Author Topic: SRBIJA!!!  (Read 13504 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
SRBIJA!!!
« on: 20-09-2009, 10:50:39 »
Imamo topik na deset strana o nekoj tamo gej paradi, a nemamo o našoj košarkaškoj reprezentaciji. Pa reko da to ispravimo.
Špance u finalu sam već prežalio, ne mogu oni da se nose sa našom mladošću.

scallop

• 5
  • 3
Re: SRBIJA!!!
« Reply #1 on: 20-09-2009, 12:36:48 »
Ja se tresem od stra'. Jednom je jednom, a dva puta su dva puta.

Jebote, moram da dopunim. Na Eurosport-u dve strane o rezultatima i najavi finala. O Španiji jedna strana i o baksuzu Engleza što im zapala grupa sa tri polufinaliste druga. Ah, da. Jedna rečenica o pobedi Srbije nad Slovenijom. Nacionalizam i antagonizam su zajebane stvari, Harvi.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
« Reply #2 on: 20-09-2009, 12:38:28 »
Jes'. Veliki je uspeh, ali što reče Skalop...

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #3 on: 20-09-2009, 16:54:04 »
Ja se tresem od stra'. Jednom je jednom, a dva puta su dva puta

:) Naravno, teško je jednu reprezentaciju pobijediti dva puta na istom prvenstvu, naročito kad je to najbolja evropska reprezentacija, pa još u ovako zastrašujućoj formi. Ali mi ćemo da budemo POTPUNO opušteni jer cilj je ne samo ostvaren već i debelo premašen. S druge strane, ogroman psihološki pritisak je na Špancima, jer oni MORAJU da dobiju ovu utakmicu. Ako se ne odlijepe na samom početku, biće u gadnim problemima.

Mada, čak i da izgubimo finale 40 razlike, ovim ljudima treba podići spomenike i dodijeliti specijalne medalje za predstavljanje svoje zemlje.

Eriops

• 4
  • 3
« Reply #4 on: 20-09-2009, 17:07:34 »
Ma uopste se ne opterecujem ako izgube, jer su napravili ogroman posao. Ispraceni su sa ocekivanjima plafon cetvrtfinala, a donece kuci medalju. Plus, sto je ekipa podmladjena, stekli smo veliki osnov za buducnost, a osvajanjem medalje momcima je strasno poraslo samopouzdanje. Ukratko, sve je ispalo odlicno. Ako uspeju dograbiti zlato super, ako ne, niko im nece zameriti, Spanija je objektivno bolja.
A ko zna, ili malo bar natuca spanski, neka ode na sajt spanske Marke, www.marca.com, pa pogledajte kako Spanci pisu u superlativima o nasoj selekciji..

morbius

• 4
  • 2
    • http://www.morbius.dzaba.com
« Reply #5 on: 20-09-2009, 17:11:06 »
Ma zgaziće naš Španci i to ubedljivo, nema pojma da im se ponovi igra iz prve utakmice kada je Gasol šutirao slobodna bacanja 1 od 9. Do sada im je skor u finalima evropskih prvenstava 0-6, ima da se polome da promene tradiciju.
Why me?

Ghoul

• 4
  • 3
    • The Cult of Ghoul
« Reply #6 on: 20-09-2009, 17:22:47 »
ne mogu oni da se nose sa našom mladošću.

bravo, harv!
tako govore pravi pedofili!

Monsun

• 4
  • 2
« Reply #7 on: 20-09-2009, 17:35:14 »
Tacno je da oni imaju Gasola, Navara, Garbahosu, Fernandeza... ali i mi imamo Tea, Krleta, Tepica i naravno Novicu Ubicu... Za sve koji nisu culi

LAMAR - Moje ime je ubica (tribute to NOVICA VELICKOVIC)

Dobijamo ih veceras...

acaciA

• 4
  • 3
« Reply #8 on: 20-09-2009, 17:50:48 »
Momci su sjajni. Fali im iskustvo, i taj nedostatak iskustva može ih koštati zlata. Sve drugo imaju.
Ipak, optimistik sam i nadam se da ću ovu tekmu ispratiti mirnije i bez previše uzbuđenja. Čisto sumnjam, ali eto, nadam se.  :lol:
Inače, ne treba zaboraviti ni Ivkovića. Španci ga nisu zaboravili.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #9 on: 20-09-2009, 22:49:48 »
jos oko 5 minuta do kraja, spanija vodi sa 30-ak poena razlike; mozda bi mogli u neizvesnoj zavrsnici, da dodjemo na minus 20. znaci, ipak srebro, koje ce, dakako, sijati zlatnim sjajem. nego, mene brine sto ce im prirediti svecani docek. dokle bre vise da trpimo teror "normalnih"? opet ce biti haos u saobracaju.
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

Ghoul

• 4
  • 3
    • The Cult of Ghoul
« Reply #10 on: 20-09-2009, 23:41:46 »
ADL, šta misliš, dal će oni nabildovani gejevi koje je gvidion pominjao da dođu i razbiju ovu paradu srebrnog ponosa?

i dal će ovi što su kukali zbog zastoja u saobraćaju i kašnjenja i promena ruta autobusa i svega da kukaju i ovoga puta?

i dal će neki roditelj da kaže: 'ja ne želim da moje dete gleda te navijače. ja ne znam kako da mu objasnim zašto te neke čike urlaju i mašu zastavama i zašto su polugoli i zašto se deru SRBIJA! SRBIJA!'?

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #11 on: 20-09-2009, 23:49:38 »
i dal će neki roditelj da kaže: 'ja ne želim da moje dete gleda te navijače. ja ne znam kako da mu objasnim zašto te neke čike urlaju i mašu zastavama i zašto su polugoli i zašto se deru SRBIJA! SRBIJA!'?

8-)
"Ernest Hemingway once wrote: "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part."

http://milosh.mojblog.rs/

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #12 on: 21-09-2009, 00:10:51 »
ADL, šta misliš, dal će oni nabildovani gejevi koje je gvidion pominjao da dođu i razbiju ovu paradu srebrnog ponosa?

i dal će ovi što su kukali zbog zastoja u saobraćaju i kašnjenja i promena ruta autobusa i svega da kukaju i ovoga puta?

Šta bi, tvoja "tolerancija" ipak ima granice, a? Ajde sad fino idi na neki drugi topik, ovaj je namijenjen ljudima koji vole košarku.

Eriops

• 4
  • 3
« Reply #13 on: 21-09-2009, 00:18:17 »
Srebro je veliki uspeh, za ekipu koja je ispracena bez velikih ocekivanja  xcheers.
Dobili smo medalju posle dosta vremena, vracen je ugled nasoj reprezentaciji, imamo sjajnu generaciju za buducnost.
Teodosic u prvoj petorci prvenstva.

krema

• 4
  • 3
« Reply #14 on: 21-09-2009, 11:21:48 »
Izgleda da sam ja jedini koji nije odgledao polufinale protiv Slovenaca, bio sam kod Knina na kupanju na Zrmanji, a u selu nema televizora...
Sinoc se vratim kuci, krenem gledati finale, a zbog umora ne docekam kraj, na kraju trece cetvrtine zaspim (mozda i bolje).
U svakom slucaju, momcima svaka cast, koliko se prije polaska od njih ocekivalo, ovo je velicanstven uspjeh. Jedan je Ivkovic Dusan...

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
« Reply #15 on: 21-09-2009, 11:51:45 »
Nisam ni ja. Već duže vreme nemam sliku, i toliko me mrzi da sprovodim novi antenski kabl da sam umesto toga nesvesno počeo da sprovodim eksperiment "koliko dugo mogu bez televizije". Rezultati su za mene zapanjujući, TV mi ni malo ne nedostaje. Sad se selim u stan sa kablovskom, tako da nastupa druga faza eksperimenta, "koliko dugo mogu da gledam TV bez spavanja".

EKSTREMISTA

• 4
  • 3
« Reply #16 on: 21-09-2009, 16:38:49 »
Bilo mi mučno ono iživljavanje da gledam pa sam na poluvremenu odustao.
Bruka bre,ne znam da li je neko izgubio finale sa ovolikom razlikom.
OK,objektivno su bolji,napaljeni da konačno uzmu zlato i osvete nam se za poraz u grupi,plus im je sve ulazilo, a s druge strane naši istrošeni i fizički i psihički,plus klinci u frci zbog finala..
Sve to stoji,ali brate ako ne možeš da im se suprostaviš u otvorenoj borbi,barem nemoj da im dozvoliš da ti izvode Alley oop kao juniorskoj ekipi i zabijaju lake poene. Opali ih po rukama,napravi grub faul,bilo šta ali ne daj im da te ponižavaju.
Tu je stvarno nedostajao Miličić,on bi se bar sa nekim potukao.
Svakako da je srebro veliki uspeh ali zbog onog masakra u finalu ipak sa gorkim ukusom.
Зло се трпи због страха од још горег зла,стога пук гунђа,али најчешће немушто.И трпи батине.

Лутајући Бокељ

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #17 on: 21-09-2009, 19:21:35 »
Hm, pa meni ukus nije bio toliko gorak. Naravno, gadno je bilo gledati kako nas uništavaju, ali sve se mnogo lakše podnosi kad znamo da ćemo mi njima da radimo to isto za godinu-dvije, kad im ode ona životinja Gasol.
Da, Miličić je jako nedostajao, nadam se da ga Duda ima u vidu za naredne akcije, a i da će njegova koljena da izdrže.

P.S. Kome smeta "mi-oni" terminologija, nek ne čita ovaj post.

krema

• 4
  • 3
« Reply #18 on: 22-09-2009, 08:48:54 »
Ma kakav gorak ukus, sta se moglo drugo i ocekivati? Momci su dali maksimum i na tome im  kapa dolje. Protiv Gasola u punoj snazi se ne moze igrati...

Eriops

• 4
  • 3
« Reply #19 on: 22-09-2009, 13:24:19 »
Jedan visok poraz sigurno nece ponistiti sve lepo sto su momci uradili.. Pre pocetka prvenstva niko ih nije video u borbi za medalje. Postigli su veliki uspeh, i apsolutno zasluzuju postovanje. Kakav gorak ukus.
Jedino mi je zao Slovenaca, mislim da su zasluzili bronzu, unistile su ih povrede i sistem takmicenja.

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #20 on: 22-09-2009, 14:50:46 »
Meni je veoma žao Hrvata. Uništio je slab tim.

EKSTREMISTA

• 4
  • 3
« Reply #21 on: 22-09-2009, 14:59:21 »
Meni je jedino bilo žao slovenačkih uplakanih plavokosih navijačica.

Janezi tvrde da su pokradeni.

Slovenačka štampa i elektronski mediji danas su u glas istakli da je za poraz njihove reprezentacije od Grčke u sinoćnjem polufinalu Evropskog prvenstva kriva Svetska košarkaška federacija.

- FIBA nam je dozvolila samo polufinale - citira u naslovu izveštaja reči predsednika Košarkaškog saveza Slovenije Dušana Šešoka današnje "Delo".

- Košarkašima mogu samo da čestitam na velikom uspehu, a istovremeno sam ogorčen na FIBA, koju vode trećerazredni službenici, koji rade onako kako im kažu veliki: Grci, Španci... - rekao je za list iznervirani Šešok. On je još naglasio da se to mora završiti i najavio da će i na narednom zasedanju FIBA pokrenuti oštru raspravu.

Predsednik Kosarkaškog saveza Slovenije istakao je da njegova ekipa nije imala šanse da dođe do medalje, pošto je bilo "nemoguće pobediti Grke kada su nam sudije pokrale toliko lopti".

- Košarkaši Grčke su nekažnjeno udarali, a našima su za nežne dodire sudili sportske greške - rekao je još predsednik Košarkaškog saveza Slovenije i zaključio: - Slovenija ima kvalitet za medalju, ali nam je nisu dozvolili.

List "Dnevnik" pored opširnog izveštaja sa utakmice protiv Grka objavljuje i izjavu selektora reprezentacije Jura Zdovca, koji je takođe naveo da se ne može oteti utisku da kriterijumi sudija na poslednje dve utakmice Slovenije nisu bili isti kao na prethodnim mečevima. Zdovcu je zasmetao i sistem takmičenja, koji "na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu nije bio regularan", jer su slovenački reprezentativci imali nedovoljno vremena za odmor i regeneraciju.

Na pitanje da li će i dalje ostati selektor, Zdovc nije imao jasan odgovor.

- U ovom trenutku bih rekao: nikada više, toliko je iza nas stresnih dana.

Зло се трпи због страха од још горег зла,стога пук гунђа,али најчешће немушто.И трпи батине.

Лутајући Бокељ

EKSTREMISTA

• 4
  • 3
« Reply #22 on: 08-10-2009, 17:25:48 »
Snimak sa dočeka u kome Novica i ekipa pevaju hit Baje Malog Knindže Pevaj Srbijo zbog čega su Upišanik i U92 danima penili i tražili odlučnu akciju Tužilaštva kojom bi se zbog ovog gnusnog dela govora mržnje,povrede javnog morala i  izazivanja opšte opasnosti,preduzele najoštrije mere protiv počinilaca ,uključujući naravno i  inspiratore iz senke, a i selektora koji istina nije pevao ali bi ipak trebalo da se kazni po komandnoj odgovornosti. :)

Docek kosarkasa Srbije, Novica Velickovic - PEVAJ SRBIJO!

Лутајући Бокељ

raindelay

• 4
  • 3
  • Disco Inferno
« Reply #23 on: 10-10-2009, 22:33:13 »
[
I WAS ANTI-OBAMA BEFORE IT WAS COOL

raindelay

• 4
  • 3
  • Disco Inferno
I WAS ANTI-OBAMA BEFORE IT WAS COOL

Eriops

• 4
  • 3
« Reply #25 on: 10-10-2009, 22:56:19 »
Pet komada komsijama, i direktan plasman na SP.  xcheers

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #26 on: 10-10-2009, 23:07:26 »
A Englezi, stare kurve, vratiše Hrvatima milo za drago.

Da li je kod nas bilo antirežimskih skandiranja na tribinama? Da li se zviždalo rumunskoj himni?
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Eriops

• 4
  • 3
« Reply #27 on: 10-10-2009, 23:17:52 »
Nije, cini mi se. Nije bilo baklji, paljevina, topovskih udara, publika je stvarno bila fenomenalna. Bila su neka govorkanja, da bi u slucaju najmanje bakljanijade, FIFA cak mogla oduzeti bodove! Izgleda su nasi ozbiljno shvatili, pa su bili ko bubice  :)
Ne secam se kad smo kuci nekog dobili 5:0 skoro  xyxy..

cutter

• 4
  • 3
« Reply #28 on: 10-10-2009, 23:27:49 »
Da li se zviždalo rumunskoj himni?
Degenerici sada na himnu - tapšu...

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #29 on: 11-10-2009, 02:32:26 »
Hehe, baš me zanima kako će na ovo ponašanje navijača da reaguju oni dušebrižnici koji su obećavali da će se sasvim sigurno zviždati i rumunskoj himni.

krema

• 4
  • 3
« Reply #30 on: 13-10-2009, 09:25:30 »
Skoro? Bugare 6:1. Tada sam rekao ono sto i sada ponavljam. Na svjetskom idemo minimalno do polufinala...

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #31 on: 20-08-2010, 15:14:36 »
Greece - Serbia basketball fight

Prava bratska tuča koju je pokvario američki čamuga sa grčkim pasošem koji je divljački gazio Teodosića i Bjelicu dok su bili na zemlji, zbog čega je Burusis ni kriv ni dužan popio od Krstića stolicu u glavu. Kešelj je plasirao jedan efektan kroše a Krle se poneo kapitenski,kada se bacio na čudovište da odbrani svoje igrače.
Grci sad seru da je pička što ga je gađao stolicom umesto da se potuče, ali kad ti u prašumi gorila skoči na ortake pa naravno da nećeš razmišljati da se boksuješ s njim već ćeš baciti na njega prvo što ti dođe pod ruku.
Naravno,koren sukoba je u neraščišćenim računima Teodosića i Focisa iz Olimpijakosa i PAOa ali pre svega sramno domaćinsko suđenje-čak dve tehničke Ivkoviću i grčki kompleks zvani "srpski košarkaši i treneri" bez kojih nisu mogli da ostvare nijedan košarkaški uspeh.
Tu naravno mislim i na osvajanje titule evropskog šampiona u Beogradu do koje oni nikad ne bi došli da se ona dva mamlaza,Obradović i Stojaković nisu posvađala zbog čega je Peđa odbio da nastupi. 

cutter

• 4
  • 3
« Reply #32 on: 20-08-2010, 15:24:54 »
američki čamuga sa grčkim pasošem

Quote from: Википедија
He was born in Tiko, Cameroon[2], to a Greek father and a Cameroonian mother

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #33 on: 20-08-2010, 15:37:36 »
OK,afrički čamuga.

Savajat Erp

• gospodar izgubljenog vremena
  • 4
  • 3
« Reply #34 on: 20-08-2010, 15:48:03 »
на овом снимку се не види баш најбоље, али судећи по ономе шта се да видети, изгледа да га је Крстић скроз непотребно гађао столицом.
Niste mi verovali da ću da pucam?!
ZAŠTO MI NISTE VEROVALI?!!!!

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #35 on: 20-08-2010, 17:51:08 »
Kompleksi su čudo:

Carcaris: Hranimo hlebom nezahvalnu decu!

Neslavan završetak tradicionalnog turnira u Atini. Tuča igrča Srbije i Grčke nikome neće doneti dobro, a strasti se nisu smirile ni po izlazku sa terena. Iskusni centar domaće selekcije Kostas Caracaris isprozivao je srpske igrače, aludirajući verovatno na Miloša Teodosića.

- Deca koja u Grčkoj jedu hleb nastavila su da prave probleme. Ne smemo da zatvorimo oči zbog ovoga. Neki ljudi sa vrha trebalo bi da vide nešto. Imamo igrače sa dovoljno talenta i neki moraju da shvate da daju novac deci koja to ne zaslužuju - istakao je Carcaris, a prenosi Sport24.gr.

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #36 on: 20-08-2010, 18:03:01 »
на овом снимку се не види баш најбоље, али судећи по ономе шта се да видети, изгледа да га је Крстић скроз непотребно гађао столицом.

Ivković je objasnio: Krstić je uzeo stolicu zbog straha od protivničkih navijača i onda mu je u strahu stolica ispala i pogodila Burusisa. :!:

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #38 on: 20-08-2010, 20:17:42 »
Vole da pljuju pa to ti je.Meni je krivo što Dijamantidis nije popio stolicu,to je bre najveći ciganin među odvratnim grčkim košarkašima.

A Ivkovićeva izjava je sjajna,pokido sam se.Burusis se glavom bacio na stolicu xrofl
Iz Fibe prete kaznama za sve učesnike,al ne verujem da će biti zabrane igranja tekmi jer bi i Grci ostali bez ključnih igrača na SP, tako da će verovatno biti samo udaranje po džepu.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #39 on: 02-09-2010, 20:40:50 »
mark my words, Савановић је јебени краљ!!  :|

Albedo 0

• Guest
« Reply #40 on: 02-09-2010, 20:58:45 »
ko je taj Savanović uopšte, mada nije ni važno odakle ga je Ivković iskopao, odličan je!

A onog Teodosića, taman mu oprostim ono polufinale protiv Partizana, on 7 sekundi prije kraja faulira čovjeka za tri slobodna bacanja. Neiskusno totalno...

S kim sad igramo, Brazil ili Hrvati?

Shozo Hirono

• 4
  • 3
    • http://www.myspace.com/plan9soundsystem
« Reply #41 on: 02-09-2010, 21:04:05 »
ko tu izgubi ide na nas.

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #42 on: 02-09-2010, 21:14:59 »
ko je taj Savanović uopšte, mada nije ni važno odakle ga je Ivković iskopao, odličan je!

Играо је у ФМП-у, чини ми се, тренутно је негде у Шпанији.

Albedo 0

• Guest
« Reply #43 on: 02-09-2010, 22:38:59 »
da, na wiki piše da je igrao za Uniks, sad tamo odoše Rašić i Vranješ. U svakom slučaju je falio neki krilni centar, Mačvan je isto previše mlad.

Hrvati namjerno izgubili, za dom spremni.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #44 on: 02-09-2010, 23:20:17 »
Zar na ovom forumu može neko da ne zna ko je Savanović?
Mica

mac

• 3
« Reply #45 on: 02-09-2010, 23:43:46 »
Hmm, zamisli košarkaški meč između vampira i vukodlaka. Ko li bi pobedio...

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #46 on: 02-09-2010, 23:45:27 »
Мак, јел` ти добро?  ;) видели смо дуел Мерлина и оне вештице, како ли би то изгледало у тениском мечу, е то је право питање!

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #47 on: 03-09-2010, 00:10:52 »

Vampiri. Ali bila bi to Pirova pobjeda - vukodlaci bi bili diskvalifikovani zbog ličnih grešaka.

mac

• 3
« Reply #48 on: 03-09-2010, 00:16:30 »
Osvrnuo sam se na Mićinu konstataciju da svaki pravi sagitaš mora da zna ko je (Sava) Savanović.

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #49 on: 03-09-2010, 00:36:21 »

Vampiri. Ali bila bi to Pirova pobjeda - vukodlaci bi bili diskvalifikovani zbog ličnih grešaka.
xuzi Nema sanse! Svi znaju da su vukodlaci bolji kosarkasi...

Primer br.1:

Primer br.2:

Mogli bi tako u nedogled.  :lol:

"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"