Author Topic: Šta sam lijepo/so-so/ružno od serija gledao...  (Read 367874 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
Re: Šta sam lijepo/so-so/ružno od serija gledao...
« Reply #3150 on: 15-06-2017, 12:48:36 »
House of Cards, pogledala celu 5. sezonu. Tokom dobrog dela sezone se nista specijalno ne desava, osim "rutinskih" politickih igara, kradje izbora, natezanja sa Rusima oko Sirije i nafte itd. Medjutim, zavrsnica donosi preko potrebno ubrzanje; gde se Andervudi pokazuju u punom, dobro poznatom svetlu, a uvode se i neki likovi iz senke, power beyond power. Ostala iznenadjenja ne bih da otkrivam, uverite se sami :)

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3151 on: 15-06-2017, 12:53:01 »
Jel neko ko gleda može da potvrdi da se u serijama Veep, Homeland i House of Cards pojavljuju ženski predsjednici SAD? Misim, gugl kaže da jesu, no da budem siguran.

Naravno, ako se sjetite još koje novije serije i filma...
Better a witty fool than a foolish wit

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3152 on: 15-06-2017, 12:53:58 »
U HoC, da :)

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3153 on: 15-06-2017, 12:56:10 »
i da je u HoC u stvari neka aždaja a normalnije su predsjednice u Veep i Homeland?

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3154 on: 15-06-2017, 13:00:55 »
HoC- Kilari.

Cela serija je bazirana na Klintonovima, saradnik na scenariju lik koji je radio u K-administraciji.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3155 on: 15-06-2017, 23:26:33 »
Handmaid's Tale, ne volim preachy materijal, kakav sam ocekivala da bude ova serija (ako pregrmim scenu sa slut-shaming u onom obredu, ispovedanju, kako god, rekoh sebi, mogu sve); ali ovo postaje sve interesantnije, pa...Zainteresovala me, idemo do kraja.

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
« Reply #3156 on: 16-06-2017, 16:39:37 »
Jel neko ko gleda može da potvrdi da se u serijama Veep, Homeland i House of Cards pojavljuju ženski predsjednici SAD? Misim, gugl kaže da jesu, no da budem siguran.

Naravno, ako se sjetite još koje novije serije i filma...

Veep je bio o potpredsednici, a tek je u skorašnjim epizodama (SPOJLER KO PLANINA!!!!) ona postala predsednica. Nisam gledao te nove, pa ne znam mnogo o tome. Inače, Veep nije ozbiljna serija, i ne bih je nikad poredio sa House of Cards. Što ne znači da ne mož biti bolja. :)
Znate... u početku beše Šala, i Šala beše...itd

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3157 on: 16-06-2017, 18:19:30 »
Više me zanima nekaki argument da su u periodu 1998-2007 crnci bili predsjednici u filmovima i serijama a onda navalile žene kad je Hilari trebalo da pobijedi dragog Trampa

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
« Reply #3158 on: 16-06-2017, 18:54:20 »
Pazi, u Veepu je bilo samo pitanje vremena kada će to da se desi, ako nastavi da traje li traje. Da li je Klintonova ubrzala to ili nije, ne znam, pošto nisam gledao ništa iz poslednje dve-tri godine, ali nagadjam da jeste, jer je ionako smisao te serije u aktuelnosti.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #3159 on: 16-06-2017, 19:06:20 »
Komično nije suprotno od ozbiljno. Odnosno smešno nije neozbiljno. Meni je Veep ozbiljniji od House of Cards.

A inače, spojler, ono što se desi je da Selina izgubi i druga žena postane predsednik, a Selina ostane kao osoba koja je najkraće vršila tu dužnost u istoriji SAD, ako se ne varam. :lol: Ova trenutno tekuća sezona je o tome šta radi kao ex-predsednik.
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
« Reply #3160 on: 16-06-2017, 19:10:45 »
Komično nije suprotno od ozbiljno. Meni je Veep ozbiljniji od House of Cards.

Komično je uvek* ozbiljnije od ozbiljnog, i ja u to nemam nikakve sumnje. ;) Ali može da zbuni ljude navikle na standardan način izražavanja.

*ok, zavisi od vrste humora, priznajem. Za apsurdno mi to svakako važi.

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3161 on: 16-06-2017, 23:12:47 »
Pročitah da Homeland producenti kukaju jer su se zaebali što su ubacili predsjednicu, a onda pobijedio Tramp. Ludlo.

Elem, ne znam šta je još aktuelno, al da dvije odlične serije idu istovremeno to je rijetkost. Twin Peaks mi je čak slabašniji u posljednjim epizodama s lobotomijom od American Gods koji je počeo u 6. epizodi da povezuje konce.

Čak se u pojavljuje Sjeverna Koreja!

Gods je totalno u duhu vremena dok TP ćera po svome, ali ne vidim da mi nešto poručuje o savremenom dobu, al možda je do mene.

U Gods imamo upravo ono što se dešava na planeti: sukob megakorporativne hipertehnološke skupine i Talibana ludaka Trampovaca. Totalni sukob civilizacija.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3162 on: 19-06-2017, 12:54:04 »
Koliko serije rasturaju filmove na planu produkcije, scenarija, buzeta, ma svega. Dosla sam do zakljucka da je danas i prosecna serija bolje napravljena od prosecnog filma, da ne govorim o vrhunskim produkcijama.
Ovaj ostar kontrast je lako uocljiv kad posle indi sf/horora gledate, recimo, The Handmaid's Tale :lol:
Serija se zavrsava klifhengerom, pretpostavljam da cemo dobiti drugu sezonu. Meni je ovo neverovatno dobra prica, jedna uznemirujuca distopija, sama Atvud je nazvala roman speculative fiction, jer je vrlo lako zamisliti ovakav scenario u stvarnom zivotu. A vele da ima sekti koje operisu po slicnom principu. Figjrs.

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
« Reply #3163 on: 19-06-2017, 13:39:53 »
Scenario jeste problem o kojem vredi raspravljati, ali produkcija? TV serije mogu imati skupe kostime, ali tu se njihova konkurentnost po tom pitanju završava. Doduše, na "malom" ekranu razlika možda nije toliko upadljiva, ali ja ne mogu da zamislim išta slično Gravitaciji ili novom Pobesnelom Maksu, a da je radjeno za TV.

Jednostavno, akcija na TV-u nije ni blizu nivoa mnogih filmova. Čak i Igra prestola je radjena kao (melo)drama. Penny Dreadful je jako lep na nivou kompozicije i boja, ali i njemu su akcioni momenti slabija strana. Tu spadaju i efekti, naravno.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3164 on: 19-06-2017, 14:02:14 »
Ok, ne ulazim u sitna crevca. Nisam takodje uzimala u obzir akciju, jer me taj segment po pravilu malo zanima.
Ali gledam Handmaid's Tale i bre, inace vizuelno mocan i nabudzen A Cure for Wellness, deluje negde tu, na slicnom nivou.

budzet A Cure for Wellness 40 miliona

The Handmaid's Tale 13 miliona

Govorim o utisku, nisam kompetentna da diskutujem o tehnickim detaljima.

ridiculus

• 5
  • 3
    • Strahoslovni domen999
« Reply #3165 on: 19-06-2017, 14:31:40 »
Ja nisam baš u toku sa naj-naj-najnovijim serijama, ali ništa što sam gledao u poslednjih godinu dana (Westworld, A Series of Unfortunate Events, Daredevil, druga sezona Penny Dreadful, Ash vs Evil Dead, Shannara, Black Sails, možda još nešto) ne može da zameni najbolju produkciju iz filmova. Serije su uvek o likovima. Recimo, Daredevil je meni bio interesantan, ali koreografija mi je promašena, a fotografija je na nivou "poor man's" Grada greha. Doduše, kao što kažu u Americi, HBO nije televizija... Oni su negde izmedju. True Detective je snimljen bukvalno kao film, samo je podeljen na epizode.

Na kraju krajeva, filmovi su za gledanje u bioskopu (a u retkim slučajevima, i u tri dimenzije), da bi njihova (teoretska) produkcija došla do punog izražaja.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3166 on: 22-06-2017, 21:42:57 »
Gledam Transparent, za sad ima 3 sezone, valjda je u pripremi i 4. Ovo bi se Ugliju svidelo nas-rofl

Zgodna igra reci u naslovu, doslovno; otac porodice se u svojim 60-tim autuje kao trans osoba, sto pokrece lavinu kojekakvih porodicnih tajni, te sva deca nekako postaju lezbejke (2 kceri i sin) a ni bivsa zena, majka njegove dece, nije imuna. I tako, LGBTQ frendli serija, u najmanju ruku frendli, medjutim zbog kolicine neuroze i licne pobrkanosti vise komentar na danasnje drustvo, gde cak i relativno tradicionalna jevrejska porodica odbacuje dotad ustaljene drustvene norme te daje sebi na volju da eksperimentise, ko pod stare, ko pod zrele dane. No, Kalifornija uber ales je to, pa je uz lepe i autenticne jevrejske obicaje (zena-rabin, jej!) prikazan i taj sou biznis, liberalno drustvo, malo vise pozeraja nego uobicajeno, otkrivanje sebe i licno preispitivanje itd.

Pitko ali na trenutke preterano. Drzi paznju i zabavlja, posebno kad mozak prokuvava od vrucine. Katkad postaje pomalo mracno. Preporuka, prva sezona je mesano meso, ali kasnije se prica produbljuje.

Ugly MF

• 4
  • 3
  • Kopernik je prso skroz!
    • http://comicsartist.blogspot.com/
« Reply #3167 on: 24-06-2017, 12:32:43 »
Phih,
ću gledam te gluposti.
Gledam
Blood Drive, ko sav normalan svet,
i sad počeo Mist, skinuo sam 3 epke!

usputni_boem

• 2
« Reply #3168 on: 24-06-2017, 17:30:21 »
Blood Drive deluje super na osnovu trailera, slasno namunjeno  :lol: Ali ja cu da sacekam da izadju sve epizode...

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3169 on: 27-06-2017, 11:13:46 »
American Gods sezona završila prije no što je počela... Čitava sezona pilot introduction. Al za sada je zanimljiv spoj pretencioznosti i palpa.

Rijetko se sreće takvo brutalno obrušavanje na neke američke fenomene. Nema tu Get Out uglancanog rasizma no real deal. Nema ni puritanaca i pobožnih hrišćana u šoping molu.

Finale sezone je možda nama bivšim/sadašnjim komunjarama bizarno i banalno, al za američke hrišćane mora da je šut u vugla.

Razapnite me, ali linčturbacija u dosadašnjih osam epizoda, sem što je vizuelno superiornija,  ne postiže ono što American Gods čini s lakoćom, bez komplikacija, pitko.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3170 on: 05-07-2017, 12:14:14 »
Krenula sa American Gods, tek hvatam konce nakon 2 epizode. Za sad, otprilike, skontala da su svi svetski bogovi emigrirali u US of A.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3171 on: 05-07-2017, 18:15:13 »
Seks bez cenzure traje pune četiri minute, a kritičari pišu da je čak izazovniji od opisa u knjizi.

Ja onda gledala kratku, cenzurisanu verziju (3.ep), ne da mi je krivo, dzast sejin.

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3172 on: 05-07-2017, 20:18:23 »
Lucky!

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3173 on: 08-07-2017, 19:34:44 »
Završila American Gods, šteta što se prekinulo naglo, na klifhengeru. Inače, vrlo zadovoljna ukupno, odlično odrađena serija, a Emili Brauning (nekako poznata, ali se ne sećam da sam je negde gledala pre ovoga) neverovatno sićušna devojka. Ne znam što mi je to utisak u moru odličnih rola, al eto  :lol:

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3174 on: 09-07-2017, 02:06:21 »
Phih,
ću gledam te gluposti.
Gledam

Agli kakav je Mist? Trejler obecava, vidim izasle su 4 epizode.

Biki

• 4
  • 3
« Reply #3175 on: 13-07-2017, 20:22:59 »
navukla sam se na The Knick, ali nije ni cudo posto ga je rezirao Steven Soderbergh

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3176 on: 17-07-2017, 13:12:53 »
Startovali Gejmotron i poslednja, 4. sezona The Strain. Rejoice!

Ugly MF

• 4
  • 3
« Reply #3177 on: 17-07-2017, 22:10:31 »
Phih,
ću gledam te gluposti.
Gledam

Agli kakav je Mist? Trejler obecava, vidim izasle su 4 epizode.

E, mož' se gleda!
Njesra, ali može.
Nema se neki izbor, pa pije vodu.
;)
Steva Kralj, ako ga voliš, ono,,,,,,,,,,,,

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3178 on: 18-07-2017, 00:33:04 »
Pa gledao sam film i ok mi je, znam o čemu se otprilike radi. Neću da gledam ako je njesra, nisam baš u fazonu da moram nešto da gledam, hvala ti.

Ugly MF

• 4
  • 3
« Reply #3179 on: 18-07-2017, 07:31:23 »
Pa meni je sve 'njesra' gde su svi likovi novolibertoidnoklintonovski ispeglani, i svi naravno pateticni i cmizdravi, i nigde junoše sa jajima.
Tako i ova serija, svi cmizdravi, svi stereotipni, itd.
Ali svaka epkica dosad donosi neki novi WTF moment, đampsker itd. I CGI, jelte su extra, pa zato gledam.
Mada , pošto svi znamo film, trebao sam sačekati sve pa u cugu izgledati...

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #3180 on: 18-07-2017, 09:47:06 »
Ne volim ni ja cmizdrave pičkice, ali volim dobar cgi i stravu koja se može "opipati". Možda i dam šansu pilotu.

crippled_avenger

• 4
  • 3
    • http://dobanevinosti.blogspot.com
« Reply #3181 on: 10-08-2017, 23:36:06 »
COMRADE DETECTIVE kreatora Briana Gatewooda i Alessandra Tanake je jedan od dekadentnijih koncepata koje je proizvela moderna televizija. Ova serija koju je briljantno režirao Rhys Thomas, britanski televizijski reditelj u velikom usponu, a pod pokroviteljstvom Channinga Tatuma, polazi od bizarnog koncepta koji se mogao svesti na SNL geg ali nije. Naime, COMRADE DETECTIVE je tobožnja rumunska serija iz 1985. godine koja je od tada bila izgubljena. Reč je o tobožnjem rumunskom pokušaju amerikanizovanog detektivskog showa u kome se naravno promovišu komunizam i sovjetska strana Hladnog rata.

I zbilja, takvih sadržaja je bilo, premda rumunski krimići te epohe deluju drugačije, međutim, recimo na našoj televiziji je bilo radova poput LOVCA PROTIV TOPA i MESTA SUSRETA BEOGRAD u kojima su se kombinovale baš te amerikanizovanme slike policijskog rada sa često blago ksenofobnim zapletima. No, u policijskoj praksi u stvarnosti je vrlo čest slučaj da holivudski obrasci zbilja utiču na policajce jer ipak su holivudski filmovi osnovni regrutni alat za tu profesiju.

Elem, rumunska serija je falsifikovana tako što je snimana u Bukureštu, na autentičnim lokacijama a potom dubbovana od strane All-Star glumačke ekipe. Rhys Thomas i scenaristi zaslužuju prizanje što serija ima bizarnost SNL skita ali zapravo je dosta ozbiljna i u krimi i u akcionom segmentu, naravno pre svega kao dekonstrukcija žanra.

Očigledno, njen specifični humor ali i društvena kritika proizilazi iz pomeranja vizure, sa Zapada na Istok iza Gvozdene zavese. Propagandni modeli kojima se služe "rumunski autori" su kombinacija američke žanrovske ortodoksije i socijalističke retorike dovedene do paroksizma. Otud, COMRADE DETECTIVE možemo posmatrati i kao seciranje krimića osamdesetih (u jednom trenutku se glavni negativac pojavi obučen kao Sonny Crockett) ali i kao tumačenje propagande plasirane kroz popularnu kulturu. Ako imamo u vidu da se Hladni rat ponovo zagreva, ova serija dobija naročitu težinu.
Nema potrebe da zalis me, mene je vec sram
Nema potrebe da hvalis me, dobro ja to znam

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3182 on: 11-08-2017, 12:28:39 »
Ne znam prati li još neko The Strain, ova sezona je dosta bolja od prethodne.

ali, danas bih posebno da pomenem:

The Keepers (2017) doku/krimi/dramska mini-serija, koja se bavi nerešenim slučajem ubistva opatice iz Baltimora davne '69 godine. Radnja se vrlo brzo odvija, pa ne treba čekati dugo da se priroda i motiv ubistva razotkriju.
Mučna i šokantan priča (iako, nažalost, jedna u nizu sličnih) sa fatalnim ishodom. Jaka preporuka, ko ima stomak za ispovesti bivših učenica katoličke škole u kojoj je opatica predavala i prirodu strašnih zločina opisanih u seriji.

Гражданка Шульц

• 4
  • 3
  • ведьма
« Reply #3183 on: 14-08-2017, 18:50:49 »
Top of the Lake slučajan "pronalazak", ne sećam se da se ranije pominjala, ili je to bilo pre mog vremena. U toku je 2. sezona, prva je još iz 2013. Svega 7 ep po sezoni. Ne znam da li su i koliko povezane.

Malo me podseća na TD po atmosferi, ali je smeštena na NZ i u neku njihovu gorštačku white trash zajednicu. Vrlo zanimljivo, krimi triler - glavnu ulogu igra Elizabet Mos (The Handmaid's Tale) a Holi Hanter ima sporednu ulogu, igra...ehh, vođu jedne male komune koja okuplja žene u problemu radi isceljenja.
Kako će se svi ovi likovi povezati i da li će centralna misterija iz prve sezone biti rešena, ostaje da se vidi.

Josef K.

• Rust Kolega
  • 2
« Reply #3184 on: 18-08-2017, 11:57:50 »
Prva sezona mi je bila sasvim ok.
And who in their right mind would call their place the Hotel Hitler?!?

Ugly MF

• 4
  • 3
« Reply #3185 on: 18-08-2017, 17:54:00 »
Ispali DEFENDERS !
Daredvil,Džes'kaDžounz,AjronFist,LuKejdž!!!
Malo plus Stik,Elektra i Puniša!

I to kao sve u 8 epki, nema se gnjave!!!

Ja skino prve četri!!! I znate štaćsaddabidne!?
...da me sad čuju scenarista i urednik, preznojili bi se....

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3186 on: 19-08-2017, 00:36:18 »

Ugly MF

• 4
  • 3
« Reply #3187 on: 19-08-2017, 01:02:10 »
Ja čekam malko da se nakupi...

crippled_avenger

• 4
  • 3
« Reply #3188 on: 31-08-2017, 13:02:53 »
Druga sezona ANIMAL KINGDOMa pokazuje da je John Wells iskusan showrunner kome održivost serije na duže staze nije nikakva tajna. Doduše, postoji par faktora usled kojih druga sezona unekoliko zaostaje za prvom. Prvi je svakako to što nas je prva sezona zatekla svojim kvalitetom, intenzitetom, estetizacijom Južne Kalifornije, i u drugoj sezoni očekujemo da nas iznova obori s nogu a to ne može baš tako da se desi. Drugo, u novoj sezoni prikazan je period kada nije leto. Vreme je oblačno, tamnije je, a takvi su i odnosi među likovima. Prva sezona je govorila o borbi porodice sa ostatkom sveta. Druga sezona govori o rasulu koje dovodi do raskola unutar porodice. Druga sezona je stoga period suočavanja u porodici Cody, raščišćavanja starih računa, vrlo je introspektivna u odnosu na njihove biografije i minule radove.

Tako se ključni momenti u sezoni ne vezuju za pljačke već za kulminacije unutar porodičnih odnosa, premda u pogledu kvantiteta i osmišljenosti akcija koje izvodi porodica, druga sezona ne zaostaje za prvom.

To su sve vrlo zanimljive inverzije. Unutar strukture se prepoznaju izvesne formule koje je John Wells primenjivao u SHAMELESSu - od Ja koji je slično postavljen kao Lip do osnivanja bara u drugoj sezoni. Samo osnivanje bara je verovatno najslabiji segment druge sezone ali videćemo u kom pravcu će se taj podzaplet i lokacija dalje razvijati.

Ugly MF

• 4
  • 3
« Reply #3189 on: 04-09-2017, 11:48:46 »
Rešio da gulim Preacher zezonu 2......Majko mila, kaaaaakava zaebancija u 2sez 7 epiz!!!
Vr' vr'ova!

cujkebr

• 2
« Reply #3190 on: 04-09-2017, 22:16:53 »
Da li iko gleda Mr.Mercedes, po Kingovom romanu? Ja sam odgledao prve tri epizode, i definitivno je privuklo moju paznju.

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3191 on: 04-09-2017, 22:33:15 »
interesantno zvuči

sad kad su GoT i TP završili razmišljam o Manhunt: Unabomber, Sinneru i Mr Mečki...

crippled_avenger

• 4
  • 3
« Reply #3192 on: 05-09-2017, 17:00:15 »
QUACKS Jamesa Wooda je odlična britanska komedija smeštena u devetnaesti vek a njeni protagonisti su pioniri britanske medicine, konkretno hirurgije, stomatologije, anesteziologije i psihijatrije. Matthew Baynton dolazi iz praktično vlastitog sitkom miljea ali se fino uklopio u Woodou poetiku koja je doduše u ovoj komediji bitno intenzivnija i znatno manje emotivna i melodramatična u odnosu na njegovu signature komediju REV. Rory Kinnear je prekaljeni profesionalac koji se lako složio sa Lydiom Leonard i tim deluje uigrano kao da oduvek radi zajedno. Nadam se da će ova ekipa nastaviti sa saradnjom i da če QUACKS biti obnovljena serija.

Poput BLACK ADDERa, QUACKS se naravno bazira na razrađivanju nama potpuno biarnih rezonovanja stručnjaka i laika iz prošlih vremena, s tim što QUACKS ne poljušava da se poigrava sa imaginarijumom bolničke serije, premda je naravno već od naslova jasna aluzija na seriju THE KNICK.

Humor je crn, a reditelji serije ne izbegavaju ni komičnu upotrebu gorea koji prirodno proizilazi iz teme. Naravno. gore se uglavno koristi za jukstapoziocioniranje humorističkih zahvata. Ipak, imajući u vidu da je prevashodno reč o komediji, takvi detalji su prilično hrabri i efektni.

Sve u svemu, QUACKS se pojavila čitava odjedno na BBCjevom online servisu i to u sred leta, pa deluje pomalo dumpovano ali svakako zaslužuje pažnju kao da je puštena u najboljem mogućem terminu.

Ugly MF

• 4
  • 3
« Reply #3193 on: 09-09-2017, 17:00:46 »
Natero sebe da skinem celu sezonu Van Helsing serije.
13 epki, najavljena druga sezona.
Prvo sam mislio da je neki gnjavež tipa vampiri, tinejđ drame, čizi gluposti B produkcije.

Međutim, ova B produkcija je iznad ZiNejšn ,
ali svet je neki postapokaliptični , plus 'globalno' pa mu dođe ko Vokin'ded al sa nekim kvazi vampirima....
kojih pa i njih ima više vrsta.

Nije bogzna šta,  ali mož' da prođe ihaha,,,
u odnosu na ono šta sam očekivao...

cujkebr

• 2
« Reply #3194 on: 10-09-2017, 12:18:38 »
Upravo sam zavrsio Narcos  drugu i trecu sezonu i prijatno sam iznenadjen.Odavno nisam gledao bolju krimi seriju,odlicna serija

Josef K.

• Rust Kolega
  • 2
« Reply #3195 on: 13-09-2017, 15:57:52 »
Autor najbolje serije ikad ima novi projekat http://www.imdb.com/title/tt4998350/

sudeći po pilot epizodi, obećava
And who in their right mind would call their place the Hotel Hitler?!?

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3196 on: 15-09-2017, 19:03:46 »
nova sezona American Horror Story, sve zakuvo Donald Tramp!!!

Bukvalno!

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #3197 on: 17-09-2017, 15:13:56 »

Niko nije ispratio 8 epizoda Manhunt: Unabomber?

Odlična mini-serija kako su ga lovili a on ih jebo u mozak. :)

Pizzobatto

• 4
  • 3
« Reply #3198 on: 17-09-2017, 22:48:14 »
ja čekam da neko pohvali! :)

Ugly MF

• 4
  • 3
« Reply #3199 on: 26-09-2017, 18:48:15 »
Ispo novi Starcra...khm...Star Trek Discovery.
Spejsmar...ovaaaj...Federacija Ljudi i Elf...Eldara...ovaaaj ovih bre, Vulkanaca ! , da! će se fajta sa Orkboyz....ovaaaj Klingorcima !!!
Izgleda skuplje nego filmovi i sajfaj i ovi što se prave da nisu sajfaj!!!