Author Topic: Nikopol:Secrets of Immortals  (Read 1638 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ubik

• 4
  • 2
Nikopol:Secrets of Immortals
« on: 15-10-2008, 11:52:28 »
Ko voli avanture i stripove Enki Bilala evo jedna igra za njega/nju.
http://www.gotgameentertainment.com/nikopol/

Meho Krljic

• 5
  • 3
Nikopol:Secrets of Immortals
« Reply #1 on: 15-10-2008, 12:50:15 »
Skino je ja prošle nedelje jer je dobila solidne rivjue, al nikako da je instaliram. Naleteo Folaut, naletelo još dosta toga i Bilal ostade da miruje na hardu...

Karl Rosman

• 4
  • 3
Re: Nikopol:Secrets of Immortals
« Reply #2 on: 26-08-2010, 10:49:05 »
Meho, probao li si ovo na kraju? Valja li cemu?
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #3 on: 26-08-2010, 10:50:37 »
 :oops: :oops: :oops: :oops: Nikada nije stigla na red. Ali dobila je vrlo solidne ocene. Verujem da vredi da se proba ako voliš avanture.

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #4 on: 26-08-2010, 10:55:54 »
Videcemo. Sad cu da ga pristavim, pa akobogda, eto radosti za vikend.
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

cutter

• 4
  • 3
« Reply #5 on: 26-08-2010, 13:08:08 »
Nikopol, pretpostavljam, valja za one koji vole Bilala. Ja ga ne volim. A i pati od nepotrebnog survajval horora. Potrebno je ginuti dosta puta dok ne provalite sekvencu, plus se neki predmeti aktiviraju kasnije tako da zaboravite na njih...interfejs je takodje dosta nezgrapan. Mislim da bi za većinu avantura bilo dobro da imaju ono dugme koje pokaže gde su predmeti sa kojima može nešto da se radi u sceni.

Od Francuza, možda da probaš Sokalov Sinking Island... art deko - noir - whodunit, premisa je delovala obećavajuće i naslov je generalno dosta ambiciozan, sa sve modom u kome ti je vreme ograničeno, neki likovi nisu uvek prisutni jer se rukovode prema sopstvenoj satnici itd. Nisam kušao dalje od toga. U stvari, moguće je da je igra naprosto suviše mrtva, poput ostrvskih naseobina van sezone. U youtube komentarima sam pročitao da je ostrvo potonulo i postalo Biošok.  :lol:

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #6 on: 26-08-2010, 14:12:59 »
Primljeno k znanju.