Author Topic: HOROR PREDAVANJA, by Ghoul  (Read 34133 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
HOROR PREDAVANJA, by Ghoul
« Reply #50 on: 23-05-2008, 09:42:33 »
E vidish zato te ona poetska omladina Nisha ne voli jbga...zato shto koskarish i spletkarish...al' ja cu ipak doci...ja sam vrlo smiren...ja nemam problema da iskuliram...samo i dalje u chitavom Beogradu nemam sa kim, svi bi da idu u nedelju iako sam reklamiro da ce doci i Radivojevic na onom mom forumu...jbo ih Toxic Avenger bash...

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #51 on: 23-05-2008, 11:15:45 »
Quote from: "Son of Man"
E vidish zato te ona poetska omladina Nisha ne voli jbga

ne, moj prethodni, poetski rastrojen webmaster je iz nekog sela u vojvodini, a studira u NS.
ovaj sadašnji, nepoetski, je nišlija.

mada, u pravu si utoliko što mene mrzi sva omladina, poetska i nepoetska, a naročito niška.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #52 on: 23-05-2008, 12:02:52 »
Quote from: "Bab Jaga"
Quote from: "Ghoul"
... a meho baš za to isto veče zakazao lupanje u bubnjeve ili tako nešto  :roll:  )

Pa gdje je uopće Meho?

Ma tu sam ali u tolikom poslu da ne gledam di udaram. Ali pročitao sam onu knjigu i bacam se na pisanje prikaza u narednih pet dana.

A zaista večeras imam koncert... Jebiga...

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #53 on: 23-05-2008, 12:13:05 »
Quote from: "Meho Krljic"
A zaista večeras imam koncert... Jebiga...

neki ljudi su zaista na sve spremni samo da bi izvrdali od obaveza prema prijateljima! :roll:  :(

Bab Jaga

• 4
  • 3
« Reply #54 on: 24-05-2008, 09:55:03 »
Quote from: "Meho Krljic"

Ma tu sam ali u tolikom poslu da ne gledam di udaram.

Ima nas još takvih, drži se!
Ghoul fhtagn!

taurus-jor

• 5
  • 3
    • FSFF
« Reply #55 on: 24-05-2008, 12:50:51 »
Vala je horor tribina #3 ispunila moja ocekivanja. Ghoul pokazivao da srpskog horor filma i ima i nema. Aleksandar Radivojevich najavio snimanje dva ozbiljna horor projekta. U publici sedeo Djordje Kadijevic. Covek je sa 75 godina i dalje pobunjenik. I to sa razlogom. Ko je ostao posle tribine, mogao je od starog majstora svasta da cuje.
Teško je jesti govna a nemati iluzije.

http://godineumagli.blogspot.com

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #56 on: 24-05-2008, 15:45:05 »
Jbga imo sam dobru nameru ali nisam naravno imo sa kim, a sam ne shetam gradom, posebno nocu, posle mi javio jedan drugar da je ipak bio, e dagajbm...

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #57 on: 24-05-2008, 16:06:07 »
Evo ih fotke od juče...

publika:

"Ernest Hemingway once wrote: "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part."

http://milosh.mojblog.rs/

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #58 on: 24-05-2008, 16:13:41 »
Iz kafane...

dva mudraca

why so serious?

mnogo, mnogo sati kasnije... (šifra: hoću kući!)

"Ernest Hemingway once wrote: "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part."

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #59 on: 24-05-2008, 22:13:16 »
I ja sam mislio da dodjem, al' sam se uspavao. :oops: Probudio se tek u 19 i 30 h i rekao:"E, do q.."
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #60 on: 25-05-2008, 21:13:10 »
Ja sam shvatio da mi smetucka sto je knjiga/predavanje zaista o srpskom horor filmu. Nekako kad cujem 'srpski' ocekujem jugoslovenski u periodu 1918 - 1991, a srpski nadalje, odnosno sve napravljeno na jeziku koji se zavao srpskohrvatski.
Stekao se utisak da je Ghoul bas pazio da bude sto cistije srpski, komentarisuci kako onaj crnogorsi ne zasluzuje da bude u knjizi, i pravdajuci one srpsko-hrvatske kolaboracije.

Drugim recima, mene onda pretpostavljam zanima sta ima vredno od hrvatskih horora napravljenih u doba SFRJ.
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #61 on: 25-05-2008, 23:57:55 »
Quote from: "Father Jape"
Stekao se utisak da je Ghoul bas pazio da bude sto cistije srpski, komentarisuci kako onaj crnogorsi ne zasluzuje da bude u knjizi, i pravdajuci one srpsko-hrvatske kolaboracije.

nisi ti to baš najbolje shvatio: kazao sam da kako stvari sada stoje, taj CG film se više ne može smatrati srpskim, ali da će možda nekada, uskoro, ponovo biti srpski.

izostavio nisam ništa, jer nije ni bilo ničega za izostaviti.
hrvati nisu pravili horore.
najbliže su im, u doba sfrj, prišli sa RITMOM ZLOČINA i IZBAVITELJEM. poslednji je, recimo, mračna fantastika sa nešto malo horora.
KRVOPIJCE nisam gledo i ne znam koliko se TO može smatrati hororom. nastalo u samo praskozorje rata.
to je sve, do nedavno, i filma ŽIVI I MRTVI koji ima elemente horora, ali se ipak ne može nazvati hororom, strogo gledano.

PS: zašto to nisi pitao na samom predavanju? maltene sam PREKLINJAO da neko nešto pita ili prokomentariše, da bude i neka diskusija, a ne samo monolog. a javio se samo jor s jednim pitanjem.

potpuno je apsurdno da prošlih predavanja publika nije mogla odoleti sa hrpama pitanja na teme GOTSKOG (anglo-američkog) horora, i POLITIKE žanra, a sada kada se govori o SRPSKOM hororu – svi zanemeli!!!
 :roll:  :cry:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
    • http://www.myspace.com/plan9soundsystem
« Reply #62 on: 26-05-2008, 12:11:48 »
Izbavitelj je odlican !!! :evil: Barem mi bio kao klincu !

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #63 on: 26-05-2008, 13:17:18 »
Quote from: "Shozo Hirono"

i meni je. kao klincu. a onda sam ga pre 2 godine opet pogledao.

...detinjarija. :roll:

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #64 on: 26-05-2008, 14:08:32 »
nego, glede predavanja:

1. bilo je malkice manje ljudi no prethodna 2 puta, s tim što se mnogo veći broj ljudi unapred izvinio da neće moći tog dana i u tom terminu da dođe; cijenim da ih je bilo 40ak?

2. što nije bilo u masi, bilo je u kvalitetu: đorđe kadijević je nenajavljeno (mada ne baš sasvim iznenada) došao da to odsluša iz publike, i vrlo povoljno se izrazio o predavanju po završetku, mada nije ni planirao da u njemu učestvuje.

3. od drugih viđenijih zvanica koje nisu bile na prva 2, pominjem jora, acu novakovića (znamenitog pisca i novog kadra), dušmana (velikog našeg strip teoretičara, čiji se teorijski radovi mogu naći u publikacijama od emitora do popboksa!) i naravno acu radivojevića koji je nastupio ka spec. guest star.

4. posle se nastavilo u kafani gde je milosh po ko zna koji put naživo demonstrirao štetnost dejstva alkohola na mozak i druge vitalne organe.

konkretno,
sl. 1: BEFORE: milosh ispija pelinkovac brzinom koju foto aparat uopšte ne može da zabeleži.

sl. 2: AFTER:
deco, evo šta rakija čini od čoveka! ne činite ovo kod kuće (nego samo u kafani)!

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #65 on: 26-05-2008, 15:56:27 »
Aha cini se da je pelinkovac gasio koka-kolom.... :evil:

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #66 on: 26-05-2008, 15:57:26 »
mislim da je tom koka kolom svoju jetru uništavao neko ko je sedeo do milosha, koji je na svojoj cirozi radio čistom rakijštinom.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
« Reply #67 on: 26-05-2008, 16:05:02 »
mislim da je tom koka kolom svoju jetru uništavao neko ko je sedeo do milosha, koji je na svojoj cirozi radio čistom rakijštinom.

Pa koliko su onda sedeli blizu jedan drugom !!! :evil:

PTY

• 5
  • 3
« Reply #68 on: 26-05-2008, 20:09:59 »
Quote from: "Shozo Hirono"

i meni je. kao klincu. a onda sam ga pre 2 godine opet pogledao.

A-ha... znači zato nije horor?!?    

:roll:

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #69 on: 26-05-2008, 20:42:47 »
Boga mu, ovaj karantin Milosha napravio covekom. Da znas da si najpametniji. Cirkati i sve posmatrati sa distance je mnogo bolje nego se svakodnevno natezati sa ovom bandom ludaka. :wink:
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #70 on: 26-05-2008, 21:28:59 »
Quote from: "Đehouva"

A-ha... znači zato nije horor?!?   :roll:

naivna idejnost i prozirna alegoričnost primarni su ciljevi ove "fantastične" storije kojoj nedostaje jedinstvo mračnog tona i stilskih postupaka horora (sem u par izolovanih slučajeva koji nisu konzistentno prošireni na celo 'tkivo' filma), te se stoga može pominjati u kontextu horora samo s krajnjom ogradom.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #71 on: 26-05-2008, 22:34:22 »
@Ghoul - u potpunosti si u pravu. Ne znam zasto mi ni na kraj pameti nije bilo da pitam.  :idea:
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #72 on: 27-05-2008, 00:18:46 »

Ne, i koka-kola je bila moja, ali njom sam 'razbijao' samo prvi pelinkovac, pošto su mi ovi ostali nakon toga došli ko sokić... Idući put ima vala da ti nešto dospemo u tu breskvu (ili đus) dok ne budeš gledao, pa da kasnije lepo posmatramo posledice. :lol:

Quote from: "Alexdelarge"
Boga mu, ovaj karantin Milosha napravio covekom. Da znas da si najpametniji. Cirkati i sve posmatrati sa distance je mnogo bolje nego se svakodnevno natezati sa ovom bandom ludaka. :wink:

Eh, imao bih ja šta kome da poručim i mnogo toga ne bi bilo nimalo umilno i pc, ali neću, odlučio sad da kad/ako sledeći put nekoga oteram u pm (ili nešto gore) to bude isključivo u vezi nečeg meni lično bitnog... A ti budi pametan pa se malo ugledaj na mene. :wink:

Loengrin

• 4
  • 3
« Reply #73 on: 27-05-2008, 00:41:57 »
@Ghoul
Kad završiš s predavanjima red bi bio da napraviš tribinu s Kadijevićem kao glavnim gostom il' nešto sl.
There must be a happy medium somewhere between being totally informed and blissfully unaware.

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #74 on: 27-05-2008, 01:24:07 »
Eh, imao bih ja šta kome da poručim i mnogo toga ne bi bilo nimalo umilno i pc, ali neću, odlučio sad da kad/ako sledeći put nekoga oteram u pm (ili nešto gore) to bude isključivo u vezi nečeg meni lično bitnog...

Osjećam da se ovde radi o nečemu u šta ja nisam upućen, te zahtijevam da me se uputi u to, da mogu dalje da pratim.

A ovu sličicu ima da staviš na Fejsbuk ili te se odričem  :evil:

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #75 on: 27-05-2008, 07:40:27 »
Quote from: "Loengrin"
@Ghoul
Kad završiš s predavanjima red bi bio da napraviš tribinu s Kadijevićem kao glavnim gostom il' nešto sl.

that's the plan!
verovatno najesen, od septembra...
 :!:

PTY

• 5
  • 3
« Reply #76 on: 27-05-2008, 18:15:26 »
Quote from: "Milosh"

Eh, imao bih ja šta kome da poručim i mnogo toga ne bi bilo nimalo umilno i pc, ali neću, odlučio sad da kad/ako sledeći put nekoga oteram u pm (ili nešto gore) to bude isključivo u vezi nečeg meni lično bitnog... A ti budi pametan pa se malo ugledaj na mene. :wink:

Ahm.

A šta ako se ispostavi da su tebi bitne samo nebitne stvari, i da, shodno tome, one bitne ti uopšte nisu bitne pa, shodno tome, pelinkovac ti ovde otvara vidike i produbljuje inspiraciju taman koliko i Ghoulu ona silna ganđa???

Šta onda? a? a?

xknuddel

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #77 on: 27-05-2008, 18:35:07 »
A šta ako se ispostavi da su tebi bitne samo nebitne stvari, i da, shodno tome, one bitne ti uopšte nisu bitne pa, shodno tome, pelinkovac ti ovde otvara vidike i produbljuje inspiraciju taman koliko i Ghoulu ona silna ganđa???

mene je nakon predavanja moj domaćin za noć, nyarla, dočekao sa ganđom za večeru, ali je –posle mog vanredno iscrpljujućeg dana- uspeo samo da me učini maximalno povučeno-nekomunikativno-umorno-pospanim.

a ni milosh, kolko sam mogo da vidim, nije naročito rasbistren i raspričan posle rakijštine – tako da i kod njega to izaziva samo pojačanje već postojeće asocijale, a ne buđenje dotad neviđenih sposobnosti ili jačanje kvaliteta.

PTY

• 5
  • 3
« Reply #78 on: 27-05-2008, 18:44:23 »
Čekaj, čekaj... a otkud ti ideja da je povučeno-nekomunikativno-umorno-pospana asocijalnost negativna osobina u mojoj knjizi???

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #79 on: 27-05-2008, 18:59:25 »
a ni milosh, kolko sam mogo da vidim, nije naročito rasbistren i raspričan posle rakijštine...

dezinformacije, dezinformacije...

PTY

• 5
  • 3
« Reply #80 on: 27-05-2008, 19:06:10 »
a ni milosh, kolko sam mogo da vidim, nije naročito rasbistren i raspričan posle rakijštine...

dezinformacije, dezinformacije...

Dragi moj, ako ti je ovde jedino to vredno ritorta onda su to ipak informacije, informacije.  

:)

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #81 on: 27-05-2008, 19:20:24 »
pa, ne znam šta bih još rekao, ali ova ghoulova izjava o "pojačanju postojeće asocijale" do te mere nema veze sa realnošću da se pitam da mu nije neko ipak dosuo nešto u onaj njegov đus, pa mu je to malko alterovalo percepciju to veče. :lol:

uostalom, mislim da nije tehnički izvodivo za mene da budem još asocijalniji, tako da mogu da napredujem samo u drugom smeru... a, imaj u vidu i to da nam se ghoul nije pridružio u kasnijem nastavku provoda tako da i nema potpunu sliku.  :wink:

@Ghoul
nego. da ipak postujem one gej fotke od subote što si mi izričito zabranio da ih igde obznananjujem? mislim, već ih je gomila ljudi videla juče u klubu, tako da...

:evil:

@Đehouva
(a propo onog tvog prvog posta)

xremyb

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #82 on: 27-05-2008, 19:38:53 »
miloshe, moje izjave su zasnovane na nekoliko svedočanstava tvog pijanstva, a ne samo ovog poslednjeg.

glede fotkiju: ako baš imaš toliko neodoljivu potrebu da ih deliš sa drugima, ok, kači ih (ako se TREĆI ČOVEK slaže), ali na zaseban topik, nemoj ovde.

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #83 on: 27-05-2008, 19:47:02 »
miloshe, moje izjave su zasnovane na nekoliko svedočanstava tvog pijanstva, a ne samo ovog poslednjeg.

eto, opet dezinformacije... mrzi me da sad elaboriram (a i već je otišlo previše u oftopik), ali u svakom slučaju ne znaš o čemu pričaš. :wink:

a glede fotki neću da ih kačim, bolje ovako ostaviti nedorečenim, a Harvi neka izgara od neizvesnosti šta se tu zapravo krije...  :lol:

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
« Reply #84 on: 27-05-2008, 19:52:14 »
Opet neke gej fotke sa Ghoulom?  :lol:
We're all mad here.

PTY

• 5
  • 3
« Reply #85 on: 27-05-2008, 19:59:50 »

eto, opet dezinformacije... mrzi me da sad elaboriram (a i već je otišlo previše u oftopik), ali u svakom slučaju ne znaš o čemu pričaš. :wink:  :lol:

Pa dobro sad, pouzdano znamo da čoek duva ganđu, svo vreme; pazi da se takvi i ne smaraju sa đojintima, jbte, takvi ti više uzase nenose ni flašicu ni lulicu nego nargile, ‘bote...  :evil:

A ako zavidiš tom nekakvom napredovanju u drugom smeru... krljjhhhh...  pazi da se po tim stazama ionako piči na preskripšn hemiji, brate, pa ti vidi koliko se ispalti čoeku da se preko noći abrakadabra socijalizuje... prozak nejšn, momak, prozak nejšn; tolko su socijalni da zinu čim se nekom pripiša.

Drž se ti pelinkovca, ortak, sve i ako je to masa zdrave love za skroz sitnu muziku...
 :wink:

PTY

• 5
  • 3
« Reply #86 on: 27-05-2008, 20:01:02 »
Quote from: "angel011"
Opet neke gej fotke sa Ghoulom?  :lol:

gde? gde? GDE???  :!:

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
« Reply #87 on: 27-05-2008, 20:04:45 »
Mrzi me da tražim, sećam se da je Ghoul svojevremeno okačio neku sa Pliskinom. :lol:

@Milosh: ti si jedna veoma prijatna osoba, ne znam otkud ti to za asocijalnost.
We're all mad here.

PTY

• 5
  • 3
« Reply #88 on: 27-05-2008, 20:12:51 »
Quote from: "angel011"
Mrzi me da tražim, sećam se da je Ghoul svojevremeno okačio neku sa Pliskinom. :lol:  

Ah to... pih, nije ti to nikakva gej bonanza. Sećam se filmića sa kriplom i plastičnom dvolitarkom kokakole... :roll:  eh, pa čak ni sa dvolitarkom nekome nema gej bonanze.

mislim, džaba sav trud ali... ako ne vozaju ferarija po monaku nisu ti oni, sestro, gejevi nego obične gardenvarajeti pederčine.   :evil:

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
« Reply #89 on: 27-05-2008, 20:16:56 »
U tom slučaju, slutim da su i ove fotke koje se pominju zapravo pederske. :evil:  :lol:
We're all mad here.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #90 on: 27-05-2008, 20:24:38 »
ako ne vozaju ferarija po monaku nisu ti oni, sestro, gejevi nego obične gardenvarajeti pederčine.   :evil:

kako jeftin pokušaj provokacije da bismo okačili fotke!

moraću da uvedem pay per view galeriju na mom sajtu, pa onda nek gleda ko oće – AKO PLATI!
 :evil:

PTY

• 5
  • 3
« Reply #91 on: 27-05-2008, 20:35:02 »
ako ne vozaju ferarija po monaku nisu ti oni, sestro, gejevi nego obične gardenvarajeti pederčine.   :evil:

kako jeftin pokušaj provokacije da bismo okačili fotke!

O, kakva greška!
To ti nije, stari druže, jeftin pokušaj provokacije nego iskrena bonafide aluzija na vanvremenski kvalitetnu Mujo&Haso seriju urnebesnih skečeva, koju sam overila upravo sinoć, i zbog koje se i danas čudom čudim da ovaj jedan Harvi rađe onaniše po tamo nekom Deksteru nego po ovim genijalnim ostvarenjima domaće (mu) kinematografije.   :roll:   :)

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #92 on: 27-05-2008, 20:47:30 »
Hm, sa Libeat čoek nikad nije načisto (govorim u svoje ime, ekšli) dal' je ozbiljna ili sarkazmiše. Muju i Hasu sam redovno nastojao da izbjegavam, zbog vlastitog duševnog zdravlja. Nisu ti vicevi koje oni pričaju toliko loši, ali
1) stari su 500 godina
2) kad vidim onog Bešlagića, oće nešto da mi bude.

No, uistinu, na bosanskoj televiziji postoji program koji je najgenijalnija emisija u svemiru (kome Džej Leno i Konan O' Brajen mogu samo da pljunu pod prozor):

http://www.youtube.com/watch?v=gSP6OquHRWg

Ghoul

• 4
  • 3
Re: Hm...
« Reply #93 on: 27-05-2008, 22:21:57 »
Quote from: "Harvester"
1) Hm, sa Libeat čoek nikad nije načisto

...

2) Nisu ti vicevi koje oni pričaju toliko loši, ali
stari su 500 godina

1) to sa libeat je neizlečivo, comes with the territory, ili po južnjački neutešo rečeno: takva joj vreva;

2) to ti je generalni problem sa gastarbajterima: njima su i najgori isprtci iz domovine, poput viceva o muji i hasi - blagodet pregnantna nostalgijom i aurom koju nemaju tebi jer ti muju i hasu svaki dan viđaš na ulici.

Usul

• 4
  • 3
« Reply #94 on: 27-05-2008, 23:06:16 »

2) to ti je generalni problem sa gastarbajterima: njima su i najgori isprtci iz domovine, poput viceva o muji i hasi

Pogledao sam skoro neki video sa Mujom&Hasom i stvarno je otuzno to gledati jer su ti vicevi bili matori jos dok sam bio u osnovnoj skoli...

Uostalom nema vise viceva ni o bosancima, crnogorcima i ostalim narodima&narodnostima bivse sfrj. Sada smanjena srbijica se razgovara sama sa sobom. Najnovije sto sam cuo ( a daleko od toga da je novo ili dobro ) je ono -
 - Zasto je Marija Serifovic pevala na evroviziji?
 - Da izbegne vojni rok.
God created Arrakis to train the faithful.

PTY

• 5
  • 3
« Reply #95 on: 28-05-2008, 20:26:40 »
Quote from: "Harvester"
Hm, sa Libeat čoek nikad nije načisto (govorim u svoje ime, ekšli) dal' je ozbiljna ili sarkazmiše. Muju i Hasu sam redovno nastojao da izbjegavam, zbog vlastitog duševnog zdravlja. Nisu ti vicevi koje oni pričaju toliko loši, ali
1) stari su 500 godina
2) kad vidim onog Bešlagića, oće nešto da mi bude.

po pitanju uvoda – neću da javno demistifikujem drago mi čeljade  :twisted:  a po pitanju 1.)  to uopšte nije bitno – ako malko bolje razmisliš videšćeš da su svi vicevi strari koji trilijun godina – a ono što je meni bitno jeste da ovi MujoHasni prezentuju bajgon eru dobrostivog potprcavanja u kom je čovek mogao biti politički nekorektan bez ovog moralističkog prtljaga skorašnje klanice. Drugim rečima, nije toliko u pitanju kvalitet Đurinog umeća nego prosto nostalgija. Eto. Priznajem. A od tebe sam ičekivala malko kontemporarnog insajta po tom pitanju, no... čovek koji može da gleda red dvarfa je ujedno i čovek na kom drastično redukujem sva očekivanja  :evil: . (nadam se da bar umeš da cirkaš ko čovek, kud već sve ode u... :cry: ) a pod 2.) meni nikad ništa ne bude kad vidim Bešlagića. Ne znam zašto, ali... valjda je u pitanju visok stepen tolerancije uvežban na Ghoulu.  :evil:

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #96 on: 28-05-2008, 21:40:50 »
čovek koji može da gleda red dvarfa je ujedno i čovek na kom drastično redukujem sva očekivanja

You and everyone else  :(

PTY

• 5
  • 3
« Reply #97 on: 29-05-2008, 18:50:59 »
Pa dobro sad... gledaj malko na svetliju stranu svega toga; recimo, retko koga ćeš ikad u životu razočarat - znači, drastično su ti porasle šanse da nekog eventualno i očaraš.  :lol:  :wink:

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #98 on: 11-06-2008, 21:08:55 »
najavljeno predavanje o azijskom hororu NEĆE biti održano u petak 13-ti, kao je bilo najavljivano; još se razmatra sledeći pogodan termin, možda će to biti 20-ti jun, ali o tom potom.

u međuvremenu, Ghoul o hororu priča u Novom Sadu: vidi vest sa detaljima na naslovnoj strani sajta
http://dejanognjanovic.com/

lilit

• 5
  • 3
« Reply #99 on: 12-06-2008, 10:47:44 »
najavljeno predavanje o azijskom hororu NEĆE biti održano u petak 13-ti, kao je bilo najavljivano; još se razmatra sledeći pogodan termin, možda će to biti 20-ti jun, ali o tom potom.

Ah, a taman sam se organizovala da prisustvujem hepeningu 13. juna. :lol:
Some things you have to do yourself.