Author Topic: SOUTH PARK  (Read 52550 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« on: 25-10-2007, 15:47:13 »
neverovatno, ali ako je verovati searchu, mi nemamo topik o ovoj seriji! :?

a samo sam hteo da skrenem pažnju građanstva, i ostalih, da je upravo-započeta trilogija KYLE SUCKS CARTMAN'S BALLS (ili, neformalno, IMAGINATION-LAND) nešto najbolje u istoriji univerzuma!!!

počinje kao GENIJALNA parodija šlajmalana (naročito njegove MOKRE ŽENE) i čitave ove ODURNE najezde 'fantasy' filmova u kojima se šuplji efekti i imbecilne pričice prodaju kao produkti 'imaginacije'... i da je ostalo na tome već bi bilo u samom vrhu; ali ne, to im nije bilo dosta, nego su u priču ubacili 100% to-the-pont surovu i genijalnu satiru na američku politiku i war on terror (more specifically), kada teroristi upadnu u imagination-land i počnu da ubijaju fantasy stvorenja, i tu već stvari postaju antologijske... ali ne, ni to im nije bilo dovoljno, nego u sve to uspevaju da ubace i smehotresni razvoj starog neprijateljstva kajla i kartmana, u kome kartman ima napismeno od kajla da će mu pušitit jaja ako mu ovaj stvarno pokaže leprikona, ŠTO KARTMEN I UČINI, i onda ide do suda u pokušaju da ga natera da ispuni ugovor!

takođe, u minut/minut-ipo uspevaju da ubace i sjajnu parodiju na holivud (konkretno, m.bej, šlajmara i mel gibson koji, iako loony, zapravo doživi svojevrstan back-handed compliment, kad mu priznaju: 'the bastard at least has the sense of story structure!')

ovo je apsolutno genijalno, i jedva čekam nastavke!!! :!:  :!:  :!:

a tek što su U2 bonu izvadili dušu u epizodi o najvećem govnetu na svetu!  :D

a kartman otkriva blagodeti turetovog sindroma... :D

LAUGH RIOT, I TELLS YA!!! :evil:  :lol:  :lol:  :lol:

milan

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #1 on: 25-10-2007, 15:54:48 »
Helou Helou je je je je je!!!!

Nisam verovao sta su Bonu uradili...

Shozo Hirono

• 4
  • 3
    • http://www.myspace.com/plan9soundsystem
SOUTH PARK
« Reply #2 on: 26-10-2007, 09:21:58 »
.....i ako sve to nije bilo dovoljno,u drugom nastavku trilogije teroristi oslobadjaju bica iz mracne nam strane imaginacije,i tamo su naravno Freddy,Jason,Alien,Predator,Minotaur.....pa onda pokusaj prolaska kroz Zvezdanu Kapiju,predvodjen,naravno,Kurt Russellom,"who is BTW,just an actor".....pa onda prelazak na nasu stranu Al Goreovog ManBearPiga,sve to propraceno Cartmanovim samozadovoljavanjem situacije u kojoj se nalazu i konstatacijom:"My balls are still dry !!!"
FUN ENOUGH !!!! :evil:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #3 on: 13-03-2008, 18:25:18 »
!!!!!!!!! THEY DID IT AGAIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12a sezona je poletela nocas,i ako je suditi po pocetku bice brutalna i urnebesna !!!!!!!!!!!!!!!! :!:
ZNACI TONCIL TROUBLE ep.No.1..........

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #4 on: 13-03-2008, 18:25:55 »
tell me more!

šta biva?!

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #5 on: 13-03-2008, 18:36:09 »
Cartmanova prosta operacija krajnika nije "zavrsila kako treba!!!",sto ce automatski pokrenuti lancanu reakciju globalnih srazmera..... :evil:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #6 on: 13-03-2008, 18:53:56 »

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #7 on: 13-03-2008, 20:39:41 »
dakle, ovaj crnja je međik đonson?

pa, epizoda baš i nije nešto posebno.
nije loša, ali... SP me je razmazio, premisa zvuči mnogo bolje nego što je sama realizacija... nijednom se nisam nasmejao naglas.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #8 on: 20-03-2008, 18:51:29 »
Kao sto sam i mislio,druga epizoda je jos brutalnija i morbidnija......cak sam sam sebe upitao par puta,cemu se sad ja smejem.....ali,svejedno sjajna podsecanja na stare horore,bravo za autorski tandem !!!!!!!!!!! :evil:
A da,tematika je seciranje Britney Spears !!!!! :!:

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #9 on: 20-03-2008, 18:57:09 »
Quote from: "Shozo Hirono"
Kao sto sam i mislio,druga epizoda je jos brutalnija i morbidnija...

a zašto si tako mislio? second sight, ili konkretna saznanja? otkud sad to 6. čulo?

blasphemer

• 4
  • 2
SOUTH PARK
« Reply #10 on: 21-03-2008, 00:35:23 »
Epizoda, ipak, nije za neko dugo pamcenje. Mada, scene sa nastupom BS na MTV music awards su   :lol:
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law." AL:I,40

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #11 on: 22-03-2008, 06:47:25 »
još jedna slaba, napadno jednodimenzionalno moralizatorska, one-joke epizoda... :roll:  :P

mizantrop

• 4
  • 2
SOUTH PARK
« Reply #12 on: 26-03-2008, 12:37:18 »
Lepe vesti:
Every South Park Ever Online For Free ( Legally)!
Taking a page out of the Hulu playbook, but awesomer, the South Park guys are streaming every single South Park episode in full at their official site, South Park Studios. What they get right: Streams are fast and vid quality is solid; every episode, from first to most recent is available (with one exception); and newer ones are uncensored. Yep, you actually get to hear your favorite childrens scream "What the fuck is going on?" in the Britney ep. Major point of suck: ads.

They're mercifully short, but you get hit with about three per episode (marked by the little white lines in the timeline), though you have a limited ability to jump around the ep to sorta avoid them. Still, they're less intrusive than the pop-ups that assault you at AllSP.com or the like. Which is probably a big part of why they're doing this—the online audience for South Park is huge, with lots of sites streaming eps and major torrent traffic. So why not get a slice of that ad revenue?

Ads are going to be a part of any free TV online equation, unfortunately. So are rights issues—for some reason the Britney ep is already available, but the first episode of the current season won't be up until April. WTF? But all in all, they get it as right as an official channel can for the time being, which looks startlingly like a glimpse at the future of TV.

http://www.southparkstudios.com/

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #13 on: 27-03-2008, 18:10:58 »
MAJOR BOOBAGE:

phih, nije loše: idealna epizoda za pussy lovers, boobs lovers i harvey metal lovers, što će reći da će meho i harv da otkinu.

ipak, ni ova kao ni prethodne 2 nije u vrhu onoga što SP zaista može.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #14 on: 27-03-2008, 18:37:56 »
Ova nova je povratak starim vrednostima,i skretanje sa brutalno crnohumornog kursa....simpaticno i prosecno,a vec vidjeno... :)

The Thing

• 4
  • 2
SOUTH PARK
« Reply #15 on: 29-03-2008, 00:55:56 »
E meni je ova nova totalno kul!
Super zezanje na Heavy Metal i to ne kao gruba parodija vec vise kao homage:D

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #16 on: 29-03-2008, 00:59:39 »
da, omaž HM-u kao produktu tinejdžerskih fantazija, loše muzike, siso-siso-siso-fixacija i intoxikacije mačjom pišaćkom! :wink:  :lol:  :!:

The Thing

• 4
  • 2
SOUTH PARK
« Reply #17 on: 29-03-2008, 03:14:58 »
Pa jes', to stoji :!:
Ali ipak mislim da se moze posmatrati i kao omaz jer sve nekako autenticno deluje, mis'im iako je zajebancija i dalje je u duhu filma (koji i sam sebe shvata kao produkt tinejdzerskih fantazija, siso-fiksacija i te vrste muzike). Pogotovo me je poslednja scena, sa Kenijem u onom svemirskom automobilu, navela na ovakvo razmisljanje!

Sem toga, to za macju pisacku je vise kao poruka protiv upotrebe raznih supstanci nego nesto protiv filma.

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #18 on: 29-03-2008, 03:32:00 »
Quote from: "The Thing"
Sem toga, to za macju pisacku je vise kao poruka protiv upotrebe raznih supstanci nego nesto protiv filma.

ja sam, pak, prilično uveren da je glavni razlog za postojanje ove epizode upravo obrnut: naime, da među retardima amerike zapati pomamu ove konkretne vrste 'opijanja' i stoniranja - ili bar pokušaje toga... :evil:  :twisted:

The Thing

• 4
  • 2
SOUTH PARK
« Reply #19 on: 29-03-2008, 03:37:40 »
:D Hehehe mozda, mozda. Mada ko zna, mozda stvarno i deluje!

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #20 on: 29-03-2008, 09:49:08 »
Quote from: "The Thing"
:D Hehehe mozda, mozda. Mada ko zna, mozda stvarno i deluje!

A koliko ce se vec mladih Amera povuci za ovom konstatacijom !!!!

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #21 on: 03-04-2008, 16:37:31 »
kanacki štrajk: pih, u poređenju s ovom, prethodne 3 epizode su bile timeless classics!  :cry:

baš me zabole za njihovu providnu, prolaznu, lokalnu, tupavu zavrzlamu sa wga štrajkom!

najbolje SP epizode su najčešće bile nevezane za aktuelna zbivanja - ili barem ne ovoliko direktno i dosadno-predvidivo-banalno vezane da to izvan te priče nije priča sama po sebi zanimljiva.

u celoj epizodi samo jednom sam se nasmejao - na kartmanov 1-line posle klanice u čekaonici.
 :roll:  :(

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
SOUTH PARK
« Reply #22 on: 05-04-2008, 22:53:43 »
Bedno. Ništa u ovoj sezoni, bar za sada, nije ni blizu onoga što SP može. Poslednja je za sada najlošija.

Samo se pitam koliko će idiota da isproba da li mogu da se stoniraju mačjom pišaćkom. Nadam se da neće mnogo mačaka da nastrada zbog toga.
We're all mad here.

The Thing

• 4
  • 2
SOUTH PARK
« Reply #23 on: 10-04-2008, 17:38:27 »
Jel gledao neko novu epizodu? It's pretty funny :!:

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #24 on: 10-04-2008, 18:50:21 »
nije me baš nešto nasmejala: i dalje moralizatorstvo nosi prevagu nad humorom. a humor je na prvu loptu, ne posebno maštovit niti zabavan.
iapk, u odnosu na prethodnu epizodu - ovo je znatan napredak!

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
SOUTH PARK
« Reply #25 on: 11-04-2008, 21:24:08 »
Eek.

Gledajte ako hoćete da vidite pevajući penis.
We're all mad here.

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #26 on: 11-04-2008, 22:27:21 »
Quote from: "angel011"
Eek.

Gledajte ako hoćete da vidite pevajući penis.

pih, brian yuzna was there already, and frank henenlotter before him, too.
onaj yuznin (iz R3) nije pevao, ali je živeo za fajt; a elmer iz BRAIN DAMAGE-a je imao divan glas i za priču i za pesmu pa i za pojas da zadene...
 :lol:

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #27 on: 17-04-2008, 18:11:45 »
eh, još jedna predvidiva, osrednja, moralizatorska, 1-joke epizoda... :(   :x

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #28 on: 17-04-2008, 18:37:07 »
Ali je lepo,bar na momenat,podsetiti se kakav je genijalan klasik The Grapes of Wrath !!! :evil:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #29 on: 18-04-2008, 04:47:08 »
Ali zato istagirano CRO-MAGS (ko zna zna) :evil:

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #30 on: 24-04-2008, 12:33:11 »
e, najzad jedna PRISTOJNA epizoda!

ništa za antologiju, ali barem značajan odmak od debilnog 1-joke moralizovanja - zezanje koje je character & situation driven, a ne agenda-driven.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #31 on: 09-10-2008, 11:17:33 »
Ne znam da li su mi toliko nedostajali,ali nova epizoda mi je legla ko budali samar ! :evil:
Zestoko prozivanje Spielberga,Lucasa,Indiane.Efektno podescanje na "romanticnu" scenu Deliverencea !

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #32 on: 09-10-2008, 12:26:42 »
znachi pochelo  :!:
AWESOME !!!  :)

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #33 on: 11-10-2008, 03:30:01 »
jedino ta fora iz Deliverance, ostalo meni sve loshe, Cartman podbacio...jbga...i najboljima se deshava :(  :cry:

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #34 on: 11-10-2008, 05:16:26 »
ipak, posle užasno slabih epizoda iz prve polovine ove godine, ovo je barem zaličilo na stari SP, iako je zaista daleko. ako ništa drugo, 2-3 puta me nasmejalo. ali slabo je to. ipak, mislio sam da je samo zbog mene, koga ZABOLE za indijanu, kakvo crno silovanje. evo, mogu sutra i povratak u budućnost da siluju, couldnt care less!

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #35 on: 23-10-2008, 11:33:58 »
Posle relativno slabe prethodne epizode,Peruvian Flute Band fobija ima tendenciju da stvori trilogiju.Senke podsecanja na CloverfieldRecDotDead maniju manijakalnog dokumentarizovanja globalnih katastrofa su zahvatili South Park !

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #36 on: 23-10-2008, 12:05:08 »
Znachi josh jedna jako losha, Cartmana ne mogu da prepoznam, jeste da je imo svojih momenata na kraju ali nije bre to TO, gde nestade ona divna divljina, ej bre tuko se sa onim midzetom a sad kao ne sme sa ovom klinkom, neraelno ?! :shock:

Vratite nam SOUTH PARK bre !!!  :cry:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #37 on: 23-10-2008, 12:54:32 »
Quote from: "Son of Man"
Znachi josh jedna jako losha, Cartmana ne mogu da prepoznam, jeste da je imo svojih momenata na kraju ali nije bre to TO, gde nestade ona divna divljina, ej bre tuko se sa onim midzetom a sad kao ne sme sa ovom klinkom, neraelno ?! :shock:

Vratite nam SOUTH PARK bre !!!  :cry:

To je vec prethodna,a izasla i nova ! :)

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #38 on: 24-10-2008, 00:15:40 »
hehe, pa dobro, nije loša ova epizoda.
mislim, u poređenju sa ostalim iz ove godine.
nasmejao sam se par puta; sprdanje sa HADERSFILDOM je prilično zabavno.
videćemo kuda će sve to da vodi, i da li priča zaslužuje novu trilogiju or what, ali za sada... nije loše.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #39 on: 24-10-2008, 04:25:02 »

To mi reci, nikako da povatam kad izlaze nove epizode ja sve konto nesto cetvrtak, bedak i slichno...sad bar znam : kad ti ostavis post - IZASHLA je.  :D

A nisi bacio koment na tuchu sa ribom od ovog jednog od ostala dva glavna lika...jbga meni je tu Cartman faca i ja gledam samo epizode sa njim, jer ovi su nezanimljivi, posebno ta dvojica...
Sa cu da pogledam to oma, pa ako je Cartman opet zapostavljen ili oskrnavljen ima pisem otvoreno pismo Cartmanu da se povuce iz te serije da vim kako ce da izgleda onda bez njega, o cemu ce onda da diskutuju, sramota bre... :roll:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #40 on: 24-10-2008, 11:42:45 »
Auuu pa ovo uopste vise nije ni smesno a ni zabavno, o cemu se radi ?
Mozda se nesto bas gadno desava u Americi pa su se i autori usrali i resili da se smire, da to mozda nema veze sa mogucim dolaskom Obame na vlast ?  :?
Mozda su mu se neshto zamerili u mladosti pa sad resili da se primire da ne talasaju puno pa kao mozda im oprosti pa zaboravi i to ?  :shock:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #41 on: 24-10-2008, 11:46:22 »

To mi reci, nikako da povatam kad izlaze nove epizode ja sve konto nesto cetvrtak, bedak i slichno...sad bar znam : kad ti ostavis post - IZASHLA je.  :D

A nisi bacio koment na tuchu sa ribom od ovog jednog od ostala dva glavna lika.. :roll:

Pa nije mi se nesto dojmila ta prethodna. :roll:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #42 on: 24-10-2008, 11:47:23 »
Auuu pa ovo uopste vise nije ni smesno a ni zabavno, o cemu se radi ?
Mozda se nesto bas gadno desava u Americi pa su se i autori usrali i resili da se smire, da to mozda nema veze sa mogucim dolaskom Obame na vlast ?  :?
Mozda su mu se neshto zamerili u mladosti pa sad resili da se primire da ne talasaju puno pa kao mozda im oprosti pa zaboravi i to ?  :shock:

Ma jes !A sto tako mislis ? :idea:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #43 on: 24-10-2008, 16:28:30 »
Ne mogu da skontam shta im se desilo,
1. omatorili ? NISU jel tako ?
2. nestalo im para ? NIJE
3. publika oce boza varijantu SP ? NECE BRE, oce shto gore to bolje, ko nekad
4. sa nekim su preterali u prozivkama pa im se nakchio na vrat ? JAKO MOGUCE, ja to vidim kako jedini realan razlog za ovo smaranje iz epizode u epizodu...

SAJENTOLOZI ? mozda...
OPRA ? josh jache, ona je jako zajeban igrach i vidi joj se da je sujetna , tako da ta zloba ne moz da se sakrije...dzaba osmesi dzaba sve, vidi se ZLO u njoj, zar ne ? :idea:

Dalje mozda im je ponestalo ideja ? NESTO NE VERUJEM DA IM JE PONESTALO IDEJA ja lichno mislim da ih neko cima i to zestoko..e sad mozda ja paranoishem a mozda i NE... :?

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #44 on: 06-11-2008, 22:04:11 »
milio sam da od one prošle epizode ne mož neka biti gora – al pokazali sad sa ovom da MOŽE!

nikad gluplje, nesmešnije, promašenije ĆORAK epizode no ove sa precedničkim izborima.
sramota.
 :P  :x  :cry:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #45 on: 07-11-2008, 13:15:04 »
Mislio sam da ova poslednja mora biti bolja od prethodne,koju nisam ni hteo da komentarisem,ali nije !I nije !Jednako je neubedljiva......

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #46 on: 17-11-2008, 19:31:58 »
E a ova 13a i nije tako losa.Ide fino u podjebavanju mjuzikl zanr i novijih hitova Mamma Mia i PotOpera,ali je kraj brzoplet i punch line je neefektan. :roll:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #47 on: 18-11-2008, 14:35:08 »
Ma daj brate reci otvoreno SRANJE JE I OVA EPIZODA, nema onog duha al' nimalo, o cemu bre oni pricaju, gde je stari SOUTH PARK ?! :shock:

Neko bi reko to je kao bio STARI...ko ona fora zasto su nestali stari Grci, zato shto su bili mnogo stari pa su poumirali jbga...

Ima prastari grafit cak i u mom kraju (jos stoji) :  "KO NAM JE UKRAO PILOTE ?" e sad cu ja tako "ko nam je ukro South park ?" mada zna se tacno ko ga je ukro - amerikanci... :(

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #48 on: 26-11-2008, 18:07:46 »
E ovaj southpark iako cartman nije imo ulogu neku posebnu je meni bio bolji od svih ovih nekoliko, Baters je poceo da preuzima primat, a ko bi reko do juce baters bio samo statista za maltret, a vidi ga sad... :D
I ova goth deca, do sad neinteresantna postashe interesantna i simpatichna, sve se izokrenulo od kad je Obama pobedio, pa ovi marginalci sad ulaze u prvi plan.  :shock:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #49 on: 26-11-2008, 18:48:58 »
Da ova poslednja i nije bila losa,mada je kraj opet mogo biti efektniji.

Milosh

• 5
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #50 on: 26-11-2008, 20:49:05 »
E ovaj southpark iako cartman nije imo ulogu neku posebnu je meni bio bolji od svih ovih nekoliko, Baters je poceo da preuzima primat, a ko bi reko do juce baters bio samo statista za maltret, a vidi ga sad... :D

Nisam još ništa pogledao od ove sezone, ali mislim da ću ovu da pogledam onako preko reda, i to samo zbog Batersa, uvek mi je bio omiljeni lik, a Butters' Very Own Episode je jedna od najboljih epizoda...

:!:
"Ernest Hemingway once wrote: "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part."

http://milosh.mojblog.rs/

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #51 on: 08-12-2008, 21:11:04 »

Reci cu samo AWESOME. Epizoda South Parka bez Cartmana u glavnoj ili jednoj od glavnih uloga za mene i nije pravi, istinsko-sustinski South Park, jer svi smo mi, zeleli mi to da priznamo ili ne, pomalo Cartman a neki smo i pomalo vishe.

INFO :
http://www.elasticpop.com/2008/10/dvd-review-the-cult-of-cartman.htm

Code: [Select]
http://rapidshare.com/files/157551162/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part01.rar
http://rapidshare.com/files/157553272/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part02.rar
http://rapidshare.com/files/157553271/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part03.rar
http://rapidshare.com/files/157553274/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part04.rar
http://rapidshare.com/files/157553275/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part05.rar
http://rapidshare.com/files/157553276/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part06.rar
http://rapidshare.com/files/157554804/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part07.rar
http://rapidshare.com/files/157554802/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part08.rar
http://rapidshare.com/files/157554800/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part09.rar
http://rapidshare.com/files/157551164/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part10.rar
http://rapidshare.com/files/157551166/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part11.rar
http://rapidshare.com/files/157551160/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part12.rar
http://rapidshare.com/files/157551161/CULT_OF_CARTMAN_CD1_DVDrip.part13.rar

Code: [Select]
http://rapidshare.com/files/157543296/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part01.rar
http://rapidshare.com/files/157543295/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part02.rar
http://rapidshare.com/files/157543299/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part03.rar
http://rapidshare.com/files/157543300/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part04.rar
http://rapidshare.com/files/157543301/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part05.rar
http://rapidshare.com/files/157545909/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part06.rar
http://rapidshare.com/files/157545917/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part09.rar
http://rapidshare.com/files/157545923/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part08.rar
http://rapidshare.com/files/157545912/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part07.rar
http://rapidshare.com/files/157545914/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part10.rar
http://rapidshare.com/files/157548664/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part11.rar
http://rapidshare.com/files/157548666/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part12.rar
http://rapidshare.com/files/157548660/CULT_OF_CARTMAN_CD2_DVDrip.part13.rar

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #52 on: 11-12-2008, 15:29:47 »
Cartman je u svojim lekcijama na ovom DVD-ju izreko vise puta da cemo svi umreti 2012. Ja mu verujem.

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #53 on: 11-12-2008, 15:31:37 »
Cartman je u svojim lekcijama na ovom DVD-ju izreko vise puta da cemo svi umreti 2012. Ja mu verujem.

ja mu ne verujem.
mislim da će neki od nas umreti i ranije.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #54 on: 11-12-2008, 15:49:07 »
A NE, sad svi oce da vide sta ce se desi 2012. tako da se smanjila stopa samoubistava, mada sad oko nove godine kad navale... :cry:

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #55 on: 13-03-2009, 01:18:55 »
krenula nova serija saut parkiranja – sa epizodom koja je simpatično mizogina i simpatično anti-diznijevska, ali, avaj, pretežno je nesmešna, srednjačka.
ajde, pauza je bila duga (tokom nje sam se podsećao ranijih, superiornih sezona) pa ajde i da ne podižem lestvicu previsoko, ali... kao da je suva sautparkovska drenovina na poslednjim kapima?
 :(

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #56 on: 13-03-2009, 16:54:56 »
Barem smo nesto naucili iz ove prve epizode:
- Miki Maus je ustvari loš momak.
- Sifilis može biti smrtonosan i u 21. veku
- Sada znamo i koje je najzaraznije mesto na planeti
 :evil:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #57 on: 13-03-2009, 20:25:13 »
Pazi, nije losa u odnosu na one posleednje iz prosle sezone, ali opet...bez Cartmana kralja u glavnoj ulozi ne valja  8)

Leteca Sibica

• 2
SOUTH PARK
« Reply #58 on: 16-03-2009, 23:20:54 »
Meni se nije svidela poslednja epizoda... Da se nije Miki Maus pojavljivao, ne bi bilo uopšte zanimljivo...
Najsmešnija scena: Miki Maus šutira člana grupe Jonas Brothers.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #59 on: 17-03-2009, 00:00:55 »
A jel ste primetili da ladno THE CARTMAN pomaze KAJLU i stenu u spasavanju Kenija ?  :shock:

Pa bre kuda ide ovaj svet ?  :x  :cry:

Ta politicka korektnost , za to je sve Obama kriv, vratite nam CARTMANA u izvornom obliku bre !!! :(

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #60 on: 19-03-2009, 18:24:24 »
he he, dobra je ova sprdačina na temu superheroja, a posebno DARKA NAJTA.
mada nije previše nadahnut, to što valja - nasmejalo me je.
a nove SP epizode to čine sve ređe.
dakle, fina zajebancija za sve koji vole maskirane (super)heroje.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #61 on: 20-03-2009, 11:33:48 »
Cartman se vratio :!: , ali opet mi tu nesto fali, nekako ko da im neko uleti na pola epizode (Obama ?!) lupi a astal i kaze : "preterali ste, smanji, smaaaaaanji !!!" i onda kraj bude takav kakav bude. :x  :cry:

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #62 on: 26-03-2009, 22:11:31 »
u, jebo te bog: ova nova epizoda – sa recesijom i hristolikim kajlom- je jedna od 3 najnesmešnije i najgluplje u celoj istoriji serije.
odgledao sam je sa narastajućom mržnjom i po završetku smesta obrisao da mi ne kuži hard.
kakvo jebano sranje!
 :x  :P

Kler_Vojant

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #63 on: 27-03-2009, 22:17:45 »
Odlicna epizoda.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #64 on: 28-03-2009, 09:16:50 »
Ko sto rekoh, bez Cartmana ne valja, opet Obama. Jel ima neka epizoda bez Obame ?! :roll:

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #65 on: 02-04-2009, 23:56:30 »
ako ste mislili da je prošla epizoda bila dno dna, ček samo da vidite ovu novu, sa queefom!
strašno nesmešno! :(
 :x

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #66 on: 03-04-2009, 00:27:29 »
Jeste vulgarna, ali i koja nije kada su tu Terence i Philip.

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #67 on: 03-04-2009, 05:39:12 »
Jeste vulgarna, ali i koja nije kada su tu Terence i Philip.

T&P epizode su mi uvek bile najdebilnije i najdosadnije (kao i one u kojima je TOWELIE glavni) - ali ove kvifkinje nose šnjur po jadnosti.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #68 on: 03-04-2009, 13:07:34 »
Ne mogu a da se ne slozim sa Shozom i Ghoulom da su NAJGORE epizode sa T&P znaci ja cim to vidim meni nije dobro. A ovo zaista ne bi komentarisao. Eto sta uradi Obama, kao Eric Cartman dobar prema Batersu, svi ujedinjeni, zajedno u nove pobede, zajebi me. :roll:

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #69 on: 03-04-2009, 15:37:34 »
ne, ovo je čisto dno: saut park postao politički korektan!
na stranu ideologija, prosto im fazoni nisu smešni. valjda misle da su mnogo revolucionarni što su celu epizodu bazirali na jednoj šali o picoprdenju (simpsons, eat that!), samo što ona uopšte nije toliko zabavna koliko su mislili.
 :cry:

Savajat Erp

• gospodar izgubljenog vremena
  • 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #70 on: 08-04-2009, 18:40:44 »
Као да су се опрали и бацили на неку префињену сатиру, која, на жалост, није нимало смешна...или нешто мало...
Niste mi verovali da ću da pucam?!
ZAŠTO MI NISTE VEROVALI?!!!!

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #71 on: 09-04-2009, 23:58:16 »
još jedna nesmešna epizoda.
to više nije ni vest.
javiću se idući put kad epizoda bude - DOBRA.
ako se to više ikada bude desilo. :(

Meho Krljic

• 5
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #72 on: 10-04-2009, 09:49:55 »
Da, ali Kanye West je doživeo prosvetljenje i promenio životna načela pod njenim uticajem.

"South Park" may have accomplished the impossible — getting Kanye West to check his ego. The Comedy Central show skewered the famously self-important rapper on its show Wednesday night, painting him as a narcissistic figure so out of touch with reality he couldn't even take a (very politically incorrect) joke.

West's love of himself and his work has been almost as integral to his image as his music: Just last year, he told The Associated Press that he was the "voice of this generation." Also recently, he was quoted as saying his greatest regret was not being able to see himself perform live.

Yet, on his blog Thursday, West appeared chastened, and ready to turn over a new leaf.

In typical all-caps mode, he wrote: "SOUTH PARK MURDERED ME LAST NIGHT AND IT'S PRETTY FUNNY. IT HURTS MY FEELINGS BUT WHAT CAN YOU EXPECT FROM SOUTH PARK! I ACTUALLY HAVE BEEN WORKING ON MY EGO THOUGH. HAVING THE CRAZY EGO IS PLAYED OUT IN MY LIFE AND CAREER."

West said that he started stroking his ego long ago to build up his self esteem — but he now realizes he needs to "GET PAST MYSELF."

In the self-reflective post, he said that people won't take him seriously if he keeps it up (perhaps referring to his well-documented meltdowns at awards shows when he didn't win what he expected).

"I JUST WANT TO BE A DOPER PERSON WHICH STARTS WITH ME NOT ALWAYS TELLING PEOPLE HOW DOPE I THINK I AM," he said.

And perhaps to show that he's really serious about making that change, he provided a link to one of the most biting moments from the "South Park" show, and thanked the writers as well.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #73 on: 10-04-2009, 10:12:20 »
Vaistinu glupa epizoda, par Kartmanovih gegova sa lazima i nista vise, al ako je pomoglo tom reperu onda je OK.  :lol:

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #74 on: 10-04-2009, 11:14:43 »
Đavola je pomoglo. Reperima nema pomoći...  :roll:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #75 on: 10-04-2009, 11:31:03 »
Mozda je Obama urgiro da mu se pomognu, ipak crnac za crnca, srbin za srbina i taj rad.  :evil:

John Holmes

• 2
SOUTH PARK
« Reply #76 on: 13-04-2009, 20:03:29 »
SP je toliko jadan poslednje tri godine da mi je zao gledati ih. Al sam zato kao svaki vrhunski papak pogledao sve ove novije epizode. Odlicno idu uz dorucak i spremanje kreveta.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #77 on: 16-04-2009, 19:05:37 »
6. epizoda i nije tolko losa, iako ne igra Eric , ja mislim da im je ovo najbolja u sezoni.

Ghoul

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #78 on: 16-04-2009, 23:59:53 »
obećao sam da se neću oglašavati do eventualnog slučaja u kome se opet pojavi SMEŠNA, nadahnuta epizoda, te stoga ostajem veran tom obećanju, i na ovu najnoviju nemam šta da kažem.
 :x  :P  :roll:  :cry:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
SOUTH PARK
« Reply #79 on: 23-04-2009, 13:20:23 »
Po srinovima bih rekao da je ova nova o somalijskim piratima. :idea:  :roll:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
SOUTH PARK
« Reply #80 on: 23-04-2009, 15:11:12 »
Bogme jeste o somalijskim pitratima, ali dal su tu mozda aludirali i na Pirate Bay slucaj ? Jbmliga nista mi nije jasno, inace epizoda je ispodprosecna ko i sve ostale iz ovog serijala.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
Re: SOUTH PARK
« Reply #81 on: 08-10-2009, 11:54:17 »

- South Park -

Season: 13                Episode: 8

- Dead Celebrities -

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #82 on: 08-10-2009, 11:59:05 »
poco ? urrrrra !  :|
gore od prvog dela ove sezone nadam se da ne moze. :!:

Le Samourai

• 4
  • 3
« Reply #83 on: 08-10-2009, 14:21:45 »
pa i nisu se proslavili...

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #84 on: 08-10-2009, 14:34:51 »
ja sam se uspavao... 8-)

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #85 on: 08-10-2009, 17:04:21 »
 :( :cry:

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #86 on: 08-10-2009, 21:01:34 »
auh, ovo je stvarno užasno!
toliko usiljeno, jadno, nesmešno... ne znam još koliko ću moći da trpim ovu bednu TRAVESTIJU nekada dobrog šoua!

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #87 on: 08-10-2009, 21:20:42 »
Stvarno loša epizoda, možda i najgora iz ove sezone...
"Ernest Hemingway once wrote: "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part."

Le Samourai

• 4
  • 3
« Reply #88 on: 09-10-2009, 00:20:21 »
i'm calling it. saut park iz ded.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #89 on: 15-10-2009, 11:50:24 »
ova nova je znacajno bolja od prethodne. mada je kraj mogao biti manje moralan.

SP is on again. :|

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #90 on: 15-10-2009, 12:53:11 »
fala na dojavi Shozo, oma hitam da skinem  :!:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #91 on: 22-10-2009, 17:25:45 »
dobra ova nova o wrestlingu. xdrinka

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #92 on: 22-10-2009, 17:37:32 »
mene je tolko smorila ona 1. da sam 2. skroz zaboravio da skinem.

aj sad ću o istom trošku obe.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #93 on: 30-10-2009, 00:04:24 »
ovo je zaista GNUSNO!
epizoda sa batersom kao pimpom je pokazivala nešto blede nade da bi SP ponovo mogao biti barem GLEDLJIV, ali naredne 2 epizode, o rvačima i, sad, o kitovima i japancima, potpuno su DNO, a naročito ova najnovija koja je zaista definitivan dokaz da su čak i tvorci SP-a zaboravili šta je to ikada njihov šou činilo vrednim gledanja.
a to nešto svakako nije bilo jadno, neduhovito, banalno MORALIZIRANJE.

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #94 on: 30-10-2009, 00:19:45 »
Epizoda sa Batersom je sasvim dobra i pokazuje da South Park najbolje funkcioniše onda kada je prvenstveno fokusiran na likove (a Baters je jedan od najboljih likova), i kada je satira u drugom planu, i to po mogućustvu da nije previše aktuelna (pomodna) i na prvu loptu. Prva epizoda, kao i ova sa Batersom su, po meni, najbolje u ovom serijalu, dok većina ostalih epizoda uglavnom ima nekih dobrih momenata, ali su često urađene u one note joke maniru kao što je npr. ova sa rvačima gde je jedini pamtljivi detalj Kenijeva pogibija na kraju, kao mali podsetnik na starije i bolje epizode. Najnoviju epizodu još nisam pogledao (mada smo i kitove i osvetoljubive japance već imali u dve različite epizode), ali ako bi se ponovo vratili na likove i pravili epizode kojima je prevashodni cilj da budu zabavne (a tek onda društveni komentar), i u kojima bi zaplet proisticao iz likova, mislim da postoji šansa za South Park. Videćemo...

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #95 on: 30-10-2009, 00:39:22 »
Taj South Park je bio jezivo precijenjen čak i u svom hejdeju, a na šta li liče te nove epizode kad ih čak i Ghoul pljuje, mogu samo da zamislim (jer neću gledati).

Le Samourai

• 4
  • 3
« Reply #96 on: 30-10-2009, 01:31:34 »
Baters pimp je bio decentan, ali ova sa whares i dorphins je bila BOZHANSTVENA. Skoro cu posumnjati u svoje izjave glede smrti Saut Parka.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #97 on: 30-10-2009, 09:05:02 »
Dobra je ova poslednja, mada sam ocekivo bolju foru na kraju...

A Milosh je skroz u pravu, very own episodes su mnogo jache od ovih masovki, Cartman i Baters tu dominiraju...a i Cartman odavno nije imo svoju onako u fulllu...moglo bi se reci jos od kad je Obama doso na vlast... xuss

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #98 on: 30-10-2009, 09:23:22 »
finale ove poslednje je neubedljiv, ali je simpatična. mada daleko od one prethodne sa rvačima, koja je bolja od sve 4 iz jesenje faze.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #99 on: 05-11-2009, 10:14:11 »
ovaj lik iz nove epizode preslikan meho.

sad sam da provalim ko je... ako on nije.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #100 on: 05-11-2009, 11:27:44 »
Malo mu se povlači kosa pred nadirućim neprijateljem, ali sem toga, ima sličnosti.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #101 on: 05-11-2009, 11:38:21 »
kad smo vec kod kose.

nadjen kriplov izgubljeni brat.

zove se noel i nimalo nije cudno da je participirao u dokumentarcu 'the price of pleasure'.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #102 on: 05-11-2009, 13:07:43 »
Prajsles.  :|
A i kao mali je igrao u rumunjskom filmu "Chaushesku i ja"  xnerd

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #103 on: 14-11-2009, 00:03:57 »
poslednje 2 epizode SP-a su nešto najgore u istoriji te serije.
zapravo, ja stvarno ne mogu da verujem da ovo pišu isti oni ljudi koji su pisali prvih 11 sezona.
ovo je kataklizma 2012-ovskih razmera!!!

Mark

• 4
  • 3
  • The proverbial stopped clock.
    • Janko Takac
« Reply #104 on: 14-11-2009, 01:23:12 »
poslednje 2 epizode SP-a su nešto najgore u istoriji te serije.

Nije istina.

Epizode su samo previse vezane za trenutno stanje u SAD da bi to ti ispratio tj. znao da ispratis...

A pretprosla epizoda ("Fuck you dolphin, fuck you whale!!!") je najbolja epizoda godinama unazad!
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

http://kovacica00-24.blogspot.com/

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #105 on: 14-11-2009, 06:17:00 »
ma ne lupetaj, mark.
SP je oduvek bio vezan za trenutno stanje u sad i to mi nikad nije smetalo da ispratim seriju.
a nisam je ni gledao zbog praćenja usa dnevne politike, nego zbog zanimljivih likova, situacija, dijaloga, ludila.
sad je sve to napušteno, i ostale su samo bedaste, prvoloptaške, nenadahnute, neduhovite aluzije na trenutno stanje u sad koje samo budale mogu da zabavljaju.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #106 on: 14-11-2009, 09:27:00 »
Ova sad poslednja, sa Cartmanom, nije bila tolko losa, na pocetku sam tripovo da zezaju Alexa Jonesa  :shock:

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #107 on: 14-11-2009, 13:10:56 »
Она са делфинима, китовима и Јапанцима је само неки бедни покушај, а ова прошла са мотоциклистима је такво неописиво срање да ја немам речи...

Kler_Vojant

• 4
  • 3
« Reply #108 on: 22-11-2009, 13:11:19 »
Meni je ova polu sezona bas jaka. Najbolji momenti: Baters kao pimp i Kartman kao citac morning announcementa.
I, naravno, Kartmen kako peva Poker Face.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #109 on: 03-12-2009, 09:14:17 »
Meni je ova polu sezona bas jaka. Najbolji momenti: Baters kao pimp i Kartman kao citac morning announcementa.
I, naravno, Kartmen kako peva Poker Face.

Слажем се за Батерса и обе Картмен констатације....ове задње две мало ваде сезону, зна ли неко, јел` сада крај сезоне, могу ли напокон да је режем?

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #110 on: 03-12-2009, 12:20:30 »
reži.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #111 on: 03-12-2009, 18:39:49 »
Хвала Богу, да мало олакшам мом намученом и преоптерећеном компу :)

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #112 on: 18-03-2010, 16:11:28 »
nije loša prva epizoda 14-og serijala. malo bezvezan kraj.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #113 on: 18-03-2010, 20:58:52 »
opa, znaci pocelo  :!:

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #114 on: 18-03-2010, 21:23:15 »
neopisivo neduhovita i glupa epizoda.

avaj, trend se nastavlja, a parker i stoun očito ništa nisu naučili tokom ove pauze.
banalna popovanja i jevtina naravoučenija, satira na prvu loptu, selebriti aluzije...
bulšit.

godclone

• 4
  • 2
« Reply #115 on: 18-03-2010, 21:47:20 »
Potpisujem ovo sto je rekao Ghoul.

A tako su sjajnu sansu ispustili za:
" Oh my God , he killed himself! Little bastard!!!"

Otupela je ostrica odavno.....

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #116 on: 19-03-2010, 07:39:14 »
nisam skonto o cemu se radilo u ovoj epizodi, a nisam skonto ni zasto je Keni imao onaj kostim kad se obesio o kvaku ?   :idea:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #117 on: 19-03-2010, 09:16:17 »
moraćeš da vratiš taj deo kada mu je onaj socijalni radnik dao ideju.

prva epizoda je sasvim korektna, bolja od 75% iz prethodnog serijala. zajebavanje selebriti figura uvek pali.

kakva popovanja? kakva jeftina naravoučenja? svako naravoučenje je skupo za budale, stoga je neophodno amerima.

šta uostalom očekujete posle 15 godina? za dežurne cinike postoji sajt, pa nudite ideje i pljujte po onome što vam se ne sviđa.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #118 on: 19-03-2010, 12:25:19 »
satira na prvu loptu, selebriti aluzije...

upravo to. čemu oni majmuni? jedna od najlošijih epizoda, pored one kada selebritiji ne mogu da pređu na onaj svet jer MJ ne može da nađe mir. to sa selebritijima definitivno više ne pali, a bilo je dobrih epizoda ranije... npr, ona sa Paris Hilton mi je OK.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

cutter

• 4
  • 3
« Reply #119 on: 19-03-2010, 12:28:21 »
i zna li se u kojoj je epizodi saut park preskočio morskog kučka? ima li svog armina tamzariana?

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #120 on: 19-03-2010, 12:32:49 »
moraću da vratim film radi preciznog odgovora, ali negde potkraj 11. ili početkom 12. sezone.

znam samo da sam tokom poslednje 2 sezone SVAKU epizodu s gnušanjem brisao sa harda odma po gledanju, dok ove ranije pobožno čuvam.

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #121 on: 19-03-2010, 12:41:45 »
banalna popovanja i jevtina naravoučenija, satira na prvu loptu, selebriti aluzije...

Errr... isn't that what this show's all about?

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #122 on: 26-03-2010, 03:12:16 »
najnovija epizoda, tj. XIV:02 je zapravo jedva prikriveno inspirisana SRPSKIM FILMOM.
avaj, čak ni to joj ne pomaže mnogo, iako je nešto gledljivija od negledljive prethodne.

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #123 on: 26-03-2010, 11:31:44 »
Konačno jedna dobra epizoda. :lol:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #124 on: 26-03-2010, 16:07:58 »
odlična epizoda.

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #125 on: 26-03-2010, 20:09:50 »
Sjajna epizoda! Ona prethodna je bila prilicno shitty ...
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #126 on: 26-03-2010, 21:05:10 »
Добра је скроз, искрено сам се клиберио, посебно онда кад они водитељи пеглају, па пљуцкају при крају, it`s funny because is true! (бар по мојем немалом искуству xdrinka :))

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #127 on: 27-03-2010, 12:00:33 »
To pljuckanje je definitivno hajlajt  :|

Inace, na trenutke se zaista cinilo da je to prozivka za Acu Radivojevica  xrofl

Agota

• 4
  • 3
« Reply #128 on: 28-03-2010, 20:31:20 »
sta na premijeri uz kartu dobijes i koficu za pljuckanje,jos ako bude i onih koji ce protestirati ko kartman ,,sta pogledo sam film za nista'' i izaci sa praznom koficom
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #129 on: 01-04-2010, 08:37:28 »
XIV:03 je, najzad, jedna solidna epizodica.
ništa za antologiju, ali posle ovoliko sušnih sezona, ovo deluje kao a gift from heaven!

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #130 on: 01-04-2010, 10:27:32 »
south park is back...with a vengeance  :!: :|

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #131 on: 01-04-2010, 21:37:42 »
онако, симпатична епизодица...мада сам се најежио кад су почели да скакућу на сопственим јајима...men, you know what I`m talking about! :evil:

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #132 on: 08-04-2010, 12:14:57 »
Još jedna dobra epizoda! :lol:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #133 on: 08-04-2010, 15:16:13 »
hahhaahah  :|

jedino kraj malo los  xnerd

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #134 on: 08-04-2010, 16:25:03 »
Stan! Poke your grandma!

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #135 on: 08-04-2010, 17:09:51 »
igrnore! xdrinka

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #136 on: 08-04-2010, 17:19:21 »

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #137 on: 08-04-2010, 17:20:06 »
did you all forget about afro ninja? :!:

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #138 on: 08-04-2010, 20:40:36 »
pih, još jedna providno-preachy epizodica.
nije ubi bože, ali ništa posebno.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #139 on: 09-04-2010, 16:29:37 »
Да се петљаш са Фејсбуком, била би ти интересантнија...мада не да је и овако превише интересантна.

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #140 on: 09-04-2010, 16:32:28 »
Petlja se on itekako, mada još nije sucked in Facebook. ;)

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #141 on: 09-04-2010, 17:16:05 »
Да се петљаш са Фејсбуком, била би ти интересантнија...мада не да је и овако превише интересантна.

po običaju, promašuješ poentu.
nisam ja ni rekao da mi epizoda nije bila interesantna.
umereno je interesantna. dovoljno koristim facebook da su mi jasne sve reference i aluzije. pa šta onda? to ih ne čini ništa smešnijim niti zabavnijim. prepoznao sam i aluzije na TRONA. pa šta? fin detalj, ali - nedovoljno da mi epizoda bude kultna ili ne znam šta zbog toga.
itd.

zapravo, problem sa ovom epizodom jeste taj što je njena agenda OPŠTEPRIHVAĆENA - znači, ona nam kazuje ono što je opšte mesto o kome možete čitati u svakojakim BLICEVIMA, PRESOVIMA, POLITIKAMA i drugde - ono kao 'jao, ala se ljudi otuđili, uneli se u te kompjutere i sajbersvet i fejsbuk umesto da izađu na sunce, šetaju, druže se, jebu, ovo ono'.
znači, opšti, predvidiv diskurs.

SOUTH PARK je nekada umeo da bude originalniji i smeliji u svom PREISPITIVANJU (a ne POTVRĐIVANJU) opštih mesta.

konkretno, u ovom slučaju, zabavnija bi mi bila epizoda u kojoj se neko, npr. baters, PRONAĐE u tome, kome je taj vid 'komunikacije' zapravo istinski superiorniji od 'društva' i 'drugara' koje inače ima, itd.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #142 on: 09-04-2010, 17:56:23 »
Разумем ја то, мислим да имаш превелика очекивања, СП очигледно никад више неће бити на старом нивоу, можда само неке епизоде, у целини тешко...мада, ова сезона ће бити боља од прошле, ако је могуће ценити на основу 4 епизоде.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #143 on: 15-04-2010, 22:17:33 »
Одлична пета епизода нове сезоне! Сад само да други део не ујебе...

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #144 on: 16-04-2010, 04:36:44 »

čim si ti ovo pohvalio, odma sam znao da će biti glupa epizoda.
ali ovo je prećeralo sve - JEDANPUT bezvezna i nesmešna epizoda! :(

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #145 on: 16-04-2010, 07:55:30 »

čim si ti ovo pohvalio, odma sam znao da će biti glupa epizoda.

I live to give!

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #146 on: 16-04-2010, 08:33:53 »
nije nešto smešna, ali je zabavna.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #147 on: 16-04-2010, 09:35:04 »
Meni je drago da je Cartman opet u formi, doduse ne u punoj, al vrce se...

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #148 on: 16-04-2010, 11:48:01 »
ovako banalan REHASH ranijih fora, pa još razvučen na 2 (ili 3?!!!) epizode je downright BESRAMAN!
plus, kreativno potpuno jalov i neopravdan.

plus, THE SIMPSONS already did it!!!

Le Samourai

• 4
  • 3
« Reply #149 on: 16-04-2010, 13:55:14 »
Pobogu, Gule, pa jasno ti je valjda da je rehash u potpunosti nameran, chak shtavishe ciljan. Ovo je bre Saut Parkov Gran Torino.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #150 on: 16-04-2010, 14:04:26 »
džaba je 'rehash u potpunosti nameran' (nisam ni znao da rehash može biti nenameran), al džaba kad je kreativno potpuno jalov = neduhovit!

kikec

• 3
  • dete magnet
« Reply #151 on: 16-04-2010, 14:20:57 »
Ali ipak sjajan "klifhenger" na kraju ove jubilarne epizode... žestoko, žestoko!
signature

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #152 on: 16-04-2010, 14:21:55 »
megi je upucala mr. burnsa!

Milosh

• 5
  • 3

kikec

• 3
  • dete magnet
« Reply #154 on: 22-04-2010, 19:10:57 »
Tresla se brda, rodio se miš... tako bi se ukratko mogao opisati završetaK ove dvodijelne South Park sapunice. Ipak se nisu usudili ići do kraja i sasvim "razotkriti" Muhameda, bez obzira što cijela epizoda zaudara po autorovom prkosu i nezadovoljstvu naspram tog poteza.
Ajde, barem ovaj (su)ludi i sasvim neočekivani rasplet oko Kartmanovog oca malo izvlači stvar.
signature

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #156 on: 22-04-2010, 22:32:20 »
Не може да се гледа епизода више на саутпаркстудиос бар за сад...ко је глед`о-глед`о!Damn!

Rasher

• 4
  • 2
« Reply #157 on: 22-04-2010, 23:06:39 »

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #158 on: 22-04-2010, 23:32:23 »
Никад се нисам оволико обрадовао инквизицији! Фала! xcheers

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #159 on: 23-04-2010, 08:06:23 »
Sinoćna epizoda je omaž Alanu Muru i Brajanu Bolandu i njihovom stripu "The Killing Joke".

Kako vam se čini epizoda, vi koji niste imali susret s ovim stripom?
Nekoć si bio punk, sad si Štefan Frank.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #160 on: 23-04-2010, 09:11:04 »
Odlican pocetak i kraj, Cartman u svom fazonu izbego kanal, mada je vec jedared imo takvu akciju...

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #161 on: 23-04-2010, 11:05:17 »
Citam sad da je ona poenta na kraju zaista cenzurisana a ne da je to uradjeno radi fore  :shock:

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #162 on: 23-04-2010, 23:52:53 »
hm, ovo se bolje završilo nego što je počelo.

who's that creepy ginger toxiqo kid?

:)

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #163 on: 24-04-2010, 12:40:50 »

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #164 on: 24-04-2010, 14:38:44 »
ma sećam se ja (jedna od najboljih epizoda IKADA!), nego ovo navodim citat iz nove epizode.

Svevid

• Велики Мамелук
  • 4
  • 2
Не волим југословене.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #166 on: 29-04-2010, 19:31:56 »
мени је ова задња некако натрула, нисам се ни осмехнуо, добро можда само пар пута....

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #167 on: 29-04-2010, 19:33:37 »
to je dobar znak!

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #168 on: 29-04-2010, 20:02:38 »
Цениш ако се мени није нешто екстра допала, теби ће као бити у фулу?  8-) Ни за прошле епизоде(сезоне) се нисам нешто баш церекао, скоро сам почео са репризом целог серијала, стигао сам негде до пола треће сезоне и...оно је стварно невероватно, иако сам све то гледао више пута током година и даље ми свака епизода измами гомилу осмејака  xyxy

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
E NES NI TI U BECEJ!

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #170 on: 29-04-2010, 20:44:40 »
Шта мислиш, да ли би у истој ситуацији подржалии Family Guy-a?  :idea:fat chances!

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #171 on: 30-04-2010, 06:03:31 »
worst.
episode.
ever.

mada, čini mi se da je bila jedna za nijansu još gora, isto s peškirom, al sam je milostivo izbriso iz pamećanja.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #172 on: 30-04-2010, 06:41:39 »
Ne kontam tu foru sa peskirom nikako, i ne znam koje su mi smarackije epizode, sa peskirom ili sa ona dva kanadjanina.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #173 on: 30-04-2010, 06:58:23 »
горе су са Теренсом и Филипом
worst.
episode.
ever.

mada, čini mi se da je bila jedna za nijansu još gora, isto s peškirom, al sam je milostivo izbriso iz pamećanja.

I hate to be a dick, but...I told you so!!  :roll:

kikec

• 3
  • dete magnet
« Reply #174 on: 30-04-2010, 09:29:37 »
Meni ova posljednja nije bila toliko loša. Kamp hendikepiranih se očito sprda, referira na Looney toones-se, a dio sa peškirom parodira američki reality show "Intervention" (http://en.wikipedia.org/wiki/Intervention_(TV_series)).
A Kartman, iako se pojavljuje samo nakratko, ponovno uspijeva ukrasti cijeli šou sa svojim antisemitizmom. :)
signature

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #175 on: 07-05-2010, 13:39:31 »
Kraj polusezone a ?

Kler_Vojant

• 4
  • 3
« Reply #176 on: 08-05-2010, 18:00:19 »
užasna, užasna, užasna, užasna, užasna, užasna epizoda.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #177 on: 09-05-2010, 13:56:19 »
7 na jesen, 7 na prolece. :)

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #178 on: 08-10-2010, 19:41:35 »
гледао сам прву епизоду ове полусезоне, благо речено, епизода је живи ужас, го ку*ац, и тако даље. тотално несмешна и дебилна (but not in a good way), надам се да ће следећи бити бар мало боље, можда ова са Њу Џерзијем извади ствар.

HAL

• 4
  • 3
« Reply #179 on: 08-10-2010, 20:08:29 »
Epizoda totalno namenjena Amerima.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #180 on: 08-10-2010, 20:22:42 »
значи, то оправдава екстремну глупост епизоде? сад ми је лакше... :)

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #181 on: 08-10-2010, 20:38:45 »
Nova epizoda je bas bas podbacila. Najslabija Cartman-Butters epizoda koju sam video...
E NES NI TI U BECEJ!

HAL

• 4
  • 3
« Reply #182 on: 09-10-2010, 18:50:02 »
значи, то оправдава екстремну глупост епизоде? сад ми је лакше... :)
Kako je išao misaoni proces kada si iz mog posta zaključio da ja pravdam nešto. Život me zanima, obrazloži misao po misao.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #183 on: 10-10-2010, 10:04:17 »
А како је ишао мисаони процес кад си ти из мог поста закључио да сам ја из твог поста закључио да ти правдаш нешто?

HAL

• 4
  • 3
« Reply #184 on: 10-10-2010, 10:23:12 »
 :roll:
ok.

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #185 on: 15-10-2010, 19:03:26 »
Jersey Thing, dobra epizoda ako ste upoznati sa reality serijalom Jersey Shore. Inace slaba...
E NES NI TI U BECEJ!

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #186 on: 16-10-2010, 20:33:08 »
нисам упознат са тим реалитијем, али свеједно ми је солидна епизода, у односу на прошлу, спадала би у ред најбољих, овако само солидна и ништа више...

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #187 on: 21-10-2010, 12:52:09 »
dobra ova broj 10.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #188 on: 24-10-2010, 15:41:38 »
Ova poslednja ne daj boze, isto vazi i za prethodne 2.
Vratite nam Cartmana  :cry:

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #189 on: 25-10-2010, 03:44:54 »
мени ова са сновима и није лоша...није претерано смашна, али ми је симпатичана.

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #190 on: 26-10-2010, 12:07:28 »
Ja nisam gledao Inception pa mi je ova zadnja epizoda bila bezveze... Ali niej bilo lose kada su kontaktirali Krugera sto je bila parodija na Svarcenegerovu scenu u filmu Commando.
E NES NI TI U BECEJ!

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #191 on: 26-10-2010, 16:25:12 »
ни ја нисам гледао Inception, тако да нисам ни имао појма да је то алузија на њега...пази ти то...сад ми се и не гледа.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #192 on: 28-10-2010, 12:00:07 »
u novoj epizodi south park does lovecraft!

and famous quotes are coming:

dp - we no longer fuck the earth, we dpit!

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #193 on: 28-10-2010, 13:33:02 »
Dojaja, Shozo tebra, dobro me podseti da su danas pustili novu.  :!:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #194 on: 25-11-2010, 13:00:32 »
Narode, jel to nema vise south parka, ili je pauza ?  :idea:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #195 on: 25-11-2010, 13:30:02 »
pauza; stigli su do broja 14, za ovu 14-u sezonu. :)

Agota

• 4
  • 3
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #197 on: 29-04-2011, 16:00:01 »
Значи кренуло је? Па што нико не виче?!

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #198 on: 29-04-2011, 16:06:30 »
Lillith, obavezno pogledaj novu epizodu! Da vidiš zašto je opasno posedovati iPad. :lol:

Agota

• 4
  • 3
« Reply #199 on: 29-04-2011, 16:39:29 »
Значи кренуло је? Па што нико не виче?!
nisam ni ja znala zove me prijatelj i ja ga otkacim kazem zovi posle gledam royal wedding,kasnije ja njega zovem a on gleda south park  i tako saznam ......
 nista specijalno  prva epizoda, mozda sam se dvaput nasmejala ,vreme je da zavrse sa 15 sezonom.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #200 on: 29-04-2011, 17:01:17 »
Еј, па не може ова епизода да се гледа преко овог линка, бар ја не могу...али, зато, пак, овде:

http://www.tvdex.org/shows/south-park/season-15/season-15-episode-1

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #201 on: 29-04-2011, 17:46:59 »
насмејао сам се мало више од два пута...боља је бар од неких трешерица из прошлих сезона.

Josephine

• Guest
« Reply #202 on: 29-04-2011, 17:56:56 »
Kartmen na nivou, kao uvek. Ostatak bled.

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #203 on: 29-04-2011, 18:29:51 »
Sjajna, sjajna epizoda. Pokazalo se opet da sto je vise Kartmana to je epizoda bolja ...
E NES NI TI U BECEJ!

sodomizer

• 4
  • 2
« Reply #204 on: 29-04-2011, 18:36:19 »
toshiba xD

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #205 on: 29-04-2011, 20:13:03 »
dobra epizoda.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #206 on: 26-05-2011, 19:32:00 »
druga i treća epizoda su daleko ispod nivoa.

četvrta ima dobar pošetak i veliki pad, ali zato peta ima sjajne trenutke.

"Slash will play anywhere if you pay him!!! He played at my 8th birthday party!!!" Eric Cartman.

"Dude, Slash isn't real!!!"

"Then who played guitar for Guns N' Roses?"

... :|

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #207 on: 27-05-2011, 03:42:28 »
Meni su druga i treća epizoda bile toliko grozne da sam zaboravio da pogledam prethodnu, sad ću dve odjednom i nadam se najboljem...

tomat

• 4
  • 3
« Reply #208 on: 27-05-2011, 10:41:49 »
ona sa kraljevskim venčanjem je čista propuštena prilika. jedna od najdosadnijih epizoda ikada!

ova poslednja je simpatična.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #209 on: 29-05-2011, 14:25:58 »
мени је друга без везе, трећа ми је солидна, осим претеривања на крају, готивна ми је због оних Ескима, четврта је најбоља од ових, пета симпатична...

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #210 on: 29-05-2011, 15:31:52 »
Peta je odlicna!
E NES NI TI U BECEJ!

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #211 on: 02-06-2011, 21:47:56 »
šesta je iznenađujuće kvalitetna. da ne bih spojlovao, ovo je prva u ovoj sezoni koja ima moju preporuku. :)

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #212 on: 02-06-2011, 22:14:39 »
U šestoj je Baters u prvom planu, zar ne? Ako je tako, onda i nije toliko iznenađenje da valja, Butters Very Own Episode je jedna od najboljih u čitavoj seriji!

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #213 on: 02-06-2011, 23:15:39 »
Pogledao i slažem se, konačno odlična epizoda! Kako sad stvari stoje najradije bih gledao spin-off sa Batersom. :)

Lord Kufer

• 4
  • 3
    • Poems and Essays
« Reply #214 on: 02-06-2011, 23:16:53 »
...you Japanese dogg  xrofl

Lord Kufer

• 4
  • 3
    • Poems and Essays
« Reply #215 on: 02-06-2011, 23:21:46 »
Al, evo, u ovoj epizodi je primenjen fraktalni model pripovedanja "šetnje subjekta" pomešan s klasičnom dramaturgijom. Metod odnosi pragmatičku pobedu na kraju.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #216 on: 09-06-2011, 18:33:53 »
Ова о одрастању је солидно почела, али је на крају доста пала...превише фекалисања. :)

Најбољи цитат: It`s a condition called - being a cinical asshole...:)

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #217 on: 09-06-2011, 22:52:47 »
ma ova sedma je odlična. presekli su neke stvari, i krenuli putem tragikomedije.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #218 on: 01-09-2011, 10:07:07 »
Narode, jel moze neko da mi kaze kad pocinje nova sezona SP-a i CRIMINAL MINDSa ? Hvala.

HAL

• 4
  • 3
« Reply #219 on: 01-09-2011, 11:26:19 »
Nije to nova sezona SP-a, već nastavak, a biće 6.10.11
Nisam pratio, ali koliko znam možda i neće biti nove sezone nakon što završe ovu.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #220 on: 06-10-2011, 12:34:38 »
Izišla nova epizoda, sa ću gleam.  :!:

HAL

• 4
  • 3
« Reply #221 on: 06-10-2011, 14:06:09 »
Odlična je!

kikec

• 3
  • dete magnet
« Reply #222 on: 07-10-2011, 13:15:13 »
i meni se svidjela ova epizoda. dapaće, super su se posrali po fast food industriji i dobro iskarikirali ljudsku nesposobnost smislenog suočavanja sa realnošću i svim njezinim problemima...
signature

sodomizer

• 4
  • 2
« Reply #223 on: 07-10-2011, 13:27:46 »
get real bre. gledamo najgori SP ikada.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #224 on: 29-03-2012, 16:41:31 »
vratio se saut park - sa još više napadno aktuelne satire (i popovanja), i još manje humora no ikad!  xuss

kikec

• 3
  • dete magnet
« Reply #225 on: 27-04-2012, 09:46:50 »
što kažete na ovu posljednju epizodu south parka CARTMAN FINDS LOVE?
jeste li zadovoljni?
dali vam je nakon dužeg vremena izbacila smješak na lica?

signature

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #226 on: 27-04-2012, 12:39:56 »
ja sam demonstrativno prestao da gledam nekad omiljenu mi seriju jer ovu travestiju koja se danas za to izdaje ne mogu da podnesem.

ako je neko gledo, nek kaže liči li to na SP iz onih dana!

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #227 on: 27-04-2012, 12:41:18 »
Trebalo bi posle nekog vremena pogledati cele Simpsonse i ceo SP ispočetka, i napraviti grafik sa krivom opadanja i rasta kvaliteta. Čisto da buduće generacije znaju koji deo valja.
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #228 on: 27-04-2012, 12:49:37 »
ja sam nedavno - pretprošle godine, čini mi se - repriziro ceo SP, i to je besprekorno sve do 11. sezone.
a onda, odjednom - ponor.  :x :cry:

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #229 on: 27-04-2012, 12:50:24 »
Možda su se oženili i dobili decu.

Dr00d

• 4
  • 3
« Reply #230 on: 27-04-2012, 13:27:24 »
Ova zadnja epizoda i ima par simpatičnih momenata, ali nije to onaj stari SP definitivno.
A epizoda pre ove (e06) je najgora ikada, treba je odgledati čisto da bi videli dno dna.
There's no saint like a reformed sinner.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #231 on: 27-04-2012, 18:57:04 »
Možda su se oženili i dobili decu.

Trej Parker se dveiljdeosme razveo. mozda pati pa nema inspiraciju.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #232 on: 27-04-2012, 19:00:40 »
sada sam proverio, Met Stoun se zaista ozenio i dobio dete, a Trej Parker se posle razvoda spandjao sa nekom, i sad gaji njeno dete sto ga ima od ranije.

eto sta djeca mogu da ueade coveku!

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #233 on: 28-04-2012, 20:16:38 »
E NES NI TI U BECEJ!

Dr00d

• 4
  • 3
« Reply #234 on: 05-06-2012, 00:03:50 »
There's no saint like a reformed sinner.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #235 on: 07-07-2012, 06:08:20 »
Zna li se kad ce biti ova epizoda The Stick of Truth?  :!:

I da bre, kad počinje sledeća sezona, ja načuo kao sad krajem jula navodno?!  :idea:

ex pistol

• 2
« Reply #236 on: 29-07-2012, 00:51:34 »
Sine, ovo The stick of truth je reklama za igricu a ne epizoda, a koliko sam ja skontao drugi deo sezone tradicionalno u oktobru.

Priznajem da nisam imao strpljenja da pogledam svih sedam iz prvog dela sezone, dal su toliko loše il ja nisam u moodu..

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #237 on: 29-07-2012, 07:14:30 »
Fala pistole za info.  xcheers

tomat

• 4
  • 3
« Reply #238 on: 25-10-2013, 13:24:35 »
u posednjoj epizodi prizivaju E. A. Poa aka Najtpejna.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #239 on: 31-10-2013, 06:53:41 »
Prvi sam usto i skino south park novi, ako se ne bavi onim žirafama i sranjima neš se leba najesti, neš jebati, piši propalo, mada je bila ona epizoda sa "mimingom" tako da sumnjam. Jbga.

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #240 on: 09-11-2015, 00:48:33 »
je li, jesu li i vama čudne ove nove epizode, cela ova sezona?
E NES NI TI U BECEJ!

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #241 on: 09-11-2015, 01:05:46 »
gledao sam prve dve, smorile me, prestao da gledam.
nisu mi čudne - samo napadno neduhovite.
ali ni to više nije čudno, već 2-3 sezone unazad.

C Q

• 2
« Reply #242 on: 09-11-2015, 01:08:32 »
Gledajte Rick and Morty!!1!

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #243 on: 15-11-2015, 01:34:01 »
je li, jesu li i vama čudne ove nove epizode, cela ova sezona?

A-ha, evo u 7. epizodi najavili neki zaplet koji će valjda objasniti sve.
E NES NI TI U BECEJ!

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #244 on: 21-11-2015, 15:58:16 »
Samo da kažem da sam iz više potpuno nezavisnih, a koliko-toliko pouzdanih izvora čuo da je trenutna sezona sjajna, i.e. svojevrstan kambek.

hidden

• 4
  • 3
« Reply #245 on: 21-11-2015, 17:51:45 »
Krenula je katastrofalno. Sad su potpuno primenili taj koncept povezane price, koji su testirali onomad kada su se Kajlu razvodili matorci i u prosloj sezoni sa Rendijem i Lorde.

Elem, bio sam maksimalno uplasen da ce stvari da odu dodjavola, a onda negde od pete do sedme epizode sve je zablistalo kao nekada :-))))

Sent from my SM-G355H using Tapatalk

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #246 on: 21-11-2015, 18:13:15 »
Krenula je katastrofalno.

kao što rekoh gore, prve dve "lost me at hello".
ali ako je tako kako velite, možda ipak dam šansu ostatku sezone...