FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > OKO FILMA

HOROR KLASICI KOJE NISAM ČITO

(1/32) > >>

Ghoul:
već smo pretresli ovu temu glede SF-a, i sveckih klasika opšte književnosti, ali da vidimo da li smo i koliko apsolvirali Horror 101.

odabrao sam 10 naslova, pretežno romana, par novela i jednu zbirku priča, kao 10 NEZAOBILAZNIH stvari bez kojih se ne može niti početi priča o hororu, a kamo li zidati I sprat, i dalje naviše, bez ovog temelja.

dakle...?

Tex Murphy:
Čitao sam samo Okretaj zavrtnja, Ja sam legenda i Knjige krvi. Drakulu mi je neko maznuo prije nego što sam uspio da ga pročitam, neke od ovih ostalih imam (Džekila i Hajda, Isijavanje, čini mi se i Frankenštajna), ostale su na čekanju. Naravno, ovde (za razliku od generalnih klasika) nema knjiga koje ne planiram da čitam.

Ghoul:
e, malo sam se zajebo u opcijama za glasanje: nisam stavio SVE SAM OVO ČITO!
sad je kasno da editujem, molim bobana da to doda ako može, da ne bi ljudi masovno glasali za stvari koje su čitali, samo da bi videli rezultate.
(zato sam, npr, ja glasao za knjige krvi, čisto onako, da bih mogo gledat rezultate)  :cry:

Mica Milovanovic:
Ja nisam čitao Ukletu kuću na brdu... Da li bi trebalo?

lilit:
nisam citala Ukletu kucu na brdu i Okretaj zavrtnja.

nego, ne znam da li se to samo meni desava, ali, u anketi, ne mogu da kliknem na obe knjige koje nisam citala vec mi dozvoljava da odaberem samo jednu.
(a rezultate u svakom slucaju vidim samo prostim klikom na "pogledaj rezultate"  :lol: )

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version