Author Topic: IZLOŽBA KOJU SAM UPRAVO POSETIO  (Read 26699 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

scallop

• 5
  • 3
Re: IZLOŽBA KOJU SAM UPRAVO POSETIO
« Reply #150 on: 08-10-2019, 23:24:29 »
Nemaš pojma. Brmabićka u intervjuu jasno kaže da je to državni prohekt, dakle država.

И ти би могао да прочиташ мој текст. :evil:
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Linʞᴉn

• Arhi-var
  • 3
« Reply #151 on: 09-10-2019, 10:41:32 »
scallope, da li ste bili na izložbi?

Ako jeste i prošli ste kroz "Vrata muzeja" (mislim na eksponat), na koju stranu?   :evil:
“Billy is spastic in time, has no control over where he is going next, and the trips aren't necessarily fun... he never knows what part of his life he is going to have to act in next.”

scallop

• 5
  • 3
« Reply #152 on: 09-10-2019, 11:37:37 »

Spadam u one koji ne idu da vide izložbu (bilo koju) da bi bili viđeni. A svoje viđenje svih pratilaca onih koji zaista nešto stvaraju sam stavio da sprečim vaše (sve troje) neumesno nadjebavanje.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

« Reply #153 on: 09-10-2019, 11:53:58 »
Ta to što vam tekst ignorišu je zasluga činjenice da baš i nemate pravo da morališete kada i vi radite po dođem ti dođeš mi filozofiji.

Linʞᴉn

• Arhi-var
  • 3
« Reply #154 on: 09-10-2019, 12:02:03 »

Spadam u one koji ne idu da vide izložbu (bilo koju) da bi bili viđeni.

Baš šteta. Pošto bi bili u centru pažnje. Ne poznajem vas ali ostavljate utisak da Vam to prija.

Takođe, eksponat koji sam Vam prelozio u samom centru je postavke, pod budnim očima posetilaca i čuvara sa donje i gornje galerije.

Ne možete proći kroz "gola" vrata da ne budete u centru pažnje. Ma na koju stranu se okrenuli. A i zabavno je.
“Billy is spastic in time, has no control over where he is going next, and the trips aren't necessarily fun... he never knows what part of his life he is going to have to act in next.”

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #155 on: 09-10-2019, 12:24:21 »
Al nehigijenski!

scallop

• 5
  • 3
« Reply #156 on: 09-10-2019, 12:27:13 »
Ta to što vam tekst ignorišu je zasluga činjenice da baš i nemate pravo da morališete kada i vi radite po dođem ti dođeš mi filozofiji.

Bilo bi dobro da postoji dokaz za tvrdnju. Jednostavan, prihvatljiv, kao vi dali onome da biste dobili ovo. Ovako, samo je dodaje sumnju u bilo kakav stav koji iznosite.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #157 on: 09-10-2019, 12:30:49 »

Baš šteta. Pošto bi bili u centru pažnje. Ne poznajem vas ali ostavljate utisak da Vam to prija.

Opet bez argumenata. Ja i na svoje promocije jedva dođem. Zato ću shvatiti kao rđavu nameru. Nema veze, Bobanu prija takvo ophođenje.

saturnica

• 8
  • 3
  • *
« Reply #158 on: 09-10-2019, 12:46:29 »

Spadam u one koji ne idu da vide izložbu (bilo koju) da bi bili viđeni.

Takođe, eksponat koji sam Vam prelozio u samom centru je postavke, pod budnim očima posetilaca i čuvara sa donje i gornje galerije.

Ne možete proći kroz "gola" vrata da ne budete u centru pažnje. Ma na koju stranu se okrenuli. A i zabavno je.
što? vrata te skeniraju, pa ostaneš gol pred svima, ili što...? znatiželjna sam.  :)

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #159 on: 09-10-2019, 12:52:46 »
Ne, nego sa leve i desne strane u vratima stoje naga žena i muškarac i nemoguće je proći kroz vrata a da se ne dođe u ful kontakt sa njihovim telima. Mislim, UŽAS!!!!!! Posle bih ih ribao povidon jodom pola sata.

Edit: evo slika:

saturnica

• 8
  • 3
  • *
« Reply #160 on: 09-10-2019, 12:59:02 »
Ne, nego sa leve i desne strane u vratima stoje naga žena i muškarac i nemoguće je proći kroz vrata a da se ne dođe u ful kontakt sa njihovim telima. Mislim, UŽAS!!!!!! Posle bih ih ribao povidon jodom pola sata.

a kojim dijelom tijela te okrznu??? :)

edit: ajojj...

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #161 on: 09-10-2019, 12:59:51 »
Zavisi koliko si vešta u provlačenju. Ja sam, naravno, odbio da prolazim kroz ta vrata.

saturnica

• 8
  • 3
  • *
« Reply #162 on: 09-10-2019, 13:02:21 »
Zavisi koliko si vešta u provlačenju. Ja sam, naravno, odbio da prolazim kroz ta vrata.
zamišljam radmila kako zaglavi između ta dva gola tijela, a mrska mu pozornost. :)

scallop

• 5
  • 3
« Reply #163 on: 09-10-2019, 13:08:58 »

zamišljam radmila kako zaglavi između ta dva gola tijela, a mrska mu pozornost. :)

Sad nam daj literarni prikaz.

džin tonik

• 4
  • 3
« Reply #164 on: 09-10-2019, 13:15:17 »
ostaje jos pitanje jesu li ta vrata prava od gume kakvu volimo? i vi se jos nesto bunite...

saturnica

• 8
  • 3
  • *
« Reply #165 on: 09-10-2019, 13:28:58 »

Sad nam daj literarni prikaz.

to nije literatura. ali na vaše sljedeće "literarno" čedo, budem se oglasila. mada i ono zadnje proizišlo iz vašeg pera, teško da ima ikakvu literarnu vrijednost.

Linʞᴉn

• Arhi-var
  • 3
« Reply #166 on: 09-10-2019, 13:36:24 »
Ja sam, naravno, odbio da prolazim kroz ta vrata.

Ja sam imao sreće. Umesto muškarca i žene bile dve žene

Prvo sam se okrenuo ka jednoj, pa u povratku ispoštovao i drugu.

Lakše je bez muškarca, ne moraš da se čuvaš na koju si stranu okrenuo zadnjicu.   :lol:

saturnica

• 8
  • 3
  • *
« Reply #167 on: 09-10-2019, 13:37:53 »
 xrofl xrofl xrofl Linike, ma pobogu, upravo o tome i ja razmišljam!

Truman

• 4
  • 3
« Reply #168 on: 09-10-2019, 14:44:30 »

Ovakve stvari su razlog zašto volim Marinu. Prava originalna umetnica!  :| Eskperimentisanje sa sopstvenim reakcijama na erotske situacije van konteksta u kojima bi nam iste bile prijatne. To može samo Marina!
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

« Reply #169 on: 09-10-2019, 16:41:49 »
Meni je to više nehigijenski za nage osobe na vratima, nego za prolaznike.

Mada, mogao je neko da napravi performans eksperiment i natrlja malo guzu o muški deo vrata, čisto da se još malo eksperimentiše sa erotskim situacijama van konteksta. :)

Linʞᴉn

• Arhi-var
  • 3
« Reply #170 on: 09-10-2019, 18:01:54 »
Na toj izložbi ima višestruko više čuvara nego u bilo kojoj većoj banci u gradu. I svi netremice prate to dvoje na vratima. Nema šanse čak ni da krišom snimiš, kamoli šta drugo

I posle se pitaš za šta su otišle pare.

Izložba inače traje do januara, pa računaj kolike pare idu samo za taj jedan performans svaki dan sve vreme.

Nema šanse da za to neko volontira ili radi za satnicu s plavog mosta, pristojne pare su u pitanju.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #171 on: 09-10-2019, 18:23:09 »
Све за уметност! Па и новац грађана...
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Linʞᴉn

• Arhi-var
  • 3
« Reply #172 on: 09-10-2019, 18:29:50 »
Bolje za umetnost nego gondolu, kaldrmu, novogodišnju rasvetu, Beograd na vodi...

Truman

• 4
  • 3
« Reply #173 on: 09-10-2019, 18:35:28 »
Bolje za umetnost nego gondolu, kaldrmu, novogodišnju rasvetu, Beograd na vodi...

Браво! Јер услед вишемесечних уметничких перформанса Марине Абрамовић нешто се мења у јоносфери изнад Србије ( другим речима, у Хроникама Акаше ) и некако креће да се мења општи менталитет. Тако да што више уметности, посебно необичне, а што мање тих глупости које си навео и биће промена.
Sri Ramana

Kimura

• 4
  • 3
« Reply #174 on: 09-10-2019, 19:20:14 »
Drago mi je zbog vaše sreće i u to ime vam želim za svedeći put po dva momka na vratima!

Linʞᴉn

• Arhi-var
  • 3
« Reply #175 on: 09-10-2019, 19:23:04 »

Браво! Јер услед вишемесечних уметничких перформанса Марине Абрамовић нешто се мења у јоносфери изнад Србије ( другим речима, у Хроникама Акаше ) и некако креће да се мења општи менталитет. Тако да што више уметности, посебно необичне, а што мање тих глупости које си навео и биће промена.

Sve drugo smo probali, sem evolucije...

« Reply #176 on: 09-10-2019, 19:47:59 »
Drago mi je zbog vaše sreće i u to ime vam želim za svedeći put po dva momka na vratima!

Ko ne prođe između - malograđanin i folirant! Pa da pravimo performans koji ćemo nazvati - Out of the closet.   xcheers

Linʞᴉn

• Arhi-var
  • 3
« Reply #177 on: 09-10-2019, 20:14:46 »
Pa performans je u originalu sasvim dovoljno provokativan.

Devojka je Marina, momak je Ulaj.

Izabereš Marinu, i odmah dobiješ i Ulaja u paketu, kao vozić.. šta tu ima, a da već nije brutalan out of closet bisex koncept?