos je postao srpski zet i jos te preko posrednika zove na Collaborative Blog Party... cim neko pomene digital culture initiative, nekako ne mogu a da se ne odazovem. Ne zbog toga sto mislim da treba da budem u svakoj corbi mirodjija, nego zato sto kao online veteran imam neku vrstu licne odgovornosti...veteranka glupo zvuci, ispascu na kraju vijetnamka. Skup je bio u stanu kod Jasmine Tesanovic, the wife iliti kako pise na boingboing sajtu Jasmina "Mrs. Bruce Sterling" Tesanovic, kako su se njih dvoje spojili nemam pojma, ali nekako izgleda potpuno logicno.   :D

Ivan Bevc

• 3
Ko bi rekao....
« Reply #1 on: 09-03-2006, 13:30:52 »
Video sam to, a juce se i nadjoh sa Zanom pa mi je to spomenula, nisam ni znao da je "srpski zet".

Od nasih tamo se zatekao Oto, ali plasim se da on vise ne posecuje ove ZS krajeve pa tesko da cemo doznati od njega...
Teenage crime now fashion's dead
Shoot it up
There goes my love rocket red
Shoot it up

Boban

• 3
Ko bi rekao....
« Reply #2 on: 09-03-2006, 15:38:43 »
Zar to nije čuvena "žena u crnom", ona srpskoppljuvačica koja bi najradije videla srpski narod na stubu srama kao najveće zločince XX veka? Zbog takvih izdajnika nam se u Hagu sprema kolektivna presuda s kojom će morati da žive i naši unuci...
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Ivan Bevc

• 3
Ko bi rekao....
« Reply #3 on: 09-03-2006, 16:00:58 »
Bobane reaguj, Toma Nikolic je upao na sajt, uzeo ti nick i avatara i lupa gluposti!
Teenage crime now fashion's dead
Shoot it up
There goes my love rocket red
Shoot it up

S.

• 3
Ko bi rekao....
« Reply #4 on: 09-03-2006, 17:24:27 »
... truth to be told, nesto mnogo toga lepog o Srbiji napisala nije nikad. Ili bar ne cesto i na vidljivom mestu.  Sta ona intimno zeli glede srpskog naroda, ja za razliku od Bobana ne znam, ali sta nam/Srbiji delanje moze doneti, tja...

Njen Dnevnik politickog idiota (izvod) strasno lici po tonu na my diary like napis Slavenke Drakulic How we survived communism and even laughed - krajnje vulgarizovano, ergo vrlo plasticno sazeto rec je o (kvazi?)nostalgiji sa uberstavom "za mene noble sve je to bio cist puk". Stav koji naravno svako moze imati, od volje mu/joj, ali tesko upotrebljiv za neki opsti boljitak bilo gde i bilo kada.

Na temu vencanja,  blagovremena vest sa Argentinskog best-ever SF sajta: Lep dan za kiberpank vencanje  (dobro je vezbati malo spanski iz sapunica :arrow: )

anabel

• 4
  • 2
Ko bi rekao....
« Reply #5 on: 10-03-2006, 11:15:31 »
Pa dobro, meni se ucinilo zanimljivim da je on postao srpski zet i da se eto druzi po Beogradu sa raznim ljudima, pa bi mozda bio pozvan i na Beokon ko zna?
Osim ako organizatorima ne zasmeta to sto je ozenio sumnjivu zenu, koja je em pisac, em razlicitih stavova od stajaznam -drustveno privacenih u Srba, em objavljivana, em ima neki uspeh u svetu......cccc  .....sve same lose osobine.
Ipak ocarala je Brucea sto mozda nije bilo lako.  
I zar je uopste vazno ko ti je zena a Bobane?    :oops:

Boban

• 3
Ko bi rekao....
« Reply #6 on: 10-03-2006, 12:02:32 »
O tome se već dumalo na ovom forumu odavno:
http://znaksagite.com/diskusije/viewtopic.php?p=35828&sid=ee166c60dc018eee1a800716843ae01a
Nije ni Sterling cvećka s obzirom da je ladno ostavio ženu i dvoje dece u Ameriki..

A što se tiče Sterlinga na Beokonu, s obzirom s kim se video od "nas", male su šanse za to, verovatno se smo gradio odnos za svoj lični nastup na Zapadu, kada se skockaju svi faktori.
Sebičnost je sjajna osobina za uspeh, ako čovek ima potencijal...
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.